ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Επιτέλους "ήρθε" το... Χρίσμα - Οι "προειδοποιήσεις" της άλλης πλευράς θα γίνουν πράξη;;;

Και στο Δήμο Λέρου ο Κόλλιας... "Αντάρτες" και επισήμως Καϊσερλης-Σιφουνιού...

Τη στήριξη του ΠΑΣΟΚ σε υποψηφίους δημάρχους και αυτοδιοικητικές παρατάξεις ανακοίνωσε η Επιτροπή Ανάδειξης Υποψηφίων του κόμματος.

Οι υποψηφιότητες έχουν ως εξής:

ΔΗΜΟΙ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ

ΑΓΡΑΦΩΝ - ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Θόδωρος Μπαμπαλής

 

ΑΛΟΝΝΗΣΟΥ - ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Πέτρος Βαφίνης

 

ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΗΣ Ηλίας Γιαννακάκος

 

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ - ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Μιχάλης Βλαχόπουλος

 

ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΤΙΚΗΣ Ξενοφών Μανιατογιάννης

 

ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΤΤΙΚΗΣ Κώστας Κόκορης

 

ΔΑΦΝΗΣ-ΥΜΗΤΤΟΥ - ΑΤΤΙΚΗΣ Μανώλης Σταυρακάκης

 

ΔΕΛΦΩΝ - ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Απόστολος Καραχάλιος ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΕΣΣΑΠΙΩΝ - ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Γιάννης Μπουροδήμος

 

ΔΡΑΜΑΣ - ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ- ΘΡΑΚΗΣ Κυριάκος Χαρακίδης

 

ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ - ΑΤΤΙΚΗΣ Βασίλης Τόλης

 

ΖΙΤΣΑΣ - ΗΠΕΙΡΟΥ Δημήτρης Ρογκότης

 

ΗΛΙΔΑΣ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Γιάννης Λυμπέρης

 

ΙΚΑΡΙΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ Χρήστος Σταυρινάδης

 

ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΤΙΚΗΣ Αντώνης Καμπάκης

 

ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Θεοδόσης Μπακογλίδης

 

ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ Θόδωρος Μπρεδήμας

 

ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Νίκος Μηλιώτης

 

ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ-ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ - ΑΤΤΙΚΗΣ Αλέξανδρος Χρυσός

 

ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ Χρύσανθος Σαρλής

 

ΚΩ - ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ Γιώργος Κυρίτσης

 

ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ - ΑΤΤΙΚΗΣ Δημήτρης Λουκάς

 

ΛΕΡΟΥ - ΝΟΤΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ Μιχάλης Κόλιας

 

ΛΕΣΒΟΥ - ΒΟΡΕΙΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ Παντελής Πατερέλης

 

ΜΑΝΤΟΥΔΙΟΥ-ΛΙΜΝΗΣ-ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ - ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Πρόδρομος Ενωτιάδης

 

ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ Νίκος Τζώρτζης

 

ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΣ - ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Γιάννης Νταουσάνης

 

ΝΙΚΑΙΑΣ - ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ - ΑΤΤΙΚΗΣ Γιώργος Ιωακειμίδης

 

ΠΑΛΑΜΑ - ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κώστας Παπακυρίτσης

 

ΠΑΠΑΓΟΥ- ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΤΙΚΗΣ Πάνος Δεμερτζής

 

ΠΑΡΓΑΣ - ΗΠΕΙΡΟΥ Θανάσης Λιόλιος

 

ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΗΣ Δημοσθένης Παπακωνσταντίνου

 

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΗΣ Κώστας Λαλένης

 

ΣΕΡΡΩΝ - ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Στέφανος Φωτιάδης

 

ΣΤΥΛΙΔΑΣ - ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Νίκος Παπαδής

 

ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ Νίκος Δελφάκης

 

ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΗΣ Ευστάθιος Ανδριόπουλος

 

ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ - ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Μαυρουδής Μηντσιούδης

 

ΧΑΛΚΙΔΕΩΝ - ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Χρήστος Παγώνης

  • Τελευταία Ενημέρωση: 23/9/2010 4:22:15 μμ
    Λέξεις κλειδιά: χρισμα,ΠΑΣΟΚ,Κυριτσης
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΠΡΟΣ ΚΩΣΤΑ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ
    ΠΡΟΣ ΚΩΣΤΑ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ20/9/2010 6:11:00 μμ
    ΣΥΝΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΥΡΙΕ ΥΠΟΥΡΓΕ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΟΝ ΞΑΔΕΛΦΟ ΣΑΣ.ΕΧΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ.
    • προς οραματιστές
      προς οραματιστές21/9/2010 10:55:00 μμ
      Άντε λοιπόν τι περιμένετε? Αποκυρήξτε το ΠΑΣΟΚ, το ΔΝΤ, τις υφυπουργίες Σημίτη, τα σκάνδαλα της siemens κλπ. Αν δεν το κάνετε και τώρα που δεν πήρε το χρίσμα ο εκλεκτός σας θα είστε κότες....
  • χαρης
    χαρης20/9/2010 6:16:00 μμ
    να χαρω εγω κομα ουτε το επισημο πασοκ δεν εχει ανακοινωσει κατι στη σελιδα του.
  • κλισμα......
    κλισμα......20/9/2010 6:18:00 μμ
    ποιο χρισμα κυριτση κλισμα ηταν αυτο και θα το δεις.
  • wraia!
    wraia!20/9/2010 6:20:00 μμ
    kaloriziko!
  • ΠΡΟΣ ΚΤΡΙΤΣΗ
    ΠΡΟΣ ΚΤΡΙΤΣΗ 20/9/2010 6:22:00 μμ
    ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΝΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ 2-3 ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΟΙ ΟΠΟΙΟΙ ΔΙΣΤΑΖΑΝ ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ ΗΤΑΝ.
  • ΚΩΣ
    ΚΩΣ20/9/2010 6:22:00 μμ
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΝΤ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ.ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΤΗΣ ΚΩ
  • ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ
    ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ20/9/2010 6:23:00 μμ
    ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ΟΥΣΤ ΑΛΗΤΕΣ
  • ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ
    ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ20/9/2010 6:26:00 μμ
    ΑΠΑΤΕΩΝΕΣ ΑΛΗΤΕΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΚΥΝΗΓΑΤΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΕΝΤΙΜΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΤΟΣΗ ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΤΗΝ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ ΕΔΡΑ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΑΠΑΤΕΩΝΑΣ ΚΑΙ ΣΙΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Η ΚΩΣ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΔΝΤ
    • aristeros
      aristeros20/9/2010 7:36:00 μμ
      O pio entimos politikos phre to xrisma.sas to elega edw k duo mhnes.perastika.h antimaxeia einai dhmokratiko xwrio.stirizi g.kuritsi.perastika sad
    • VIP
      VIP20/9/2010 9:32:00 μμ
      ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΦΡΑΖΗ ΓΕΙΑ ΣΟΥ.ΚΑΤΑ ΑΡΧΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΦΟΥ ΑΠΟΦΑΣΗΣΕΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΤΑ ΚΟΙΝΑ ΤΟ ΗΘΟΣ ΣΟΥ Κ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ Κ ΓΕΝΙΚΑ Η ΠΟΡΕΙΑ ΣΟΥ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΙΣΤΗ.ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΣΥΜΠΡΑΞΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΚΛΙΚΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ.ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΚΕΣ ΠΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΑΛΙΟΙ ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΕΣ Κ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΧΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥ.ΔΕΝ ΑΝΤΙΛΗΦΘΗΚΕΣ ΟΤΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΗΜΑΡΧΕΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΜΟΧΛΕΥΟΥΝ ΣΥΝΕΧΩΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΜΕ ΜΟΝΟ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΟΥ.ΛΕΣ Κ Η ΓΙΟΡΤΗ ΤΟΥ ΜΕΛΙΟΥ
    • ΣΣΣΣΣ
      ΣΣΣΣΣ20/9/2010 9:35:00 μμ
      ΓΙΑΥΤΟ ΣΕ ΡΩΤΩ ΠΟΥ ΠΑΣ ΤΙΜΙΕ ΦΡΑΖΗ Κ ΗΘΙΚΕ ΜΟΥ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΡΟΒΑΤΟ ΤΟΝ ΤΡΩΕΙ Ο ΛΥΚΟΣ.........
  • ivan
    ivan20/9/2010 6:27:00 μμ
    hahaaaaaaaa wreaaaa twra egenai kai episimos fasista.hahaha.
  • ΚΩΟΣ
    ΚΩΟΣ20/9/2010 6:30:00 μμ
    ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ(ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ)ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.ΠΟΣΑ ΓΚΑΛΟΠ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ?ΔΕΝ ΠΕΙΘΕΙΣ ΠΙΑ ΚΑΝΕΝΑ . ΣΕ 48 ΜΕΡΕΣ ΕΣΥ ΚΑΙ Η ΣΥΜΟΡΙΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΟΥΝ.
  • kouskous
    kouskous20/9/2010 6:34:00 μμ
    Συμφωνώ απόλυτα πως ήταν ένα κλύσμα. βέβαια, εξαρτάται το ποιοσ πονάει από αυτό! Κύριε Βογιατζά, θα αρθείς στο ύψος του αξιώματος που σου δόθηκε, ή θα το κάνεις κι αυτό γαργάρα ;
  • ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ
    ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ20/9/2010 6:48:00 μμ
    Ο ΜΟΝΟΣ ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΣΚΕΠΑΣΤΟΥΝ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΗΣ ΚΩ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΤΑΡΤΗΣ ΑΦΟΥ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΑΣ ΕΒΑΛΑΝ ΤΟΝ ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΚΟΜΑΤΙΚΗ ΨΗΦΟΣ.
  • ΠΑΣΟΚ
    ΠΑΣΟΚ20/9/2010 6:50:00 μμ
    Αντε ρε Γιωργο...μου λυσε τα χερια το χρισμα. Τωρα έχω άλλο ενα λογο να μην σε ψηφίσω
  • ΔΝΤ
    ΔΝΤ20/9/2010 6:51:00 μμ
    Μπραβο παιδιά . Ετσι. Να ξέρει γιατί θα χάσει ο Φασίστας απο τωρα. Που να περιμένει τις εκλογές.
  • 28
    2820/9/2010 6:51:00 μμ
    ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΝ ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ,ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ.
  • PASOK
    PASOK20/9/2010 6:54:00 μμ
    Πω πω ναναι καλα το ΠΑΣΟΚ. Τελικά ο ξαδερφος Κωστας πρεπει να συχαινεται πολυ τον Γιωργο ξαδερφο, και του εδωσε το κλισμα. Ρε μ@@@@@@@κες ουτε χρισματα ουτε κλισματα ουτε ο Θεος ο ιδιος δεν σας σωζει. Ξυπνησαμε ρεεεεεεεεεεεε
  • ...ναι συμφωνω
    ...ναι συμφωνω20/9/2010 6:54:00 μμ
    ειναι ο μονος τροπος να φανει η γυμνια τους και η ξεδιαντροπια τους
  • Δημητρης Κ.
    Δημητρης Κ.20/9/2010 6:56:00 μμ
    Τι εγινε? Πανικο διακρινω καισερλακια? Περειμενετε να δειτε!!! Το παιχνιδι μολις τωρα αρχιζει!!!
    • PANIKOS ???
      PANIKOS ???20/9/2010 7:02:00 μμ
      Ρε πας καλά? Πανικο βλεπεις εσυ? Ρε ο Φασιστοκυριτσης ο κατεβαζοπαντελονακιας, ο υπαγε οπισω μου σατανας, δεν σωζεται με τιποτα. Ξερεις γιατι στεναχοριεμαι? Γιατι θα παρει ο Μαχαιριδης απο την Κω 15% και θα τριβουν τα ματια τους στο ΠΑΣΟΚ. Αλλοστε ντρεπομαι που το κομμα που υποστηριζα 20 χρονια, στηριζει ενα φασιστοειδες χειριστου τυπου. Γι αυτο στεναχωριεμαι. ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. Μαλλον αλλαζει προς το καλο τον ΚΑΙΣΕΡΛΗ.
    • ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ
      ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ20/9/2010 7:05:00 μμ
      ΔΗΜΗΤΡΗ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΗΝ ΚΟΥΚΟΥΛΑ.ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΓΕΛΙΑ .
    • ΕΛΕΝΑ
      ΕΛΕΝΑ20/9/2010 7:23:00 μμ
      ΕΓΩ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΙΚΟ... ΕΓΩ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ... ΜΕΧΡΙ ΠΡΙΝ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ Ο ΞΑΔΕΛΦΟΣ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΤΗΡΙΞΗ, ΜΟΛΙΣ ΑΝΕΛΑΒΕ, ΠΡΙΝ ΑΚΟΜΑ ΟΡΚΙΣΤΕΙ ΑΠΟΦΑΣΙΣΤΗΚΕ ΝΑ ΔΩΘΕΙ!! ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΜΠΡΑΒΟ! ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΤΣΙ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ ΝΑ ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΕΝΑ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΥΠΟΨΗΦΙΟ...
  • suntrofia...
    suntrofia...20/9/2010 6:58:00 μμ
    den sas fovh8hkan suntrofia kai edwsan to xrisma... giati h diafora einai ontws megalh.... poluuu megalh!!!
  • ...να χάσει ο Φασίστας
    ...να χάσει ο Φασίστας20/9/2010 6:59:00 μμ
    Παλιά δεν ήθελα να γίνει ο Καλικράτης για να χάσει ο Φασίστας στην Κω με όλη την μεγαλοπρέπεια. Τώρα χαίρομαι με το χρίσμα που θα φανεί η ήττα του στις περιφερειαές ξεκάθαρα.
  • ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΡΕΜΑ
    ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΡΕΜΑ20/9/2010 6:59:00 μμ
    ΟΛΟΙ ΟΙ ΣΟΒΑΡΟΙ ΠΑΣΟΚΟΙ ΚΑΙ ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΑΠΟΜΑΚΡΥΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ. Ο ΛΑΟΣ ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΚΑΪΣΕΡΛΗ. ΤΩΡΑ ΚΩΣΤΑ ΕΦΥΓΕΣ 5% ΜΠΡΩΣΤΑ ΔΝΤ=ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ ΠΑΣΟΚ=ΛΑΜΟΓΙΑ=ΑΝΕΦΚΕΦΑΛΟΙ.
  • ΠΡΟΣ Κ.ΚΑΪΣΕΡΛΗ
    ΠΡΟΣ Κ.ΚΑΪΣΕΡΛΗ20/9/2010 7:00:00 μμ
    Εμπρός παιδιά! Μπούμεραγκ θα γίνει το χρίσμα-επίχρισμα και κλύσμα για τον Κυρίτση και τους ομοίους του! Τώρα ΚΩΣΤΑ ΚΑΊΣΕΡΛΗ ,λυτρωμένος πια από τα βαρίδια του παρελθόντος βάδισε προς τον ενιαίο Δήμο αγέροχα,με το κεφάλι ψηλά, με τη νεολαία σου και όλους τους ψηφοφόρους που θα σε τιμήσουν με τη ψήφο τους και θα σε στείλουν και πάλι στο Δημαρχείο, με νέο αίμα, ελπίδα και προκοπή για όλους, από την Κέφαλο ως την πόλη της Κω.
  • pro καισερλακια
    pro καισερλακια20/9/2010 7:01:00 μμ
    περαστικά σας και τώρα επειδή ειστε και κωλοτουμπες τώρα θα το παίξετε ανταρτες επειδή δεν πήρατε το χρίσμα. Εγώ σας προτείνω να πάτε μαζί με τον Κυρίτση γιατί είστε απο την ιδια φαρα. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΛΑΊΤΕ ΣΤΑ ΧΩΡΆΦΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΤΙΣΤΟΥΝ ΤΑ ΧΟΡΤΑ.
    • μμμμμ
      μμμμμ20/9/2010 7:10:00 μμ
      Αγαπη μου, αν λεμε τωρα βγει ο Κυριτσης κατα λάθος, ουτε χοραφια θα αφήσει για να κλαίμε. Και αυτα θα τα πουλίσει με τον Σκανδαλίδη. Δεν θα αφήσει τιποτα. Ευτυχως που δεν υπάρχει ουτε ενα στο εκατομμύριο....ευτυχώς...
    • ΠΡΟΣ PRO KAISERLAKIA
      ΠΡΟΣ PRO KAISERLAKIA20/9/2010 7:27:00 μμ
      ΡΕ ΦΙΛΕ ΕΔΩ ΖΕΙΣ? ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΑΡΤΕΣ????????????
  • ΚΕΦΑΛΟΣ
    ΚΕΦΑΛΟΣ20/9/2010 7:09:00 μμ
    ΑΝΤΕ ΚΡΗΤΙΚΕ ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΟ ΔΝΤ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ Η ΣΦΑΓΗ ΤΩΝ ΑΜΝΩΝ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΜΑΤΟΣΚΥΛΑ ΤΗΣ ΚΩ ΕΝΩΘΕΙΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΝΗ Η ΝΙΚΗ ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΚΑΙ ΠΑΣΗΣ ΤΗΣ ΚΩ
  • SPYNALONGAS 1
    SPYNALONGAS 120/9/2010 7:11:00 μμ
    ΕΝΕΣΗ, ΕΝΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΤΟΥ, ΕΝΕΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΣΤΟΝ ΑΡΡΩΣΤΟ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΞΑΔΕΛΦΟ ΤΟΥ. ΑΠΛΑ ΟΜΩΣ ΜΙΑ ΕΝΕΣΗ, ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΝΙΑΤΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ, ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΙΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΗΣ!!! ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΗΤΑ. ΑΝΙΑΤΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΟΛΕΜΗΣΟΥΝ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ. ΕΙΤΕ ΧΡΗΜΑΤΙΖΟΝΤΑΣ, ΕΙΤΕ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΟΝΤΑΣ, ΕΙΤΕ ΕΚΒΙΑΖΟΝΤΑΣ.
  • SPYNALONGAS 2
    SPYNALONGAS 220/9/2010 7:11:00 μμ
    ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΕΣΕΙ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ, ή ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΠΟΣΟ ΤΟΥΣ ΔΕΣΜΕΥΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΣΥΓΚΥΡΙΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΟΝΤΑΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΣΑΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΤΟΥΣ, ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΟΡΓΩΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΙ ΩΡΑ ΘΕΛΟΥΝ ΘΕΡΙΖΟΥΝ. ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΤΗΣ ΚΩ ΑΝΗΚΕΙ ΣΤΟΝ ΚΑΘΕ ΕΝΑΝ ΑΠΟ ΕΜΑΣ, ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗ ΔΙΝΟΥΜΕ ΓΗ ΚΑΙ ΥΔΩΡ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΑΠΡΑΓΜΑΤΕΥΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ΤΟΥ.
  • SPYNALONGAS 3
    SPYNALONGAS 320/9/2010 7:12:00 μμ
    ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΕΧΕΙ ΕΚΛΕΓΜΕΝΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ. ΝΑ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΗΣ ΕΥΘΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΟΝ ΠΡΑΞΕΩΝ ΤΟΥΣ, ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΧΡΙΣΜΑ ΚΑΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΑ ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ. ΕΝΑ ΧΡΙΣΜΑ ΑΡΡΩΣΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΜΙΑ ΝΕΑ ΙΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΣΟΚ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
  • ...
    ...20/9/2010 7:14:00 μμ
    ... ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΤΥΠΩΣΗ , ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ 'Η ΑΛΛΙΩΣ , ΜΟΝΟ ΧΑΜΕΝΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ... ΕΙΤΕ ΒΓΕΙ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΒΓΕΙ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ... ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΟΛΗ ΑΥΤΗ Ο ΟΡΓΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ... ΛΙΓΟΥΣ ( ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΥΡΙΤΣΙΚΟΥΣ ) Ή ΠΟΛΛΟΥΣ ( ΚΑΤΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙΣΕΡΛΙΚΟΥΣ ) ΨΗΦΟΥΣ ΘΑ ΤΟΥΣ ΧΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ ... ΠΟΙΟΣ ΛΟΙΠΟΝ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ... ΘΑ ΤΑ ΣΚΙΣΩ ΤΑ ΠΤΥΧΙΑ ΜΟΥ ... Η ΠΙΟ ΑΚΥΡΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ EVER ... ΜΝΗΜΕΙΩΔΗΣ ΒΛΑΚΕΙΑ
    • S...
      S...20/9/2010 8:35:00 μμ
      ΤΟ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΙΟ ΕΥΣΤΟΧΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΛΛΟ. ΣΕ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΡΟΓΕΝΕΣΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΥΣΤΟΧΟΣ 3ΤΕΛΙΤΣΑ
      • ...
        ...20/9/2010 8:51:00 μμ
        ... ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΤΗΝ ΠΑΛΛΙΡΟΙΑ ... ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ... ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΞΑΝΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΝ ... Η ΜΑΓΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΑ ΦΑΣΗ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΣΩΣΤΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ... ΣΥΧΝΑ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΓΚΟΛ ... ΑΛΛΙΩΣ ... ΕΞΟΡΙΑ ΣΤΟ ...νησι ...
    • παραπολιτικος
      παραπολιτικος2/10/2010 1:16:00 πμ
      και πρεπει να βγει και να παει στον κοκκινο γιατι σε ολα τα νησια επαιξε σε δυπλο ταμπλο
  • pros pro καισερλακια
    pros pro καισερλακια20/9/2010 7:18:00 μμ
    ποσοι δημαρχοι πηραν χρισμα και εχασαν τις εκλογες?? ο λαος αποφασιζει ,οχι τα χρισματα ,απλα μπορει να του φερει εαν 5% παραπανω ,σιγα τα ωα ..
  • ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ20/9/2010 7:18:00 μμ
    ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΕΝΤΙΜΟ ΤΡΟΠΟ ΑΞΙΟΛΟΓΗΘΗΚΕ Ο ΑΥΡΙΑΝΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ. ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΤΗΣ ΚΩ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ..ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ: ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΣΟΚ, ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΒΟΗΘΗΣΑΝ........
  • 21
    2120/9/2010 7:37:00 μμ
    ΓΙΑ ΕΝΑ ΜΟΝΟ ΛΥΠΑΜΑΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΗΡΙΞΩ ΞΑΝΑ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ,ΟΥΤΕ ΠΑΣΟΚ.ΜΟΝΟ ΟΙ ΧΑΜΕΝΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΔΕΚΑΝΙΚΙΑ.ΧΡΙΣΜΑ.ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟΝ ΛΑΟ.ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΤΟΝ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ
  • ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΤΑΝ
    ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΤΑΝ20/9/2010 8:02:00 μμ
    ΔΙΚΑΙΩΘΗΚΑΜΕ..... Σας το είχα πει εδω και καιρό..!!!
    • προς ΑΝΤΙΜΑΧΙΤΑΝ
      προς ΑΝΤΙΜΑΧΙΤΑΝ20/9/2010 9:11:00 μμ
      εμείς θα δικαιωθούμε στις εκλογές, τότε που εσύ θα κλαίς
    • ΔΙΚΑΙΩΣΗ
      ΔΙΚΑΙΩΣΗ20/9/2010 10:59:00 μμ
      ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ...ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΕΛΕΓΕ ΕΧΟΥΜΕ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΕΒΑΛΕ ΣΤΟ ΔΝΤ, ΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ....ΤΙ ΠΙΟ ΛΟΓΙΚΟ...ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΧΑΙΡΕΣΤΕ????
  • χρίσμα
    χρίσμα20/9/2010 8:08:00 μμ
    τώρα ο Κυρίτσης θα αρχίσει να βγάζει τις ψεύτικες δημοσκοπήσεις που πλήρωσε και να λεέι οτι είναι σίγουρος νικητής γι αυτό το ΠΑΣΟΚ του δωσε το χρίσμα. Θα την πατήσει όμως όπως ο Διακομιχάλης στην Κάλυμνο στις προηγούμενες εκλογές. Ο λαός της Κω είναι αλλού και τώρα απελευθερώνεται ακόμα πιο πολύ
  • φύγε ... κρατάω και το μαχαίρι και το πεπόνι
    φύγε ... κρατάω και το μαχαίρι και το πεπόνι 20/9/2010 8:15:00 μμ
    μία υπάλληλος του Δήμου Κω και θαυμάστρια του ακατανόμαστου ήταν στην νομαρχιακή επιτροπή που αξιολόγησε και εισηγήθηκε στα κεντρικά. Να τη χαιρόμαστε! Όλοι!
  • ΕΚΔΙΚΗΣΗ,,
    ΕΚΔΙΚΗΣΗ,,20/9/2010 8:18:00 μμ
    EYXH ΣΑΣ ΔΙΝΩ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ, ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΡΟΔΟΥ, ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΚΩ, ΝΑ ΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΔΗΜΟ ΛΕΡΟΥ!!
    • να τα χάσουν
      να τα χάσουν20/9/2010 8:39:00 μμ
      αλλά έστω και για μιά φορά οι ψήφοι να πάνε αριστερά, όχι στους δεξιούς
      • Και
        Και20/9/2010 9:29:00 μμ
        δε μας λες ποια είναι η αριστερά και ποια η δεξιά;
  • ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΣ
    ΑΜΕΡΟΛΗΠΤΟΣ20/9/2010 8:19:00 μμ
    ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΤΟΥ ΦΑΣΙΣΤΑ.ΝΑ ΜΟΥ ΖΗΣΗΣ ΡΕ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ.ΠΟΛΥ ΓΑΤΑ ΕΙΣΑΙ.ΤΟ ΑΔΕΙΑΣΕΣ ΟΛΟ ΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΑΣΟΚ ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΑΣΜΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ. ΟΥΣΤ.
  • ΧΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ
    ΧΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ 20/9/2010 8:19:00 μμ
    ΕΚΤΟΣ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ, ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΞΕΥΤΙΛΑ. ΜΟΝΟ ΜΕ ΧΕΡΙ ΒΟΗΘΕΙΑΣ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΓΗΚΕΣ ΠΟΤΕ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ Η ΨΥΧΡΟΛΟΥΣΙΑ ΤΗΝ 8η ΝΟΕΜΒΡΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΚΗ
  • ΠΑΤΕΡΙΤΣΑ
    ΠΑΤΕΡΙΤΣΑ20/9/2010 8:20:00 μμ
    Πατερίτσα Γιωργάκη μου σου έστειλε ο Υπουργός; Να δούμε και πάλη αν μπορείς να σταθείς όρθιος γιατί δεν το βλέπω. Όχι με το χρίσμα του Υπουργού, αλλά και με του Ομπάμα δεν σηκώνεσαι. Πάντως καλού κακού κρύψε την πατερίτσα στης εκλογές γιατί μπορεί μετά το αποτέλεσμα να γυρίσει μπούμερανκ και να σε πονέσει ο ποπός σου
  • ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ
    ΑΠΟ ΑΛΛΟΥ20/9/2010 8:27:00 μμ
    ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΠΟΣΕΣ ΜΙΖΕΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΕΣ Ο ΓΙΩΡΙΚΑΣ ΚΙ Ο ΚΩΣΤΙΚΑΣ
  • ΔοΝούΤιος
    ΔοΝούΤιος20/9/2010 8:33:00 μμ
    Γιώργο τώρα το μόνο που σου λείπει θα ταν να σε σημαδέψει κι ένα άσπρο περιστέρι όπως και τον σύμμαχο και αρχηγό Καρατζαφέρη
  • xo xo xo
    xo xo xo 20/9/2010 8:36:00 μμ
    deytero xtypima leventes...paratisteta siga siga...
    • OX OX  OX
      OX OX OX 20/9/2010 8:42:00 μμ
      ΑΝΑΠΟΔΟ ΜΗΝΥΜΑ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΤΑΙ ΟΧ ΟΧ ΟΧ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ. ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΥΤΗ ΠΑΤΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΦΑΓΕΣ ΑΛΛΑ ΕΚΑΤΣΕΣ ΠΑΝΩ
  • ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ...
    ΚΑΤΙ ΤΡΕΧΕΙ...20/9/2010 8:48:00 μμ
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΕΠΙΣΗΜΟ ΠΑΣΟΚ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΑΛΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ.pasok.gr ΜΗΠΩς ΚΑΤΙ ΒΡΩΜΑΕΙ?ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΣΑΙΤ ΤΥΠΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΥ,ΖΟΥΓΚΛΑ.ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΤΕΛΙΚΑ?
  • xo xo xo
    xo xo xo20/9/2010 8:49:00 μμ
    opos kai na to deis...ox tha peis file mou!!!as ta paratisoun ta paidia siga siga,arketa kratise to asteio!!!
    • OX  OX  OX
      OX OX OX20/9/2010 9:44:00 μμ
      Όπως και να το δω πάλι θα σου πω οχ οχ οχ. Το χρίσμα είναι μπουρλότο αναμένω στα χέρια του Κυρίτση, και θα σκάσει γρήγορα και αποτελεσματικά και θα του κόψει τον βήχα και τα φτερά
  • ΑΔΟΛΦΟΣ
    ΑΔΟΛΦΟΣ20/9/2010 8:55:00 μμ
    ΑΝΤΕ ΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΜΩΡΕ ΕΤΣΙ? ΜΗΝ ΤΟ ΨΗΦΗΣΕΤΕ ΑΜΑΝ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΟΥ ΣΥΓΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟΘΕΤΗΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟΥ ΠΕΡΝΑ ΟΥΤΕ ΤΟΛΜΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ .ΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ?ΟΥΤΕ ΟΚΑΝΑΛΟΜ.....Σ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΡΩΣΤΗΣΕΙ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΙΟΝ ΛΕΩ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΔΗΘΕΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΑΚΟ ΑΝΤΕ ΝΤΕ ΤΟ ΠΙΑΣΑΤΕ ΤΟ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΟ
    • ...
      ...20/9/2010 9:22:00 μμ
      Ε , ΟΧΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΛΑΔΙ Ο ... ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΜΗΝ ΧΕΣΩ ... ΑΔΕΛΦΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΓΙΝΑΜΕ ΜΑΛΛΙΑ ΚΟΥΒΑΡΙΑ ... ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΡΟΣΒΑΣΕΙΣ ΠΟΛΥ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΟΡΙΣΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ ... ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ , ΣΤΑ ΧΑΜΗΛΑ ( ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΕΡΠΕΤΑ ) ΠΑΙΖΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ , ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΧΡΙΣΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΟ ΚΑΘΑΡΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΑΝΕ , ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ , ΤΟ ΖΗΤΗΣΕ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΑΝΕ ... ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΔΩΣΑΝΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΠΙΓΝΩΣΗ ΤΟΥ ΔΙΧΑΣΜΟΥ ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΑΝ ?
  • περαστικα  σας
    περαστικα σας20/9/2010 9:09:00 μμ
    ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ - ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ και κοκκαλο οι πρασινορουφιανοι!!!!!
  • ivan
    ivan20/9/2010 9:14:00 μμ
    twra eimai pio sigorous oti o kiritsi einai xamenos me to xrisma ... tha einai megaliteri h timoria . na exei to xrisma kai na xasei tis eklogeis .pwpw....
  • 1%
    1%20/9/2010 9:36:00 μμ
    Κυρίτση σε είχα για 25%,τώρα με το χρίσμα θα πιάσεις το μέγιστο που μπορείς, σε βλέπω στο 26%
  • ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ
    ΡΟΜΑΝΤΙΚΟΣ20/9/2010 9:48:00 μμ
    ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΓΚΑΦΑ.ΤΟΥΣ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΤΟΥΣ ΕΓΡΑΨΑΝ ΣΤΑ ΠΑΛΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΦΩΣΤΗΡΕΣ.
  • ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΩΛΗΝΑ
    ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΩΛΗΝΑ20/9/2010 10:01:00 μμ
    ΓΙΩΡΓΟ ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ (ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΕ ΓΑΠ)ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΜΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΑΙ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗΣ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΙΣ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΣΤΑ ΝΗΣΙΑ ΜΑΣ. Ο ΕΞΑΔΕΡΦΟΣ ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΠΜΗ ΣΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ ΚΟΛΛΙΑ ΣΤΗ ΛΕΡΟ. ΕΛΕΟΣ. ΚΑΘΑΡΙΣΕ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ ΕΦΟΣΟΝ ΤΑ ΕΧΕΙΣ. ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΩΛΗΝΑ, Ο ΑΕΡΓΟΣ ΚΑΙ Ο ΜΕΓΑΛΟΜΕΤΟΧΟΣ ΜΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ ΤΟΥ ΛΑΟΥ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ;
  • μεταγραφη ο μακης?
    μεταγραφη ο μακης?20/9/2010 10:06:00 μμ
    τωρα με το χρησμα ακουσα για μια μεταγραφη απο το μακη στο δημο δικαιου. αυτος και αν ξερει απο διοικηση.....
  • Πρώην πασοκτσής
    Πρώην πασοκτσής20/9/2010 10:15:00 μμ
    Τρίζουν τα κόκκαλα του ΑΝΤΡΕΑ με αυτά που συμβαίνουν στο ΠΑΣΟΚ.Και ο Γιωργάκης έχει πάει στο εξωτερικό.Άντε Γειά !!!
  • ΚΛΥΣΜΑ
    ΚΛΥΣΜΑ20/9/2010 10:17:00 μμ
    Νάσαι καλά Σκανδαλίδη με τοση χαρά που μας έδωσες σημερα. Ευτυχώς που του έδωσες το χρίσμα, γιατί απο μας θα πάρει κλυσμα...!!!Δεν θελεις να ξερεις για το συλίνα του κλύσματος που του ετοιμάζουμε του ξαδελφου σου. Φ185 και βάλε.....αααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
  • ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ.......
    ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ.......20/9/2010 10:18:00 μμ
    ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΥΣ ΧΡΗΣΜΕΝΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΣΟΚ.ΤΡΕΞΤΕ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ ΓΙΑ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΕΤΕ ΔΗΜΟΥΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ.ΤΟ ΚΑΤΑΠΡΑΣΙΝΟ ΝΟΤΙΟ ΑΙΓΑΙΟ ΕΓΙΝΕ ΓΚΡΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΣ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ.ΣΤΙΣ 15/11/2010 ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΗΘΟΥΝ.ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ.
    • TAKIS
      TAKIS22/9/2010 1:28:00 πμ
      oDIAOLOS THA EINAI KALYTEROS APO TON KYRITSH EINAI POLU KWLOPAIDO KAIELEINOS AS BGEI OPOIOS NANANAI EGW THTOU DWSW TA PAPARIA MOU ANTI GIA PSH FO
  • ΑΝΤΕ ΠΙΑ
    ΑΝΤΕ ΠΙΑ20/9/2010 10:21:00 μμ
    Αντε, να μας πασαρετε και τα περιβόητα γκαλοπ με καμια 500% μπροστά να δέσει το γλυκό....ααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχα
  • πασοκος μια ζωη
    πασοκος μια ζωη20/9/2010 10:30:00 μμ
    ειμαι πασοκ μτα ζωη αλλα κανενα χρισμα απο την αθηνα δεν θα μου αλλαξει τις ιδεες μου και θα με αναγκασει να ψηφισω ενα λαμογιο με τοσες αποδειξεις. κριμα καρχιμακη που κυνηγουσες δηθεν τα λαμογια. το μεγαλυτερο πως σου ξεφυγε;
    • pros antimaxitan
      pros antimaxitan20/9/2010 10:47:00 μμ
      xespathoses????toso kairo pou eisoun krimenos??? tora tha deis ti esti verikoko...o kaiserlis pou na xtypieste kato tha einai dimarxos stis 7 noevri giati ton thelei o laos kai xereis e??foni laou orgi theoy...lamogia!!!!
  • ΑΗΔΙΑΣΜΕΝΟΙ
    ΑΗΔΙΑΣΜΕΝΟΙ20/9/2010 10:41:00 μμ
    ΤΏΡΑ Ο ΝΙΚΗΤΙΆΔΗΣ ΘΑ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΚΥΡΙΤΣΗ; ΠΟΙΟΙ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΒΟΥΛΕΥΤΗ, ΞΕΧΑΣΕ; Α, ΡΕ ΚΟΚΚΙΝΕ, ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΤΥΧΕΡΟΣ
    • ΚΟΚΚΙΝΟ?
      ΚΟΚΚΙΝΟ?20/9/2010 10:49:00 μμ
      Ε οχι ρε φιλε Κοκκινο...Ο Κωσταντοπουλος ο προεδρος της ΤΟ της ΝΔ ντε να ψηφιζει τον υποψήφιο του ΠΑΣΟΚ στη Κω, κι εγω 30 χρονια ΠΑΣΟΚΖΗΣ να ψηφισω υποψηφιο της ΝΔ στην περιφερεια....δεν ειμαι τοσο υπερανω....ΛΙΛΑ ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ και ξερο ψωμι....
  • ΛΑΜΟΓΙΑ
    ΛΑΜΟΓΙΑ20/9/2010 10:41:00 μμ
    ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΥΡΙΤΣΗ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΞΥΡΙΖΟΥΝ ΤΟΝ ΓΑΜΠΡΟ
  • για σου ρε νισυριε
    για σου ρε νισυριε20/9/2010 10:49:00 μμ
    ενα μεγαλο μπραβο στον νικητιαδη τον μεγαλο κωλοτουμπα ευγε γιωργο.περιμενω τις δηλωσεις σου.θυμασαι τι ελεγες για την δημοτικη τηλεοραση.
  • BRAVO
    BRAVO20/9/2010 10:52:00 μμ
    KALORIZIKOS K GIORGO TORA NA DOUME POS THA TOUS PESOUN TA MOUTRA XA XA XA SAN KERAMIDI TOUS IRTHE OTAN TSAKONONTE I 2 HERETE O TRITOS (ALKIVIADIS)..
    • PASOK-ND
      PASOK-ND20/9/2010 11:08:00 μμ
      ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΤΟΥ ΔΝΤ ΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ....Η ΝΔ ΤΟΥ ΒΑΤΟΠΕΔΙΟΥ Κ.Λ.Π. ΤΟΝ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ.....ΕΜΕΙΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ 60% ΤΟΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ...ΚΑΛΟ???
  • ενωθειτε!!!!
    ενωθειτε!!!!20/9/2010 10:53:00 μμ
    αγνοι παλιοι πασοκοι ενωθειτε μαζι με τις πραγματικες δημοκρατικες δυναμεις της κω να αποτιναξομε τον τυρανικο ζυγο που προσπαθουν να μας επιβαλουν καπιοι ισχυροι οικονομικοι παραγοντες χρησιμοποιωντας το χρισμα των λακεδων πασοκων της αθηνας που ξεπουλησαν τους αγωνες μας για τριακοντα αργυρια..στα χερια και στη δυναμη του λαου ειναι ειναι το μελλον του..
  • PASOK
    PASOK20/9/2010 10:54:00 μμ
    ΞΕΡΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΠΕΜΕΝΕ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ? ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΠΤΑ ΜΗΝΕΣ ΞΕΡΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΧΑΣΕΙ.ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΕΡΝΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ, ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΤΩΝ ΕΚΛΟΓΩΝ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ.ΕΝΩ ΜΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ....ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΤΟ ΔΝΤ ΘΑ ΦΤΑΙΝΕ ΠΟΥ ΘΑ ΧΑΣΕΙ ΠΑΛΙ.ΔΕΝ ΘΑ ΝΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ. ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΘΑ ΦΤΑΙΕΙ....Ε ΡΕ ΦΑΣΙΣΤΑΚΙ.ΡΕ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΓΙ ΑΥΤΟ ΘΑ ΚΕΡΔΙΣΕΙ. ΕΣΥ ΜΕΙΝΕ ΜΕ ΤΑ ΧΡΙΣΜΑΤΑ...ΣΑΠΙΕ...Ε ΣΑΠΙΕ...
  • Όρθιος πάντα
    Όρθιος πάντα20/9/2010 10:59:00 μμ
    Κώστα προχώρα μόνος σου όπως πάντα με τον λαό και τους φίλους σου. Δεν τους έχεις ανάγκη.
  • Το περίμενα
    Το περίμενα20/9/2010 11:02:00 μμ
    Το περίμενα γιατί τα κόμματα δεν έχουν θεό αλλά μαμωνά.
  • μαχαιριδη μακους;
    μαχαιριδη μακους;20/9/2010 11:04:00 μμ
    μαχαιριδη τωρα θα την πληρωσεις εσυ. γιατι οποτε ερχοσουν στην κω συγονταριζες το λαμογιο και δε σεβαστηκες οτι σε ψηφισαμε και μεις. ολα εδω πληρωνονται. καποτε πρεπει να σπασει το αποστημα των σκανδαλιδολαμογιων. το λιγοτερο 5000 ψηφοι θα πανε κοντρα.. οσο ειναι καιρος κοπανατην.
  • ΜΠΡΑΒΟ
    ΜΠΡΑΒΟ20/9/2010 11:04:00 μμ
    ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΩΡΓΟ...ΑΝΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΤΙ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΙΔΕΣ, ΚΑΤΙ ΞΥΠΟΛΙΤΑΔΕΣ,ΚΑΤΙ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΙ, ΚΑΤΙ ΑΛΕΚΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΑΔΕΙΑΣΟΥΝ ΤΗ ΓΩΝΙΑ ΟΙ ΠΑΛΙΟΔΕΞΙΟΙ, ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΝΗΣΙΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ...ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ ΡΕΕΕΕ
    • ΠΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΜΠΡΑΒΟ
      ΠΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΜΠΡΑΒΟ21/9/2010 11:24:00 μμ
      ΟΤΑ ΤΟΥς ΓΛΕΙΦΑΤΕ ΤΟΥΣ ΔΕΞΙΟΥΣ ΗΤΑ ΚΑΛΟΙ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ. ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ. ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΦΑΓΑΤΕ ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΤΕ ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ.
  • ξευτιλα
    ξευτιλα20/9/2010 11:09:00 μμ
    δυστυχως αυτο ειναι το πασοκ..ενωμενο ΔΝΤ
  • ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
    ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ20/9/2010 11:12:00 μμ
    ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣΤΕ ΣΕ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟΝ ΜΑΡΑΓΚΟ ΠΟΥ ΚΟΙΜΟΤΑΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΕΚΠΟΜΠΗΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΛΑΛΑΞΑΝ ΤΟ ΠΛΑΝΟ. ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
  • ΤΙΜΩΡΙΑ ΔΝΤ
    ΤΙΜΩΡΙΑ ΔΝΤ20/9/2010 11:12:00 μμ
    Το ΠΑΣΟΚ ξεσκεπάζεται κάθε μέρα περισσότερο. Ο Τζέφρυ καταστρέφει τη χώρα και θέλει μέλη του τους ειδικούς της καταστροφής και της τρομοκρατίας. Η μια περίπτωση που είχε να πάει σε δεύτερη Κυριακή, πέταξε. Ο κόσμος τιμωρεί τους προδότες και το ίδιο θα κάνει κι η Κως. Μακριά από ΠΑΣΟΚ, να τιμωρηθούν για τα δεινά που έφεραν.
  • κρυφοπασόκος
    κρυφοπασόκος20/9/2010 11:13:00 μμ
    κάποιος από όλους σας υπερεκτίμησε τη δύναμη του και πίστεψε ότι δε θα δοθεί το χρίσμα Αλλά ένα φασιστικό κόμμα δεν μπορούσε παρά να μην το δώσει σε φασίστα.
  • ΚΩΣ
    ΚΩΣ20/9/2010 11:14:00 μμ
    ΤΩΡΑ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΣΚΑΝΔΑΛΟΚΥΡΙΤΣΟΦΑΣΙΣΤΑΚΙΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ.ΑΜ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ Ο ΚΟΛΙΑΣ Ο Ρ.... ΜΕ ΤΟ ΧΡΗΣΜΑ
  • προς κυριτση
    προς κυριτση20/9/2010 11:17:00 μμ
    φιλε γιωργο εγω θα σε ψηφισω αν διωξεις τους φασιστες ξυπολυτα μουζουρακη αλεκα και λοιπους χοντροδεξιους πχ πινακιδης.διαφορετικα ψηφιζω τους αλλους που δεν εχουν χρισμα. τωρα με το χρισμα εγινες παντοδυναμος και δεν τους εχομε αναγκη.θυμασαι που μουλεγες για τη ξεμοραμενη κολογρια; τα ξεχασες;
  • ακουσα
    ακουσα20/9/2010 11:17:00 μμ
    ακουσα απόψε ότι ο Μουζουράκης μετά το χρίσμα του ΠΑΣΟΚ στον Κυρίτση σκέφτεται να μη κατέβει. Δεν πάει και με τον Αλκιβιάδη αλλά ντρέπεται και με τον Κυρίτση
  • η Ιπποκράτους
    η Ιπποκράτους20/9/2010 11:23:00 μμ
    Το ΠΑΣΟΚ είναι εδώ ενωμένο δυνατό με Αλέκα μιαμιά και ξυπόλητο
  • ΝΕΒΑ
    ΝΕΒΑ20/9/2010 11:26:00 μμ
    ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟΥΣ 8 ΑΠΟ ΤΟΥΣ 11 ΤΗΣ ΝΕ ΠΑΣΟΚ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΑΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ...ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΓΕΛΙΟ...ΝΑ ΡΘΕΙ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΑ ΜΕΛΑΝΙΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΤΟΥ...
  • O EΡΓΟΛΑΒΟΣ
    O EΡΓΟΛΑΒΟΣ20/9/2010 11:28:00 μμ
    ΦΙΛΕ ΓΙΩΡΓΟ ΚΡΑΤΑ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ,ΝΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΦΕΥΓΕΙΣ.ΤΣΑΜΠΑ ΤΗΝ ΔΩΣΑΜΕ ΤΗΝ ΜΙΖΑ ΣΤΟΝ ΣΚΑΝΤΑΛΙΔΗ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΝΙΚΗΤΙΑΔΗ ΄΄΄΄΄΄΄΄΄΄
    • ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑ
      ΠΟΛΥ ΒΡΩΜΙΑ20/9/2010 11:57:00 μμ
      ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΑΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΠΟΥΣ..Α ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΤΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ.
    • sp.
      sp.22/9/2010 12:47:00 πμ
      βλακακο
  • DREAM TEAM
    DREAM TEAM20/9/2010 11:29:00 μμ
    ΚΥΡΙΤΣΗΣ, ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ, ΑΛΕΚΑ, ΤΣΙΚΗΣ, ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ, ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ, ΦΟΥΝΤΟΤΟΣ, ΓΕΡΑΣΚΛΗΣ, ΑΙΓΙΑΛΟΣ. ΕΓΓΥΗΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΛΛΩΝ. ΑΡΠΑΞΑΜΕ ΑΡΚΕΤΑ, ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΑΡΠΑΞΟΥΜΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ
  • ΚΩΣ
    ΚΩΣ20/9/2010 11:31:00 μμ
    ΚΟΛΙΑΣ ΛΕΡΟΣ Ο Ε....ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ.ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΩΣ Ο ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΣ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ.ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΕΚΛΕΚΤΟΙ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ-ΔΝΤ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΓΙΑ Τ ΠΑΣΟΚ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΚΩ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΜΙΑ ΖΩΗ ΠΑΛΕΥΕ ΜΟΝΟΣ ΜΕ ΤΟ ΛΑΟ ΤΟΥ ΧΩΡΙΣ ΔΕΚΑΝΙΚΙΑ
  • ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΗΤΕΣ..........
    ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΗΤΕΣ ΑΛΗΤΕΣ..........20/9/2010 11:37:00 μμ
    ΑΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ....Η ΟΡΓΗ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΟΥ ΠΑΣΟΚ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ...7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΜΑΥΡΟ ΣΤΟΝ ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ ΚΟΠΡΙΤΕΣ ΕΛΑΤΕ ΞΑΝΑ ΓΙΑ ΨΗΦΟΥΣ
  • 100  ...ΣΧΟΛΙΟ
    100 ...ΣΧΟΛΙΟ20/9/2010 11:42:00 μμ
    ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ 100 ,ΤΟΣΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΨΗΦΟΙ ΣΑΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ...ΤΟΥ Δ.Ν.Τ
  • ΠΡΟΣ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙΣΕΡΛΗ  ΄¨)
    ΠΡΟΣ ΚΩΣΤΑ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΄¨)20/9/2010 11:48:00 μμ
    ΚΩΣΤΑ ΓΕΡΑ, Ο ΚΟΣΜΟΣ ΦΟΒΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΗ, ΕΙΣΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΣ ΕΛΠΙΔΑ ....
  • ASYSTOLOS_Anarxikos
    ASYSTOLOS_Anarxikos21/9/2010 12:03:00 πμ
    O G.KYRITSIS ortha pire to xrisma!! kai tha einai o dimarxos mas xana kai xana!! zitw to PASOK zitw kai se emas pou to psifizoume..pou eisai KEMAL ATATOURK na mas kopseis ta axamna mas.. Eiste oloi koroida..mono mia pyriniki ekrixi i enas seismos tha mas swswi apo oles tis xoleres..pou ta arpazoun apo pantou..KIRITSIDES , KAISARLIDES ,ALKIDES ,MYLONADES, KOUKOUEDES,KAI TO LIPO SINAFI...trwne me xrisa koutalia..kai emeis peiname kai den exoume douleia..kai aftoi thisavrisan!!!
    • Akis T
      Akis T21/9/2010 2:44:00 μμ
      Δικαίωμα σου να μη σου αρεσει κανενας, αλλα μην τους βαζεις ολους στο ιδιο τσουβαλι. Τους γνωριζω ολους προσωπικα, και σου λεω με βεβαιοτητα οτι ο Αλκης και ο Μυλωνας, δεν τρωνε με χρυσα κουταλια, ζουν οπως ζει ο περισσοτερος κοσμος
  • Ο ΓΚΑΛΟΠ
    Ο ΓΚΑΛΟΠ21/9/2010 12:16:00 πμ
    ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΟΥ ΓΚΑΛΟΠ ΕΙΝΑΙ.....ΜΑΚΡΗ 25 ΜΥΛΩΝΑΣ 25 ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ 25 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ 25 ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΑΠ ΤΑ 3 ΤΟ ΜΑΚΡΥΤΕΡΟ
  • αλλος δημοκράτης
    αλλος δημοκράτης21/9/2010 12:25:00 πμ
    ΕΛΆΤΕ ΤΏΡΑ ΤΟ ΑΓΙΌΠΑΙΔΙ Ο ΚΑΊΣΕΡΛΗς ΠΟΥ ΚΑΙ ΤΏΡΑ ΚΆΝΕΙ ΤΗΝ ΊΔΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΉ ΛΈΕΙ ΨΗΦΊΣΤΕ ΜΕ ΚΑΙ ΕΓΏ ΘΑ ΣΟΥ........ΣΕ ΣΥΓΓΕΝΙΚΌ ΜΟΥ ΠΡΌΣΩΠΟ ΤΟ ΕΊΠΕ Το αγγελικό πρόσωπο ας το αφήσει για το σπίτι του
  • τα θελες κώστα μου και τα παθες
    τα θελες κώστα μου και τα παθες21/9/2010 12:31:00 πμ
    πω πω τι έπαθε ο καίσερλης απόψε μπαινοβγαίνει ο κ...λος του τι τα θελες τώρα στα γεράματα κακόμοιρε κώστα να ξαναγυρίσεις;
  • προς κυριτσοπουλα
    προς κυριτσοπουλα21/9/2010 12:38:00 πμ
    την αξιοπρεπεια,τον σεβασμο,και την αγαπη απο το κοσμο δεν τη δινει κανενα πασοκ και κανενα χρισμα.συνεχιστε να κυκλοφορειτε σαν τα ποντικια εσεις και ο ξαδελφος κωστακις.οι εκλογες ετελειωσαν κυριοι εδω και μερες χαρισμα σας η καταρα του πασοκ.
  • ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΣ
    ΦΟΡΤΗΓΑΤΖΗΣ21/9/2010 12:48:00 πμ
    ΕΓΩ ΘΑ ΨΗΦΙΣΩ// ΑΙΓΙΑΛΟΣ// ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΑΩ ΑΝΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΟΥΛΝΤΟΖΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ
  • ΑΣΦΕΝΔΙΑΝΟΣ
    ΑΣΦΕΝΔΙΑΝΟΣ 21/9/2010 12:55:00 πμ
    ΜΑΧΑΙΡΙΔΙ !!!!!!!ΠΕΣ ΑΛΕΥΡΙ ΤΟ ΑΣΦΕΝΔΙΟΥ ΣΕ ΓΥΡΕΥΕΙ!!! ΚΟΚΚΙΝΟΣ 70 Τα εκατο δημο δικαιου!!!ερε γλεντια
  • ΠΑΜΕ
    ΠΑΜΕ21/9/2010 1:13:00 πμ
    ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ-ΜΑΧΑΙΡΙΔΗ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΕΙΣΑΙ ....ΔΙ
  • ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ@ΡΧΙΔΙΑ....
    ΕΛΕΟΣ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜ@ΡΧΙΔΙΑ....21/9/2010 1:43:00 πμ
    ρε παιδιά ... συγνώμη τώρα.... την χρεωκοπία που ερχετε δεν σας νοιάζει???? χέστηκα ποιος θα βγει ρε κουφιοκεφαλάκηδες... Ψωμί να έχουμε να φάμε! κάθεστε και παίζεται το παιχνίδι τους όλοι σας... Αν δεν πέσει αυτή η ξεπουλημένη κυβέρνηση, με το που θα τα ξεπουλήσει όλα θα κηρύξει ελεγχόμενη αναδιάρθρωση χρέους ... και μετα δεν μας σώζει κανένας δήμαρχος! ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!!
  • ηρθε το τελος
    ηρθε το τελος21/9/2010 1:50:00 πμ
    ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,ηρθε το τελος,
    • Προς ηρθε το τελος....
      Προς ηρθε το τελος....21/9/2010 2:03:00 πμ
      Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,Παλι καλά που το κατάλαβες,ΒΛΑΚΑΚΟ!
  • ηρθε το τελος
    ηρθε το τελος21/9/2010 2:05:00 πμ
    ηρθε το τελος κυριτσακια,ηρθε το τελος κυριτσακια,ηρθε το τελος κυριτσακια,ηρθε το τελος κυριτσακια,ηρθε το τελος κυριτσακια,ηρθε το τελος κυριτσακια,
  • ARENA
    ARENA21/9/2010 3:29:00 πμ
    Όσο η διοίκηση τής καταπιεστικής κοινωνίας γίνεται ορθολογιστική, παραγωγική, τεχνική και ολοκληρωτική, τόσο τα άτομα δυσκολεύονται να κατανοήσουν τα μέσα, που θα τους επιτρέψουν να τερματίσουν την υποδούλωσή τους και ν΄ αποκτήσουν την ελευθερία τους. Βέβαια, το να θελήσει κάποιος να επιβάλει τη Λογική σε μια ολόκληρη κοινωνία, είναι μιά παράδοξη και σκανδαλώδικη ιδέα
  • ΑΣΟΜΑΤΟΣ 1
    ΑΣΟΜΑΤΟΣ 1 21/9/2010 3:52:00 πμ
    ΦΙΛΕ ΝΤΙΝΟ ΚΑΙ ΘΕΟΔΟΣΗ ΝΙΚΗΤΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΝΑΓΚΗ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΟΥ ΚΟΑΚΟΥ ΛΑΟΥ !! ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΤΟΥ ΜΑΧΑΑΙΡΙΔΗ Η ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΣΤΡΑΤΕΥΤΕΙ ΣΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΚΑΙΣΕΡΛΗ!!!!ΜΑΣ ΠΟΥΛΗΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ!!ΚΟΥΣΟΥΡΝΑΣ,ΖΩΙΔΗΣ,ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ,ΜΑΧΑΙΡΗΔΗΣ,ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ,ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ,ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΤΟΥ ΚΩΑΚΟΥ ΛΑΟΥ !!ΝΤΙΝΟ Η ΤΩΡΑ Η ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΔΩΣΤΕ ΤΟΥ ΜΑΘΗΜΑ !!!!!ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ!!!!!!!ΜΠΑΜΠΗΣ ΚΟΚΙΝΟΣ ΓΕΡΑ..............
  • ΚΩΣ
    ΚΩΣ21/9/2010 6:46:00 πμ
    ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ Ο ΜΑΚΑΚΑΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΕ Ο ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΚΑΙ ΤΟΥΔΩΣΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ.ΑΛΛΑ ΑΣ ΘΥΜΗΘΟΥΝΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΤΙ ΚΑΙ Ο ΜΠΙΛΗΣ ΠΡΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑΝ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ.ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
  • ΚΕΦΑΛΟΣ
    ΚΕΦΑΛΟΣ21/9/2010 6:49:00 πμ
    ΤΟΝ ΛΥΠΗΘΗΚΕ Ο ΞΑΔΕΛΦΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙ ΤΟΥΔΩΔΣΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ.ΚΑΙ ΠΡΙ 8 ΧΡΟΝΙΑ Ο ΜΠΙΛΛΗΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΘΑΝΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΟΦΑΣΙΣΤΑ ΕΙΧΑΝ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΑΛΛΑ ΕΧΑΣΑΝ ΠΑΤΑΓΩΔΩΣ.ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ
  • το δικό σας τέλος ήρθε
    το δικό σας τέλος ήρθε21/9/2010 6:49:00 πμ
    Ήρθε το τέλος σας καισερλακια ο κυριτσης είναι μάγκας
  • KEFALOS
    KEFALOS21/9/2010 7:24:00 πμ
    ΤΟ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΚΥΡΙΤΣΟΦΑΣΙΣΤΑΚΙΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΛΕΓΕΙΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ.Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΤΡΙΒΕΙ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΧΡΙΣΜΑ ΔΕ ΖΗΤΗΣΕ ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΒΟΤΑΝ ΜΗΝ ΤΥΧΟΝ ΚΑΙ ΘΑΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΝ ΕΚΔΗΚΙΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ.ΔΝΤ-ΠΑΣΟΚ ΜΑΚΡΙΑ ΓΕΖΟΥΜΙΣΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΑΛΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΑΤΕΩΝΑ ΔΗΜΑΡΧΟ ΒΡΕ ΟΥΣΤ ΚΛΕΦΤΕΣ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΟΚΥΡΙΤΣΙΦΑΣΙΣΤΕΣ
  • ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ
    ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ21/9/2010 8:08:00 πμ
    Ο ΓΙΏΡΓΟΣ ΡΕ ΘΑ ΞΑΝΑΒΓΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΤΟ. ΚΑΙ ΘΑ ΤΙΣ ΞΑΝΑΦΑΤΕ. ΠΑΠΑΡΕΣ Ε ΠΑΠΑΡΕΣ
  • ετσι γιωργο έτσι
    ετσι γιωργο έτσι 21/9/2010 8:12:00 πμ
    Δάβρισε τους γιώργο. Δώστους κι άλλο καισερλακια ήρθε το τέλος σας
  • μπαινοβγαίνει ε!
    μπαινοβγαίνει ε!21/9/2010 8:15:00 πμ
    Και ο νικιτιάδης με τον κυρίτση και όλοι με τον κυρίτση. Που πάτε ρε καισέρληδες.Αντε στο σπίτι σας.
  • ΜΠΑΛΑΛΗ ΑΚΟΥΣ;
    ΜΠΑΛΑΛΗ ΑΚΟΥΣ;21/9/2010 8:21:00 πμ
    ΟΙ ΑΔΕΛΦΟΊ ΝΤΑΛΤΟΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΝΑ ΤΟ ΔΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΑΣ ΠΕΘΑΝΩ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
  • τσούζει
    τσούζει 21/9/2010 8:25:00 πμ
    ρε καισερλάκια δεν κοιμηθήκατε απόψε έ Υπογλώσσια πήρατε ή ακόμα Ο παππούς θα έχει στο ντουλαπι του
  • Αντιμαχιτάν
    Αντιμαχιτάν21/9/2010 8:37:00 πμ
    Και τώρα τι γίνεται παιδιά, χάσατε την ψυχραιμία σας; Η λύση είναι η εξής. Να αρχίσετε με ελαφρά πηδηματάκια να φεύγετε απο τον συνδιασμό του Καίσερλη ένας ένας και μέσα σε σαράντα οκτώ ώρες να διαλύσετε τον συνδιασμό. Πιστέψεμε είναι η μόνη λύση που έχετε πρίν το μεγάλο ρεζιλίκι.
    • προς Αντιμαχιτάν
      προς Αντιμαχιτάν21/9/2010 12:12:00 μμ
      απελπισμένε Αντιμαχιτάν που περίμενες το χρίσμα για να δεις υποψήφιους με τον Κυρίτση πήγαινε να βρεις ψήφους στην Αθήνα για να τον στηρίξεις. Τα ελαφρά πηδηματάκια που ζητάς γίνονται μεγάλα βήματα για την στελέχωση του ψηφοδελτίου του Καίσερλη. Θα ήθελες να έχεις τους μισούς έστω. Και κατάλαβε κάτι, δεν σημαίνει ότι το ψώνιο σου ή τα συμφέροντά σου τα ακολουθούν οι άλλοι. Ο κάθε άνθρωπος έχει την προσωπικότητά του και ξέρει πιο είναι το καλύτερο για αυτόν
    • ΑΣΦΕΝΔΙΑΝΟΣ
      ΑΣΦΕΝΔΙΑΝΟΣ 21/9/2010 12:25:00 μμ
      ΠΡΟΣ ΑΝΤΙΜΑΧΙΤΑΝ!!!!!!!!!!!!!!!!ΡΕ ΚΑΡΑΚΙΟΖΗ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΛΥΣΗ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ !!!!ΜΑ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙ ΑΛΛΟ ΓΛΥΦΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΔΙΛΑ ΔΙΛΑ ΣΤΟ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΣ ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΨΗΦΙΣΑ!!!!!!!!!!!ΓΛΥΦΤΗ!!!!!!!!!!!! ΣΕ ΠΡΟΚΑΛΟ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΣΟΥ!ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΟ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΠΡΟΣΟΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΟΠΟ!ΓΥΝΑΙΚΟΤΟ!
  • KYRITSIS** προς τυφλο παπανδρεου
    KYRITSIS** προς τυφλο παπανδρεου 21/9/2010 8:41:00 πμ
    Το έκανε τελικά το λάθος το πασοκ και έδωσε χρίσμα στον κυριτση (επρεπε να μην δωσει σε κανεναν) ,απέδειξε ότι δεν μπορεί να δει τα πραγματικά προβλήματα του λαού τις Κω άρα γιατί να το στηρίξω στις επόμενες εκλογές? ΜΑΛΛΟΝ είχε δίκιο ο σαμαράς της νέας δημοκρατίας που τα έλεγε χτες στην τηλεόραση για τον Παπανδρέου και το πάσοκ ,μήπως είναι καιρός να δούμε την νέα δημοκρατία του σαμαρά μπας και μας βγάλει πιο γρήγορα από το νδτ που μας έβαλε ο ΤΥΦΛΟΣ Παπανδρέου??
  • KYRITSIS **
    KYRITSIS **21/9/2010 8:44:00 πμ
    ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΑΝΕ Ο ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΜΕ ΤΑ ΣΤΗΜΕΝΑ ΓΚΑΛΟΠ ,ΜΗΝ ΨΑΧΝΕΙΣ ΓΙΑ ΨΗΦΟΥΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ ΞΑΝΑ ..... ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΙΔΕΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ ΑΥΤΟ ,ΝΑ ΧΑΡΩ ΠΡΩΘΥΠΟΥΡΓΟ..
  • ΚΑΦΑΛΟΣ 1
    ΚΑΦΑΛΟΣ 121/9/2010 8:58:00 πμ
    μαλλον ο συχωριανος μου ξεχναει οταν ανεβηκε ο νικηταρας στην αθηνα και παρακαλουσε να μην δοθη χρισμα.γιατι αραγε.χασατε κυριοι.δεν πειραζη ομωσςκερδισατε τον μαραγκο χα χα χα.
  • ΛΟΓΙΚΟΣ
    ΛΟΓΙΚΟΣ21/9/2010 9:05:00 πμ
    ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ,ΕΙΔΕ ΤΙΣ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΧΡΙΣΜΑ.ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΟ ΨΑΧΝΕΤΕ.
    • ΑΣΦΕΝΔΙΑΝΟΣ
      ΑΣΦΕΝΔΙΑΝΟΣ 22/9/2010 12:28:00 πμ
      ΠΡΟΣ ΛΟΓΙΚΟ!!ΛΟΓΙΚΕ ΡΟΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΙΕΥΘΗΝΤΗΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑΣ!!Ο ΠΡΩΗΝ ΔΙΕΥΘΗΝΩΝ ΤΟΥ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΟΠΟΙΟΣ ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΕΧΕΙ ΓΑ.....ΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΘΑ ΒΓΕΙ ΣΤΙΣ 8 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ!!ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ΟΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΕΝΤΟΣ !!!!!!!!!!!!!!!!ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!
  • xo xo xo
    xo xo xo21/9/2010 9:33:00 πμ
    tetelesteeeeeeeeeeeeeeeeee
  • ΚΛΕΦΤΕΣ
    ΚΛΕΦΤΕΣ21/9/2010 9:50:00 πμ
    ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ, ΚΛΕΦΤΕΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ !!!! ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ, ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΤΟΝ ΜΥΛΩΝΑ ? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
  • ΑΣΣΥΡΑΝΤΑ
    ΑΣΣΥΡΑΝΤΑ 21/9/2010 9:54:00 πμ
    ΟΛΛΑ ΚΑΛΛΑ !!!!ΕΤΣΙ ΑΠΟΔΕΣΜΕΥΟΝΤΑΙ ΟΛΛΕΣ ΟΙ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΥΓΙΑΙΝΟΥΝ ΣΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΝΤΑΧΤΗΟΥΝ ΜΕ ΤΟΝ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΟ ΚΑΙΣΕΡΛΗ....!!!!
  • Προς Μαχαιρίδη
    Προς Μαχαιρίδη21/9/2010 10:04:00 πμ
    Συγνώμη αλλά δεν σε ξαναψηφίζω
  • παρελθόν
    παρελθόν21/9/2010 10:44:00 πμ
    τώρα που πήρε το χρίσμα άντε να κατέβει ο Θεοδωρίδης και ο Παπανικολάου μαζί του να τελειώνουμε με τους τελειωμένους
    • κι άλλος
      κι άλλος21/9/2010 1:03:00 μμ
      και ο Πίτσης μαζί του να κατέβει και ο Πίτσης
  • axx
    axx21/9/2010 11:45:00 πμ
    ♦ Μέσα στα σπλάχνα μιας απάνθρωπης κοινωνίας που τόσο μας πληγώνει, υπάρχει και αναπτύσσεται μια άλλη, διαφορετική κοινωνία, που ειρηνικά και αθόρυβα ζει και δημιουργεί οραματιζόμενη τ’ άστρα..
  • skorpios
    skorpios21/9/2010 11:59:00 πμ
    Η Μπακάλογλου, ο Σταματάκης κι όλοι οι νεοδημοκράτες του Κυρίτση αναγκαστικά θα γίνουν ΠΑΣΟΚ αφού υποστηρίζουν τον επίσημο (χρισμένο) υποψήφιο του ΠΑΣΟΚ.
    • E,
      E,21/9/2010 3:09:00 μμ
      αφού είναι δεξιοί τι θα γίνουν; πασοκ θα γίνουν. η νέα δεξιά.
  • xo xo xo
    xo xo xo21/9/2010 12:00:00 μμ
    poso sas ponaeiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
  • ΑΝΕΜΟΣ
    ΑΝΕΜΟΣ21/9/2010 12:03:00 μμ
    Με το χρίσμα κάηκε ο Κυρίτσης. Αποδείχτηκε όμως πως ο Σκανδαλίδης που τίποτα δεν πρόσφερε στον τόπο του, τώρα προσπαθεί να τον ζημιώσει. Αν οι αρχές του ΠΑΣΟΚ είναι οι αρχές που πρεσβεύει ο Κυρίτσης , ε τότε...είσται άξιοι της μοίρας σας.
  • μια του κλεφτη δυο του κλεφτη
    μια του κλεφτη δυο του κλεφτη21/9/2010 12:16:00 μμ
    μια του κλέφτη δυο του κλέφτη τρεις και η κακή του μέρα λέει ο σοφός λαός μας κι αν δεν κάνω λάθος αυτές οι εκλογές είναι η τρίτη του Κυρίτση
  • Kyritsi ela MPANANARA!!!
    Kyritsi ela MPANANARA!!!21/9/2010 12:26:00 μμ
    To paixnidaki me tin dithen kontra sas gia to xrisma tha to katalabeis tin epomeni twn eklogwn alla tha einai poly arga giati o KWSTAS tha einai sto dimarxeio kai esy stin lero...Na protimiseis to domatio 526...kyritsi to ksereis polyyyyy kalaaaaaaa 57% kai den allazei!!!
  • Προς Σεβαστιανό Μαραγκό
    Προς Σεβαστιανό Μαραγκό21/9/2010 1:22:00 μμ
    Σεβαστιανέ, πες τραλαλό.Την πάτησες από τον τσαγανό. Ο Γιωργαράς μόνος του σούδειξε τα δόντια και σε έβγαλε νοκ άουτ για τη Μαρίνα.
  • συρματοπλεγματα
    συρματοπλεγματα21/9/2010 1:27:00 μμ
    Σταματη Πη παραγγειλε το συρματοπλεγμα που λεγαμε,ξερεις εσυ,γιατι για να μπουν ολοι οι πολιτικοι της αθηνας απο τιν 1η του χρονου στο νησι θα χρειαζοντε διαβατηριο!!προπαντος οι πρασινοι!!Τερμα τα ξαδερφιλικια και οι κουμπαριες γιατι δεν εχουν περαση πια!!!
  • GODFATHER
    GODFATHER21/9/2010 1:27:00 μμ
    DEN PEIRAZEI POY XASAME TA BAFTHSIA. 8A EIMASTE OMWS OLOI MAZI STA G.....! KYRITSH PES ALEYRI... O GODFATHER SE GYREYEI!
  • ΑΘΛΙΟΣ
    ΑΘΛΙΟΣ21/9/2010 1:34:00 μμ
    Το χρίσμα είναι αγκούρι. Το έδωσαν να το κρατά ο Κυρίτσης. Τί θα το κάνει;. Να του πούμε πού θα το βάλει για να γλυκαθεί γιατί αν περιμένει ο κόσμος να ακολουθήσει λανθασμένες επιλογές, είναι γελασμένος.
  • Αντιμάχεια
    Αντιμάχεια21/9/2010 2:15:00 μμ
    Τικ τακ η καρδιά σας καισερλάκια παραδεχτείτε το ρε σας τάπωσε ο κυρίτσης Αχ πως πονάει Νίκο Φραζή πέστους
  • κι εγώ πασοκ είμαι
    κι εγώ πασοκ είμαι21/9/2010 2:27:00 μμ
    Γιτί ρε κότες δεν παραδέχεστε ότι και σεις ζητήσατε το χρίσμα αλλά δεν το πήρατε; Γιατί ρε λαμόγια δε λέτε ότι βάλατε λυτούς και δεμένους να μην το πάρει Γιατί ρε ξεφτιλισμένοι δε λέτε ότι απειλήσατε για να μην το πάρει Γιτί ρε τσουτσέκια δεν παραδέχεστε ότι χάσατε;
    • ΣΟΚ
      ΣΟΚ21/9/2010 2:33:00 μμ
      Αν εσυ βρωμοστομε εισαι ΠΑΣΟΚ....εγω ειμαι Κυριτσικος....ααααχαχαχαχαχαχα....γελαει καλυτερα οποιος γελαει τελευταιος......Υπομονη λιγες μερουλες ακομα...
    • assyranta
      assyranta21/9/2010 2:59:00 μμ
      giati to epipedo toy dikoy soy passok den afora toys dhmokratikoys polites toy nhsioy kai vevaia ton Kaiserli o opoios kai na htheles den ton thelei ton psifo soy opvs den hthele kai to xrisma...xerei aytos ti kanei
    • για τον απο πάνω
      για τον απο πάνω21/9/2010 6:02:00 μμ
      ο Καϊσερλης δεν ζήτησε το χρίσμα, πρότεινε απλά να μη δοθεί σε κανέναν για να μη διχάζεται η κοινωνία και ας αποφασίσουν οι πολίτες ποιόν θέλουν. Έτσι κι αλλιώς αυτό θα γίνει, οι πολίτες θα αποφασίσουν πέρα κι έξω απο χρίσματα και κουραφέξαλα. Εμείς ξέρουμε καλύτερα τι θέλουμε στον τόπο μας. Γελώ με το Νίκο το Φραζή που γράφει με ψευδώνυμο και ορισμένους άλλους που θέλουν δεκανίκια, δηλ. χρίσμ, για να έχουν άποψη. Εμείς δίνουμε τη μάχη και πάμε με τον κόσμο της Κω ενωμένο με τον Κώστα Καϊσερλη.
  • pros xo xo xo
    pros xo xo xo21/9/2010 2:33:00 μμ
    ο κυριτσης νίκησε μια μάχη που του χάρισε ο αξα ,ο λαός θα καθορίσει το αποτέλεσμα ,κάνε υπομονή και θα γελάσουμε όλοι μαζί στις 7 Νοέμβριου .
  • προς κι εγώ πασοκ είμαι
    προς κι εγώ πασοκ είμαι21/9/2010 2:35:00 μμ
    ΓΙΑΤΙ ΡΕ ΛΑΚΑΜΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΝΙΚΗΣΑΤΕ ??? ΜΗΠΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ???
  • ΠΡΟΣ κι εγώ πασοκ είμαι
    ΠΡΟΣ κι εγώ πασοκ είμαι21/9/2010 2:37:00 μμ
    ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΟ ΠΑΣΟΚ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΧΑΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΜΑΛΙΣΤΑ
  • προς σοκ
    προς σοκ21/9/2010 2:39:00 μμ
    Ναι ρε ΠΑΣΟΚ ψηφίζω βρωμόστομο με κάνατε εσείς με τα σχόλια σας που μετράτε κιόλας τα θετικά και τα αρνητικά Ουστ ρε από δω λαμόγια
  • ΚΟΚΚΙΝΟΣ RED
    ΚΟΚΚΙΝΟΣ RED 21/9/2010 2:47:00 μμ
    Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΛΑΜΟΓΙΑ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ ΠΟΤΕ ΧΡΙΣΜΑ...ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΛΑΟ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ..ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΛΑ . 25 ΧΡΟΝΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΣΕ ΠΟΤΕ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΟΥΤΕ ΕΦΑΓΕ ΦΑΠΕΣ ΑΠΟ 70ΧΡΟΝΟ .ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ Ο ΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΗΚΟΣ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΛ@@ΤΗΣ
  • πρωην ΝΔ
    πρωην ΝΔ21/9/2010 2:51:00 μμ
    Εχω πολλα χρονια που δεν παω καν να ψηφισω στις βουλευτικες. θελω ομως να δω τι θα κανουν οι νεοδημοκρατες του Κυριτση. Θα συνεχισουν να διεκδικουν μια θεση στη διαχειρηση των κοινων, με οχημα τη Δυναμη Αλλαγης του Κυριτση και το χρισμα του ΠΑΣΟΚ; Για να δουμε, ξερει κανεις τους τι θα πει εντιμοτητα και αξιπρεπεια, ή τις έχουν διαγραψει απο το λεξικο τους αυτες τις λεξεις;
  • M.M
    M.M21/9/2010 2:52:00 μμ
    sunfono apoluta mazI sou KOKKINE RED!!!
  • το πολύ πιοτο βλάπτει
    το πολύ πιοτο βλάπτει21/9/2010 2:56:00 μμ
    Μην πίνετε πολύ γράφετε βλακείες ρωτήστε και τπον αρχηγό σας
  • ΠΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΓΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΟΥ
    ΠΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΓΙΝΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΣΟΥ21/9/2010 3:00:00 μμ
    Αλήτης είσαι ρε και φαίνεσαι που θα μου πεις εμένα ότι δε θέλατε το χρίσμα.Τούμπα κάνετε τώρα ρε χαμένα κορμιά που θέλετε να διοικήσετε και το δήμο Ο κυρίτσης ρε ειναι ανώτερος σας και το κατάλαβε το ΠΑΣΟΚ. ουστ από δω άνθρωποι τοτης λαμογιάς
    • dioptra
      dioptra21/9/2010 3:16:00 μμ
      re seis h teleth gia to xrisma ston platy potamo tha ginei? parakalv na kanei anametadosi kai moysikh ypokroysi toy voskopoyloy....giati orws ta vlepw tvra poy tha prepei na anoixoyn kai ta pothen esxes... tha braxoyne polloiiiii
  • ΛΟΥΚΟΥΜΟΣ21/9/2010 12:57:00 μμ
    ΛΟΥΚΟΥΜΟΣ21/9/2010 12:57:00 μμ 21/9/2010 3:15:00 μμ
    Τώρα που το χρίσμα δόθηκε στη σαβούρα, θα μπορέσουν ευκολότερα να συνεργαστούν Καϊσερλης και Αλκιβιάδης. Έρχεται ΛΟΥΚΟΥΜΟΟΟΟΟΟΟΣ
  • M.M
    M.M21/9/2010 3:15:00 μμ
    PROS MHNYMA 160...den exete tipota allo na peite gia ton arxhgo mas k vgazete diafores BRWMES gi'auton. emeis do3a to 8eo exoume arketa na leme gia ton kiristi sas: LAMOGIO, EKDIKITIKO GOUROUNI, KAKOS AN8ROPOS, KATEVAZEI PANTELONIA,AFINEI AN8ROPOUS XWRIS DOULEIA, KANEI PSIXOLOGIKO POLEMO SE YPALLHLOUS TOY DHMOY........... K.A den 8a me parei na ta grapsw oOOOOOOOlaaaaaaaaaaa! gi'auto moko oson afora ton kaiserlh giati den exete oute eseis oute o arxhgos sas thn TIMH K THN YPOLIPSH TOY!!!
  • PASOKOS21/9/2010 12:35:00 μμ
    PASOKOS21/9/2010 12:35:00 μμ 21/9/2010 3:18:00 μμ
    GIORGO MIN MASAS ASTOYS NA LENE PONAI I APORIψI APO TO KOMA MAS TI PERIMENANE NA STIRIJOYME TON ORESTI MAKRI I KOS ALAZI REEEEEEEEEEE
  • M.M
    M.M21/9/2010 3:19:00 μμ
    to mhnhma mou einai gia to 162 k oxi gia to 160. sorry
  • M.M
    M.M21/9/2010 3:28:00 μμ
    KATALABA TH SKATA EISAI K ESY (PASOKOS21..) SAN TH MOSXAROKEFALH TON ARXHGO SOU!vreite kati allo na grapsete gia ton kaiserlh. ayta den mas aggizoune!!! xaxaxaxaxaxa
  • προς ΜΜ
    προς ΜΜ21/9/2010 3:35:00 μμ
    Αφού κι ο δικός σου οργανισμός το τραβάει το ποτό τι άλλο να πεις
  • ΠΑ - ΣΟΚ
    ΠΑ - ΣΟΚ21/9/2010 3:42:00 μμ
    Πασόκος είμαι, αλλά στην προκειμένη περίπτωση καλύτερα να τον κώψω από τη ρίζα, παρά να ακολουθήσω το χρίσμα. Άτε γεια... Κυριτσόσκατα!
  • Popo
    Popo 21/9/2010 3:47:00 μμ
    poso sas kaiei to xrisma...
    • ΠΑΜΕ
      ΠΑΜΕ21/9/2010 3:54:00 μμ
      ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟ ΠΗΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΟΥ ΄΄΄[ΡΟΡΟΣ]
      • Oxi..
        Oxi..21/9/2010 3:59:00 μμ
        apo ths manas sou
        • ΠΟΝΑΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ
          ΠΟΝΑΣ ΑΠΟ ΠΙΣΩ21/9/2010 4:08:00 μμ
          ΚΥΡΙΤΣΟΠΟΥΦΙΑΝΟΜΑΛΑΚΟΦΑΤΣΑ
  • xrisma
    xrisma21/9/2010 3:48:00 μμ
    ΠΗΡΕ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ,Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΣΟΚ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕΙ ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ,ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΝΕΑΟΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΝΑ ΨΗΦΙΣΟΥΝ ΑΛΚΙ ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ ΤΗΣ ΝΔ ΑΥΤΟΣ .... ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΜΕΤΟ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΑ ΝΤΑΒΑΤΖΙΛΙΚΑ ΘΑ ΨΗΦΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ ...ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙ ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΑΛΑΓΜΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΣΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ..ΓΡΙΕΣ ,ΜΙΑ ΜΙΑ ΜΙΑΔΕΣ ΚΑ.
  • * x % mas
    * x % mas21/9/2010 3:51:00 μμ
    Μετάφραση Τίτλου: Star Χ διά μας το χρίσμα
  • ΠΡΟΣ Γ ΚΙΑΡΙ
    ΠΡΟΣ Γ ΚΙΑΡΙ 21/9/2010 3:51:00 μμ
    ΤΟ ΛΑΔΙ ΣΤΗ ΦΟΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΤΟΝ ΕΒΓΑΛΕ ΛΑΔΙ Η ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΑΕΙ ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΒΡΑΔΥ????
  • Ο  ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ
    Ο ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ21/9/2010 3:51:00 μμ
    ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΜΗΝ ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΣΤΟΧΟ .ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΝΑ ΜΑΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΦΑΣΙΣΤΑ.ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ.
  • ΠΡΟΣ  Popo
    ΠΡΟΣ Popo21/9/2010 3:57:00 μμ
    ΠΑΡΕΑ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΣ ΠΟΣΑ ΣΧΟΛΙΑ ΕΧΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΘΕΜΑ , ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙΣΕΡΛΗ , ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΕΨΗΜΟΤΗΤΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΥ ΓΑΜΠΗ ΣΟΥ ? ΤΥΧΑΙΟ ?? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ,ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΜΕΙΝΑΝ
  • Γιώργο Παπανδρέου...
    Γιώργο Παπανδρέου...21/9/2010 4:10:00 μμ
    πέρασε ο Πούλος και είπε να τον πάρεις.
  • ΠΡΟΣ ΡΟΡΟ
    ΠΡΟΣ ΡΟΡΟ21/9/2010 4:18:00 μμ
    ΒΑΛΕ ΛΑΔΙ ΚΙ ΕΛΑ ΒΡΑΔΥ.ΤΥΧΑΙΟ,,,ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ
    • PROS ΠΡΟΣ POPO
      PROS ΠΡΟΣ POPO 21/9/2010 8:42:00 μμ
      ΒΛΑΞ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΛΟΓΙΑ ...ΒΛΑΧ
  • προς Βησαριων Ζωιδη και Σεβαστο Μανια
    προς Βησαριων Ζωιδη και Σεβαστο Μανια21/9/2010 4:23:00 μμ
    ΚΥΡΙΟΙ ΑΠΟΤΥΧΑΤΕ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΣΤΟΥΣ ΒΟΥΛΕΥΤΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΨΗΦΙΣΑΝ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΜΝΗΜΟΝΙΟΥ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ ΚΛΙΜΑ ΠΟΥ ΕΠΙΚΡΑΤΕΙ ΣΤΗΝ ΚΩ.ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΠΩΣ ΤΗΝ ΝΟΜΑΡΧΙΑΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ .ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΤΟΥΣ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΚΑΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΗΣ ΘΗΤΕΙΑΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΖΗΤΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΨΗΦΟ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ Ο ΕΚΛΕΚΤΟΣ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ 7 ΝΟΕΜΒΡΗ.
  • ΣΕ  ΞΕΡΩ
    ΣΕ ΞΕΡΩ21/9/2010 4:33:00 μμ
    ΡΟΡΟ ΤΟ ΕΦΑΓΕΣ ΤΟ ΚΟΚΟ ΣΟΥ ΄΄΄΄΄΄ΓΛΥΨΕ-ΓΛΥΨΕ ΤΟ ΕΛΙΩΣΕΣ ΤΟ ........ΠΑΓΩΤΟ.ΤΣΑΝΑΚΟΓΛΥΦΤΗ ΤΗΣ ΑΡΠΑΧΤΗΣ.
  • ΕΝΑΣ ΠΑΛΙΟΣ
    ΕΝΑΣ ΠΑΛΙΟΣ21/9/2010 5:04:00 μμ
    Ο ΚΩΑΚΟΣ ΛΑΟΣ ΝΑ ΔΙΩΞΕΙ ΤΟΝ ΔΥΝΑΣΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΤΑΜΕ ΞΑΝΑ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ.
  • εφημεριδεςςς!!!! εφημεριδεςςςς!!!!
    εφημεριδεςςς!!!! εφημεριδεςςςς!!!!21/9/2010 5:37:00 μμ
    Ο μανος θεοδωριδης μετα απο πολυ σκεψη, αποφασισε να μην αποδεχθει την εμμισθη θεση που του προτεινε ο Κυριτσης να ειναι ο συμπαραστατης του πολιτη μετα τις εκλογες. αποφασισε να κατελθει στον πολιτικο στιβο γιατι θεωρει τον ευατο του μαχιμο και ικανο να φερει τη νικη στη δυναμη αλλαγης αφου στην προηγουμενη παραταξη που ηταν επικεφαλης τα σκατ@ωσε. Με εκτιμηση, το μανταλακι που ειναι κρεμασμενη η εφημεριδα
  • πανικός
    πανικός21/9/2010 5:49:00 μμ
    Χάσατε και το θοδωρίδη πάει τρίτος ο Καίσερλης γι αυτό αυτή η λύσσα
  • Ε Χ
    Ε Χ21/9/2010 6:34:00 μμ
    Α ΡΕ ΠΑΣΟΚΟΙ ΕΠΙΠΕΔΟ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΤΕ.ΟΤΑΝ ΕΡΘΟΥΝ ΒΟΥΛΕΥΤΙΚΕΣ ΘΑ ΦΩΝΑΖΕΤΕ ΠΑΛΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΕΝΩΜΕΝΟ ΔΥΝΑΤΟ ΓΕΛΟΙΟΙ Ε ΓΕΛΟΙΟΙ.
  • ΠΑΣΟΚΟΛΑΜΟΓΙΩΝ..
    ΠΑΣΟΚΟΛΑΜΟΓΙΩΝ..21/9/2010 6:39:00 μμ
    ΣΥΝΤΡΟΦΙΚΑ ΜΑΧΑΙΡΩΜΑΤΑ.. ΑΔΙΚΑ ΠΟΥ ΣΕ ΣΦΑΞΑΝΕ ΚΑΚΟΜΙΡΕ ΚΟΚΧΙΝΗ..
  • ΕΓΚΥΡΟΣ
    ΕΓΚΥΡΟΣ21/9/2010 6:50:00 μμ
    ΠΑΙΔΙΑ Η ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΙΝΑΙ Η ΕΞΗΣ.ΚΥΡΙΤΣΗΣ 43 ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ 22 ΑΛΚΗΣ19 ΜΥΛΩΝΑΣ 7 ΚΙΚΗ 4 ΚΑΝΕΝΑ 5 ΤΗΝ ΕΙΔΑ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΒΟΥΛΕΥΤΗ.
    • συνεργείο τα πειράζουμε όλα
      συνεργείο τα πειράζουμε όλα22/9/2010 4:54:00 πμ
      την είδες πριν γίνει ή μετά;
  • προς έγκυρο
    προς έγκυρο21/9/2010 8:08:00 μμ
    κράτα τα νούμερα για να δεις τα ανάποδα στις 7 του Νοέμβρη
  • μνήμη
    μνήμη21/9/2010 8:11:00 μμ
    στις προηγούμενες εκλογές βγάζανε λίγες μέρες πριν τον Αλκιβιάδη με 11% και πήρε 31,5%. Τώρα βγάζουνε τον Καϊσερλη με 22%. Πάλι καλά για να έχουνε και μια δικαιολογία όταν δουν το 52% και τον Κυρίτση στο καναβάτσο.
  • Ερώτηση..
    Ερώτηση..21/9/2010 8:15:00 μμ
    Αν δεν έπαιρνε το χρίσμα ο Κυρίτσης,αυτά περί Δ.Ν.Τ. και αντιλαικών μέτρων του Παπανδρέου ,θα τα λέγατε;Δεν νομίζω..Αν το χρίσμα το έπαιρνε ο κ.Καίσερλης,θα τα λέγατε;Δεν νομίζω...Αλλά ας είναι...Ίσως είναι η ευκαιρία να αλλάξουν λίγο τα πράγματα....
  • ευχές
    ευχές21/9/2010 8:18:00 μμ
    να μας ζωίση, και χωρίς κουσούρνια. Θα νικητιάσουμε. Συγνώμη για τη διάλεκτο είναι κρεμασθενή
  • pros ΕΓΚΥΡΟΣ
    pros ΕΓΚΥΡΟΣ 21/9/2010 8:20:00 μμ
    ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΦΙΛΕ ,ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙΣ ΕΑΝ ΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ ΠΟΥ ΚΑΛΕΣΕ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΗΤΑΝ ΜΕ ΛΙΣΤΑ Η ΤΥΧΑΙΑ?? ΔΙΟΤΙ ΕΑΝ ΗΤΑΝ ΜΕ ΛΙΣΤΑ ΤΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΙ ΕΔΩΣΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΑΝΕ 42% ΠΡΙΝ ΤΟΤΕ ΣΥΓΟΥΡΑ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΙΠΑΝ ΝΑΙ ΑΠΟ ΦΟΒΟ ,ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΙΣΟΙ ΕΠΙΔΗ ΤΟΥΣ ΕΤΑΞΕ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΑ
  • ΜΕΡΙΚΟΙ...
    ΜΕΡΙΚΟΙ...21/9/2010 9:01:00 μμ
    ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΗΝΥΜΑΤΑ, ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΝΤ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΖΟΡΙΖΕΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΠΕΡΙ ΠΑΣΟΚ-ΚΥΡΙΤΣΗ-ΔΝΤ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΟΤΙ ΜΑΣ ΥΠΟΘΗΚΕΥΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟ ΚΟΜΜΑ ΣΑΣ. ΟΠΟΤΕ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΓΡΑΦΟΝΤΑΝ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΑΝ ΣΤΗΡΙΖΕ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΤΟ ΠΑΣΟΚ, ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΗΛΙΘΙΟ ΝΑ ΤΟ ΡΩΤΑΤΕ.
  • Ονειρο ειναι θα περασει
    Ονειρο ειναι θα περασει 21/9/2010 9:46:00 μμ
    To γκαλοπ το ειδα κι εγω ..κυριτσης 99 κι ολοι οι αλλοι 1 .Μετα δεν μπορουσα να κοιμηθω αλλο και ξυπνησα.
  • ΘΕΑΤΗΣ
    ΘΕΑΤΗΣ21/9/2010 10:06:00 μμ
    ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΤΑΝ ΕΙΣΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΣΕΣ ΝΑ ΦΕΡΕΙΣ ΣΤΗ ΚΕΦΑΛΟ ΤΟ ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΔΕΝ ΜΠΩΡΕΣΕΣ ΤΟΛΑΤΩΜΕΙΟ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΕΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙΣΟΥ ΤΟΥΣ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΥΣ Ε ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΟΙ ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΗ ΕΔΩ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥ
    • ΠΑΘΟΣ ΜΑΘΟΣ
      ΠΑΘΟΣ ΜΑΘΟΣ22/9/2010 12:25:00 πμ
      Καρδαμιωτες Μαστιχαριωτες Τιγκακιωτες και κεφαλιανοι .ολα τα μαγαζια σας εχουν περγολες .δειτε τι μας εκανε εμας στη Κω ο Κυριτσης και βγαλτε τα συμπερασματα σας. εμεις παθαμε και μαθαμε αν θελετε και εσεις να παθετε για να μαθετε ...ψηφιστετον ,αλλα το να μην αξιοποεις την εμπειρια των αλλων δεν ειναι σοφο. ιο Φρατζιδες και οι Καρα θωμαδες τα εχουν λυμενα τα προβληματα τους εσεις? τα εχετε ?
  • ΣΚΟΡΠΙΟΣ 2
    ΣΚΟΡΠΙΟΣ 222/9/2010 9:57:00 πμ
    Από τους 13 συμβούλους του Κυρίτση οι 8 είναι νεοδημοκράτες. Αυτούς λοιπόν επέλεξαν να πριμοδοτήσουν οι ανεγκέφαλοι ΠΑΣΟΚοι. Καλά ξυπνητούρια μακάκες...
  • ΡΕΖΙΛΗΣ
    ΡΕΖΙΛΗΣ22/9/2010 10:06:00 πμ
    ΔΕΙΤΕ ΤΟ !!!! http://tro-ma-ktiko.blogspot.com/2010/09/blog-post_1785.html
  • ΕΓΚΥΡΟΣ
    ΕΓΚΥΡΟΣ22/9/2010 10:24:00 πμ
    ΚΑΙ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΕΔΕΙΞΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΔΩΣΑΝΕ ΤΟ ΧΡΙΣΜΑ
    • ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ
      ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ22/9/2010 11:30:00 πμ
      Για ποια λές? Γι αυτην που δεν δινανε ονομα εταιρείας? ΕΠιτελους ρε παιδια. Πιστευετε οτι στην Κω εγινε δημοσκοπηση αμεροληπτη με τον Κυριτση δήμαρχο και τα ταμεια του Δήμου στα χέρια του???
  • παραπολιτικος
    παραπολιτικος2/10/2010 1:30:00 πμ
    Οχι δεν παει αλλο δεν ψηφιζω τον Μαχαιρηδι αυτοσ ηταν που επαιξε σε διπλο ταμπλο σε ολα τα νησια το χρησμα. ΚΟΚΚΚΙΝΟ ΜΠΑΜΠΗ και παλη ΚΟΚΚΙΝΟ ΜΠΑΜΠΗ για την τημωρια τους