ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Το τελευταίο ανέκδοτο... Δεν χρειάζονται εκλογές παιδιά πάλι ο Κυρίτσης θα "εκλεγεί..." Το είπε η Δημοσκόπηση...

Το περιβόητο γκάλοπ της Κάπα Ρισέρτς με "εντολέα" την τηλεόραση Κόσμος, το οποίο διενεργήθηκε μέσα σε λίγες ώρες σήμερα το πρωί, από πολυάριθμο προσωπικό στο τηλεφωνικό κέντρο της εν λόγω  εταιρείας...

  • Τελευταία Ενημέρωση: 23/10/2010 3:12:44 μμ
    Λέξεις κλειδιά: τηλεόραση Κόσμος,Δημοσκοπηση,Καπα Ρισερτς
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • μονωσεις παντος τυπου
    μονωσεις παντος τυπου23/10/2010 12:16:00 πμ
    τελικα εχει πολυ υγρασια η ροδος... ρε τι λαλακιες λετε βραδιατικα
  • XAXAXAXAXAA
    XAXAXAXAXAA23/10/2010 12:19:00 πμ
    KALO!!!EGW VAZW STOIXIMA OTI KAI NA PIRAN TIL EPERNAN TO EKLOGIKO KENTRO TOU KURITSI TO SPITI TOU MOUZOURAKI TOU SPIROU TOU XATZINIKOLAOU TOU THEODORIDI TOU THALLASINOU TOU FOUNTOTOU KAI PAEI LEGONTAS!!!!DEN EXETE KATALAVEI AKOMA OTI PAIZETE ME TIN NOIMOSINI MAS????DLD AKOMA KAI TWRA MAS DEIXNETE XEKATHARA OTI MAS PERNATE GIA ZWA???OXI RE FILE POSO KOPANOI KAI POULIMENA LAMOGIA EISTE DLD???
  • ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
    ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 23/10/2010 12:20:00 πμ
    ΠΑΡΑΚΑΛΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΚΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ AGEANEWS ΝΑ ΚΑΤΑΓΡΑΨΕΤΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΑΙΞΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 7 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ !!!!! ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΤΟΝ ΠΡΟΕΚΛΟΓΙΚΟ ΜΟΥ ΑΓΩΝΑ Η ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΒΓΑΛΕ ΔΗΜΑΡΧΟ!!!!!! ΣΟΥΣ ΜΗΝ ΜΙΛΑΕΙ ΚΑΝΕΙΣ !!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΟ ΝΕΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΩΜΕΝΟΣ!!! ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΧΕ ΔΙΚΙΟ ΤΟ ΠΑΣΟΚ Ο ΒΛΑΚΑΣ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΑ!!! ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΑΡΤΗ ΚΡΙΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ΕΚΛΟΓΟΜΑΧΟΣ
    ΕΚΛΟΓΟΜΑΧΟΣ23/10/2010 12:31:00 πμ
    ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΦΙΛΕ ΜΙΧΑΛΗ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ!! ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ: 1. ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΚΑΝΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΟΥ ΟΡΑΜΑΤΟΣ ΕΝΑ ΓΚΑΛΟΠ..ΕΣΤΩ ΣΤΗΜΕΝΟ? 2.ΠΟΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΤΑΚΤΙΚΗ..ΓΙΑΤΙ ΑΠΟΨΕ ΣΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΟ ΚΛΙΣΜΑ!? ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑΤΕ? 3.ΓΙΑΤΙ Ο Κ. ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ ΔΕΝ ΚΑΤΕΓΡΑΨΕ ΣΕ ΕΝΑ ΑΠΛΟ CD ΤΗΝ ΥΠΟΤΙΘΕΜΕΝΗ ΣΥΝΟΜΙΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ Δ. ΤΗΣ ΚΑΠΑ?? 4.ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ Ο Κ.ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΣΑΣ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ..ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΚΟΙΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ( ΚΑΙ ΑΔΙΚΟΥ ΣΑΣ ΚΑΝΩ ΧΙΟΥΜΟΡ) 5.ΑΝΤΕ ΓΕΙΑΣ!!
    • ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΚΟΥΚΙΑ!
      ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΚΟΥΚΙΑ!23/10/2010 4:27:00 μμ
      ΚΑΙ ΤΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ ΤΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ...
  • ΡΕ  ΠΟΙΟΝ  ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ  ΡΕ  ΑΛΗΤΕΣ
    ΡΕ ΠΟΙΟΝ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ23/10/2010 12:33:00 πμ
    ΘΕΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ 65%ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ; ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ΡΕ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΧΟΥΝ ΟΡΓΑΝΩΣΕΙ ΤΗ ΜΕΓΑΛΗΤΕΡΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΑΠΑΤΗ ΣΤΟ ΝΗΣΙ. ΚΥΡΙΤΣΑΝΘΡΩΠΟΙ ΣΤΙΣ 8 ΤΟΥ ΝΟΕΜΒΡΗ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΕΝΗΤΕΥΤΗΤΕ.
  • ΠΙΑ ΑΠΑΤΗ???
    ΠΙΑ ΑΠΑΤΗ???23/10/2010 12:39:00 πμ
    ΑΦΗΣΤΕ ΡΕ ΤΗΣ ΑΠΑΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΥΡΑΦΕΞΑΛΑ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΤΕ ΕΔΩ ΜΕΣΑ...Ο ΚΟΣΜΟΣ ΞΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΠΟΙΟΣ ΕΒΑΛΕ ΜΙΑ ΤΑΞΗ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΠΑΡΑΓΚΕΣ ΚΑΙ ΠΕΡΓΟΛΕΣ ΜΕΧΡΙ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΕΞΩ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΜΑΥΡΟ ΧΑΛΙ ΚΑΙ ΜΙΣΟ...ΟΣΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΗΡΘΑΝ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ ΠΑΛΙΑ ΕΠΑΘΑΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ ΤΟΥΣ..ΑΝΤΕ ΚΑΛΗ ΧΟΝΕΨΕΙ
    • ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟ...
      ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟ...23/10/2010 4:31:00 μμ
      ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ,ΑΛΛΑ ΠΑΝΩΛΕΘΡΙΑ!
  • λαμπη 2
    λαμπη 223/10/2010 12:39:00 πμ
    τελικα θα γελασουμε και αποψε με την δημοσκοπηση.την προηγουμενη την θυμαστε? κυριτσης 36,8 καισερλης 31,2 χατζηγιακουμης βασιλης 6,3 χατζηνικολαου αλκ. 5,9 πουλιου νικος 4,7 μυλωνας νικος 3.5 μπαλαλης γιαννης 3,1 νικηταρας θεοδοσης 1,7 βαρκας θεοδοσης 1,6 κικη μακρη 1,2 ΔΞ/ΔΑ 14 ουτε τοτε εβγαιναν τα κουκια ουτε και τωρα. http://www.aegeanews.gr/default.asp?id=27&lg_id=1&Records=Details&_id=380200
  • eot
    eot23/10/2010 12:40:00 πμ
    ΑΥΤΟ ΠΑΙΔΙΑ ΦΑΙΝΟΤΑΝ Η ΚΩΣ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΗ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΤΗ ΨΑΧΝΕΤΑΙ
  • kompra δ.υ
    kompra δ.υ23/10/2010 12:46:00 πμ
    ρε παλιοχαμουρα κυριτση ποσα ακομα θα δωσεις? στις 7 νοεμβρη θα τον πιειτε ολοι σας. παλιοξευτηλες.
  • μαρτυρας
    μαρτυρας23/10/2010 12:47:00 πμ
    εχετε παρει το μυνημα οτι το οραμα θα μαυριςη και αρχισαν η απυλες που πατε ρεεεεεεεεεεεεεε υοξο που θελετε και οραμα παρατηθιτε δεν κανετε για οραμα να φυγετε να πατε αλλου
  • ΚΟΣΜΟΣ
    ΚΟΣΜΟΣ23/10/2010 12:49:00 πμ
    ΔΙΑΚΙΔΗ ΛΟΙΖΟ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ,ΜΑΣ ΚΑΝΑΤΕ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΑΜΕ.ΜΠΡΑΒΩ.ΤΟΝ ......Σ ΡΟΛΟ ΤΟΝ ΠΑΙΞΑΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.ΕΠΙΣΗΣ,ΕΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΥΣ,ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ.ΞΕΡΕΤΕ ΠΩΣ?ΑΦΟΥ ΠΡΟΗΓΕΙΤΑΙ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ,ΕΜΑΣ ΔΕΝ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ.ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΤΟΤΕ ΤΟΝ ΚΑΙΣΕΡΛΗ,ΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
  • trafor
    trafor 23/10/2010 12:51:00 πμ
    gia ta gallop kalh eiste o laos tis kw stis 7 tou noebrh 8a dei3ei pios einai o KATALILOTEROS gia dimarxos................aisxos
  • ο απιστευτος
    ο απιστευτος23/10/2010 12:59:00 πμ
    δηλαδη πρωτη κυριακη ο Κυριτσης περνει 41.1 και ολοι οι αλλοι μαζι 40.9 ???? χαχαχαχα ειπαμε ρε παιδια να το στησουμε αλλα εσεις το ξεφτιλισατε!!!!
    • ΕΣΥ
      ΕΣΥ23/10/2010 2:31:00 πμ
      ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΡΕ ΤΑΞΙΤΖΗ
  • aoratos
    aoratos23/10/2010 1:37:00 πμ
    ΚΑΙΣΑΡΛΗ ΓΙΑΤΙ ΠΑΣ ΝΑ ΞΕΥΤΗΛΙΣΤΗΣ ΣΕ ΞΕΡΑΜΕ ΓΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΟΛΕΙΥΣΗ ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ.ΚΡΙΜΑ.............. ΑΛΛΑ ΠΙΣΤΕΨΕΣ ΣΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΚΑΤΙ .... ΣΑΝ ΤΟΝ ΒΟΡΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΓΕΩΡΓΑΡΑ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΣΤΕΨΕΣ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΥ ΘΑ ΓΙΝΟΣΟΥΝ ΞΑΝΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ. ΦΑΚΟΣ ΚΡΙΜΑ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ. ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ. ΘΕΟΦΙΛΙΔΗΣ ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ. ΜΕ ΤΑ ΤΙΜΗΣ ΕΝΑΣ ΠΡΩΗΝ ΨΙΦΟΦΟΡΟΣ ΤΟΥ ΟΡΑΜΑΤΟΣ
  • ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
    ΓΙΩΡΓΑΛΛΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 23/10/2010 2:10:00 πμ
    ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΕ ΔΗΜΑΡΧΕ!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΟΣΜΟΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ!! ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΟΝ ΧΑΝΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΔΙΝΑΝ 10 ΤΙΣ ΕΚΑΤΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΤΟΝ ΕΚΛΩΓΟΝ 31 ΠΕΡΙΠΟΥ!! ΣΗΜΕΡΑ ΞΑΝΑ ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΥΧΑΙΟ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ!!!!!
  • eksorkistis
    eksorkistis23/10/2010 2:24:00 πμ
    ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ?????????? ΜΑ ΤΟΣΟ Μ..... ΜΕ ΘΕΩΡΕΙ Ο ΚΥΡΜΗΤΣΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ?????????????
  • ΓΙΑΝΝΗ ΚΙΑΡΗ
    ΓΙΑΝΝΗ ΚΙΑΡΗ 23/10/2010 2:27:00 πμ
    ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΩΤΕΡΟΣ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΤΑΣΕΩΝ ....ΠΑΡΑΔΕΞΟΥ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ
  • ΟΛΕΣ
    ΟΛΕΣ23/10/2010 2:29:00 πμ
    ΤΙΣ ΜΠΑΡΕΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ ΤΙΣ ΕΧΕΙ ΚΟΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΤΑ ΠΟΣΟΣΤΑ ΤΟΥ
  • ΠΡΟΣ eksorkistis
    ΠΡΟΣ eksorkistis23/10/2010 2:30:00 πμ
    ΑΦΟΥ ΤΟ ΕΣΥ ...ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΧΑΧΑΧΑ
  • dimoskopisi
    dimoskopisi23/10/2010 7:33:00 πμ
    ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΜΙΛΗΣΕ. Ο ΚΩΑΚΟΣ ΛΑΟΣ ΑΝΑΓΝΩΡΙΖΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΛΕΕΙ ΟΛΑ. ΓΙΩΡΓΟ ΑΛΛΑΞΕ ΤΑ ΟΛΑ. ΕΜΑΣ ΜΑΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΕΡΓΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ 2 ΜΗΝΕΣ ΠΡΙΝ ΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΠΡΟΚΑΤΟΧΟΙ ΣΟΥ.
  • ΑΝΩΝΙΜΟΣ    ΔΥΟ
    ΑΝΩΝΙΜΟΣ ΔΥΟ 23/10/2010 11:02:00 πμ
    ΜΗΠΩΣ ΕΧΩΜΕΝ ΠΡΩΤΗ ΤΟΥ ΑΠΡΙΛΛΗ???? ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΙΣΑΝ Η ΛΟΥΙ/ΛΟΥΙ ΚΑΙ Η ΘΟΥ/ΚΟΥ????????????
  • OPKA
    OPKA23/10/2010 11:54:00 πμ
    ΓΙΑΤΙ ΑΣ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΕΝΑ ΨΕΥΤΙΚΟ ΑΦΟΥ ΤΟ ΛΕΤΑΙ
    • Προς ΟΡΚΑ
      Προς ΟΡΚΑ23/10/2010 12:12:00 μμ
      Ο Ιπποκράτης είσαι? Γιατί το ψευδόνυμό σου εκεί παραπέμπει...
  • ΜΙΑ ΧΑΡΑ
    ΜΙΑ ΧΑΡΑ 23/10/2010 12:36:00 μμ
    ΣΑΣ ΗΡΘΕ,ΑΦΟΥ ΒΓΑΛΑΤΕ ΔΗΜΑΡΧΟ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ. ΣΤΡΕΙΜΩΧΘΕΙΤΕ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΘΑΛΑΜΟΥΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΑΤΕ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΕΤΑΞΕ..ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΟΛΟΙ ΘΑ ΠΑΡΕΤΕ.. ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ..Ο ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΝΤ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ. ΕΑΝ ΒΑΛΟΥΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑ ΜΕ ΧΑΡΤΑΚΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΤΕ ΣΕΙΡΑ,ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΤΕ ΤΟ Νο 8650,ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΡΓΗΣΕΤΕ ΛΙΓΑΚΙ.ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΠΑΡΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΛΕΜΟΝΑΔΑ ΜΑΖΙ...
  • ΠΑΡΑΚΑΛΩ..
    ΠΑΡΑΚΑΛΩ..23/10/2010 12:40:00 μμ
    ΝΑ ΜΠΕΙ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΑΥΤΗ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ SITE.ΟΠΩΣ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ,ΑΛΛΑ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΔΗΓΕΙΕΣ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ..ΔΙΟΤΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΙ ΣΕΒΑΣΤΗ,ΚΑΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣΤΑΤΑ ΦΟΒΑΣΤΕ ΤΟΝ ΕΠΗΡΕΑΣΜΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΕΤΣΙ??
    • ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΠΟΛΥ...
      ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΠΟΛΥ...23/10/2010 12:52:00 μμ
      ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ Η ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΕΩΝ ΑΠΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΕΣΡ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ????????? ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΡΕΙ ΦΑΣΙΣΤΟΜΟΥΤΡΑ!!!!!!!
  • ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΠΟΛΥ
    ΜΗΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΣ ΠΟΛΥ 23/10/2010 12:49:00 μμ
    ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΣΥΝΤΑΞΗΣ ΣΤΗΝ ΘΟΥ-ΚΟΥ , ΠΩΣ ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΕΠΗΡΕΑΣΜΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ; ΚΑΛΟ ! ΞΕΡΕΙΣ , ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΕΙΧΑΝ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ , ΠΩΣ ΕΙΠΕΣ ; ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΕΣ ΑΥΤΟ Ε ; ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ , ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΣΚΕΨΗΣ ΣΕ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ
    • ΓΙΑΤΙ
      ΓΙΑΤΙ23/10/2010 1:04:00 μμ
      Η ΘΚ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΣΗΜΕΡΑ?
  • xaxa as gelasoume...
    xaxa as gelasoume...23/10/2010 12:50:00 μμ
    gia allh mia fora sthmeno galop!!!posa plhrwses kyritsh gia na se bgaloyn prwto ta noumera?thn prohgoymenh fora se pshfisa twra tha se maurisw me olh mou thn psuxh egw k polloi alloi.o kwakos laos tha milhsei teleytaios k oxi ta sthmena galop!!!eiste aparadektoi k gia gelia
  • ΡΕ ΤΡΑΧΑΝΑΔΕΣ