ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Εξαιρετικό ενδιαφέρον στη σημερινή εκδίκαση της αγωγής Ασλάνη κατά Φουντωτού (12 χιλ ευρώ) με μάρτυρες Αβρίθη-Κυρίτση... Αναμένεται η απόφαση το επόμενο διάστημα

Η εκδίκαση της αγωγής που κατέθεσε ο Δικηγόρος Κώστας Ασλάνης κατά του τέως Αντιδημάρχου Γιάννη Φουντωτού για την απαντητική επιστολή που υπέγραψε προς "διάδοχον Κωνσταντίνο..." (είχε δημοσιευθεί στην aegeanews) παρουσίασε εξαιρετικό πολιτικό ενδιαφέρον, με αναφορές σε πρόσωπα και παρασκήνιο, για όσους την παρακολούθησαν (και από τις δύο πλευρές).

Ο κ. Φουντωτός παρίστατο αυτοπροσώπως χωρίς συνήγορο μιας και δεν έγινε αποδεκτή η αίτηση αναβολής, λόγω του ότι δεν κατέστη δυνατόν να παρευρεθεί ο συνήγορός του από την Αθήνα κ Μάνος. Θαλασσινός. Γι αυτό το λόγο ο μάρτυρας Γ. Κυρίτσης άφησε σαφείς αιχμές προς τον Κ. Ασλάνη για εμπάθεια προς τον κ. Φουντωτό ο οποίος όπως είπε θα μπορούσε αν δεν παρίστατο και ο ίδιος να δικαστεί ερήμην... Ισχυρισμό που αντέκρουσε στις δηλώσεις του προς τους Δημοσιογράφους αμέσως μετά ο κ. Ασλάνης τονίζοντας ότι ο νόμος είναι σαφής και δεν μπορούσε το Δικαστήριο να πράξει διαφορετικά, ενώ ο κ. Φουντωτός θα μπορούσε -όπως του επεσήμανε και η Ειρηνοδίκης- να είχε επιλέξει έναν εκ των περίπου 100 Δικηγόρων από την Κω ή κάποιον από τους πενταπλάσιους σε αριθμό που διαθέτει η γειτονική Ρόδος...

Tα 3 επίμαχα σημεία στην επιστολή – απάντηση του κ. Φουντωτού στον κ. Ασλάνη, που οδήγησαν το γνωστό δικηγόρο στην κατάθεση της αγωγής ήταν ότι: α) Αξίωσε την παραλαβή φακέλων πελατών του από την οικονομική υπ/σια του Δήμου, β) Απέτρεψε, συνεπικουρούμενος από τον κ. Αβρίθη, την πρόσληψη νομικού συμβούλου στο Δήμο, γ) Επισκέφτηκε το Δήμαρχο τον Αύγουστο προ των εκλογών για την εξυπηρέτηση των συμφερόντων πελάτη του.

Αρχικά κατέθεσε και εξετάστηκε ως μάρτυρας ο συνάδελφος και φίλος του κ. Ασλάνη, Δικηγόρος Παναγιώτης Αβρίθης ο οποίος αναφέρθηκε με λεπτομέρειες για τις σχέσεις τόσο του ιδίου όσο και του κ. Ασλάνη με την πλευρά Κυρίτση, αποδίδοντας τη μήνη του τελευτραίου στο ότι θεώρησε πως "έγειραν την πλάστιγγα υπέρ Καΐσερλη στις εκλογές". Επίσης μίλησε και για την προεκλογική συνάντηση Κυρίτση-Ασλάνη στο Δημαρχείο όπου ο Κ. Ασλάνης απέρριψε πρόταση να είναι υποψήφιος. Συνέπεια των παραπάνω ήταν η μετεκλογική ανταλλαγή επιστολών στην aegeanews και στα λοιπά ΜΜΕ (Ο κ. Αβριθης αναφέρθηκε μάλιστα  στην εντυπωσιακή επισκεψιμότητα και στα σχόλια που γράφτηκαν αμέσως μετά την αρχική δημοσίευση τους, στην aegeanews)

Όσον αφορά στην επίμαχη απαντητική επιστολή του κ. Φουντωτού που προκάλεσε την καταμήνυση του και την κατάθεση αγωγής από τον κ. Ασλάνη ο κ. Αβρίθης αναφέρθηκε στην υπόθεση σφραγίσματος  του καταστήματος του κ. Τσιρπανλή, αδελφού της γραμματέως του τ. Δημάρχου, που ο Δήμαρχος ήθελε να σφραγιστεί αμέσως μετά την παρουσία του στην συγκέντρωση Καΐσερλη στο Κοντινένταλ, για να καταλήξει λέγοντας ότι ο κ. Κυρίτσης διοικούσε συγκεντρωτικά και απολυταρχικά...

Αμέσως μετά κατέθεσε και εξετάστηκε ως μάρτυρας ο Γ. Κυρίτσης, ο οποίος αναφέρθηκε επίσης λεπτομερώς στο παρασκήνιο λέγοντας ότι ο κ. Αβρίθης και ο κ. Ασλάνης ήθελαν να συνδιοικούν και να αποφασίζουν αυτοί για διάφορα θέματα που αφορούσαν το Δήμο ή σχετίζονταν με υποθέσεις που χειρίζονταν. Υπενθύμισε ότι ο κ. Αβρίθης συμμετείχε σε όλες τις συνεδριάσεις της 13άδας της παράταξης το πρώτο διάστημα, ενώ ο κ. Ασλάνης διαφωνούσε με την απόφαση να ορίσει η Δημ. Αρχή Νομικό σύμβουλο (αναφέρθηκε τόσο στην περίπτωση του κ. Δ. Δρόσου του Νικολάου, όσο και του κ. Φεσσάρα για τον οποίο -όπως είπε με τον χαρακτηριστικό του τρόπο ο κ. Κυρίτσης,  μιας και στο ακροατήριο παρίστατο ο κ. Φεσσάρας- διαφώνησε ο κ. Ασλάνης...)

Υποστήριξε επίσης ότι από τον Ιανουάριο του 2007 είχε διαβλέψει "την αμετροέπεια και τις αρχηγικές φιλοδοξίες του κ. Ασλάνη..."

Στις πιεστικές ερωτήσεις του κ. Ασλάνη να κατονομάσει τον υπάλληλο του Δήμου που είπε στον κ. Φουντωτό ότι ο κ. Ασλάνης είχε ζητήσει φακέλους καταστημάτων πελατών του και πήρε στο γραφείο του (όταν ήταν Αντιδήμαρχος, όπως διευκρίνησαν στο Δήμο και όχι στο Δικηγορικό του γραφείο) τόσο ο κ. Κυρίτσης όσο και ο κ. Φουντωτός δεν απάντησαν.

Ενώ από την πλευρά του Γ. Κυρίτση αναφέρθηκαν ονόματα καταστημάτων (εκτός από την περίπτωση του κ. Τσιρπανλή) και του καταστήματος "Τεσόρο" για το οποίο σύμφωνα με τον Γ. Κυρίτση έδειξε ενδιαφέρον ο Κ. Ασάνης... Ο οποίος του αντέστρεψε το ερώτημα αν ο ίδιος υπήρξε μηχανικός του κ. Μήτση τη στιγμή που αυτός είχε αντιδικία για την περίπτωση της περιβόητης οφειλής του τελευταίου προς το Δήμο.

Ο κ. Κυρίτσης απάντησε ότι "ουδέποτε υπήρξε μηχανικός του κ. Μήτση", για να του θυμίσει ο κ. Ασάνης ότι άλλα είχε καταθέσει ενόρκως...

Κορυφαία στιγμή "αβροφροσύνης" και χαλάρωσης γιατί υπήρξαν κι άλλες (όπως ας πούμε ως προς τη "ρητορική δεινότητα" ή την καλή χρήση του συντακτικού και της γραμματικής από τον κ. Κυρίτση, αλλά και την γνωστή ρήση ότι "ο τέως Δήμαρχος ήταν πάνω και από τον Θεό", που ο Γ. Κυρίτσης διευκρίνησε πως είχε πει τότε στους υπαλλήλους της Δημ. Αστυνομίας ότι "εντολές θα παίρνουν μόνο από τον Δήμαρχο και πάνω από αυτόν μόνον ο Θεός...") όταν ο Κ. Ασλάνης αναφερόμενος στην τελευταία συνάντηση τους όταν τον κάλεσε στις 16 Αυγούστου στο Δημαρχείο (που ο Γ. Κυρίτσης δεν θυμόταν και τόσο καλά) ο Κ. Ασλάνης είπε χαρακτηριστικά "και ω του θαύματος η πόρτα του Δημάρχου ήταν ανοιχτή τότε..." Οπότε ο Γ. Κυρίτσης δεν κρατήθηκε και του λέει ότι "υπήρξε καλός μαθητής του στην ειρωνεία..." Προκαλώντας όπως ήταν φυσικό γέλια στο ακροατήριο.

Στην έδρα ήταν η Ειρηνοδίκης Ελένη Βιτσεντζάκη και η Γραμματέας Τασία Φράγκου.

Η απόφαση αναμένεται να εκδοθεί εκτός απροόπτου σε διάστημα ενός μηνός.


  • Τελευταία Ενημέρωση: 11/3/2011 6:23:52 μμ
    Λέξεις κλειδιά: Ασλανης,Κυριτσης,Φουντωτος
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • κακομοιρο  κυριτσακι...
    κακομοιρο κυριτσακι...9/3/2011 3:07:00 μμ
    σε αγαπαει πολυ ο τοπος σου ..
    • 150 ΚΙΛΑ
      150 ΚΙΛΑ 9/3/2011 4:39:00 μμ
      .........
      • ΚΑΤΙΝΑ
        ΚΑΤΙΝΑ2/4/2011 10:26:00 πμ
        ΑΛΛΗΛΟΜΗΝΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΦΑΣΙΣΤΕΣ
    • Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΧΑΜΗΛΑ
      Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΨΗΛΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙ ΧΑΜΗΛΑ9/3/2011 4:54:00 μμ
      ...........
    • ΓΙΩΡΓΑΚΗ
      ΓΙΩΡΓΑΚΗ9/3/2011 6:25:00 μμ
      ΑΠΟ ΥΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΑΣ. ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΗΞΕΡΕΣ ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΠΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ?> ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΨΕΥΤΗΣ. ΑΚΟΥΣ ΔΕΝ ΗΣΟΥΝΑ ΠΟΤΕ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΤΟΥ ΜΗΤΣΗ ...ΓΕΜΜΑΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑ ΜΕ ΑΔΕΙΕΣ ΠΟΥ ΤΟΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ. ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΤΟ ΣΤΕ ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟΥ ΕΚΔΟΣΕΙΣ ΤΟ 2007 ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ Ι000ΚΛΙΝΕΣ ΣΤΟ ΡΑΜΙΡΑ...ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΕ ΜΑΘΟΥΜΕ? ΣΕ ΠΗΡΑΝΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ.
  • ΑΠΟΡΙΑ
    ΑΠΟΡΙΑ9/3/2011 3:20:00 μμ
    Δηλαδή γιά να καταλάβω, αφού ο Κυρίτσης μπορούσε να σφραγίσει το μαγαζί τού Τσιρπανλή σημαίνει ότι έχει κάποια παρανομία σωστά; Αν ναί , τότε γιατί δεν το έκλεινε τούς προηγούμενους μήνες; Αλλά θα μού πείτε ,εδώ δεν τον έκλεισε η αστυ0νομία .... θα τον κλείσει ο Κυρίτσεν;
  • εχειιιιι
    εχειιιιι9/3/2011 3:29:00 μμ
    exei fasistakia h Ν.Δ. Ο ΚΟΣΤΑΚΙΣ ΤΗ ΑΦΗΣΕΙ ΕΠΟΧΗ ΣΤΗΝ ΚΩΟΠΟΤΕ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΗΝ ΤΥΧΗ ΤΟΥ ΘΑ ΦΑΕΙ ΜΑΥΡΟΟΟΟΟ
    • πολυ μεγαλο
      πολυ μεγαλο9/3/2011 5:24:00 μμ
      φαινεται κακ..... απ τη φατσα
  • ΖΟΥΝΚΛΑ ΓΓΑΡ
    ΖΟΥΝΚΛΑ ΓΓΑΡ9/3/2011 3:55:00 μμ
    ΚΥΡΙΕ ΔΙΚΑΣΤΑ ΡΙΞΕΤΟΥΣ ΣΤΑ ΑΥΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΕΛΟΙ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΕΠΙΠΛΕΟΥΝ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ.
  • ISOVIA..
    ISOVIA..9/3/2011 4:53:00 μμ
    Apoxh apo kokoretsia, kopsidia kai gourounopoula na tou rixei o dikastis tou Mr MICHELIN kai oxi xrhmatikh poinh..pio poly tha tou kakofanei!! Phge kai o allos pou tou ypagoreyse tin epistolh apo tis Kannes gia martyras kai symparastash...posous akomh tha pareis mazi sou sto vytho kyritsi??? To akoute sympatriwtes ths dynamhs allaghs?? Thelei na sas parei olous mazi tou sto vytho...
  • 12.000 ΤΣΣΣΣ
    12.000 ΤΣΣΣΣ9/3/2011 5:00:00 μμ
    12.000 ΤΣΣΣΣ ΚΑΙ ΣΕ ΤΡΑΒΑΝΕ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΣΙΓΑ ΤΟ ΠΡΑΓΜΑ.......
  • κομπλεξ
    κομπλεξ9/3/2011 5:03:00 μμ
    μπραβο ναε παιδια ζητανε 12000
    • ΤΟΣΑ ΣΟΥΦΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΓΟΛΑΒΕΙΕΣ
      ΤΟΣΑ ΣΟΥΦΡΩΣΑΝ ΑΠΟ ΤΙΣ ΕΡΓΟΛΑΒΕΙΕΣ9/3/2011 6:34:00 μμ
      ΑΣ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ . ΑΛΩΣΤΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟ ΕΙΔΕΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ, ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ. Υ.Γ. ΝΑ; ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΚΟΚΟΡΕΥΩΝΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΟΤΙ ΝΚΑΝΟΥΝ ΑΓΑΘΟΕΡΓΕΙΕΣ
  • χωρις δικηγορο
    χωρις δικηγορο9/3/2011 5:06:00 μμ
    ειναι αληθεια οτι χωρις δικηγορο δικαστηκε ο φουντωτος αν ειναι ετσι καποιοι δειξανε ποιοι ειναι
  • ΝΔ
    ΝΔ9/3/2011 5:07:00 μμ
    ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΓΗΚΕ Ο ΠΟΥΛΙΟΥ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΕΙΓΑΝΕ ΜΕ ΤΗΝ ΝΤΟΡΑ ΓΙΑΤΟΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΙ ΧΑΘΗΚΑΜΕ...... ΠΟΛΥ ΚΑΚΙΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΣΕΡΝΟΥΝΕ ΤΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΑ ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΙ ΠΑΙΔΙΚΡΙΜΑ
  • ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΩΞΗ
    ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΩΞΗ9/3/2011 5:09:00 μμ
    Η ΔΙΩΞΗ ΦΟΥΝΤΩΤΟΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΩΞΗ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΤΑ ΔΕΛΤΙΑ ΤΥΠΟΥ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΤΑ ΔΙΚΑΣΤΡΗΡΙΑ ΟΠΟΙΟΣ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΜΕΛΛΟΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΤΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ
    • ΣΙΓΑ Ο ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ
      ΣΙΓΑ Ο ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ9/3/2011 6:29:00 μμ
      ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΘΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΔΙΩΞΗ. ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΗ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ....
  • Προς Δικαστηριο?
    Προς Δικαστηριο?9/3/2011 5:18:00 μμ
    Δεν θα επρεπε να γινει δεκτη η αιτηση του κ. Φουντωτου για αναβολη της δικης μιας και δεν ειχε νομικη υποστηριξη απο δικηγορο? Δεν υπηρχε δικηγορος που να μπορουσε να βοηθησει (ειμαι σιγουρος οτι ο Γιαννης δεν χρειαζεται ) τουλαχιστον γιατα ματια του κοσμου τον κ. Φουντωτου ?Τι φοβουνται επιτελους... ? Η Θεμιδα ελπιζω να μην ειναι τυφλη αυτη την φορα!!
    • ΚΩΣΤ.. Α ...
      ΚΩΣΤ.. Α ... 9/3/2011 5:38:00 μμ
      ΣΗΜΕΡΑ Η ΚΩς ΠΗΓΕ ΔΕΚΑ ΒΗΜΑΤΑ ΚΑΤΩ. ΑΜΑΥΡΩΘΗΚΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗς ΕΚΕΙΝΟΣ ΕΒΡΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΤΡΠΟ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΕ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΑΡΧΗ ΚΙ ΕΚΑΝΕ ,ΥΝΗΣΗ ΣΤΟ ΓΙΝΝΑ Π[ΟΥ ΣΩΣΤΑ ΤΟΝ ΕΙΠΕ ΔΙΑΔΟΧΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ. ΚΩΣΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΛΕΝΕ; ΤΗ Ν.Δ. ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΙΑΔΕΧΤΕΙ; ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΣΠΟΥΔΑΣΕ ΑΝΩΤΕΡΕς ΕΠΙΣΤΗΜΕς ΣΗΜΕΡΑ ΑΜΑΥΡΩΣΕ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ
  • Da ...
    Da ...9/3/2011 5:55:00 μμ
    Τρεις παραβασεις ωραριου ειχα . Μη χαιρεστε εσεις που ρωτατε για την παρανομια!!
  • ...
    ...9/3/2011 5:57:00 μμ
    ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ ... ΓΙΑΤΙ ΕΛΕΙΠΕ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΦΟΥΝΤΩΤΟΥ ;;;
  • ΔΙΚΗ
    ΔΙΚΗ9/3/2011 6:01:00 μμ
    ΚΟΡΑΚΑΣ ΚΟΡΑΚΟΥ ΜΑΤΙ ΔΕΝ ΒΓΑΖΕΙ?Η ΣΥΝΑΔΕΛΦΙΚΗ ΑΛΛΗΛΑΓΓΕΙΗ ΣΑΣ ΜΑΡΑΝΕ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ.ΑΣΛΑΝΗ ΠΟΣΑ ΛΕΥΤΑ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ ΑΠΟΖΗΜΕΙΩΣΕΙ 12000 ΕΥΡΩ? Η ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ ΤΩΝ ΔΗΚΙΓΟΡΩΝ ΤΙ ΛΕΕΙ?
  • μακης
    μακης9/3/2011 6:37:00 μμ
    Πού πήγε η παραδοσιακή βρύση της παλιάς πόλης στην οδό Ηφαίστου? για δειτε εδω http://kosinfo24.blogspot.com/2011/03/blog-post_09.html
  • Ο ΑΣΛΑΝΗΣ ΠΑΝΤΩΣ
    Ο ΑΣΛΑΝΗΣ ΠΑΝΤΩΣ9/3/2011 6:47:00 μμ
    ΔΕΝ ΣΥΓΚΡΟΥΣΤΗΚΕ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΑΚΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΝΟΜΙΚΟΥΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΥΣ. ΟΣΟΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ ΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΘΥΜΩΜΑΣΤΕ ΟΤΙ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΤΟΝ ΕΒΑΛΕ ΝΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΕΙΑΞΕΙ ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΘΣΜΟ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΤΟΝ ΑΔΕΙΑΣΕ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΜΗΝ ΑΝΑΔΕΙΧΘΕΙ ΣΕ ΗΓΕΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΦΤΙΑΧΝΩΤΑΝ Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΧΕΡΙ ΣΕ ΧΡΗΜΜΑΤΟΔΟΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΑΙΡΝΕ ΕΡΓΟΛΑΒΙΕΣ . ΓΙ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ Ο ΑΣΛΑΝΗΣ ΘΑΦΤΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΠΡΩΤΟ ΤΟ ΠΑΝΑΩΤΑΚΙ.ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.
    • φΙΛΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ???
      φΙΛΕ ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ??? 9/3/2011 8:32:00 μμ
      Ο ΑΣΛΑΝΗΣ ΠΑΡΑΙΤΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥ ΤΑΞΙΤΖΗΔΕΣ. Ο ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΦΤΙΑΧΤΗΚΕ ΑΠΟ ΘΑΛΑΣΣΙΝΟ, ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΚΑΙ ΣΠΥΡΟΥ. ΚΩΣΤΑΚΗ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΕΡΑΣΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΨΗΦΟ.
      • SFYKAS
        SFYKAS10/3/2011 11:13:00 μμ
        ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΕΡΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ,ΚΕΡΝΑΜΕ ΚΑΦΕΔΑΚΙ ,ΨΗΦΟΥΣ ,ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΑΛΛΑ 100 ΣΠΙΤΙΑ ΜΑΖΥ ,ΔΙΟΤΙ ΑΓΟΡΙΝΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΠΑΠΑΠ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΟΒΑΣΕ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΑΚΙΑ ΤΙΣ ΜΙΖΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΔΙΑΠΛΟΚΗΣ
  • 100
    1009/3/2011 6:47:00 μμ
    Δικηγορους εχει η Κως αλλα κανενας δεν σταθηκε ικανος να υπερασπισει τον Φουντωτο; Γιατι αραγε; Μηπως γιατι ο κατηγορος ειναι ο κ.Ασλανης ; Ο φοβος φυλαει ...τους δικηγορους;;
  • πολίτης
    πολίτης9/3/2011 7:21:00 μμ
    συγκρούσεις λ@μ@γι@ν
  • προς ολους
    προς ολους9/3/2011 7:57:00 μμ
    ο θεός να φυλάει τους κώους απο τέτοιους προστάτες ,όπως ασλάνη,αβρίθη και άλλα ....., κύριε ελέησον γιάννη ασχολησε ακόμη με αυτούς και τους βάλεις και πρωτοσέλιδο, που δεν βλέπουν άλλο παρά το τομάρι τους, για την ιστορία, πάντοτε αυτά τα άτομα είναι με τις δημοτικές αρχές , τυχαίο δεν νομίζω!!!!!!
  • ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΣΑ
    ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΣΑ9/3/2011 7:57:00 μμ
    ΚΡΙΜΑ ΡΕ ΑΣΛΑΝΗ..ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΞΕΥΤΙΛΙΖΕΣΑΙ ΑΚΟΜΑ?? ΤΟ ΓΙΝΑΤΙ ΣΟΥ ΚΑΙ Η ΒΙΑΣΥΝΗ ΣΟΥ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΜΑΣ ΠΑΝΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΙΣΩ..ΠΟΤΕ ΔΕ ΣΕ ΕΝΟΙΑΞΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΚΩ.ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΦΙΛΟΣ ΣΟΥ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ.ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΕΣ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΣΟΥ ΤΑΦΟΠΛΑΚΑ.. ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ ΚΡΙΜΑ!!! ΑΥΤΟ ΔΕ ΘΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙ ..ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ
  • ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
    ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ9/3/2011 8:03:00 μμ
    ΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΩ ΤΟΝ ΕΦΤΙΑΞΑΝ Ο ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ Ο ΣΠΥΡΟΥ ΚΑΙ Ο ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΤΟ 2009.Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΣΛΑΝΗΣ ΑΠΛΑ ΠΕΡΑΣΕ..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ
    ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ9/3/2011 8:27:00 μμ
    ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙ Η ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΣΑ.ΠΟΛΛΟΙ ΠΙΣΤΕΥΑΜΕ ΟΤΙ ΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΝΔ ΣΤΗ ΚΩ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΑΝΑΜΕ ΛΑΘΟΣ.ΜΑΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΙΣ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΜΕΡΑ.ΑΥΤΗ Η ΚΑΚΙΑ ΚΑΙ Η ΕΜΠΑΘΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΒΓΟΥΝ ΣΕ ΚΑΛΟ.ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΕΝΝΟΩ.ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΠΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΑΤΟΡΕΣ ΣΟΥ,ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΞΕΙΣ.ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΠΟΛΙΤΙΚΕΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΟΥ ΗΤΑΝ ΟΛΕΣ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΕΣ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΝΔ ΣΤΗΝ ΚΩ ΓΙΝΕΣΑΙ ΠΙΑ ΠΑΡΕΛΘΟΝ.
  • Κωστακη
    Κωστακη9/3/2011 8:39:00 μμ
    Λαθος κινησεις κανεις και αυτο σου το λενε και οι φιλοι σου(οσοι εχουν το θαρρος).Σταματα αν και ειναι πια αργα μην ακολουθεις τις υποδειξεις του συναδελφου σου.Εχεις προσωπικοτητα ισχυρη η οποια καπου την εχεις αφησει.Ξεκολλα απ΄ αυτον γιατι απο τοτε που τον γνωρισες την μια μετα την αλλη μαλ... κανεις.Καποιος που σε γνωριζει πολυ καλα
  • γνωστης δημοτικων
    γνωστης δημοτικων 9/3/2011 8:40:00 μμ
    τιποτα δενα καταφερε να κανει στηνν προνοια ο ασλανησ παρα τις συναντησεις του με τα υπουργεια ελεγε οτι δεν γινετε να φτιαχτει ενιαιος οργανισμος.......... δυστυχως γιαυτον τον εκαναν μουζουρακης θαλασσινος σπυρου...... αλλα χασαμε χρονια ςεξαιτιας του
  • ΚΟΥΙΖ
    ΚΟΥΙΖ9/3/2011 8:41:00 μμ
    ΠΟΙΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΑΛΛΑΞΑΝΕ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΓΑΙΤΙ??????????????
  • ΑΝ  ΚΑΙ ΨΗΦΗΖΩ
    ΑΝ ΚΑΙ ΨΗΦΗΖΩ9/3/2011 9:08:00 μμ
    ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΙΣΑ!!!ΝΑ ΓΙΑΣΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΚΑΛΕ!!!!!!
  • ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ
    ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΣ9/3/2011 9:13:00 μμ
    ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΑΙ ΛΑΜΟΓΙΑ ΦΟΥΣΚΩΤΕ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΟΜΟΥΡΗ ΑΠΟ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΤΙΣ ΜΙΖΑΣ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΙΚΟΓΕΝΟΙΑΡΧΗ ΜΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΚΑΙΡΟΙ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ.ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟΙ ΣΑΣ ΑΡΕΣΑΝ ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ.ΤΕΛΙΚΑ Ο ΘΕΟΣ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΚΑΙ`ΠΙΟ ΔΙΚΑΙΟΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΥ ΘΕΛΑΤΕ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΙΟ ΨΗΛΑ ΕΣΕΙΣ ΡΕ ΑΘΕΟΙ.ΜΠΟΡΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΑΙΟ ΚΥΡΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗ ΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΦΥΓΑΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΗΜ.ΑΡΧΗ ΑΝ ΞΑΝΑΠΗΓΑΤΕ ΣΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ.
  • ποια ΝΔ?
    ποια ΝΔ?9/3/2011 9:13:00 μμ
    δεν θέλει τον Κώστα? της Κω?
  • ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 33
    ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 339/3/2011 9:17:00 μμ
    ΔΕΝ ΑΛΑΞΑΝΕ ΧΕΡΙΑ ΟΙ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΛΑΞΑΝΕ ΧΕΡΙΑ!!!ΕΤΣΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ Η ΟΠΟΙΑ ΘΑΥΤΗΚΕ ΑΠΟ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΜΜΕ!Η ΜΠΟΜΠΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΩΝ ΜΕΓΑΤΟΝΩΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΣΚΑΣΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΟΡΘΙΟ!!!!
  • ΒΡΕ
    ΒΡΕ9/3/2011 9:26:00 μμ
    ΑΛΗΤΕΣ ΤΙ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΗ ΒΡΥΣΗ?????????????????????????????????????????????????????????/
    • γιωργος
      γιωργος9/3/2011 9:55:00 μμ
      καλα ουτε ρωτανε ουτε τιποτα παει η βρυσουλα εκει μεγαλωσαμε και τσουπ ενα απογευμα την ξηλωσαν
  • to tsiraki (tsiros)
    to tsiraki (tsiros)9/3/2011 9:40:00 μμ
    ti kanei ekei???den ton blepw kai polu kala,mhpws exei kani ta dika tou lew.....
  • bazelos
    bazelos9/3/2011 10:14:00 μμ
    Αντριάνα Σκλεναρίκοβα-Κριστιάν Καρεμπέ.Τέλος εποχής...! http://kosinfo24.blogspot.com/2011/03/blog-post_4813.html
  • κομπιουτερακι
    κομπιουτερακι9/3/2011 10:41:00 μμ
    1600 € μισθος Αντιδημάρχου Χ 48 μηνες (4 χρονια θητεία) = 76800 € + αποζημιώσεις Δημ. Συμβουλίου περίπου 8000 € + μισθός Αντιπροέδρου ΔΕΥΑΚ 1000 € Χ 48 μήνες = 48000 € ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΣΠΡΑΞΕΩΝ 132800 € Η ΤΕΤΡΑΕΤΙΑ!!!!!!! ΧΩΡΙΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΧΤΡΑ..... ΑΡΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ???? Ο ΑΣΛΑΝΗΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕ ΑΜΕΣΩΣ ή Ο ΦΟΥΝΤΩΤΟΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΕ ΚΑΙ ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΑΚΟΜΑ ΤΟΝ ΚΥΡΙΤΣΗ??? ΚΑΙ ΕΠΕΤΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ....
  • kolotoumpas
    kolotoumpas9/3/2011 11:21:00 μμ
    ta dal....kia,ta asl....kia kai ta afr.....kia na thimithoun thn paroimia ekei pou ftyneis na mhn glyfeis......
  • κυριτσακια  περαστικα  σας..
    κυριτσακια περαστικα σας..10/3/2011 8:41:00 πμ
    τοσο πονο απο τον κωστακη..ουτε τα προσχηματα δεν κρατατε, τρεμουλο σας επιασε, γραφει ενας υπογραφει σαν ανδρας νδ, γυναικα νδ, συνασπισμος, ψηφοφορος του ομπαμα, οτι φιλοξενησε τον κωστα, κλπ, κλπ. τουλαχιστον ας μην τα στελνε ολα μαζι και ξευτιλιζονταν καλα - καλα. πρεπει να μαθει, εχει πολυ κουπι να τραβηξει 3,5 χρονια ακομα...
  • ΣΙΧΑΘΗΚΑ
    ΣΙΧΑΘΗΚΑ10/3/2011 9:47:00 πμ
    ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ;ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΟΣ Ο ΓΥΑΛΟΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΜΕ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΜΙΑ ΘΛΙΨΗ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΠΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ. ΒΟΥΤΗΓΜΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΣΤΑ ΧΡΕΗ, ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΥΣ ΑΛΗΤΕΣ, ΠΑΡΑΝΟΜΙΕΣ ΚΤΛ.ΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΦΙΛΟΤΙΜΟ ΑΣ ΤΟΥΣ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΛΑΤΗ.
  • ΗΡΕΜΗΣΤΕ
    ΗΡΕΜΗΣΤΕ10/3/2011 9:56:00 πμ
    ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΗ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ ΕΧΕΤΕ ΔΩΣΕΙ.Ο ΕΝΑΣ ΓΙΟΣ ΤΟΥ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΗΡΘΑΝ ΟΛΑ ΒΟΛΙΚΑ.ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΘΑ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΛΛΩΣΤΕ.Ο ΑΛΛΟΣ 30ΧΡΟΝΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΕ <ΧΙΛΙΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ>ΝΑ ΜΠΕΙ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΩΝ.ΟΣΟ ΓΙΑ ΝΕΟΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟ .ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΑΝ ΣΤΙΣ ΕΚΛΟΓΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ.ΚΑΤΑΚΑΥΜΕΝΕ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ?ΓΙ ΑΥΤΟ ΛΕΩ ΗΡΕΜΗΣΤΕ.ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΙΟ ΑΞΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΜΑΣ.
  • ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩ
    ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩ10/3/2011 10:01:00 πμ
    ΛΑΜΟΓΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ.ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΠΑΝΤΟΤΕ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ.ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΕ ΑΠΕΝΑΝΤΙ.Α ΡΕ ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑ
  • ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΙΣΕΡΛΗ
    ΚΑΛΑ ΡΕ ΚΑΙΣΕΡΛΗ10/3/2011 1:22:00 μμ
    ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΤΟΥ ΔΙΚΟΥ ΣΟΥ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ????ΠΑΣ ΚΑΛΑ ΡΕ,ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΡΕΕΕΕ..ΚΑΘΗΣΤΕ ΔΟΥΛΕΨΤΕ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΧΑΖΟΣ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΚΡΑΥΓΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ
  • dhladh
    dhladh10/3/2011 1:26:00 μμ
    ta misa sunergia ta esteile sen ksenodoxeio filou kai ta alla misa einai monima sto dro mo gia to spiti tou??? xaxaxa..den perimena kai tpt perissotero
  • ......
    ......10/3/2011 2:29:00 μμ
    i foto tou mono me aidiazei. apo tin mia eglyfe na parei adeia kai epeidi o kiritsis den ekleise magazi dimotikou symvoulou tou kaiserli pige...me ton kaiserli... a re noumero
  • ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!
    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!!10/3/2011 2:38:00 μμ
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΚΕΙ ΣΤΟ AEGEAN NEWS, ΩΣ ΠΟΤΕ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΕΖΙΛΙΚΙ? ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΩΝΥΜΟΣ ΝΑ ΜΠΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΒΑΛΟΝΤΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΙΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΖΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΠΑΕΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΛΜΑΜΕ ΝΑ ΒΓΟΥΜΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΑΣ. Ο ΕΝΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΑΠΛΥΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΣΤΗ ΦΟΡΑ...
  • Βασίλης
    Βασίλης10/3/2011 4:15:00 μμ
    Άλλο ένα δικαστήριο στο ενεργητικό του πρώην αυτοκράτορα, τουλάχιστον μέχρι το επόμενο..
  • ΡΕ ΜΑΝΙΑ
    ΡΕ ΜΑΝΙΑ10/3/2011 5:43:00 μμ
    ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΤΟ ΔΙΚΑΣΤΗΡΙΟ ΕΝΩ Η ΕΙΔΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΗΣ ΑΛΛΑΓΗΣ!ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΣ ΟΠΩΣ ΔΗΛΩΝΕΙΣ ΤΟΤΕ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΗΝ<<ΜΥΤΗ>> ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ!!!ΑΛΛΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΣΥΜΑΝΤΙΚΑ ΓΙΑΝΝΑΚΗ!!!ΑΛΛΟΥ.
  • νέος επιστήμονας
    νέος επιστήμονας10/3/2011 8:15:00 μμ
    'Ομορφος κόσμος ηθικός καϊσαρλικοκυριτσικοαβριθοασλανικά πλασμένος!
  • είσαι νέος άνεργος
    είσαι νέος άνεργος10/3/2011 9:31:00 μμ
    αυτός που ζηταει συστατικές επιστολές από εκεί που δεν τον ξέρουν????!!!
  • γιατί δεν τον εκπροσώπησε
    γιατί δεν τον εκπροσώπησε10/3/2011 9:36:00 μμ
    ο Κωος Δικηγόρος που υπέγραψε την αγωγή του τέως που ζητά 300.000 ευρώ από τον Α...... για ηθική βλάβη? Γιατί αφήσατε τον Φουντωτό μόνο και ανυπεράσπιστο αφού έχετε Κώους Δικηγόρους?
  • κικη
    κικη10/3/2011 10:18:00 μμ
    ο γερος έμεινε στη μαρίνα με μισθό 33οο τα εχει αν΄γκη ο νέος . ο καίσερλης εβαλε τα παλικαρίκια να δουλεψου.ξεπληρώνει ενοίκια