ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Η ξενάγηση των Ρώσων Δημοσιογράφων... Και το συρτάκι dance του Γ. Μπαλαλή...

Πρόγραμμα Ρώσων δημοσιογράφων – 1ο διήμερο

Το Σάββατο 30 Απριλίου ξεκίνησε το πρόγραμμα φιλοξενίας της επταμελούς δημοσιογραφικής ομάδας, από τα μεγαλύτερα Ρωσικά έντυπα και ηλεκτρονικά μέσα ενημέρωσης, το οποίο θα ολοκληρωθεί στις 6 Μαΐου. Η διοργάνωση του ταξιδιού, που πραγματοποιείται σε συνεργασία και με χορηγία του Tour Operator South Cross και το ξενοδοχείο Kipriotis Panorama, είναι αποτέλεσμα των επαφών του κ. Ι. Μπαλαλή, Προέδρου του Ενιαίου Φορέα Τουρισμού Κω – Νισύρου, από την πρόσφατη έκθεση τουρισμού της Μόσχας.

Το πρώτο  διήμερο περιελάμβανε επίσκεψη στις υποδομές της μαρίνας και στα 30 ιστιοφόρα σκάφη με Ρωσικά πληρώματα, που αυτό το διάστημα πραγματοποιούν αγώνες στην περιοχή μας και επίσημο δείπνο που προσέφερε το εστιατόριο Stadium και εντυπωσίασε τους φιλοξενούμενούς μας δημοσιογράφους, οι οποίοι υπέβαλαν σωρεία ερωτήσεων γαστρονομικού ενδιαφέροντος. Οι δημοσιογράφοι εκκλησιάστηκαν στους Αγίους Πάντες, χοροστατούντως του Μητροπολίτη Κώου κ.κ. Ναθαναήλ, ο οποίος αφού τους καλωσόρισε και τους ευχήθηκε ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ στη Ρωσική γλώσσα, τους δώρισε από έναν αναμνηστικό σταυρό.

Η φιλόξενη ατμόσφαιρα στο οινοποιείο του  Βασίλη Χατζηεμμανουήλ και η ευχάριστη παρέα, μετέτρεψε την επίσκεψη στους αμπελώνες σε γλέντι και ενθουσίασε τους Ρώσους φιλοξενούμενους μας. Το Πρωτομαγιάτικο πρόγραμμα συνεχίστηκε με επίσκεψη στο Πυλί (παραδοσιακό σπίτι και Πηγή) και γνωριμία με την ελληνική φύση. Θυμάρι στα βουνά της Αντιμάχειας και λουλούδια στους κάμπους της Καρδάμαινας. Ακολούθησε επίσκεψη στην Κέφαλο, στις παραλίες της και τη Βασιλική του Αγίου Στεφάνου, που μάγεψε τους δημοσιογράφους με την καταπληκτική θέα στο νησάκι Καστρί. Η περιήγηση συνεχίστηκε στις Αλυκές με τα φλαμίνγκο να δίνουν τη δική τους παράσταση στον υδροβιότοπο και με ιπποδρομίες στην παραλία του Τιγκακιού, από τον Ιππικό Όμιλο Πυλίου. Ένα εντυπωσιακό γεύμα με ψαρομεζέδες προσέφερε το εστιατόριο Πλώρη στο Τιγκάκι.

Ο Πρόεδρος και ο Διευθυντής του Ενιαίου  Φορέα Τουρισμού Κω – Νισύρου, κ. Ι. Μπαλαλής και Ν. Σοφός, συνόδευαν τους φιλοξενούμενούς μας Ρώσους δημοσιογράφους καθ’ όλη τη διάρκεια του προγράμματος και σε όλες τις εκδηλώσεις, γεγονός που τους συγκίνησε ιδιαίτερα.

Αξίζει  να σημειωθεί ότι το πρόγραμμα φιλοξενίας στηρίζεται εξολοκλήρου σε χορηγίες ντόπιων επιχειρηματιών, όπως του κ. Στέφανου Γιαννούλη, του κ. Κώστα Χαρίτου, ο οποίος και έχει διαθέσει ένα πολυτελές mini bus και την εθελοντική εργασία από συνεργάτες του South Cross και του Ενιαίου Φορέα Τουρισμού, όπως του κ. Oleg Korbal και της κυρίας Maya Λάντζιου, τους οποίους και ευχαριστούμε θερμά.

Από το Γραφείο Τύπου του ΕΦΤ

  • Τελευταία Ενημέρωση: 4/5/2011 12:45:35 μμ
    Λέξεις κλειδιά: Ρωσοι Δημοσιογραφοι,Ενιαιος φορεας τουρισμου,Μπαλαλης
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΑΡΝΑΚΙ
    ΑΡΝΑΚΙ2/5/2011 1:12:00 μμ
    ΑΣΠΡΟ ΚΑΙ ΠΑΧΥ ΤΗΣ ΜΑΝΑΣ ΤΟΥ ΚΑΜΑΡΙ.......ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ; ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΜΠΟΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΒΟΥΝΑ; ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΘΥΜΑΡΙ; Ε ΤΙΣ ΠΑΠΑΡΟΥΝΕΣ ΤΙΣ ΚΑΠΝΙΣΑΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΡΑΨΕΤΕ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ; ΚΑΙ ΜΗ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΡΕ ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ!
    • ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
      ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ2/5/2011 5:20:00 μμ
      ΚΟΚΤΕΙΛ ΑΠΟ ΠΑΠΑΡΟΥΝΑ ΚΑΙ ΘΥΜΑΡΙ ΚΑΠΝΙΣΑΝΕ ΑΣΤΑ.......
  • Γιατί
    Γιατί2/5/2011 1:17:00 μμ
    καλέ τρέχατε τους ανθρώπους στους κάμπους για παπαρούνες και αγριολούλουδα;Μια βόλτα μέσα στην <<πεντακάθαρη>> πόλη μας αρκούσε! Και αγριολούλουδα και αγριόχορτα εχει παντού όπου και να κοιτάξεις!ΠΡΟΣΟΧΗ ΟΜΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΓΡΙΕΜΕΝΟΥΣ ΔΗΜΟΤΕΣ ΜΕ ΗΜΕΡΕΣ ΝΤΟΜΑΤΕΣ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ!
  • ΑΠΩΝ
    ΑΠΩΝ2/5/2011 2:08:00 μμ
    ΡΕ ΓΙΑΝΝΑΚΙ ΩΡΑΙΑ ΧΟΡΕΥΕΙΣ. ΜΟΝΟ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ. ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ .... ΤΑΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ.
  • ΜΟΥΦΕΣ
    ΜΟΥΦΕΣ2/5/2011 2:46:00 μμ
    ΚΑΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ..ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΡΧΗΣ
  • ΠΟΣΟ  ΑΦΕΛΟΙΣ  ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ...?????
    ΠΟΣΟ ΑΦΕΛΟΙΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ...?????2/5/2011 3:30:00 μμ
    ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΑΚΕΡΑΥΝΩΝΑΝ ΟΣΑ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΕΚΑΝΕ ΕΠΙ ΤΕΤΡΑΕΤΙΑΣ ΤΟΥ.ΚΑΙ ΓΕΛΕΙΟΠΟΙΟΥΣΑΝ.ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΕΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ ..ΠΟΥ ΕΤΕΖΑΝ ΟΥΡΑΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΣΤΡΑ .. ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ. ΑΡΧΙΖΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΠΙ..ΚΔΑΠ ΜΕΑ..ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΣΤΑΘΜΟΙ..ΚΑΙ ΟΣΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ..ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΡΙΧΕΣ ΔΕΝ ΛΥΝΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ..ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ ..ΕΑΝ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΚΑΡΑΚΙΟΖΗΔΕΣ ΟΤΙ ΜΕ ΦΡΟΥΦΡΟΥ ΚΑΙ ΑΡΩΜΑΤΑ ΖΕΜΠΕΚΙΕΣ ΚΑΙ ΣΑΛΤΑΡΙΣΜΑΤΑ ΠΑΡΑΓΟΥΝ ΕΡΓΟ.. ΑΞΙΟΣ Ο ΠΑΧΟΥΛΟΣ ΜΙΣΘΟΣ ΤΟΥΣ.ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑΤΕ.
  • αληθεια
    αληθεια2/5/2011 3:45:00 μμ
    ο μαρκογλου που ητανε παλι χαμενοσ.μπαλαλη πολλα μασ υποσχεθηκεσ εσχιζεσ τα υματια σου για αυτα που εκανε ο κυριτσησ σε παρακαλω μην κανεισ τα ιδια και χειροτερα.
  • ΜΛΛΟΝ  ΡΟΣΙΔΑ ,, FLIKA ,, ΕΨΑΧΝΕ
    ΜΛΛΟΝ ΡΟΣΙΔΑ ,, FLIKA ,, ΕΨΑΧΝΕ2/5/2011 3:45:00 μμ
    ΑΛΛΑ ΚΑΙ GIRL FREND ΝΑ ΕΨΑΧΝΕ ..ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΤΙΣ ΑΓΓΛΙΚΟ ΝΑ ΨΕΛΙΖΕΙ...ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΡΕΙ...ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟΥΣ ΚΑΜΠΟΥΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΒΟΥΝΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΝ ΤΟ ΜΑΓΙΟΞΥΛΟ ΦΑΙΝΕΤΕ.
  • MΠΑΛΑΛΗΣ -ΣΟΦΟΣ.....
    MΠΑΛΑΛΗΣ -ΣΟΦΟΣ.....2/5/2011 3:50:00 μμ
    ΑΝΤΡΕΣ....ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ.....3+3=96
  • ΓΑΤΑ
    ΓΑΤΑ2/5/2011 4:23:00 μμ
    ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΠΗΓΕ Η ΓΑΤΑ ΣΤΟ ΧΟΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΧΟΡΕΥΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΨΑΝ ΤΗΝ ΟΥΡΑ. ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΗΓΑΝΕ ΣΤΟ ΒΟΛΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΨΑΝΕ ΤΟΝ Κ....ΜΠΑΛΑΛΗ ΦΥΛΑΞΟΥ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΚΑΙΣΕΡΛΟΜΗΤΣΗΔΕΣ,ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΤΟΝ Κ...... ΔΕΝ ΘΑ ΣΑΣ ΚΟΨΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΣΑΣ ΠΕΡΙΣΕΥΕΙ.
  • ΧΟΡΟΙ
    ΧΟΡΟΙ2/5/2011 4:33:00 μμ
    Ε ΡΕ ΓΛΕΝΤΙΑ!!!!!!ΑΣ ΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΧΟΡΟΙ.....ΜΑΘΕ ΝΑ ΧΟΡΕΥΕΙΣ ΡΕ ΜΠΑΛΑΛΗ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΠΑΛΟ, ΚΑΜΙΑ ΣΟΥΣΤΑ, ΚΑΝΑ ΣΥΡΤΟ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΠΙΚΟΥΣ ΧΩΡΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΣΑΣ ΧΟΡΕΨΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΣΤΟ ΤΑΨΙ......ΚΑΙ ΑΛΟΙΜΟΝΟ ΣΑΣ....
  • ΕΤΕΡΟΣ...ΦΩΣΤΗΡΑΣ
    ΕΤΕΡΟΣ...ΦΩΣΤΗΡΑΣ2/5/2011 4:39:00 μμ
    ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ Σ...ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΓΡΑΨΗ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ....Ω ΤΟΥ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗ ΧΩΡΑ ΤΙ ΜΟΥΛΑΡΙΑ ΘΡΕΦΕΙΣ ΤΩΡΑ...ΣΕ ΚΑΜΠΑΡΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΕΤΕ ΤΙΣ ΡΟΣΙΔΕΣ ΜΑΣΕΡ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΤΕ..????
  • ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 11
    ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 112/5/2011 5:19:00 μμ
    ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΜΟΝΟ AYTOΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΙ ΑΥΤΟ! ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΑΠΕΙΡΟΥ ΚΑΛΛΟΥΣ ΚΕΙΜΕΝΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΦΟΒΕΡΕΣ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ! ΕΙΧΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΠΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑΣΙΜΟ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΠΑΛΑΜΗΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ!ΜΑΛΙΣΤΑ ΤΗΝ ΜΟΥΤΖΑ ΤΗΝ ΕΙΧΕ ΣΧΕΔΙΑΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ!
  • ΕΙΔΕΣ
    ΕΙΔΕΣ2/5/2011 5:26:00 μμ
    ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ; ΕΙΧΑΝΕ ΔΙΚΙΟ ΟΙ ΠΑΛΙΟΙ ΠΟΥ ΛΕΓΑΝΕ <<ΜΟΝΑΧΟΣ ΣΟΥ ΧΟΡΕΥΕ ΚΑΙ ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ ΠΗΔΑ>> ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΤΟΝ ΘΙΑΣΟ ΤΙ ΤΟΝ ΕΙΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΦΟΡΤΩΘΗΚΑΜΕ ΓΙΑ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ; 2500 ΣΤΑΥΡΟΥΣ ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕΣ ΚΑΙ ΣΟΥ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥΡΗ!!!
  • ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ
    ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ2/5/2011 5:28:00 μμ
    ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΚΟΥΝΗΣΕΙΣ;ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΣΕ ΠΡΟΛΑΒΕΙ ΑΛΛΟΣ ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ ΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΙΟΛΙ ΜΙΑ ΚΥΡΙΑ! ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ!!!
  • ΕΦΙΑΛΤΗΣ
    ΕΦΙΑΛΤΗΣ2/5/2011 5:52:00 μμ
    ΓΙΑΝΝΗ ΜΗΝ ΠΤΟΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΤΣΗ. ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ ΚΩ ΤΟΥ ΕΔΕΙΞΑΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ. ΟΛΟΙ ΞΕΡΟΥΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΑΣΘΗΣΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ, ΑΠΛΑ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΑΠΟ ΘΕΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΛΕΝΕ ΜΑΚΑΚΙΕΣ. Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ Ο ΕΦΙΑΛΤΗΣ ΚΥΡΙΤΣΗ. ΟΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ!
    • ηρέμησε
      ηρέμησε2/5/2011 6:29:00 μμ
      μην είσαι τόσο σίγουρος και εκπλαγείς μετά....
  • Αχ Βαχ
    Αχ Βαχ2/5/2011 7:21:00 μμ
    Αχ Κούλα μου σαγαπώ πολύ και συ με εγκατέλειψες. Κακούργα κοινωνία της Κω που μου άφησες τα Κυρμιτσάκια μου ορφανά και δεν πάνε να μαζέψουν ούτε τις παπαρούνες του κάμπου. Ούτε να ξεναγίσουν τις Ρωσίδες.
    • Καλά σε έκανε και σε άφησε η Κούλα ....
      Καλά σε έκανε και σε άφησε η Κούλα ....5/5/2011 1:05:00 πμ
      είσαι πιπίλα και βαρετός.
  • ΜΗΠΩΣ
    ΜΗΠΩΣ2/5/2011 8:11:00 μμ
    ΟΙ (κ)ΤΗΣ ΔΗΜ ΑΡΧΗΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΒΑΛΛΙΣΗ ΤΟ ΚΑΛΑΜΙ ΑΝΑΠΟΔΑ?????ΑΝ ΝΑΙ (κ)ΤΑ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΝΑΝ ΕΥΚΟΛΑ
  • ΠΡΟΣ 19
    ΠΡΟΣ 192/5/2011 8:58:00 μμ
    ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΑΡΧΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΠΟΥ ΕΚΛΕΧΤΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΟ ΛΑΟ..ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚ ΤΟΥ ΠΟΝΗΡΟΥ ΚΥΡΙΟΙ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΟΛΙΤΕΥΣΗΣ. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΚΑΙ ΚΑΝΟΥΝ ΛΑΘΗ....ΚΑΝΕΝΑΣ...ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΤΡΕΨΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑΣ ΥΠΟ ΤΟΝ Κ. ΚΥΡΙΤΣΗ..ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΜΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ??? Κ Α Ν Ε Ν Α Σ
  • ΤΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!
    ΤΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!2/5/2011 9:15:00 μμ
    ΤΙ ΑΠΟΛΑΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ!!!!!!!!!!!!!!ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΠΟΥ ΜΙΣΗΣΕ Ο ΚΥΡΜΙΤΣΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΤΗΝ ΧΟΛΗ ΠΟΥ ΒΓΑΖΕΙ.ΤΕΣΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΩΡΓΑΚΙ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΒΓΑΖΑΜΕ......ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ ΤΩΡΑ
  • ΜΗΠΩΣ
    ΜΗΠΩΣ2/5/2011 9:27:00 μμ
    ΓΙΑΝΝΑΚΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΛΑΘΗ?ΔΕΝ ΠΑΣ ΚΑΛΑ,ΜΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ.ΣΤΟ ΓΑΜΟ ΤΗΣ ΚΕΙΤ ΦΟΡΟΥΣΑΝ ΠΟΛΛΑ ΚΑΠΕΛΑ,ΕΣΥ ΠΟΣΑ ΚΑΠΕΛΑ ΦΟΡΑΣ..........?Ε......ΠΟΣΑ?
  • ΠΡΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗ
    ΠΡΟΣ ΕΦΙΑΛΤΗ2/5/2011 9:51:00 μμ
    ΒΡΕ ΧΟΝΤΡΟΥΛΗ ΖΕΙΣ? ΠΟΥ ΗΣΟΥΝΑ ΚΡΥΜΜΕΝΟΣ? ΤΟ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΛΗ, ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΗΣ ΚΑΙΣΕΡΛΟΜΗΤΣΟΠΑΡΕΑΣ ΤΟ ΞΕΡΟΥΝΕ? ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ. ΑΝΤΕ ΤΑ 3 ΧΡΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΓΡΗΓΟΡΑ, ΝΑ ΠΑΣ ΚΑΙ ΣΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ. Ε ΝΑ ΜΗ ΣΕ ΚΡΑΤΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΣΟΥ ΣΤΟ Κ.Λ.ΝΗΣΟ ΟΠΩΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΤΗΝ ΚΩ.....
    • ΕΦΙΑΛΤΗΣ
      ΕΦΙΑΛΤΗΣ3/5/2011 11:13:00 πμ
      ΠΡΟΣ ΚΥΡΙΤΣΟΕΦΙΑΛΤΗ: ΡΕ ......ΦΑΤΣΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ? ΡΕ ΕΙΣΑΙ ΓΙΑ ΤΑ....ΚΑΙ ΤΟ ΞΕ........ΡΕΙΣ ΑΠΛΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ..... ΟΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ ΔΕΝ ΓΥΡΙΖΟΥΝ ΠΙΣΩ!
  • Γιάννη
    Γιάννη 2/5/2011 10:26:00 μμ
    Δεν έχεις αρχη, μέση, τέλος ... μάλλον έχεις ! Ο Σωκράτης
  • ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ
    ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ3/5/2011 5:32:00 μμ
    Ο εφιάλτης καλά τα λέει στον χειρότερο ασχολούμενο με την τοπική αυτοδιοίκηση τον φασίστα κυρίτση. Ώντως οι εφιάλτες δεν γυρίζουν πίσω.
  • ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΩΡΗ....
    ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΛΩΡΗ....3/5/2011 7:36:00 μμ
    ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ....ΚΥΡΙΕ ΣΟΦΕ...
  • ΒΑΣΙΛΗΣ
    ΒΑΣΙΛΗΣ4/5/2011 9:14:00 πμ
    ΖΩ ΣΤΗΝ ΚΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΟΤΑΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΩ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΔΙΧΑΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΤΗΣ...ΚΡΙΜΑ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΧΟΝΟΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΝΤΡΕΣ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΠΟ
  • ΑΝΤΡΟΥΠΗ ΣΑΣ !!!
    ΑΝΤΡΟΥΠΗ ΣΑΣ !!!5/5/2011 12:20:00 πμ
    ΓΙΑΤΙ ΑΡΓΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΤΟΣΟ Η ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΩΝ ΕΠΟΧΙΑΚΩΝ ΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ? ΑΝ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΨΑΞΩ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ, ΘΑ ΧΑΣΩ ΤΗ ΣΑΙΖΟΝ ! ΣΤΗΝ ΔΕΑΣ ΓΙΑΤΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΑΝΤΑ ΝΩΡΙΣ ? ΟΠΟΤΕ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ, ΟΛΟ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ! ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΑΛΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ? Η ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ?
  • ΑΡΓΕΙ
    ΑΡΓΕΙ5/5/2011 12:25:00 πμ
    ΓΙΑΤΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ Σ.....ΜΕ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ.
  • ΔΕΝ
    ΔΕΝ 5/5/2011 12:26:00 πμ
    ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΕΠΟΧΙΑΚΟΥΣ ΦΕΤΟΣ , ΘΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΝ ΜΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ.
  • ΜΙΧΑΛΗΣ
    ΜΙΧΑΛΗΣ5/5/2011 12:29:00 πμ
    ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΡΕ, ΤΗΝ ΑΡΓΟΥΝ ΕΠΙΤΗΔΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΤΑ ΜΟΡΙΑ ΤΗΝ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΑΝ ΠΕΡΥΣΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ. ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ ΕΝΑΣ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕ ΕΚΕΙ ΠΕΡΥΣΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΦΕΤΟΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΕΡΕΙ ΑΠΟ ΠΡΩΤΟ ΧΕΡΙ .
  • κωσ
    κωσ5/5/2011 7:37:00 πμ
    δεν θα πΑΡΟΥΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥΣ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΟΝΙΜΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΝ ΣΤΗΝ ΜΑΡΙΝΑ ΤΩΡΑ ΑΣΧΕΤΟΥ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΑΠΟ ΣΚΑΦΗ Ο ΘΕΟΣ ΒΟΗΘΟΣ ΤΡΕΙΣ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ ΞΕΡΟΥΝ ΕΚΕΙ ΜΕΣΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΥΠΕΡΩΡΙΕΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΝΕΡΓΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΟΜΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΟΙΟΑ ΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΤΟ ΜΠΟΝΤΡΟΥΝ ΠΟΥΛΑΝΕ ΜΙΣΟΤΙΜΗΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΣΤΑ ΣΚΑΦΗ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ.