ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Απίστευτος ξυλοδαρμός & βρισίδια μπροστά σε μικρά παιδιά και σε πελάτες καταστήματος στη Μαρίνα...

Κύριε Κιάρη με την παρούσα επιστολή θέλω να σας μεταφέρω την οργή και την θλίψη που νιώθω για ορισμένους συμπολίτες μου, οι οποίοι με την συμπεριφορά τους με κάνουν να νιώθω όπως και σε πολλούς άλλους ντροπή που είμαστε Κώοι.

 Όπως θα ξέρετε η Μαρίνα νωρίς το βράδυ κατακλύζεται από οικογένειες και από παιδάκια τα οποία παίζουν στην κεντρική πλατεία - κήπος υπό την επίβλεψη των γονιών τους οπότε είναι 'βολική' και για τον γονιό και για το παιδί.

Την τετάρτη το βράδυ καθόμασταν στην Μαρίνα και απολαμβάναμε το ποτό μας όπως κάνουμε συχνά.

Η ατμόσφαιρα η γνωστή ωραία της μαρίνας.. Και πολλά παιδάκια στο γρασίδι να παίζουν πάνω κάτω ανέμελα.

Έλα όμως που αυτό δεν άρεσε σε κάποιον κύριο μαγαζάτορα και άρχισε τις αγριοφωνάρες στα παιδάκια.

Πριν προλάβουμε να αντιδράσουμε είδαμε έναν γονιό να κατευθύνεται προς τον μαγαζάτορα και τελικά άρχισε ένας διαπληκτισμός στα λόγια.

Ο γονιός να λέει ότι εδώ είναι δημόσιος χώρος και ότι τα παιδάκια πρέπει να παίζουν ελεύθερα και ο μαγαζάτορας να λέει ότι εγώ πληρώνω το γρασίδι κλπ κλπ.

Ξαφνικά εκεί που λέγαμε εντάξει τελείωσε λύθηκε το θέμα, πετάγετε από το μαγαζί μέσα δύο κύριοι ηλικιωμένοι και μια ευτραφής κυρία και άρχισαν να βρίζουν τον γονιό με λόγια που δεν μπορείτε να φανταστείτε ότι μπορούν να ξεστομιστούν από άνθρωπο, όλα αυτά μπροστά σε πολλά παιδάκια που τα καημένα είχαν τρομοκρατηθεί και είχαν μείνει κάγκελο, άλλα έκλαιγαν μάλιστα.

Για να μην μακρηγορώ  έπειτα μπήκε στην μέση και ένας νεαρός μάλλον γιος του ενός ηλικιωμένου και εδώ άρχισε το χάος η ντροπή και η ξεφτίλα. 

Τέσσερα με πέντε άτομα (όλοι του μαγαζιού) να κτυπάνε τον γονιό ανελέητα στη μέση της μαρίνας δίπλα ή μάλλον καλύτερα πάνω από τα παιδάκια και πολλοί θαμώνες ντόπιοι και μη σαστισμένοι να τρέχουνε να σώσουνε τα παιδάκια για να μην κτυπήσουν και να μην δουν την ξεφτίλα. Έπειτα αρκετοί γονείς προσπάθησαν να σταματήσουν του κυρίους, ο θεός να τους πει κυρίους, που κτυπούσαν ακόμα τον νεαρό γονιό ο οποίος σαστισμένος προσπαθούσε να ποφύγει τις γροθιές, και κάποια στιγμή πήγαν να ηρεμήσουν τα πράγματα αλλά αυτό δεν άρεσε στην κυρία (του μαγαζιού) και τρέχει και αρχίζει τις μπουνιές τον νεαρό γονιό. Τα ωραία ξεκινάν όταν ήρθαν τα όργανα της τάξης οι αστυνομικοί.

Δεν ξέρω από νομικίστικα και μπορεί να κάνω λάθος, αλλά εγώ αν ήμουν αστυνομικός και είχα καταγγελία για ξυλοδαρμό με πάρα πολλούς μάρτυρες ντόπιους και μη , να μου το μαρτυρούν επιτόπου και μπροστά μου οι καταστηματάρχες να χειρονομούν άπρεπα και να βρίζουν μπροστά μου τον καταγγέλλοντα θα τους έπαιρνα όλους στο τμήμα για τα περαιτέρω. Αντ'αφτού οι αγαπητοί κατά τα άλλα αστυνομικοί προσπαθούσαν να πείσουν τον γονιό να μην κάνει μήνυση (καθότι συγγενικό πρόσωπο ιδιοκτητών είναι αστυνομικός).

Η κατάσταση ήταν αστεία,  μισή ώρα διαπραγματεύσεις και εμείς να γελάμε στα τραπέζια μας με τα χάλια μας.

Η λύτρωση για τους αστυνομικούς ήρθε όταν κάποιος τους είπε ότι η όλη κατάσταση ήταν δικαιοδοσία του λιμεναρχείου. Αφού φτάσανε λοιπόν δύο συμπαθέστατες λιμενικοί οι αστυνομικοί έφυγαν ήσυχοι και ανέλαβαν αυτές. Πάλι διαπραγματεύσεις και εμείς να αναρωτιόμαστε τελικά θα τιμωρηθεί κανείς για αυτήν την ξεφτίλα? Τελικά φύγαμε οργισμένοι αηδιασμένοι.

ΑΠΟΛΥΤΗ ΝΤΡΟΠΗ ΞΕΦΤΙΛΑ ΑΗΔΙΑ.

 Υ.γ. απορώ οι πελάτες τουρίστες των κυρίων τι θα σκεφτόντουσαν για τους κώους

 (Υπάρχουν και σχετικα βίντεο με το όλο σκηνικό καταγεγραμμένα από κινητά τηλέφωνα πελατών)

  • Τελευταία Ενημέρωση: 5/9/2011 9:37:34 μμ
    Λέξεις κλειδιά: Μαρινα,ξυλοδαρμος,καταγγελια
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • na pite
    na pite3/9/2011 3:22:00 μμ
    na pite to onoma tou magaziou..
    • ενασ  ενα
      ενασ ενα 3/9/2011 10:21:00 μμ
      μια και μονη τιμωρια αξιζει σ αυτους τους ανθρωπους !να του γυρισει την πλατη η κοινωνια...
  • XAXAXAXA
    XAXAXAXA3/9/2011 3:22:00 μμ
    RΡΕ ΤΗΝ..... ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ...ΧΑΧΑΧΑ
  • eimai ...
    eimai ...3/9/2011 3:36:00 μμ
    pelatis tou sugekrimenou magaziou kai etuxe na vriskomai ekei otan egine to peristatiko, ektos aftou eimai kai gonios , pistepste me den tha xana patisw to podi mou , ntropi kai pali ntropi kai ena aisxos pros thn topikh astunomia , giati kalipsan toso polu th suzugo tou sunadelfou tous aisxos !!!
  • βιντεο
    βιντεο3/9/2011 3:38:00 μμ
    Θελουμε το βιντεο ΤΩΡΑ!!!
  • Ρια
    Ρια3/9/2011 3:53:00 μμ
    μεγάλη ντροπή
  • Ναι!!!
    Ναι!!!3/9/2011 4:08:00 μμ
    Τη ... θέλω να δω!!!
  • paron
    paron3/9/2011 4:08:00 μμ
    Ειμαι γονιός και ήμουν παρόν. Έτσι έχουν τα πράγματα. Ντροπή στους καταστηματάρχες του εστιατορίου. Δεν σεβάστηκαν ούτε τα μικρά παιδιά που όντως είχαν μείνει κάγκελο. Αλήθεια τόση μανία γιατί άραγε? Δεν πρόκειται να ξαναπάω. Μιας και είδα και υπεύθυνους της Μαρίνας εκεί ελπίζω να έγιναν την επόμενη ημέρα τουλάχιστον κάποιες αυστηρές συστάσεις. Πάντως ντροπή τους γιατί δεν υπήρχε και λόγος.
  • ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.....
    ΤΙ ΚΑΝΑΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ.....3/9/2011 4:09:00 μμ
    ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΠΑΤΕ...
  • ΤΙ ΚΑΝΕΙ?????????
    ΤΙ ΚΑΝΕΙ?????????3/9/2011 4:14:00 μμ
    ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΗΣΜΕΝΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΡΑΤΟΣ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΟ ΛΗΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΤΙ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΚΕΙ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΚΟΥΝΙΟΥΝΤΕ ΤΑ ΣΚΑΦΕΙ ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ
  • ...
    ...3/9/2011 4:40:00 μμ
    ή αλλιώς κλωτσίες μπουνιές και οι βρισιές δώρο.... Να ξέρετε οτι ευτυχώς εγω εφυγα πριν ξεκινήσει η ιστορία αλλα αν ήμουν εκεί θα έκανα εγώ ο ίδιος μύνηση αν δεν εκανε το παλικάρι που του επιτέθηκαν και έκατσε και τις έφαγε (και καλά έκανε βέβαια γιατι θα έχανε το δίκαιο του). Δεν μπορείτε να βρίζετε έτσι μπροστά σε παιδιά με λόγια που ούτε στο χειρότερο καταγώγιο της Αθήνας δεν ακούγονται ... και που? σε ενα ακρως τουριστικό χώρο σήμα κατατεθέν του νησιού μας... Και αν με ξαναδείτε ...
  • ΠΕΛΑΤΗΣ
    ΠΕΛΑΤΗΣ3/9/2011 4:46:00 μμ
    Ημουν παρων στο περιστατικό καθως εχω και εγώ παιδί και επισκέπτομαι συχνά την μαρίνα αφου το περιβάλλον είναι κατάλληλο και για γονεις και για τα παιδιά αλλα αυτό που συνέβη ήταν ανεπίτρεπτο μροστά στα μάτια των παιδιών!Εκείνη τη στιγμή αναρωτήθηκα ο εν λόγω μαγαζάτορας δέν δεχεται πελάτες με παιδιά στο μαγαζί του?????Ντροπή τους πάντως ειδικά στην <<κυρία>> που ξεστόμιζε ότι κοσμιτικό επίθετο μπορεί να φανταστεί κανείς μπροστα σε δεκάδες παιδάκια!!
  • ...
    ...3/9/2011 5:24:00 μμ
    NA MHN ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ... Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ...
  • KATEPINA ZIΠΑΡΗ
    KATEPINA ZIΠΑΡΗ3/9/2011 5:27:00 μμ
    ΕΛΕΟΣ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΛΟΙ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ ΑΣ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΠΙΟ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΤΗΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙ!!!!!ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ??????
    • ενα ειναι
      ενα ειναι5/9/2011 1:19:00 μμ
      ... Ντροπη τους !!
  • καταγγελια
    καταγγελια3/9/2011 5:48:00 μμ
    εφυγε καταγγελια εναντιον της αστυνομιας και του λιμεναρχειου προς τον υπουργο. για να δουμε; νομιζω οτι ο δημος πρεπει να κλεισει για πρωτη φορα το μαγαζι για δυο μηνες και την επομενη οριστικα. αν οι αρχες κλινουν τα ματια και κοφευουν, αλλοιμονο μας.
    • ΜΗΤΣΟΣ
      ΜΗΤΣΟΣ3/9/2011 11:54:00 μμ
      ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ........ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΕΜΑΤΟ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ. ΦΙΛΕ ΑΣΕ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΦΘΟΝΟ. ΤΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΑΤΑΕΙ ΨΥΧΗ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ? ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΕΜΕΝΑ......ΝΤΡΟΠΗ
      • προς μητσο
        προς μητσο4/9/2011 9:33:00 μμ
        ...εισαι πολυ μητσος!!!!καταλαβες τι εγινε μητσο?εεε μητσοοοο!!!
      • ν.σ
        ν.σ 5/9/2011 8:21:00 πμ
        ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΚΑΛΑ
  • ΚΩΟΣ
    ΚΩΟΣ3/9/2011 6:11:00 μμ
    ΗΜΟΥΝ ΕΚΕΙ!!! ΑΚΡΙΒΩΣ ΟΠΩΣ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙ Η ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΕΓΙΝΑΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΗ ΦΟΡΑ ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΩΟΣ...
    • ΜΗΤΣΟΣ
      ΜΗΤΣΟΣ3/9/2011 11:46:00 μμ
      ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΩΟΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΦΙΛΕ................
      • ΑΠΟ ΤΗ ΚΩ ΣΤΟ ΚΥΡ.ΜΗΤΣΟ
        ΑΠΟ ΤΗ ΚΩ ΣΤΟ ΚΥΡ.ΜΗΤΣΟ5/9/2011 11:37:00 πμ
        ΧΕΥΥΥ...ΜΗΤΣΟ.....ΠΗΞΕ ΤΟ ΤΥΡΙ!!!!! ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΑΚΙ ???? ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΚΡΥΒΕΙΣ ΤΟ ΜΙΑΛΟ ΣΤΗ ΤΣΕΠΗ ΚΑΙ.....ΒΑΛΤΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ!
  • αχ
    αχ3/9/2011 6:14:00 μμ
    το γράφουμε το ονομα αλλα οι διαχειριστες το σβήνουν... παντως πορτοκάλι και βασιλικος δεν ειναι ...
    • ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΗΠΑΡΙ
      ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΖΗΠΑΡΙ3/9/2011 7:18:00 μμ
      ΑΧ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!! Η ΚΥΡΙΑ ΠΟΥ ΕΡΙΞΕ ΤΙΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ Η .......???????? ΑΙΣΧΟΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΙΣΧΟΣ!!!!!
    • Βασίλης
      Βασίλης3/9/2011 7:42:00 μμ
      Έγραψες μεγάλε !!!
  • alexoula
    alexoula3/9/2011 6:18:00 μμ
    tonoma tou magaziou ...
  • ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ
    ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ ΚΥΡΙΟΙ3/9/2011 6:26:00 μμ
    ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! ΤΟ ΔΣ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΙ ΚΑΝΕΙ??? Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΔΡΑΣΕ??? ΙΣΩΣ ΚΙΝΗΘΟΥΝ ΝΟΜΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΑ...ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ...ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ..ΕΕΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ...ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ!!
    • Προς ντροπή.....
      Προς ντροπή.....3/9/2011 10:01:00 μμ
      Τι σού φταίει ρε φίλε το Δ.Σ. της Μαρίνας; Είναι υπεύθυνο γιά την συμπεριφορά της κάθε Κ.... πού έχει επιχείριση εκεί καί τον τρόπο πού λειτουργεί; Σε λίγο θα μας πείς ότι φταινε γιατί δεν σού άρεσαν τα ντολμαδάκια τους.
      • ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ
        ΣΤΡΑΤΗΓΟΣ5/9/2011 10:21:00 πμ
        ΓΙΑΤΙ,ΕΧΕΙ Δ.Σ. Η ΜΑΡΙΝΑ? ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ, ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ-Λ....!!
  • ΖΗΚΟΣ
    ΖΗΚΟΣ3/9/2011 6:44:00 μμ
    ΕΡΩΤΙΣΗ. ΕΝΑΣ ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΤΑΝΕ ΕΚΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΗ ΤΟΝ ΑΝΘΡΟΠΟ.
  • ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ
    ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ3/9/2011 7:03:00 μμ
    ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΑΣ ΔΕΙΞΕΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ. ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΣΤΟΡΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΣΤΗΣΑΝ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΞΟΥΝ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΑΓΑΖΙ?
    • καλά εσυ πρέπει να εισαι αστυνομικός...
      καλά εσυ πρέπει να εισαι αστυνομικός...3/9/2011 7:16:00 μμ
      χωρίς σχόλιο
  • ΠΡΟΣ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ
    ΠΡΟΣ ΚΑΧΥΠΟΠΤΟΣ3/9/2011 7:11:00 μμ
    ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ Η ΜΕΙΟΨΗΦΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΤΟΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΜΑΓΑΖΟΤΟΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ...ΤΑ ΒΙΝΤΕΟ ΘΑ ΔΩΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΠΙΘΑΝΟΛΟΓΩ ΕΦΟΣΟΝ ΤΟ ΖΗΤΗΣΕΙ..ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ...
  • starata
    starata3/9/2011 7:19:00 μμ
    ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΝΟΘΝ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟΥ????? ΤΙ ΦΟΒΟΥΝΤΕ ???? ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝ ΜΥΝΗΣΗ??? ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ?(ΝΤΑΒΑΤΖΗΔΕΣ).
    • προς starata
      προς starata5/9/2011 2:23:00 μμ
      Φοβούνται μην τις αρπάξουν και αυτοί!!! ho ho ho
  • martakis
    martakis3/9/2011 7:30:00 μμ
    περγαμόντο και άνηθος.
  • martakis
    martakis3/9/2011 7:32:00 μμ
    μανταρίνι και δυόσμος
  • martakis
    martakis3/9/2011 7:33:00 μμ
    γκρέιπφρουτ και μέντα
  • martakis
    martakis3/9/2011 7:38:00 μμ
    σανκουίνι και δάφνη
  • Προς Ζήκο
    Προς Ζήκο3/9/2011 7:41:00 μμ
    Ήταν αρκετοί οικογενειάρχες και όχι θερμόαιμοι ευτυχώς για όλους μας και για τα παιδιά, οι οποίοι προσπαθούσαν να τους χωρίσουν αντί να την πέσουν στους μαγαζάτορες και να τους μαυρίσουν. Οι οποίοι οικογενειάρχες θα καταθέσουν πιστεύω όλοι εφόσον τους το ζητηθεί, όπως θα καταθέσω και εγώ εφόσον μου ζητηθεί.
    • ΜΗΤΣΟΣ
      ΜΗΤΣΟΣ3/9/2011 11:44:00 μμ
      ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΣΥΓΚΡΑΤΗΘΗΚΕΣ.......ΑΣΕ ΡΕ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑ ΤΗΣ ΔΕΚΑΡΑΣ!!!!!!!
  • ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ
    ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ3/9/2011 9:04:00 μμ
    ΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΞΩΘΗΣΕ ΤΟΥΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΑΡΧΕΣ ΝΑ ΧΕΙΟΔΕΙΚΗΣΟΥΝ?????????????? ΕΤΣΙ ΣΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΘΟΥΜΕΝΑ????????????? ΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΩ ΠΑΕΙ, ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!!!!!!!! ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΗ ΧΟΛΗ???????????
    • logo krisis
      logo krisis 3/9/2011 11:07:00 μμ
      oti ke na exi gini 8a prepi na minoune sta logia ke oxi sta mpounidia
  • ...
    ...3/9/2011 9:49:00 μμ
    ΗΤΑΝ ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ Ο ΕΡΜΗΣ ... ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΕΣΕΝΑ ;;; ΤΟ ΞΥΛΟ ΔΕΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ;;;
    • ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ ΕΡΜΗΣ
      ΑΝΑΔΡΟΜΟΣ ΕΡΜΗΣ3/9/2011 11:41:00 μμ
      ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ? ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΦΑΓΕΣ?
      • ...
        ...4/9/2011 12:46:00 πμ
        ΚΑΠΕΤΑΝ ΝΤΑΗ ... Η ΒΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΤΑΦΥΓΙΟ ΤΩΝ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΩΝ ...
      • ...
        ...4/9/2011 12:58:00 πμ
        ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΗΜΟΥΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΦΑΓΕ ... ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΕΣΥ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΣΑ ... ..ΔΟΜΑΓΚΑ ...
  • ΜΑΡΤΥΡΑΣ
    ΜΑΡΤΥΡΑΣ3/9/2011 9:54:00 μμ
    Τα γεγονοτα ειναι ετσι. Εγω εκει ημουν και προσπαθουσα να απομακρυνω τα παιδια γιατι με τα σπρωξιματα και το μενος δεν ηξερα τι θα μπορουσε να γινει. Ντροπη στον αστυνομικο ο οποιος εβαλε τις φωνες στα παιδια. Ντροπη στον ιδιο αστυνομικο που δεν εκανε τιποτα για να σταματησει τη γυναικα του (απ´οτι εμαθα γιατι δεν το ηξερα). Λυπαμαι για τους υπολοιπους που κοιταζαν απο τα τραπεζια τους. Αραγε δεν ενδιαφερονται για τιποτα εκτος απο τον καφε τους; Απαραδεκτη η συμπεριφορα των καταστημαρχων.
  • ΜΑΡΤΥΡΑΣ προς Αναρωτιεμαι
    ΜΑΡΤΥΡΑΣ προς Αναρωτιεμαι3/9/2011 10:00:00 μμ
    Κανενας λογως δεν υπηρχε, ουτε χολη. Εγω ουτε που τους ξερω. Ειδα ομως το σκηνικο απο την αρχη και ενοχληθηκα. Τσαντιστηκαν γιατι μαλλον ενοιωθαν οτι ειναι καλημενοι. Οποιος ειδε τα γεγονοτα απο κοντα αηδιασε. Οι ανθρωποι πρεπει να ειχαν αλλα προβληματα.
  • ΝΤΡΟΠΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ!
    ΝΤΡΟΠΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ!3/9/2011 10:25:00 μμ
    ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΘΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ αντρες ΠΟΥ ΚΤΙΠΑΓΑΝ ΤΟΝ ΑΝΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟ ΓΟΝΙΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟΥ,ΠΟΥ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΤΡΕΞΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ..........ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΤΕΡΑ....ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΠΩΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΝ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΝΤΡΟΠΗ!!!!
  • ΝΤΡΟΠΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ!
    ΝΤΡΟΠΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΑΙΔΙΑ!3/9/2011 10:25:00 μμ
    ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΗΘΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ αντρες ΠΟΥ ΚΤΙΠΑΓΑΝ ΤΟΝ ΑΝΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟ ΓΟΝΙΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΕ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙ ΤΗΝ ΣΥΖΥΓΟ ΤΟΥ,ΠΟΥ ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΤΡΕΞΕ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΜΟΝΟΣ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟΝ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟΣ..........ΚΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΝΕΥΡΙΣΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΜΕ ΜΑΝΙΑ ΝΑ ΕΠΙΤΕΘΟΥΝ ΣΤΟΝ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΟΜΕΝΟ ΠΑΤΕΡΑ....ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΠΩΣ ΕΠΑΙΖΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΤΑΝ ΕΙΣΑΝ ΠΑΙΔΙΑ!!!ΝΤΡΟΠΗ!!!!
  • εργαζομενος
    εργαζομενος3/9/2011 10:39:00 μμ
    η κατασταση ειναι τραγικη!ερχονται οι μητερες με τις ωρες και αφηνουν τα παιδια ανεξελενκτα,εχουν σπασει τζαμαριες,εχουν τουμπαρει δισκους.η μαρινα δεν ειναι παιδικη χαρα!!!!!!!!!!!!!!!απαγορευεται τα παιδια να μην ειναι διπλα στους γονεις!!!!
  • ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΞΥΔΙ
    ΛΑΔΙ ΚΑΙ ΞΥΔΙ3/9/2011 10:44:00 μμ
    Είχε στο μαγαζί?????????
  • ΑΧΜΕΤ
    ΑΧΜΕΤ3/9/2011 10:51:00 μμ
    ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΟΧΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΟΥ ΠΕΖΑΝΕ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ Κ Ο ΑΝΕΜΟΣ ΠΟΥ ΦΥΣΑΕΙ ΤΟΥΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ
  • ΛΑΡΙΣΑ
    ΛΑΡΙΣΑ3/9/2011 11:00:00 μμ
    Με την αρραβωνιαστικιά μου καθόμασταν στο μαγαζί,τουρίστες από Λάρισα και δεν πιστεύαμε στα δίποδα -.......που υπήρχαν.Παιδιά δεν ανακατεύτηκα, γιατί ο νεαρός πατέρας που χτυπούσαν ήταν λες και έδινε το παράδειγμα
  • lok
    lok3/9/2011 11:02:00 μμ
    nimizo portokali ke maintanos i kapos etsi !! ego prosopika ime 100% sigouros oti oli i istoria ali8ebi ena exo mono na po ine kseftila ke kotes afti ke i kopelia pou xtipousate enan an8ropo pou prospa8ouse na milisi gia ta pedekia tou ke to xirotero ine pos o .... den ekane tipota kseftila e kseftila
  • παρεβρισκόμενος
    παρεβρισκόμενος3/9/2011 11:09:00 μμ
    αυτό που τους εξώθησε ήταν ότι τα παιδιά ενοχλούσαν τον κύριο της κυρίας να σερφάρει και τον ηλικιωμένο , άνω των 70 ετών , οόποίος έβριζε με ακατανόμαστες εκφράσεις τον γονιό, μα απολάυσει το κρασάκι του και το τσιγαράκι του.....
  • Παιδιά είναι απλό ....
    Παιδιά είναι απλό ....3/9/2011 11:11:00 μμ
    Όταν δεν πανε καλα δουλειές, παίζουν νεύρα. Όχι βέβαια τόσο ώστε να δικαιλογει τέτοια σκηνικά. Βλαχοτσαμποκας. Άμα δε ´βγαινεις´ Αστο το ρημαδι.
  • για να λυθεί η απορία
    για να λυθεί η απορία3/9/2011 11:21:00 μμ
    ..Στην καφετέρια πάντως δεν έγινε τίποτα!!!!!!!!!!!!!
  • kermetes
    kermetes3/9/2011 11:27:00 μμ
    ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ εισαι τουλαχιστον αστειος, εχεις μπερδεψει την βουρτσα με την ΧΤΕΝΑ, εκτος και αν εισαι ιδιοκτητης,αδερφος,αδερφη,εξαδελφος,κουμπαρος,φιλος η φιλη του τυπου που τα εκανε μανταρα....
  • κωσ
    κωσ3/9/2011 11:40:00 μμ
    να απαγορευσουσν στα παιδακια να ανεβαινουν στον πρωτο οροφο που ειναι τα γραφεια γιατι θα πεσει κανενα απο τις σκαλες, οχι στα ιστιοφορα κοντα να παιζουν δεν ξερεις ποιοι μενουν μεσα,οχι κοντα στη θαλασσα καλο το κουσ κους μαναδες αλλα και προσοχη λιγο στο γρασιδι κατουρανε και τα βλεπετε πολλα σκυλια και μετα τα μικρα παιζουν εκει μεσα ολο μικροβια.καλο το ποτο αλλα πριν χρονια αν δεν φωναζα το αγορακι της ντ. βο. ο λεω θα ηταν πνιγμενο γιατι ο μπαμπας του καθοταν επινε ποτο και το τριχρονο το
  • PROS MARTAKI
    PROS MARTAKI4/9/2011 12:05:00 πμ
    ΑΛΙΣΦΑΚΙΑ + ΜΟΣΧΟΚΑΡΥΔΟ ( ΜΑΡΤΑΚΗ,ΥΠΟΒΑΛΛΩ ΤΑ ΣΕΒΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...)
  • ΜΗΤΣΟΣ
    ΜΗΤΣΟΣ4/9/2011 12:28:00 πμ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ. Η ΚΑΦΕΤΕΡΙΑ ΟΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΙΑ. ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑΝ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΗ ΑΝ ΕΚΑΝΑΝ ΦΑΣΑΡΙΑ ΣΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΝΤΑΝ. ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΝΑ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟΝ. ΔΕΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ...........
  • ΛΑΡΙΣΑ
    ΛΑΡΙΣΑ4/9/2011 12:33:00 πμ
    Παιδιά ήμουν με την αρραβωνιαστικιά μου,στο νησί σας και δεν πίστευα στα μάτια μου.οι ιδιοκτήτες του καταστήματος έχουν καθαρά προβληματικό χαρακτήρα. ο νεαρός καθόταν λες και ήθελε να δώσει το παράδειγμα και πραγματικά αυτό με έκανε να μην εμπλακώ.καταθέτω ευχαρίστως.
  • ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ
    ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ4/9/2011 2:22:00 πμ
    ΜΠΟΧΑΛΟΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΦΑΤΕ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΚΑΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΙΣ ΣΑΡΚΕΣ ΤΟΥ
    • ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΚΟΥΒΙΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ?
      ΠΟΣΟ ΚΟΥΡΚΟΥΒΙΑΛΟΣ ΕΙΣΑΙ?6/9/2011 11:01:00 πμ
      ΒΡΕ ΒΛΑΧΟΜΑΧΕ ΠΟΣΟ ΒΛΑΧΟΣ ΕΙΣΑΙ?
  • κεφαλοσ
    κεφαλοσ4/9/2011 2:39:00 πμ
    ...αργα η γρηγορα θα τουσ μαθει ολη η κωσ
  • μαρτάκης
    μαρτάκης4/9/2011 3:05:00 πμ
    Να πίνεις τα ποτά σου και λίγα μέτρα πιο δίπλα να πέφτει άγριο ξύλο. Μακακια ανεκτίμητη.
  • ...Μπόχαλο τα κάνατε !!!!
    ...Μπόχαλο τα κάνατε !!!!4/9/2011 3:07:00 πμ
    ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΩΝ ΚΩΩΝ ? ΑΠΑΝΤΗΣΗ : ΓΙΑ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΔΟΛΑΡΙΑ .
    • ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ
      ΕΣΥ ΜΑΛΛΟΝ4/9/2011 9:19:00 πμ
      ΕΙΣΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΩΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΣΟΥ... ΕΤΣΙ ΕΙΝ' ΑΥΤΑ. ΑΛΛΟ Ο ΜΙΣΘΟΣ ΚΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ. ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΩΘΗΜΕΝΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ, ΕΧΕΙ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΠΤΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΡΑΒΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ Σ' ΑΡΕΣΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΚΩ.
  • Ο ΔΙΚΑΙΟΣ
    Ο ΔΙΚΑΙΟΣ 4/9/2011 3:21:00 πμ
    έχω μάθει ότι του νεαρού πατέρα του έκαναν μήνυση και ζήτησαν την ποινικοί του δίωξη και το παράξενο είναι αυτός που καθόταν με τον υπολογιστή που ενοχλήθηκε ήταν ένα όργανο της τάξης και δεν έκανε τίποτα . ( και σύζυγος της τρελαμένης κυρίας mike tyson ) παρακαλώ μην αφαιρέσετε την λέξη όργανο τις τάξης ευχαριστώ.
  • κωσ
    κωσ4/9/2011 5:53:00 πμ
    να ξερατε ποσα παιδακια ανεβοκατεβαινουν τις σκαλες στα γραφεια στον πρωτο οροφο σκυβουν κατω πανε στις τουαλετες και χαλανε ενα χαρτι ετσι για πλακα ποσες μαναδες μια ωρα που καθομαι για καφε δεν στριβουν το κεφαλι τους στην πλευρα που ειναι τα παιδια τους και μην μου πειτε οχι ασε αμα τσακωθουν παιδακια κλαμα και κακο που να ηρεμησεις στην μαρινα και μετα πετιουνται οι μαναδες και τα μαλωνουν τα νευρα των πολλων κροσια απο την μπαλα και οι περισσοτερες οχι κωες αλλα εγκατεστημενες στην κω παω
    • προς κωσ
      προς κωσ5/9/2011 12:48:00 μμ
      Θα συμφωνήσω μαζί σου.. Πας να φας ή να πιεις το ποτό σου με ηρεμία και φεύγεις με τα νεύρα κρόσια..Εγω δεν φταίω σε τίποτα να τα τραβάω όλα αυτα.. Γι αυτό υπάρχουν οι παιδότοποι και οι παιδικές χαρές.....
  • ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ
    ΑΓΑΝΑΚΤΗΣΗ4/9/2011 9:02:00 πμ
    ΚΥΡΙΟΙ ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΘΛΙΨΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΓΟΝΙΟΥ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΘΗΚΕ.ΕΝΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΜΕ ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΟΚΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΕΛΛΑΔΑ.ΓΕΜΙΣΑΜΕ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΚΑΙ ΓΛΥΦΤΕΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΟΛΩΝ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΕΞΟΥΣΙΩΝ.ΕΣΥ ΦΙΛΕ ΠΟΥ ΧΤΥΠΗΣΕΣ ΤΟΝ ΓΟΝΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΝΑ ΣΕ ΔΩ ΝΑ ΣΕ ΧΤΥΠΑΝΕ ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟ ΔΟΝΤΙ.
  • Gipsy King
    Gipsy King4/9/2011 11:36:00 πμ
    Πρώτον: δεν διαθέτουν ούτε τουριστική συνείδηση ούτε καν στοιχειώδη παιδεία. Κάποια στιγμή θα πρέπει το Επιμελητήριο να προσέχει σε ποιους δίνει άδειες για τέτοιες επιχειρήσεις. Δεύτερον: η μαρίνα δεν είναι παιδότοπος. Τραβάτε σε καμιά άλλη μαρίνα του Αιγαίου (για να μην πω περισσότερα) και δείτε πως δουλεύουν. Ένα γυφταριό είμαστε εμείς...
  • πολιτης κω
    πολιτης κω4/9/2011 11:41:00 πμ
    Να συμφωνησουμε καταρχην οτι ο εκει χωρος δεν ειναι ουτε παιδικη χαρα ουτε παιδοτοπος για να αμολαμε τα παιδια μας.Απο αυτο ομως το σημειο μεχρι να φτασουμε στα αισχη που εγιναν ντροπη και μονο ντροπη. Εαν οι εν λογω επιχειρηματιες και οι εργαζομενοι ενοχλουνται απο τα παιδια τοτε γιατι δεχονται τους γονεις τους στα μαγαζια? Οχι και ο σκυλος χορτατος και η πιτα ολοκληρη.Στο χερι τους ειναι να τους διωξουν. Οσο ομως τους δεχονται να βγαλουν τον σκασμο και να κανουν τη δουλεια τους
  • ΠΡΟΣ ΜΑΡΤΑΚΗ
    ΠΡΟΣ ΜΑΡΤΑΚΗ4/9/2011 11:50:00 πμ
    ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ & ΠΑΠΡΙΚΑ...ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ ΜΑΡΤΑΚΗ!!!!
  • ΚΩΟΣ
    ΚΩΟΣ4/9/2011 12:12:00 μμ
    ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΑΝΑΡΩΤΙΕΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΜΗΝΥΣΗ...
  • Ο ΔΙΚΑΙΟΣ
    Ο ΔΙΚΑΙΟΣ4/9/2011 1:48:00 μμ
    Μένω αιδώ στην Κω 14 χρόνια και γνώρισα μόνο καλούς ανθρώπους εμένα προσωπικά δεν μου έτυχε κάτι τέτοιο . αλά εάν σταματήσει ο διάλογος και αρχινίσει η βία τότες η Ελλάδα μας θα χαθεί καλά κάνουν που η ξένη μας κοροϊδεύουνε, να τιμωρηθούν σκληρά για να μυν το κάνουν και αλλού. ( πιστεύω ότι το όργανο τις τάξης δεν θα πάθη το παραμικρό ) πάντα έτσι δεν γίνετε!!!
  • pros martaki
    pros martaki4/9/2011 3:30:00 μμ
    asxeto///re paidia stin pserimo uparxei enas papous kai krataei ena kalathaki,kai poulaei (tsai bounou) oxi oxi mipos (3 b) oxi oxi.pos legete re paidia as me bohthisi kapoios,pleace.
  • ΑΛΗΘΕΙΑ
    ΑΛΗΘΕΙΑ4/9/2011 5:14:00 μμ
    ΤΟ ΕΜΑΘΕ ΑΥΤΟ Ο ΚΥΡΙΟΣ Π........ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ Μ........ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΕΞΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΡΕΖΙΛΕΥΤΗΚΕ Η ΜΑΡΙΝΑ. ΜΟΝΟ ΣΤΟΥΣ ΑΔΥΝΑΤΟΥΣ ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΕΞΩΔΙΚΑ ΤΕΛΙΚΑ!!!!!!!
  • κωος
    κωος4/9/2011 6:06:00 μμ
    Ο κυρος ηταν στρατιωτικος αρχ..και κολ...αποκαλεσαν τα παιδακια η δε ..στομα και συμπεριφορα βοθρου. Ελπιζω να μην ξαναπατισω στο μαγαζι τους. Ξεφτιλα
  • PROS GIPSY KING
    PROS GIPSY KING4/9/2011 6:25:00 μμ
    EISAI ONTWS GIPSY, GIATI AN THES NA KSEREIS YPARXEI MONO MIA MARINA AKOMA STO AIGAIO KAI MALISTA H DIKH MAS EXEI XARAKTIRISTEI SE PARA POLLA DIETHNI KIOLAS PERIODIKA H KALYTERH THS ELLADAS!APTHN ALLH SYMFONW OTI TETOIOY IDOUS SIMPERIFORES DIWXNOUN POLY KOSMO APTO NISI GENIKOTERA.OSO KALO FAGJTO KAI NA EXI TO MAGAZI, ME TETOIO TOUPE TO MAGAZI+TOSES ANTIPATHIES TON IDIOKTITWN,DEN PAEI POUTHENA..
  • ΜΑΝΟΣ
    ΜΑΝΟΣ4/9/2011 8:08:00 μμ
    ΤΟΥΣ ΕΙΜΟΥΝ ΚΕ ΕΓΟ ΠΑΡΟΝ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΦΙΛΟΙ ΝΤΡΟΠΗ ΤΟΥΣ ΚΕΝΑ ΛΕΜΕ ΚΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΜΑΣΓΑΖΙΟΥ ..ΤΡΑΜΠΟΥΚΙ ΠΗΓΕ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΟΛΟΓΟ ΠΟΥ ΦΟΝΑΖΑΝ ΣΤΟ ΠΕΔΑΚΙ ΤΟΥ ΛΕΣ ΚΕ ΕΚΑΝΕ ΕΓΚΛΗΜΑ ΟΜΟΡΦΑ ΟΡΕΑ Κ ΕΥΓΕΝΙΚΑ Ο ΑΝΘΡΟΠΟΣ ΚΕΤΟΝ ΚΟΠΑΝΙΣΑΝ ΑΝΕΛΕΗΤΑ Η ΤΡΑΜΠΟΙΥΚΙ ΜΕΤΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΕΤΟΥΡΙΣΜΟ ΝΤΡΟΠΗ
  • ...................
    ...................4/9/2011 10:05:00 μμ
    ΤΟΥΡΙΣΜΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΜΕ ΕΠΙΠΕΔΟ....ΕΝΩ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΑΝΤΙΜΑΤΩΠΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΑ, ΤΟΣΟ ΞΕΦΤΙΛΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΜΑΣ!!
  • αρχοντας
    αρχοντας4/9/2011 10:20:00 μμ
    αυριο το βιντεο !!!!!
  • ΤΖΟΝ ΠΡΟΣ  ΠΑΠ
    ΤΖΟΝ ΠΡΟΣ ΠΑΠ4/9/2011 10:24:00 μμ
    ΠΑΠ ΕΙΣΑΙ !!!!ΑΥΡΙΟ !!!!!!
  • ΛΑΡΙΣΑ
    ΛΑΡΙΣΑ4/9/2011 11:32:00 μμ
    12 ΧΡΌΝΙΑ ήμουν στην Γερμανία. Σε παρόμοιο περιστατικό οι ιδιοκτήτες του μαγαζιού θα είχαν προσαχθεί ακαριαία και ταυτόχρονα ο δήμος θα τους είχε πάρει την άδεια. Η αρραβωνιαστικιά μου, που είναι γερμανίδα - νοσηλεύτρια, μου είπε ότι σε τέτοιες περιπτώσεις, αναγκαστικά το κράτος διατάζει γνωμάτευση ψυχίατρου για τέτοιους ανθρώπους
  • ΝΤΡΟΠΗ
    ΝΤΡΟΠΗ5/9/2011 12:26:00 πμ
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΕΧΕΙ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕΙ ΤΟΝ ΔΡΟΜΟ ΤΗς ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ.ΤΩΡΑ ΤΟ ΤΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ.ΠΙΘΑΝΟΤΑΤΑ ΝΑ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΘΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΕ ΕΝΑ ΝΗΣΙ ΟΠΟΥ ΟΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΤΕΣ ΟΛΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΝ.ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΤΡΩΓΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ...κανονικα θα πρεπει να του αφαιρεθει η αδεια.ΔΙΑΦΗΜΙΣΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΠΕΙΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΠΑΜΕ
  • kws
    kws5/9/2011 3:52:00 πμ
    eprepe na ormousate oli kai na tous kanete pastous sto ksilo.pou pou lai k magkes na ton petaksi ekso i marina ti ton exi akoma eki
  • VT
    VT5/9/2011 4:17:00 πμ
    KE META TON APILISANE KIOLAS AXAXAXAXAX KE STIN ASTINOMIA KE TI DEN IPANE KSEFTILES EEE!! KSEFTILES ( IKROS INE O KOSMOS ) KSIPNISTE REEEEE!!!
  • klemo
    klemo5/9/2011 9:21:00 πμ
    paidia irema ki erxetai diskolos xeimonas
  • ΝΙ-ΚΩΣ
    ΝΙ-ΚΩΣ5/9/2011 9:28:00 πμ
    ΑΣ ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΕΧΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΙ ΦΙΛΟΙ , ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ (ΣΤΗΝ ΚΩ) ΔΕ ΣΕ ΑΚΟΥΜΠΑΙ ΟΥΤΕ Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΌ ΠΡΈΠΕΙ ΚΑΠΟΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΉΣΕΙ , ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ Η ΧΟΥΝΤΑ 'ΕΠΕΣΕ' ΟΙ ΕΠΙΦΘΟΝΗ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΜΕΡΙΜΝΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΑΞΟΥΝ ΤΑ ΑΝΑΛΟΓΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟΝ 'ΝΟΜΟΟ' ΔΕΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΡΕΞΑΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΝΘΡΟΠΟΥΣ , ΜΟΝΟ ΚΑΚΟ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ .
  • ΝΙ-ΚΩΣ
    ΝΙ-ΚΩΣ5/9/2011 9:30:00 πμ
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΞΙΟΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
  • ΡΕ ΞΕΦΤΗΛΕΣ 4 ΑΠΕΝΑΝΤΙ Σ ΕΝΑΝ?
    ΡΕ ΞΕΦΤΗΛΕΣ 4 ΑΠΕΝΑΝΤΙ Σ ΕΝΑΝ?5/9/2011 11:42:00 πμ
    Ε ΡΕ ΤΖΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ!!!! ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΑΡΕΣΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!!!!! ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟ! ΤΟ ΓΡΑΣΙΔΙ ΤΙ ΤΟ ΚΑΝΑΤΕ???????????? ΘΑ ΤΟ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΔΗΚΗ??????
  • E. Zitakis Ving Tsun Kos
    E. Zitakis Ving Tsun Kos5/9/2011 12:04:00 μμ
    Λιπών είμαι φίλος του πεδίου που χτυπήθηκε, από εμένα ένα μεγάλο μπράβο που κράτησε την ψυχραιμία του. Εγώ μάλλον θα τους χτυπούσα πολλή άσχημα και μετά θα έμπλεκα άσχημα μπράβο Γιώργο καλά έπραξες .
  • ΕΛΕΝΗ
    ΕΛΕΝΗ5/9/2011 12:57:00 μμ
    Απαράδεκτη η συμπεριφορα των ιδιοκτητών... Αν ισχύουν όλα αυτά (γιατί το βιντεάκι , θα μπορούσατε να το βγάλετε και ας κρυβατε τα πρόσωπα)! ΑΛΛΑ η ΜΑΡΙΝΑ δεν ειναι παιδότοπος.. !! Το είπατε πολλοί και συμφωνώ μαζί σας.. Εγώ δεν έχω παιδί.. Αλλά αν κάνω δεν θα το αμολάω σε χώρους που δεν είναι ασφαλής για το παιδί μου!!! Και το βασικότερο δεν θα θέλω να ενοχλεί τους γύρω μου!!!
  • Eleni!
    Eleni!5/9/2011 1:06:00 μμ
    Αυτο το βίντεο γιατι δεν το ανεβάζετε ΑΝ ειναι αλήθεια? Και στο κάτω κάτω της γραφής η ΜΑΡΙΝΑ δεν είναι παιδική χαρά!! Και εγώ πολλές φορές οταν πηγαίνω για ποτό θέλω να αρχίζω να φωνάζω στους γονεις , που απολαμβάνουν το καφέ τους , λες και δεν έχουν παιδια, και εγώ παθαίνω πονοκέφαλο!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ΛΟΙΠΟΝ
    ΛΟΙΠΟΝ5/9/2011 1:12:00 μμ
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ,ΑΝ ΔΕΝ ΤΕΛΕΣΙΔΙΚΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΠΟΦΑΣΗ, ΠΩΣ ΝΑ ΤΗ ΔΙΩΞΟΥΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ?ΑΣ ΠΑΡΘΕΙ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΙ Η ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΑΞΕΙ ΑΝΑΛΟΓΑ.ΑΝ ΘΑΦΤΕΙ ΟΜΩΣ,ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ?ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ,ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ? ΚΥΡΙΕ ΖΗΤΑΚΗ,ΔΕ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΟΜΩΣ ΕΝΩ ΕΧΕΤΕ ΣΧΟΛΗ ΝΑ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΕΣΕΙΣ ΘΑ ΔΕΡΝΑΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ. ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΓΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΤΗΣ ΣΑΣ,ΣΩΣΤΑ?ΠΑΝΤΩΣ Η ΣΧΟΛΗ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΗ,ΜΠΡΑΒΟ!
  • Ο ΔΙΚΑΙΟΣ
    Ο ΔΙΚΑΙΟΣ5/9/2011 2:50:00 μμ
    Δηλαδή Ελένη εάν δεν μου αρέσει ο ήχος τις φωνής σου - φάτσα σου θα σε πλακώσω στο ξύλο εσένα τον άντρα – πατέρα – μάνα – παιδία - παρέα σου ??? ότι και να πη όποιος νάνε δεν έπρεπε να χτυπήσουν τον άνθρωπο τη θα γίνει εάν ο καθένας όταν δεν γουστάρει κάτι τον σαπίζεις στο ξύλο που είμαστε στην Ουγκάντα !!
  • Απορώ..
    Απορώ.. 5/9/2011 3:16:00 μμ
    βρεθήκαμε και εμείς παρόντες με τον σύζυγο μου και τα δυο μας παιδιά στο επεισόδιο . Είναι λυπηρό να συμβαίνουν τέτοια γεγονότα στο νησί μας. ότι και να λέμε εμείς οι υπεύθυνοι θα πρέπει να πράξουν. Ήταν συχνές οι παρατηρήσεις του καταστήματος στα παιδιά και παλαιότερα. Όχι όμως και να φτάσουν εώς εκει. Θα πρέπει να λάβουμε μέτρα για να μην δούμε τα χειρότερα. Ελπίζω και θέλω ο νεαρός να δικαιωθεί.ευχαρίστως να καταθεσουμε
  • Απορω
    Απορω5/9/2011 3:34:00 μμ
    Ελενη σίγουρα η μαρίνα δεν είναι παιδική χαρΑ ωστόσο λειτουργεί κάπως έτσι . Εάν δεν υπήρχε αυτή η ιδιαιτερότητα πολλοί γονείς δεν θα έπιναν το καφεδάκι τους στην μαρίνα ούτε και θα έτρωγαν τα μεζεδάκια τους στο γνωστό εστιατόριο. Αναγνωρίζω και σέβομαι το γεγονός ότι θέλεις ησυχία Αλλα μάλλον διαλέγεις λάθος μέρη. Φυσικά θα μπορούσαν οι επαγγελματίες τις μαρίνας να απαγορεύουν την είσοδο σε οικογένειες . Τους ρωτάς εάν το επιθυμούν οταν το μεγαλύτερο μέρος της πελατείας τους στηριζετε στις οικογένειες; Θα καταλάβεις τι σου λέω οταν γίνεις και εσυ μητέρα. Δεν υπΑρχει καμμιά δικαιολογία οι άνθρωποι πρέπει να οδηγηθούν στον εισαγγελεα
  • ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΛΑΜΟΓΙΑ...
    ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΞΕ ΛΑΜΟΓΙΑ...5/9/2011 3:35:00 μμ
    50 ΑΤΟΜΑ ΕΙΔΑΝ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΜΑΛΛΙΣΤΑ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΟΙ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΣ ΜΑΣ, ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ..ΜΗΝ ΤΡΑΒΑΤΕ ΤΑ ΛΟΥΡΙΑ..ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ..ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΣΑΣ..ΗΔΗ ΧΑΣΑΤΕ 50 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΣΑΣ..ΦΡΟΝΤΙΣΤΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΝΑ ΜΗΝ ΓΙΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ..Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ (ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ) ΗΤΑΝ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΙΣ ΕΦΑΓΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΨΥΧΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΣ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ...ΣΕ ΑΛΛΗ ΧΩΡΑ ΟΙ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ ΘΑ ΗΤΑΝ ΣΕ ΚΛΙΝΙΚΗ ΨΥΧΙΚΩΝ ΝΟΣΗΜΑΤΩΝ...
  • E. Zitakis Ving Tsun Kos
    E. Zitakis Ving Tsun Kos5/9/2011 5:32:00 μμ
    Προς ΛΟΙΠΟΝ Και βεβαία θα αμυνόμουν σε καμία περίπτωση δεν θα επιτιθόμουνα είμαι κατά της βίας και υπέρ του διαλόγου όπως και έτσι έπραξε και ο Γιώργος. Δεν είναι ανάγκη να κάνετε επίθεση προς εμένα διότι δεν με γνωρίζετε καθόλου όλη μας έχουμε το δικαίωμα να προστατευτούμε και ένα παραπάνω εάν η Αλή είναι 4 προς 1. Για τη γράφετε όλη ανώνυμος ???
  • kos 21
    kos 215/9/2011 5:41:00 μμ
    GIA TON ANONIMO ΛΟΙΠΟΝ EXIS PERDEPSI TIN .... ME TIN BOURTSA.
  • κωσ
    κωσ5/9/2011 9:21:00 μμ
    πηγαινεται σε αλλη μαρινα να δειτε η καφετερια εξω απο τα σκαφη δεν μπορει ο καθε ξενος μεσα στο σκαφος του να ακουει φωνες κλαμματα να πηγαινουν παιδακια εξω απο σκαφη και να παιζουν αυτοι ηλθανε στην κω για υσυχια β να διαβαζουν κανενα βιβλιο αν ηθελαν φασαρια θα πηγαινανε με το σκαφος τους στην μυκονο.και το παραδοξο ειναι οτι αυτοι που αμωλανε τα παιδια τους χωρις να φοβουνται θαλασσα και σκελες ειναι ελληνες αλλα οχι κωοι δηλ αξιωματικοι δασκαλοι δημ υπαλ και οι γλασσα των κυριων τους ροδ
    • Θαμώνας Μαρίνας
      Θαμώνας Μαρίνας7/9/2011 7:38:00 πμ
      Ο χώρος που παίζουν τα παιδιά είναι αμελητέος σε σύγκριση με τον ευρύτερο χώρο της Μαρίνας. Είναι μακριά από τα σκάφη, αν μπορείτε φίλε μου να υπολογίσετε χώρο και απόσταση....Και μέχρι σήμερα δεν έχω δει παιδιά να παίζουν μπροστά στα σκάφη. Αλλά ας απογορέψουν την είσοδο σε οικογένειες με παιδιά και θα δούμε τα ποσοστά των κερδών τους.. γιατί το παιδί και πίνει και τρώει δεν την βγάζει με έναν καφέ!!
  • Προσοχή στα... Πα(ϊ)δάκια
    Προσοχή στα... Πα(ϊ)δάκια5/9/2011 10:24:00 μμ
    πιο πολυ στεναχωριέμαι για τα κακόμοιρα τα πα(ϊ)δάκια
  • kvs
    kvs5/9/2011 11:35:00 μμ
    kyriew me ta chlotakoyna αφηστε το κους κους και προσεχετε τα παιδια τα αμολατε πανω κατω τις σκαλες στις τουαλετες κυκλοφορουν και ανωμαλοι αμα γινει το κακο θα φταιει ο δημαρχος που δεν εβαλε ντανταδες στα παιδια σας για να πηγαινει η δικη σας γλωσσα ροδανι χα χα χα
  • ΤΑΚΗΣ
    ΤΑΚΗΣ6/9/2011 1:35:00 πμ
    ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΣΕ ΤΗ ΕΠΙΠΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΚΔΗΛΩΝΟΝΤΑΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΟΙΟ ΧΥΔΑΙΩΣ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΥΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΝ ΟΙ ΚΩΟΙ ΜΕ ΚΑΠΑ ΚΕΦΑΛΑΙΟ..ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΚΟΤΕΣ???? ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΗ ΑΠΟΛΗΤΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ....
  • ΤΑΚΗΣ
    ΤΑΚΗΣ6/9/2011 1:50:00 πμ
    ΤΕΛΙΚΑ Η ΑΥΤΟΥ ΜΕΓΑΛΙΟΤΗΣ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟ.........Σ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΔΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑΤΟΥ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΥΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΒΗΣΕΤΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΕΝΟΘΜΑΙ ΟΛΟΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
  • NTROPH ths Ell. astynomias ....
    NTROPH ths Ell. astynomias ....6/9/2011 2:10:00 πμ
    ..gia allh mia fora apodeikthke Anikanh h Ellhnikh Astynomia na kraththei sto ypsos to peristasewn kai na parei Ammesa Apofaseis gia to symban sthn marina ths kw... kai dystyxws kai h ellhnikh ( dikaiosynh...) kleinei ta matia kai ta aytia mprosta se ena tetoio peristatiko .. profanos o kaoumpohs ..... exei Thesh h malon gnwstous
  • Κριμα
    Κριμα6/9/2011 2:50:00 πμ
    ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ να υπαρχουν τετοια ατομα στον χώρο της Ελληνικής Αστυνομίας. Το μαγαζακι απ οτι εμαθα εκλεισε για χειμωνα. Αλλα οι υπαιτιοι θα μεινουν ατιμωρητοι...! και του χρονου που θα ξανα ανοιξει κανεις δε θα θυμαται τιποτα. και ολα θα ναι μελι γαλα ...! Λυπαμαι ειλικρινα λυπαμαι !!
  • kos
    kos7/9/2011 5:45:00 πμ
    stin marina den kanei koumanto i astynomia alla to limenarxeio!!
  • ergazomenos
    ergazomenos7/9/2011 5:52:00 πμ
    gia rotiste otan phge to ika gia elegxo ti egine k me autous...
  • προς τον kos....
    προς τον kos....8/9/2011 12:11:00 πμ
    ...ναι το λιμεναρχείο κάνει κουμάντο .. αλλά υπάρχει και η ΕΔΕ φίλε ...
  • Rospy
    Rospy8/9/2011 1:45:00 μμ
    OLO OI IDIOI KAI IDIOI GRAFETE ...KAMIA DEYTERI GNOMI DEN AKOYSAME MIPWS EINAI LIGO STIMENO OLO AYTO...EPEIDEI TO MAGAZI PAEI KALA KAI EXEI TIN PELATIA TOY....LIGO KARAVANOKATASTASI...MOY THIMIZEI TOY STRATOY...!!!! XALARWSTE LIGO KAI KALO EINAI TA PAIDIA MAS OTAN TA VGAZOYME EXO MAZI MAS GIA FAGITO I POTO TA EXOYME SE PIO KOSMIA KATASTASI NA MIN ENOXLOYN ....DEN PAIDIKI XARA OLOI XOROI....!!GEIA SAS....KAI YREMIA SE OLOYS..
    • pros popsi
      pros popsi13/9/2011 8:24:00 μμ
      re phile ekei einai xoros gia paidia i toulaxiston ta aphinoun na paizoun ekei.ama den ta aphinoun tote de 8a phgainoun oikogenies kai an ginei auto tote na doume lephta pou 8a bgaloun.
  • boss
    boss8/9/2011 5:02:00 μμ
    αρωστια !!! τι να πει κανεις ....... τπτ ρε ουτε παιδακια ουτε πελατες θελουμε μονο ευρω τπτ αλλο . Γιατι ειμαστε και απο την κω καταλαβατε κυριοι, αυτοι που θα πλουτισουμε σε μια μερα και δεν εχουμε αναγκη ουτε συνδημοτες ουτε τπτ ανθρωπινο που μας αποσπαει την προσοχη απο τον πλουτο της σεζον . Τα ζωωδη ενστικτα μας θα ειναι αυτα που θα μας προστατευουν για παντα με την αρωγη τον ασπωνδυλων φιλων μας μπατσων
  • dd
    dd9/9/2011 11:46:00 μμ
    Proton einai aparadekto olo to skiniko kai einai episis aparadekto pou meriki, horis na einai kan goneis na milane gia to pou prepei na pigenoun goneis me ta paidia tous. Ginete prota goneis kai meta kante kritiki gia to pou tha prepei na pigenoun oikogeneies...mipos einai kalytera h plateia h mipos yparhoun paidotopoi pou den gnorizoume.
  • eistai gidia........
    eistai gidia........18/9/2011 12:08:00 μμ
    karagkiozides pou tsakonontai metaksy tous gia to poios exei dikio kai poios adiko karagkiozides pou prospa8oun na kalypsoun pseftotsampoukades pou xtypane ena atomo mono an einai panw apo 4.........aytoi eisati mpoxaloi kai aytoi 8a parameinete......eytyxws kapoioi exoun ma8ei alliws...poio ntompra....alla kai pali....se patera paidiou re gidia??kai akoma xeirotera??o pappous me to ena podi ston tafo sto paidaki re zww???eleeinoi kai trisa8lioi!!!!
  • 1
    118/5/2013 4:49:00 πμ
    1
  • 1