ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

ΑΝΗΛΙΚΟΙ οι πρώτοι συλληφθέντες!!! Ασύλληπτοι βανδαλισμοί στο 4ο Δημοτικό... Έσπασαν ότι έβρισκαν μπροστά τους με μανία... Παραλίγο να έρθουν τετ α τετ με τον Δντη...

Τελευταία ενημέρωση: Αύριο Τετάρτη το πρωί θα γίνει η δίκη των 5 γονέων (2 ζευγάρια κι ένας πατέρας) που έχουν συλληφθεί μετά τους γνωστούς βανδαλισμούς στο 4ο Δημοτικό Σχολείο.

Με εντολή Εισαγγελέως (και επειδή ο χώρος των κρατητηρίων είναι παντελώς ακατάλληλος για παιδιά) οι 2 συλληφθέντες ανήλικοι αφέθηκαν ελεύθεροι (μιας και αύριο το πρωί εκδικάζεται η υπόθεση τους).

Ενώ οι υπόλοιποι 3 ανήλικοι και οι γονείς των 2 απ' αυτούς συνεχίζουν να αναζητούνται από την Αστυνομία (Εφ' όσον γίνουν συλλήψεις κατά τη διάρκεια της νύχτας θα δικαστούν κι αυτοί αύριο)

Λίγο μετά τα μεσάνυχτα η Ασφάλεια συνέλαβε τους δύο πρώτους ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ δράστες έναν 17χρονο (ντόπιος, που έχει απασχολήσει ξανά την αστυνομία...)

και ενα 14χρονο (!!) κορίτσι (ομογενής από Ρωσία, η οποία είχε φοιτήσει στο συγκεκριμένο σχολείο...)

Αναζητούνται σύμφωνα με την αστυνομία άλλοι δύο ανήλικοι (ντόπιοι) κι ένας Ρωσοπόντιος.

Όπως είπαν στις καταθέσεις τους η κοπέλα και ο νεαρός: μπήκε η μπάλα στο σχολείο καθώς έπαιζαν στην αυλή και πηγαίνοντας για να την

παραλάβουν βρήκαν ένα μπουκάλι λικέρ στα γραφεία το οποίο κατανάλωσαν και καθώς μέθυσαν έκαναν τους βανδαλισμούς αυτούς...

Είχαν σκοπό επίσης όπως κατέθεσαν να κλέψουν ηλεκτρονικές συσκευές που υπήρχαν στα γραφεία (λάπτοπ, στερεοφωνικό κλπ) αλλά δεν πρόλαβαν.

 

Σημειωτέον ότι τη φύλαξη του σχολείου (το οποίο παρέμεινε ανοιχτό και με τα φώτα αναμμένα όλη νύχτα) ανέλαβε εταιρεία σεκιούριτι.

"Ποδαρικό" της νέας σχολικής χρονιάς με πρωτοφανούς έκτασης και απίστευτης μανίας καταστροφές από βανδαλισμούς

στο 4ο Δημοτικό σχολείο Κω (επί της Εθνικής Αντιστάσεως.

Τι έγραψαν στους τοίχους... (Απίστευτα συνθήματα κατά του Διευθυντή, της Αστυνομίας και του σχολείου...)

Κλείνει για 2 μέρες το σχολείο (ή όσο χρειαστεί, για την αποκατάσταση)

Αστυνομία Δήμαρχος και ασθενοφόρο επί τόπου... (Λιποθύμισε η καθαρίστρια αντικρύζοντας αυτές τις εικόνες -γύρισε η γλώσσα της αλλά ευτυχώς της παρασχέθηκαν πρώτες βοήθειες αμέσως...)

Συγκλονισμένοι ο νέος Δντής Κυριάκος Προύντζος και οι συνάδελφοι του εκπαιδευτικοί του σχολείου, ξέσπασαν σε κλάματα...

Λεπτομέρειες για το συμβάν:

Ο Διευθυντής βρήκε τους δράστες εντός του σχολείου πηγαίνοντας τυχαία (ήταν αγχωμένος γιατί μόλις είχε αναλάβει καθήκοντα) γύρω στις 9 και τέταρτο το βράδυ.

Ευτυχώς που πρόλαβε να τηλεφωνήσει στην αστυνομία έγκαιρα -καταλαβαίνοντας ότι κάτι δεν πάει καλά- και δεν ήρθε αντιμέτωπος με τους δράστες πρόλαβε και είδε 4 δράστες ενήλικες (ο ένας ανοιχτόχρωμος) να φεύγουν τρέχοντας και πηδώντας τα κάγκελα, προς την πλευρά της λαϊκής αγοράς.

Αδιευκρίνιστα τα κίνητρα... Ενώ είχαν γεμίσει δύο σακούλες με τρόφιμα (κρουασάν χυμούς, παστέλια κλπ) από το κυλικείο για να τα πάρουν μαζί τους...

ΦΩΤΟ και ΒΙΝΤΕΟ... (Δηλώσεις Διευθυντή και Δημάρχου)

  • Τελευταία Ενημέρωση: 14/9/2011 3:28:55 μμ
    Λέξεις κλειδιά: βανδαλισμοι,4ο Δημοτικο
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ
    ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ13/9/2011
    ΣΤΟΝ ΤΟΙΧΟ, ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΚΑΛΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ... Ο ΕΝΑΣ ΑΝΟΙΚΤΟΧΡΩΜΟΣ; ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕΛΑΜΨΟΙ; ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΙΑΣ ΡΑΤΣΑΣ, ΓΙΑΤΙ ΟΛΩΝ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΥ ΚΙ ΕΙΔΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΟΤΙ ΠΗΓΑΝ ΝΑ ΚΛΕΨΟΥΝ ΣΑΝΤΟΥΙΤΣ ΚΑΙ ΧΥΜΟΥΣ... Ε; ΚΡΕΜΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΒΡΟΥΝ..
    • ta ellhnika
      ta ellhnika13/9/2011 2:02:00 πμ
      file to grapsimo mporei na einai paraplanitiko mporei na ta egrapse kai kapoios pou kserei poly kala ellhnika h kai na htan ellinas
      • kati
        kati 14/3/2012 10:38:00 μμ
        ellinika i3eran k polu kala malista
  • ΝΙΚΟΣ
    ΝΙΚΟΣ13/9/2011 12:05:00 πμ
    ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΤΑ Τ......... ΑΦΟΥ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ!!!
  • Α Ι Σ Χ Ο Σ !
    Α Ι Σ Χ Ο Σ !13/9/2011 12:43:00 πμ
    ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΡΡΩΣΤΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ, ΠΡΟΔΙΔΟΥΝ ΤΗΝ ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣΥΝΗ ΤΟΥΣ,Η, ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΜΕΛΩΣ ΕΤΣΙ ΓΡΑΜΜΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΠΛΑΝΗΣΟΥΝ. ΚΡΙΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΕΝΑΡΞΗ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΕΣΤΡΑΜΜΕΝΑ ΕΝΣΤΙΚΤΑ ΤΕΤΟΙΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ.ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΠΙΕΙΚΩΣ, ΤΟ ΚΤΗΝΗ ΤΟΥΣ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ.
  • nikos
    nikos13/9/2011 12:50:00 πμ
    ΚΡΕΜΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟΥΣ ΒΡΟΥΝ!!!!!!!!!!!!
  • Πόση εκδικητικότητα
    Πόση εκδικητικότητα13/9/2011 1:02:00 πμ
    μπορεί να έκρυβαν μέσα τους? Γιατί τόσο μίσος σε ένα τέτοιο χώρο? Πώς θα αντιμετωπίσουν το γεγονός αυτό τα μικρά παιδάκια και τι φόβο μπορεί να τους προκαλέσει? Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο !!! Οι δράστες ΠΡΕΠΕΙ να τιμωρηθούν!!! Δυστυχώς αυτά τα φαινόμενα έφτασαν και στο νησάκι μας... ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ!!!
  • ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ
    ΕΚΔΙΚΗΤΗΣ13/9/2011 1:04:00 πμ
    ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΗ ΧΤΥΠΑΤΕ ΤΑ ΓΥΨΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΒΡΩΜΟΧΕΡΑ ΣΑΣ!! ΤΟ ΚΟΨΙΜΟ ΣΤΟ...ΧΕΡΟ ΣΟΥ ΓΕΜΙΣΕ ΜΕ ΤΟ ΒΡΩΜΕΡΟ ΑΙΜΑ ΣΟΥ ΤΟΝ ΤΟΙΧΟ.. ΕΙΣΑΙ ΤΥΧΕΡΟΣ ΠΟΥ ΣΕ ΕΠΙΑΣΕ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΓΩ...ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ Η ΑΝΑΣΑ ΜΟΥ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ... ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ
  • ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
    ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ13/9/2011 1:05:00 πμ
    ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΟΒΩ. ΤΟ υ(ύψιλον) ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ u, ΤΟ Ν κεφαλαίο TO ΓΡΑΦΟΥΝ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΑ, ΤΟ ι(γιώτα) TO ΓΡΑΦΟΥΝ i, ΚΑΙ ΤΟ ε(έψιλον) TO ΓΡΑΦΟΥΝ e.ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΦΘΟΓΓΟ ιευ, TO ΓΡΑΦΟΥΝ ue. ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ ΤΕΧΝΗΕΝΤΩΣ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΕΤΣΙ.
  • δεν ειμαι σιγουρος
    δεν ειμαι σιγουρος13/9/2011 1:18:00 πμ
    αν ειναι αλλοδαποι... και ηξεραν πως ειναι το 4ο; (το γραφουν, δειτε φωτο) δεν ξερω επισης αν ειναι ελληνες (με την εννοια του γενους) αλλα εδω πρεπει να μεγαλωσαν. τεσπα, απλα κ..λοπαιδια ειναι, με τιποτα υπογλυκαιμιες και μαγκια κλανια, πιτσιρικαδες. θα δειξει...
  • Τώρα αν πούμε τίποτα
    Τώρα αν πούμε τίποτα13/9/2011 1:18:00 πμ
    θα μας πουν και ρατσιστές!!! Αει στο ....Ουστ από εδώ στην πατρίδα σας ρεμάλια, που μας καταστρέψατε τον τόπο μας!!! Και όποιος έχει αντίρρηση, να τους μαζέψει όλους αυτούς και να τους πάρει σπίτι του!!! Προφανώς οι καλοί από αυτούς μένουν στις πατρίδες τους, οι σκάρτοι είναι που μας έρχονται!!!
  • kws
    kws13/9/2011 1:20:00 πμ
    να βάλουν της φάτσες στούς μέσα και να τα πληροσουν όλα και μετα ένα χέρι ξίλο σε αυτούς και στούς γονις αλά για να είναι έτσι αυτα τα πεδία φαντάσου τι γονις θα είναι..
  • ΧΡΥΣΗ_ΑΥΓΗ_ΚΩΣ
    ΧΡΥΣΗ_ΑΥΓΗ_ΚΩΣ13/9/2011 1:39:00 πμ
    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ ΤΟΥ Α.Τ.Τ.ΚΩ!! ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΣΩΜΑΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΑΣΦΑΛΈΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ. ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ ΣΤΗΝ ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΕΡΙΕΛΘΕΙ. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΟΙΚΟΥΝΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ. ΕΙΣΑΣΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ. ΥΣΤΕΡΟΓΡΑΦΟ: ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΟΗΤΑ ΠΑΙΔΑΡΕΛΙΑ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΠΟΚΑΛΟΥΝ..ΟΙ ΕΦΙΑΛΤΕΣ.Η ΣΥΝΤΑΞΗ ΤΩΝ ΚΕΙΜΕΝΩΝ ΜΑΣ ΔΕΝ ΔΗΛΩΝΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...
    • ΧΡΥΣΑ_ΑΥΓΑ_ΚΩΣ
      ΧΡΥΣΑ_ΑΥΓΑ_ΚΩΣ14/9/2011 10:49:00 μμ
      ΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΟΥΓΚΡΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΑΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΑΣ.ΚΡΙΜΑ ΚΑΙ ΑΔΙΚΟ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ,ΜΕ ΜΕΣΗ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΑΝΤΙΛΗΨΗ, ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΒΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΚΦΡΑΖΕΣΤΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ. ΛΑΘΟΣ ΠΡΑΞΗ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΛΛΑ ΟΥΤΩΣ Η ΑΛΛΩΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΔΙΚΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΔΙΚΗΤΕΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ? ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΑΝΤΛΟΥΝ ΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΗ ΕΥΘΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΤΟΥΣ?
  • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ:ΝΑ ΒΓΟΥΝ ..
    ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ:ΝΑ ΒΓΟΥΝ ..13/9/2011 2:07:00 πμ
    ΟΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΟΙ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΘΥΛΗΠΡΕΠH ΟΝΤΑ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΠΟΥ ΟΤΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΣΧΟΛΙΑΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΠΛΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥΣ...ΑΡΕ ΓΕΛΟΙΟΙ ΘΩΛΟΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΗΔΕΣ....ΣΤΑ ΟΠΛΑ ΝΑ ΞΕΒΡΩΜΗΣΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ
  • ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ
    ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ13/9/2011 2:19:00 πμ
    ΟΛΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΣΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΑ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΥΦΟΣ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΩΝ...ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΑΥΤΗ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΥΣΙΑΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΛΑΟΥ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ Η ΧΩΡΑ ΜΑΣ,ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΥΤΑ ΕΓΙΝΑΝ ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΜΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ..ΑΠΟ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΦΑΓΑΝΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΨΩΜΙ ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΖΩΗ ΘΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥΣ ΟΠΛΙΣΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΙΣΟΣ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ.ΔΕΝ ΜΑΣ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΘΑ ΜΑΣ ΠΟΥΝ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΟΠΩΣ ΓΙΝΕΤΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΟΥ ΑΦΟΥ ΠΛΕΟΝ Η ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑ ΜΙΣΟΥΝ ΤΗ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΠΕΛΑΘΟΥΝ ΑΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙ ΧΩΡΑ..ΑΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΙΣΟΥΝ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΑΣ ΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΠΟΛΙΤΕΣ..ΑΠΕΛΑΣΗ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ...Η ΔΡΑΣΗ ΤΩΝ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΕΞΩ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΚΑΙ Η ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΤΩΝ ΔΟΣΙΛΟΓΩΝ
  • ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ
    ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ13/9/2011 2:26:00 πμ
    ΝΑ ΠΑΝΕ ΑΥΡΙΟ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ,ΤΖΑΜΑΔΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΑΔΕΣ ΞΥΛΟΥΡΓΟΙ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ ΜΟΓΙΑΤΖΙΔΕΣ ΚΑΙ ΜΕΘΥΡΙΟ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΗΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ.ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΕΙ.ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΟ.
  • κερμετελης
    κερμετελης13/9/2011 3:10:00 πμ
    μαυριστε τους στο ξυλο και φτυστε τους στη μουρη για ολους και να παρετε τα λεφτα τους μεχρι και την τελευταια δεκαρα και μετα απελαση!!!!!!!!!!!!!!
  • ΓΙΑΝΝΗΣ Κ
    ΓΙΑΝΝΗΣ Κ13/9/2011 4:45:00 πμ
    Να βάζεται επιτέλους τις φώτο των αλητών αυτών στις εφημερίδες και τα ΜΜΕ για να γνωρίζουμε ποιοι είναι να τους γίνει ο βίος αβίωτο επίσης να υποχρεωθούν σαν ποινή για δύο χρόνια να καθαρίζουν βοηθώντας τους καθαριστές όλα τα σχολεία της Κω. ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ ΕΛΕΙΝΑ ΞΥΛΟ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΔΙΑΠΟΜΠΕΥΣΗ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
  • ΕΛΛΗΝΕΣ
    ΕΛΛΗΝΕΣ13/9/2011 8:19:00 πμ
    ΓΡΗΓΟΡΕΙΤΕ
  • ΤΙΜΩΡΙΑ
    ΤΙΜΩΡΙΑ13/9/2011 8:54:00 πμ
    ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΑΛΟΥΝ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝ ΟΛΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ,ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ ΝΑ ΣΚΟΥΠΙΣΟΥΝ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΦΥΛΑΚΗ!ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΛΕΞΕΙ!!
  • ΝΔ
    ΝΔ13/9/2011 8:56:00 πμ
    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ! ! ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΑ ΤΕΤΟΙΟ ΚΑΚΟ! ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! ΠΩ! ΠΩ! ΝΤΡΟΠΕΣ!
  • πολιτης κω
    πολιτης κω13/9/2011 9:00:00 πμ
    Δεν φτανει που τους δεχτηκαμε αναμεσα μας τα ζ.. τα β.. τους τιποτενιους τους μαθαμε γραμματα τους ταισαμε που βρωμουσαν τα χνωτα τους απο την πεινα ......ειδαμε και το ευχαριστω. ΟΥΟΥΟΥΟΥΟΥΟΟΥΣΤ απο εδω ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ στα τσακιδια ΑΝΘΡΩΠΟΜΟΡΦΑ τερατα ΞΥΠΝΑΤΕΕΕΕΕΕΕ ας κανουμε κατι επιτελους να τους μαθουμε εμεις κανονες συμπεριφορας μιας και ολοι οι πολιτικοι μας κανουν τα παγωνια .ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ ΜΕ ΑΥΤΟΥΣ
  • ////?????
    ////?????13/9/2011 9:20:00 πμ
    ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΕΙΝΑΙ 14 ΚΑΙ ΜΙΣΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΘΗΤΡΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΦΕΙΤΗΣΕ ΠΡΟΠΕΡΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΕΤΑΡΤΟ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΙΟΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΕΣ ΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ.ΓΙΑΤΙ ΤΟΥΣ ΑΦΕΙΝΕΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΣ? ΓΙΑ ΝΑ ΡΙΜΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ? ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΧΑΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ...
    • προς 22
      προς 2213/9/2011 3:43:00 μμ
      Δεν είναι μαθήτρια του 2ου Γυμνασίου, λάθος κάνετε
      • pros 23
        pros 2313/9/2011 4:55:00 μμ
        oloi toy tetartoy pigane sto deytero.htane ston agiasmo kai ebgaze fotogragies me tis files ths to koritsi
        • pros 24
          pros 2413/9/2011 7:25:00 μμ
          δεν έχει καμια σχέση με το δεύτερο γυμνάσιο ειναι μαθητρια του πρώτου και πάει β γυμνασίου
  • Κριμα που καταργηθηκε η θανατικη ποινη
    Κριμα που καταργηθηκε η θανατικη ποινη13/9/2011 9:25:00 πμ
    Ειλικρινα βλεποντας αυτα τα αισχη, λυπαμαι που καταργηθηκε η θανατική ποινη. Εστω και για παραδειγματισμό έπρεπε κατι τετοια σιχαμερα αποβράσματα να εκτελούνται σε πλατειες με τον κοσμο απο κατω να τους βλεπει. Οποιοι και να ειναι, πρεπει να τους ξεφτιλίσει η ιδια η κοινωνία που ζούμε.
  • zoe
    zoe13/9/2011 9:49:00 πμ
    ego pao sto 4rto dimotio sxoleio an tous broun euxomai na tous diroun na tous ....kai na na kai filaki
  • ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?
    ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ?13/9/2011 10:13:00 πμ
    ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ?ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?ΝΑΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΟΙ ΔΡΑΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΗ Η ΠΡΑΞΗ ΤΟΥΣ.ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΟΡΩΝΕΣ ΓΙΑ ΘΑΝΑΤΙΚΕΣ ΠΟΙΝΕΣ Κ.Τ.Λ. ΔΕΝ ΤΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΝΗΛΙΚΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΤΑΝ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ ΑΝΤΕΡΟΒΓΑΛΤΕΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΚΟΣΜΟΥ ΜΑΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΣΙΩΠΟΥΜΕ.Η ΗΘΙΚΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΤΟΝ ΤΙΡΑΜΟΛΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΟΥΜΕ ΟΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΙΣ ΕΥΠΑΘΕΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΟΠΩΣ ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ.ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ ΑΓΟΡΙΑ!!!!!11
    • ...................
      ...................13/9/2011 3:15:00 μμ
      ΑΡΚΕΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΥΠΑΘΕΙΣ ΟΜΑΔΕΣ.ΑΦΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΘΑ ΤΑ ΔΩ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ Κ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ?ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΤΥΠΟΥΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΝΑ ΒΡΟΥΝ ΣΥΜΠΑΘΙΑ Κ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ.(ΠΕΡΟΣΣΟΤΕΡΟ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ)ΚΑΙ ΝΑΙ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΜΗΝ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ.ΤΙΜΩΡΙΑ....ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΙΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΕΧΟΥΝ ΑΥΞΗΘΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΟΔΑΠΟΥΣ.....ΣΑΝ ΘΥΤΕΣ Η...ΘΥΜΑΤΑ.ΤΥΧΑΙΟ?
  • Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛ...ΚΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ..
    Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛ...ΚΙΑ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ..13/9/2011 10:15:00 πμ
    ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΜΑΖΕΨΑΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΣΚΟΥΠΙΔΑΡΙΟ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΧΩΡΑ,ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΝΑΠΤΥΞΗ... ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΓΙΑ ΑΝΑΠΤΥΞΗ..ΤΟΤΕ ΕΙΣΑΣΤΕ ΟΛΟΙ ΒΑΡΙΑ ΑΣΘΕΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΡΕΙΑΖΕΣΤΕ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΨΥΧΑΝΑΛΥΤΕΣ..Ο ΦΟΒΟΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΜΟΣ ΚΥΡΙΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΚΩ..ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΑΙΖΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΧΑΜΠΟΥΡΓΚΕΡ ΚΑΙ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ,ΚΑΙ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΛΑΔΑΡΑ , ΦΟΒΙΣΜΕΝΑ ..ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΟΥΝ ΚΙΧ..
  • ΑΑΑ
    ΑΑΑ13/9/2011 10:17:00 πμ
    ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑ ΕΓΩ ΧΤΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5 ΚΑΙ 20 ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΑΚΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΚΑΘΟΝΤΟΥΣΑΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΑΚΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ 2 ΜΕ ΤΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΕΖΑΝΕ ΜΠΑΛΑ.Ο ΕΝΑΣ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ ΚΟΥΡΕΜΑ-ΜΙΣΟΞΥΡΙΣΜΑ. ΜΗΠΩΣ...?
  • ΟΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..
    ΟΠΩΣ ΠΑΝΕ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..13/9/2011 10:24:00 πμ
    ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΝΑ ΤΑ ΜΑΘΑΙΝΕΤΕ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ..ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΕΙ ΛΙΓΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΗΝ ΤΙΣ ΤΡΩΝΕ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ.. ΕΝΑ ΜΑΤΣΟ ΚΩ...ΠΑΙΔΙΑ,ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΟΥΝ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΘΕ ΜΕ ΤΑ ΑΝΘΡΩΠΙΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΩΝ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΒΛΑΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΩΝ,ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ...
  • ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ
    ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ13/9/2011 10:36:00 πμ
    ΕΧΩ ΒΑΡΕΘΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Η ΜΟΝΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΛΑΟΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΤΟΥ. Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΟΣΟ ΚΑΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ - ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΜΟΘΕΣΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΑΥΤΟΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΣΟΣ,ΒΙΑΙΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΡΑΣΜΟ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 80%.ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΑΥΤΟ ΤΟ 80% ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΝΕΡΓΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ;
    • Γειά σου ΡΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ...
      Γειά σου ΡΕ ΠΑΤΡΙΩΤΗ...13/9/2011 10:43:00 πμ
      Εγώ πάλι ΝΤΡΕΠΟΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ 17χρονο Ν Τ Ο Π Ι Ο!!!!!!!!!!
      • ......
        ......14/9/2011 9:07:00 πμ
        ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ
  • koukou roukou
    koukou roukou13/9/2011 11:20:00 πμ
    vrethikane oloi h dikastes edw na krinoun kapoia pedia me kremasma kai istories prota na krinete ton eavto sas kai meta tous alous!! edw h politiki mas exoun klepsi!! mas exoun katastrepsi kai den kanete tpt anti na kremasoume avtous lete na kremasoume paidia!! (den tous dikeologo eitan aparadekto avto pou ekanan)
  • Οργισμένος πολιτης
    Οργισμένος πολιτης13/9/2011 11:23:00 πμ
    Πως είναι δυνατόν τέσσερα παιδια να έχουν τόσο μίσος και βία μέσα τους!!!! Για ποιο λόγο; Πως μπόρεσαν να κάνουν τόσες καταστροφές σε λίγα λεπτά;; Πρέπει οπωσδήποτε και να γνωστοποιηθούν τα ονόματα και να τιμωρηθούν παραδειγματικά. Τις ζημιές πρέπει να τις πληρώσουν οι οικογένειες τους...
  • ......
    ......13/9/2011 11:43:00 πμ
    Ολοι οι αναμάρτητοι πήραν τις πέτρες στα χέρια και άρχισαν να πετροβολούν.Δηλαδή εσείς είστε καλύτεροι απο αυτά τα παιδιά τα οποία αν τα είχατε μπροστά σας θα τα στραγγαλίζατε χωρίς καν να τα ρωτήσετε έστω το παραμικρό;Ενα απλό ερώτημα!! <γιατί παιδί μου;> Μήπως θα ήταν καλύτερα να αγκαλιάσουμε αυτά τα παιδιά που δέν ξέρουμε για ποιό λόγο τα κάνουν όλα αυτά;Αν κατα λάθος ήταν το δικό σου παιδί τι θα έλεγες.Η οργή είναι κακός σύμβουλος ενώ η σοφία είναι αυτή που θα φέρει γαλήνη στις ζωές μας.
    • Προς 37
      Προς 3714/9/2011 2:17:00 πμ
      Όταν έρθουν και σου κάνουν έτσι το δικό σου το σπίτι 'η όταν έρθουν και μαχαιρώσουν το δικό σου παιδί (τυχαία αναφορά) πήγαινε και αγκάλιασε τους και ρώτα τους <γιατί παιδί μου;>!! Έχετε μπερδέψει την ελευθερία με την ασυδοσία και τη λογική με την μ@λ@κί@!!
  • ΕΚΔΙΚΙΤΕΣ 5
    ΕΚΔΙΚΙΤΕΣ 513/9/2011 11:49:00 πμ
    ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ ΑΡΑΓΕ ?
  • ΠΡΟΣ koukou roukou
    ΠΡΟΣ koukou roukou13/9/2011 12:00:00 μμ
    ΕΣΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ ΤΟΥΣ ΔΙΝΕΙΣ; ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ, ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ. ΒΕΒΑΙΩΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΑΜΕΣΑ ΚΙΟΛΑΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΟΧΡΕΩΘΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΑΝΔΑΛΙΣΜΟΥΣ, ΝΑ ΔΕΙΣ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ ΤΟΥΣ; Η ΜΗΠΩΣ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΦΥΤΡΩΣΑΝ ΣΤΗΝ ΚΩ; ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΛΕΙΝΕΙ ΜΙΑ ΦΥΛΑΚΗ ΑΝΟΙΓΕΙ..
  • ΟΝΟΜΑΤΑ
    ΟΝΟΜΑΤΑ13/9/2011 12:16:00 μμ
    ΟΝΟΜΑΤΑ, ΑΠΟΒΟΛΗ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ ΜΑΣ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΜΑΘΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΙΜΩΡΙΑ Σ΄ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ.ΚΑΜΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΟΓΙΑ, ΚΑΙ ΜΗ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΛΛΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΕ ΤΑ. ΟΥΤΕ ΘΑ ΜΠΩ ΕΓΩ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ Ν' ΑΝΑΡΩΤΗΘΩ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΑ ΟΔΗΓΗΣΑΝ ΣΕ ΠΑΡΑΒΑΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ.ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΚΙ ΟΙ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥΣ. ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ ΑΠΟΒΡΑΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΜΟΛΥΝΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ.
  • ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΟΥ
    ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΟΥ 13/9/2011 12:19:00 μμ
    ΕΙΜΑΙ ΜΑΘΗΤΗΣ ΤΟΥ ΤΕΤΑΡΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΗΛΙΚΗ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΧΤΟ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΦΤΕΓΑΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΤΑΣΡΕΨΑΝΕ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΤΡΕΠΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΘΑΡΙΣΟΥΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΣΡΕΨΑΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝΕ ΤΙΣ ΖΙΜΙΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ
    • EPIC
      EPIC13/9/2011 1:49:00 μμ
      ΡΕ ΜΑΘΗΤΗ ΚΟΙΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΘΕ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ 5 ΓΡΑΜΜΕΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕΣ ΜΑΣ ΕΒΓΑΛΕΣ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΡΙΤΙΚΗ... ΟΙ ΑΛΛΟΔΑΠΟΙ ΒΑΝΔΑΛΟΙ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΟΡΘΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟΙ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.... ΑΝΤΕ ΜΠΡΑΒΟ...
      • ΓΟΝΙΟΣ
        ΓΟΝΙΟΣ13/9/2011 2:57:00 μμ
        ΣΙΓΑ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΝΕΙΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΤΟΝ ΜΑΘΗΤΗ. ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ Η ΟΤΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑΝ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ. ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ...ΦΑΡΑΣ. ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ
      • ...............
        ...............13/9/2011 3:18:00 μμ
        Ι ΩΡΘΩΓΡΑΦΗΑ ΔΑΙΝ ΙΝΕ ΜΩΡΦΟΣΙ.ΕΞΟ ΩΛΟΙ Η ΜΩΡΦΟΜΑΙΝΗ ΠΟΥ ΧΑΛΑΤΑΙ ΤΙΝ ΚΙΝΟΝΗΑ ΜΑΣ
  • ALEX
    ALEX13/9/2011 12:25:00 μμ
    ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ. ΠΙΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ.ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΑΙ ΧΕΙΠΟΤΕΡΑ ΑΝ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ# ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΕΠΙΤΡΕΠΟΥΝ ΜΗΧΑΝΑΚΙΑ ΣΕ 13ΑΧΡΟΝΟΥΣ-ΒΛΕΠΟΥΝ ΧΑΛΑΡΑ Η ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΩΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΝ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ-ΤΙΣ ΠΑΡΕΕΣ ΤΟΥΣ-ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΑΠΥΡΟΒΛΗΤΟ-Η ΒΓΑΛΜΕΝΗ ΕΞΑΤΜΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΙΑ-ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΑΛΛΑ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΦΕΡΟΥΝ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΘΥΝΗ.Η ΠΕΡΦΡΟΥΡΗΣΗ ΤΩΝ ΑΝΗΛΗΚΩΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ.ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΠΩΣ ΜΙΛΑΜΕ
  • κού κου
    κού κου13/9/2011 12:42:00 μμ
    Να φυλακιστούν οι γονείς τους , αυτά τα σκουλίκια να απελαθούν από κι που ήρθαν και επί τέλους να φύγουν από το νησί όσοι είναι παράνομοι. ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ ,ΕΦΤΑΣΕ Ο ΚΟΜΠΟΣ ΣΤΟ ΧΤΕΝΙ. Όποιος βλέπει τέτοιους ας τους τσακατεύει στο ξυλο μέχρι αναπηρίας. ΤΕΛΟΣ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ Η ΕΥΓΕΝΙΑ. Τ Ε Λ Ο Σ ! ?????????????????????????????
  • ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ
    ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ13/9/2011 1:10:00 μμ
    ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΠΡΙΝ ΒΓΑΛΕΤΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑΤΑ: ΠΡΙΝ 20-25 ΧΡΟΝΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΚΑΕΙ, ΖΩΓΡΑΦΙΣΤΕΙ ΚΑΙ ΒΑΝΔΑΛΙΣΤΕΙ 5 ΦΟΡΕΣ ΜΕΣΑ ΣΕ ΤΡΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ ΕΚΕΙ. ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΑΛΛΟΔΑΠΟΥΣ ΤΟΤΕ, ΟΙ ΔΡΑΣΤΕΣ ΔΕΝ ΚΡΕΜΑΣΤΗΚΑΝ, ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΟΙ ΑΠ'ΑΥΤΟΥΣ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΡΟΣ ΜΙΜΗΣΗ. ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ...
  • Εκτός πραγματικότητας...
    Εκτός πραγματικότητας...13/9/2011 2:01:00 μμ
    Βλέπω οτι όλοι οι Ελληναράδες βρήκαν ευκαιρία να δείξουν τη δικιά τους την οργή με αφορμή αυτο το συμβάν! Και είναι μεγάλη,πιο μεγάλη απ'των παιδιών αυτών. Ο αυστηρός τιμωρός,τιμωρεί τον παράνομο που έχει μέσα του... Ασφαλώς πρέπει να τιμωρηθούν τα παιδιά αυστηρα μπας και πάρουν ένα μάθημα που θα τους βοηθήσει. Για μερικά όμως θα είναι ήδη αργά...Και άμα έχουν τέτοια αντιμετώπιση απο εσάς, σίγουρα έχουν βρεί το άλλοθι να συνεχίσουν...Δε σχολιάζω καν αν είναι ελληνόπουλα ή όχι... είναι ανώφελο..
  • ............
    ............13/9/2011 2:14:00 μμ
    ΝΤΡΟΠΗ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ.ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΤΗΣ ΖΗΜΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ.
  • ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ
    ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ13/9/2011 2:49:00 μμ
    ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ;.ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΠΟΥ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΤΗΣ ΤΟΥΡΚΙΑΣ
  • μαικ
    μαικ 13/9/2011 3:11:00 μμ
    ερικ ασε τα περι θρ8γραφιασ αντε κανεισ και κρητικη ουστ
    • EPIC
      EPIC13/9/2011 4:40:00 μμ
      ΝΑΙ ΡΕ ΣΥ ΚΑΝΩ ΚΡΙΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΜΕ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ. ΕΝΩ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΚΡΙΤΙΚΗ (και οχι κρητικη) ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΟΡΘΟΓΡΑΦΗΜΕΝΟ ΟΥΣΤ. ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΡΗΤΟΡΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΕ ΚΑΙ ΜΟΡΦΩΜΕΝΕ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΚΟΙΤΑ ΠΡΩΤΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΣΥ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΟ ΠΩΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ.
  • μαικ
    μαικ 13/9/2011 3:28:00 μμ
    εκσορια ρεεεεεεε τα μ .΄. να
  • ΓΙΩΡΓΟΣ
    ΓΙΩΡΓΟΣ13/9/2011 4:02:00 μμ
    Ο 17χρονος νεαρο΄ς δεν εινε αλλοδαπός έιναι Έλληνας λεγεται Θ.....και είναι μαθητής στο 1ο Γυμνάσιο
    • EPIC
      EPIC 13/9/2011 4:35:00 μμ
      Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΠΟΥ ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΤΟ ΒΛΑΧΙΚΟ ΚΑΙ ΑΝΑΧΡΟΝΙΣΤΙΚΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΣΑΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΟΥΝ ΠΟΣΟ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΙ ΚΑΙ ΧΑΖΟΙ ΕΙΣΤΕ. ΕΛΛΗΝΑΣ ΕΙΜΑΙ ΡΕ ΕΛΛΗΝΑΡΑΔΕΣ. ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΗΦΑΝΟΣ. ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΓΙΑ ΑΠΕΛΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΦΑΞΙΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΚΛΕΙΣΜΟ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΑΠΟ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ. ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΝΕ ΦΥΛΑΚΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ. Η ΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΙ Η ΓΝΩΣΗ ΟΜΩΣ ΦΙΛΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΟΛΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗ ΣΤΕΡΗΣΕΙ
      • .............
        .............13/9/2011 5:47:00 μμ
        ΑΣΕ Κ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΓΝΩΜΗ ΑΠΟ ΣΕΝΑ.ΜΠΕΝΕΙΣ ΣΕ ΚΡΙΣΕΙΣ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΟΛΙΤΙΣΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ.ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ.ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΕΣΥ ΘΑ ΤΟ ΚΡΙΝΕΙΣ?ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ ΚΑΠΟΤΕ ΓΡΑΦΑΜΕ ΤΟ ΑΥΓΟ ΕΤΣΙ ΤΩΡΑ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΑΒΓΟ.ΑΛΑΖΕΙ ΚΑΤΙ ΣΤΗΝ ΜΟΡΦΩΣΗ ΚΑΠΟΙΟΥ?ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΚΗ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΙΟ ΣΟΥ ΥΠΟΤΙΜΟΝΤΑΣ ΤΗ ΛΟΓΙΚΗ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ.ΠΙΣΕ ΤΟΥΣ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ...
      • προς Epic
        προς Epic14/9/2011 2:25:00 πμ
        Φίλε ευτυχώς που λες καμιά σοβαρη κουβέντα εσύ γιατί με αυτά που ακούμε εδώ μέσα μας έχει φύγει το καπέλο!! Ασφαλως και να πληρώσουν οι γονείς και αδρά μάλιστα, τα μικρά κοινωνική εργασία και συνεχή παρακολούθηση από κοινωνικούς λειτουργούς και παιδοψυχίατρους και ο 17χρονος επειδή προφανώς και δεν είναι παιδί ας κάνει ένα χρόνο αναμορφωτήριο... Αλλά εδώ είναι Ελλάδα... Δε βαριέσαι... Ασ'τους... Θα βρουν το δρόμο τους μόνοι τους... Ίσως να μην έμαθαν ακόμα τα ναρκωτικά και την πορνεία...
    • ΤΗ ΜΙΣΗ ΤΟΥ ΖΩΗ.....
      ΤΗ ΜΙΣΗ ΤΟΥ ΖΩΗ.....13/9/2011 6:51:00 μμ
      ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΕΡΑΣΕ ΣΤΗ ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ ΠΑΤΡΙΔΑ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥ. ΜΠΕΡΔΕΜΕΝΟΙ ΓΑΜΟΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ. ΔΕΝ ΠΑΝΤΡΕΥΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΙ ΤΕΛΙΚΑ.
  • Λεωνίδας
    Λεωνίδας13/9/2011 4:20:00 μμ
    Δεν μπορώ να το πιστέψω σε σχολίο τετοια πραγματα σε σχολιο, μα γιατί.Ειμαι πολυ στεναχοριμενος.
    • Λεωνίδας
      Λεωνίδας13/9/2011 6:50:00 μμ
      Δηλαδη ειναι σαν να λες προσοχη αλητες
  • O BATMAN
    O BATMAN13/9/2011 4:23:00 μμ
    krima gia tin eliniki dikeosini,molis tora mathame oti afethikan eleftheri oi 5 gonis ton anilikon k oi 2 aniliki,pou ekanan tous vandalismous sto 4o sholio!
  • ROBIN
    ROBIN13/9/2011 4:29:00 μμ
    afentiko (BATMAN) oi plirofories sou ine lathos ego ematha tora oti afisan ta pedia elefthera k kratisan tous gonis gia ti diki avrio proi!!
  • Μ....
    Μ....13/9/2011 4:35:00 μμ
    τΏΡΑ νομιζω είναι μαθητής στο επαλ
  • ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ Κ.Λ.Π.
    ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ Κ.Λ.Π.13/9/2011 4:39:00 μμ
    ΑΝΤΙ ΝΑ ΚΑΤΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΟΥΜΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ Η ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΗΣΗ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΔΩΣΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΔΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ.ΝΤΡΟΠΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΜΑΣ ΕΜΕΙΣ ΦΤΑΙΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ.ΤΣΑΚΩΝΟΜΑΣΤΕ ΣΤΑ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ,ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΕΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΙΔΡΟΥΜΕ ,ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΝΕΟΛΑΙΑ ΜΑΣ ΚΑΜΟΙΑ ΔΙΕΞΟΔΟ.ΕΥΚΟΛΑ ΟΜΩΣ ΒΛΕΠΩ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΤΟΙΜΟΥΣ ΝΑ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΟΥΝ.ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΤΡΟΠΗ ΜΑΣ.
  • ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ
    ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ13/9/2011 4:55:00 μμ
    ΑΑΑΑ ΒΡΕ ΞΥΛΟ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ....ΠΑΙΔΑ!!ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΤΟ ΦΤΙΣΙΜΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΤΕ ΠΡΕΖΑΚΙΑ!!ΑΚΟΥ ΕΚΕΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΟΥΚΑΛΙ ΛΙΚΕΡ ΤΑ ΚΑΝΑΝΕ ΑΥΤΑ ΕΝΑΣ ΘΕΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ!!!!
  • !!!
    !!!13/9/2011 5:13:00 μμ
    Afisan ta paidia eleuthera kai xwris goneis sto spiti gia na pioun pali oti pinoun k na ksanakanoun ta idia???
  • LEO ONE
    LEO ONE13/9/2011 5:37:00 μμ
    KATALAVAINW THN AGANAKTHSH OLWN OMWS THA PREPEI TA SYGEKRIMENA PAIDIA-KAI OXI MONO-NA DIDAXTOUN PWS PREPEI NA EINAI YPEYTHYNOI.OTAN KATASTREFOUN PERIOUSIES GIA TIS OPOIES DEN KOPIASAN THA PREPEI H DIKAIWSYNH NA TA KATADIKASEI NA PROSFEROUN STHN KOINWNIA.PARADEIGMA NA XTISOUN AYTA POU KATESTREPSAN,NA PROSFEROUN ME ALLA LOGIA KOINWNIKH ERGASIA OPWS SYNESTHSAN SE ENA ALLO SXOLIO.NA TA STEILOUN EPISHS KAI SE APOMAKRA XWRIA KAI NA PROSFEROUN STHN OIKODOMHSH TOUS ANTI GIA FYLAKHS.cont'd
  • LEO ONE
    LEO ONE13/9/2011 5:45:00 μμ
    cont'd EFOSON LOIPON DEN YPARXEI PAIDEIA OUTE SEVASMOS SE AYTA POU TOSO APLOXEIRA TOUS PAREXOUME, AS SYMVALOUN LOIPON STHN DHMIOURGIA-KTISIMO-THS KOINWNIAS KAI OXI STHN KATASTROFH.AS STALOUN SE XWRIA POU PREPEI NA KOVOUN KSYLA GIA NA ZESTATHOUN TON XEIMWNA,AS KOUVALHSOUN NERO GIA NA PIOUN KAI NA ETOIMASOUN TA GEYMATA TOUS, AS KALLIERGHSOUN THN GH GIA NA EPIVIWSOUN, AS PLENOUN TA ROUXA TOUS STA POTAMIA OPWS OI GIAGIADES MAS. MONO ETSI THA EKTIMHSOUN AYTA POU TOUS PROSFEROUN.
  • anna
    anna13/9/2011 5:50:00 μμ
    poli makakes ti na pis xaza kai kaka
  • ΑΛΑΝΙ
    ΑΛΑΝΙ13/9/2011 5:56:00 μμ
    ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΑΝΤΑΕΙ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΕΤΟΙΜΑΣΘΗΤΕ Κ ΓΙΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ...ΚΑΙ ΑΣ ΨΑΞΟΥΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΕΡΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ,ΠΟΙΟΙ ΦΤΑΙΝΕ Κ ΓΙΑΤΙ ΦΤΑΙΝΕ.....ΑΣ ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΟΥΜΕ ΟΛΑ(ΚΑΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΟΣΑ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ Κ ΚΑΠΟΙΟΙ,ΠΟΙΟΙ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΤΙ;
  • vietnow
    vietnow13/9/2011 6:11:00 μμ
    μπροστα στο καταστροφικο εργο της διαμαντοπουλου για την παιδεια, αυτο που καναν τα παιδια δεν ειναι τπτ. ο νεος νομος για την παιδεια ειναι χιονοστιβαδα τουλαχιστον.
  • ελενα
    ελενα13/9/2011 7:46:00 μμ
    Είναι φοβερό αυτό που έγινε για τη φιλήσυχη Κω και μάλιστα από ανήλικα παιδιά αλλά μήπως το μακελιό στη Νορβηγία από ένα νεαρό πάλι άτομο δεν ήταν φρίκη,συμφωνώ με τον 69
  • Με λογική και συναίσθημα...
    Με λογική και συναίσθημα...13/9/2011 8:04:00 μμ
    ...το θέμα δεν είναι αν ήταν Έλληνες ή αλλοδαποί, το θέμα είναι γιατί οδηγήθηκαν σε αυτήν την πράξη; Όσο απαράδεκτο και να είναι το σύστημα της εκπαίδευσης αυτή η αντίδραση δεν αλλάζει κάτι. Η βία, οι βανδαλισμοί η εκδίκηση δεν είναι η λύση του προβλήματος οποιοδήποτε και να είναι αυτό. Ίσως βέβαια αν υπήρχε αληθινή παιδεία οι μαθητές αυτοί να μην αντιδρούσαν έτσι. Βέβαια όμως δεν φταίει αποκλειστικά η εκπαίδευση αλλά τα ΜΜΕ, η πολιτική, και η κοινωνία στο σύνολο της δηλαδή ότι επηρεάζει την...
  • Με λογική και συναίσθημα...
    Με λογική και συναίσθημα...13/9/2011 8:16:00 μμ
    ...ψυχή κ το πνεύμα του παιδιού άμεσα και έμμεσα. Τα παιδιά αυτά που αύριο μεθαύριο θα οδηγηθούν στις φυλακές πιο πολύ θα εισπράξουν τον αποκλεισμό, την περιθωριοποίηση κ θα εναντιωθούν απέναντι στην κοινωνία παρά θα συμμορφωθούν για να ενταχθούν ξανά σε αυτήν. Από τη στιγμή λοιπόν που η κοινωνία και οποιοδήποτε σύστημα βρομάει από παντού τέτοια φαινόμενα θα γίνονται ολοένα και εντονότερα.Η ψυχική και πνευματική υγεία απαιτούν γερές βάσεις που στηρίζονται σε μία σφαιρικά ισορροπημένη κοινωνία.
  • Kala
    Kala13/9/2011 9:26:00 μμ
    pou yparxoun kai 4-5 tetoia paidia kai ta spane kai ginete kai kamia anakainish sta ktiria.. are katakahmenoi.. kai pou anoiksan ta sxoleia ti egine re? me ti vivlia? stelnete ta paidia sas sto sxoleio gia na kanoun 3 ores gimnastiki 2 ores mpasket kai 1 ora aliomenh istoria??? kounia pou sas kounage...
  • γ
    γ13/9/2011 9:38:00 μμ
    Ξύσισμα το κεφάλι και διαπόμπευση από το λιμάνι εώς το σχολείο χρειάζονται . Μαζυτήκαν όλοι οι εγκληματίες της ρωσίας και ξαφνικάν γίνανε ρωσοπόντιοι με τους αλήτες που τα κονόμησαν τους έκαναν Έλληνες
  • ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ
    ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ13/9/2011 10:28:00 μμ
    Γιατί έχετε πολλοί εστιάσει στο αν τα παιδιά είναι ντόπιοι και αλλοδαποί. Παρόμοια συμβάντα βανδαλισμων έχουν συμβεί και στο παρελθόν και σε βάθος χρόνου. Τότε όλοι ντόπιοι ήταν. Ασε και που ο μεγάλος και πιθανότατα και ο ´αρχηγος´ είναι και αυτός ντόπιος. Τι έχετε πάθει;
  • melperk
    melperk 13/9/2011 11:14:00 μμ
    egw prosopika dn 8a to ekana kai afto me to liker einai makakies edo me 4 mpires kai dn me8as....telos panton afto pou 8elo na po se aftous pou to kanane oti pos tous perasane apo to mialo tous dn ftene aftoi emis fteme pou tous dinoume araaa anti na tous exoume sta opa opa...LIPAME POLU...:(
  • ELEOS
    ELEOS13/9/2011 11:54:00 μμ
    Αυτοί οι ΒΑΝΔΑΛΟΙ, ΑΝΗΛΙΚΟΙ ΚΑΙ ΜΗ, το λιγότερο που οφείλουν είναι να υποστούν τις ποινές τους και μάλιστα ΧΩΡΙΣ ΕΛΑΦΡΥΝΤΙΚΑ! Υ.Γ.: Μιας και το θέμα αφορά την κακοποίηση που δέχεται η Παιδεία του τόπου μας από το πασοκ, θα ήθελα πολύ να πάρω μιαν απάντηση από το υποχείριό του, τον Δήμαρχο Κω... Τι μέτρα και ΑΝ ΣΚΟΠΕΥΕΙ να πάρει, προκειμένου να διασφαλίσει την ομαλή λειτουργία των Σχολείων? ΑΛΛΟΙ ΔΗΜΟΙ ΜΕ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΕΞΟΔΑ ΔΙΑΝΕΜΟΥΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΑ ΤΩΝ ΒΙΒΛΙΩΝ ΣΤΟΥΣ ΜΑΘΗΤΕΣ!!!
  • Ma8htria 2ou Lukeiou
    Ma8htria 2ou Lukeiou14/9/2011 12:52:00 πμ
    Ntropi sou Th....! lupame gia tin m.... pou tin paresires na kanei mlkies mazi sou! NTROPI! KATESTRAMENE! dn sinil8e h kopela nwris,elpizw na sune8lei twra!
    • se parakalw
      se parakalw14/9/2011 4:55:00 μμ
      min les kan ta arxika twn onomatwn tous....symfwnw mazi s giati xerw ti paixtike alla mhn les se parakalw kan ta arxika....
  • ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΗς ΓΗΣ - ΤΡΑΓΩΔΙΑ
    ΠΟΛΙΤΗΣ ΤΗς ΓΗΣ - ΤΡΑΓΩΔΙΑ14/9/2011 1:28:00 πμ
    ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΓΙ' ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΣΟ ΜΙΣΟΣ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΜΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΑ ΣΠΑΣΜΕΝΑ ΚΑΔΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΑ ΑΥΤΑ ΞΑΝΑΓΙΝΟΝΤΑΙ. ΟΙ ΨΥΧΕΣ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΠΩΣ ΘΑ ΣΩΘΟΥΝ. ΣΕ ΕΝΑ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΧΩΡΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ. ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ. ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΙ ΓΡΑΦΙΚΟΙ ΑΚΡΟΔΕΞΙΟΙ ΝΑΖΙΣΤΕΣ ΒΡΗΚΑΝ ΠΑΛΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΙΜΗΤΕΣ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΟΥΝ ΤΗΝ ΠΙΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΣΕ ΠΟΤΕ Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ. ΑΦΡΟΝΕΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΣΟΣ ΜΕΣΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΑΝ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΕΙ ΘΑ ΘΡΗΝΗΣΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΖΩΕΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΙΣ ΔΙΚΕΣ ΕΣΑΣ. ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΙΟΤΙ ΑΡΧΗΓΟΣ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ Ο ΧΙΤΛΕΡ. ΦΥΓΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗ ΜΟΛΥΝΕΤΑΙ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ. ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΝΑ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΓΑΠΑΝΕ ΔΕΙΞΤΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΑ ΕΣΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΤΕ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΡΙΑΝΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ.
  • To Θλιβερο δεν ειναι αυτο που εγινε στο σχολειο
    To Θλιβερο δεν ειναι αυτο που εγινε στο σχολειο14/9/2011 2:43:00 πμ
    Το θλιβερο ειναι αυτο που γινεται εδω. Ειστε σοβαροι ρε? Να τους κρεμασουμε? Να επιστρεφει η θανατικη ποινη για βανδαλισμους? Και τους δολοφονους τι πρεπει να τους κανουμε τοτε? Τους βιαστες? Αυτους που παρκαρουν παρανομα ή δεν πληρωνουν τους φορους τους εγκαιρα, μηπως να τους κρεμασουμε κι αυτους? Η μηπως βρηκαμε τωρα την ανωνυμια του ιντερνετ κι ο καθε ηλιθιος γραφει οτι του κατεβει? Ειδικα πια εσεις οι Νεοναζι εχετε γινει γραφικοι.
  • ΑΠΟΡΩ
    ΑΠΟΡΩ14/9/2011 9:22:00 πμ
    ΠΟΥ ΤΟ 2011 ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΘΑΝΑΤΙΚΗ ΠΟΙΝΗ ΣΕ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΠΕΛΑΣΗ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ ΞΕΧΝΩΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΦΗΒΙΑ ΚΑΙ ΟΤΙ ΟΙ ΠΡΟΓΟΝΟΙ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ. ΣΚΕΦΤΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΠΟΣΗ ΟΡΓΗ ΚΡΥΒΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΝ ΑΥΤΟ?ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΩΓΗ ΤΟΥΣ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΕΡΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΓΟΝΑΤΙΣΕΙ.ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΤΟΥΝ ΑΠΟ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝ ΗΤΑΝ ΤΟ ΔΙΚΟ
    • ΡΕ ΑΠΟΡΩ
      ΡΕ ΑΠΟΡΩ14/9/2011 10:31:00 πμ
      ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟ 2011 ΑΠΟ ΤΟ 1980????ΑΠΛΑ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΜΑΖΕΥΤΗ ΟΛΗ Η ΣΑΒΟΥΡΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΖΕΙ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΑ..ΠΡΟΝΟΜΙΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΟΥΤΕ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ..12 ΔΙΣ ΕΥΡΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΜΑΣ ΒΙΑΖΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΣΚΟΤΩΝΟΥΝ,ΚΑΙ ΔΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΙΜΑΤΙΕΣ ΚΕΦΑΛΑΙΟΚΡΑΤΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΕ ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΑΠΟΚΤΗΣΕΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΕ ΑΙΜΑ...ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ
  • ΑΠΟΡΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..
    ΑΠΟΡΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..14/9/2011 9:30:00 πμ
    ΣΑΣ ΠΑΙΔΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ?ΘΑ ΤΟ ΣΚΟΤΩΝΑΤΕ? ΘΑ ΤΟ ΠΕΤΡΟΒΛΟΛΟΥΣΑΤΕ? Η ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΨΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΙΑ ΟΠΩΣ ΕΚΑΝΑΝ ΤΙΣ ΜΑΓΕΙΣΕΣ ΠΑΛΙΑ? ΗΜΑΡΤΟΝ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΘΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΚΑΙ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΠΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΝΩΝΥΜΙΑ...ΜΗΝ ΒΑΖΑΤΕ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΟΙΡΑ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΗ ΖΩΗ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΣΟΥΝ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΤΟΥΣ!ΕΔΩ ΒΙΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΘΑ ΠΟΥΝΕ ΓΙΑ ΑΝΗΛΙΚΟΥΣ ΠΑΤΕ ΚΑΛΑ ΡΕ?
  • ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ
    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ14/9/2011 11:52:00 πμ
    ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΥ ΚΑΤΑΓΩΓΗΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥΣ.ΑΛΙΜΟΝΟ ΑΝ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΑΤΙΜΩΡΗΤΟ ΤΟΝ ΚΑΘΕΝΑ ΝΑ ΣΠΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΕΙ ΑΝΕΞΕΛΕΓΚΤΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ.ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΚΑΤΩ Σ'ΟΠΟΙΟΥΣ ΔΕΝ ΑΡΕΣΕΙ Η ΜΟΡΦΩΣΗ ΝΑ ΜΕΝΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ.ΑΠΟΒΟΛΗ Σ'ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΡΑΣΤΕΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΣΧΟΛΕΙΟ.ΚΙ ΑΝ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΙΚΑ ΕΝΣΤΙΚΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΞΕΣΠΑΣΟΥΝ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥΣ.ΕΣΥ Κε/Κα ΠΟΥ ΑΠΟΡΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕ ΑΝ ΜΙΑ ΧΟΥΦΤΑ ΤΣΟΓΛΑΝΙΑ ΞΕΣΠΟΥΣΑΝ ΤΗ ΒΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙ ΣΤΑ ΝΤΟΥΒΑΡΙΑ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΠΑΙΔΙ;
  • re p
    re p14/9/2011 5:27:00 μμ
    poso teleiwmenos paizei na eisai ?.. anarwtiemai pws mporeis kai bgaineis ap to spiti sou k den ntrepesai.. pragmatika eite zeis eite oxi to idio kanei.. oloi mera pineis.. k xtipas kopeles.. elpizw na eisai perifanos gia ton eafto sou...
  • agnosto
    agnosto14/9/2011 6:36:00 μμ
    pandos itan tromero
  • nai
    nai 14/9/2011 6:50:00 μμ
    nai sosta lete file agnoste !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • gtpk
    gtpk14/9/2011 9:39:00 μμ
    ta ... htan e3w kai oi goneis mesa! tous vlepame sto dromo k sto sxoleio kai ekanan san na mn exei ginei tpt,sta @@ tous idika tou....! San dn ntrepontai ligo!! Oute paron oute mellon dn exoun afta ta paidia! O .... exei 5-6 dikastiria idh,kai einai akoma 17xrono paidi! ntropiiiii!!! pfff
  • df