ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Ραγδαίες εξελίξεις στην υπόθεση παιδεραστίας... ΒΙΝΤΕΟ συνέντευξη ΣΟΚ ο πατέρας 15χρονης καταγγέλει ότι η κόρη του συζεί με τον 49χρονο εδώ κ ενάμιση χρόνο...

Tελευταία ενημέρωση: Συμπληρωματικά όπως μας είπε ο πατέρας της 15χρονης, πριν από 20 μέρες η μητέρα της του ζήτησε να υπογράψει βεβαίωση

ότι της επιτρέπει να ταξιδέψει στο εξωτερικό (και συγκεκριμένα στη Σουηδία) με τον 49χρονο...

Η αστυνομία αναμένει εντολή Εισαγγελέως για να ενεργήσει.

Ραγδαίες είναι σύμφωνα με τις τελευταίες πληροφορίες οι εξελίξεις σε ότι αφορά την υπόθεση παιδεραστίας (η αρχική έρευνα στο σπίτι του κατέδειξε ύποπτο πορνογραφικό υλικό, ενώ ο ίδιος και η 15χρονη δεν εντοπίστηκαν στα όρια του αυτοφώρου)

για την οποία σύμφωνα με εντολή της απερχόμενης Εισαγγελέως Κω Α. Μπούμπα συνεχίζεται η έρευνα της Αστυνομίας,

καθώς σήμερα το πρωί εμφανίστηκε και κατέθεσε ο πατέρας της 15χρονης.

Πρόκειται όπως όλα δείχνουν για οικογένεια που αντιμετωπίζει σοβαρά ενδοοικογενειακά προβλήματα, με συνέπεια το 15χρονο κορίτσι

να είναι όπως φαίνεται το θύμα της όλης ιστορίας...

(σε διάσταση το αντρόγυνο το κορίτσι έμενε σε συγγενικά του πρόσωπα, τα οποία καταγγέλει ο πατέρας ότι εν γνώσει τους άφησαν το παιδί εδώ κι ενάμιση χρόνο να εγκατασταθεί στο σπίτι του 49χρονου. Αρχικά με την αιτιολογία ότι έκανε παρέα στο παιδί του και στη συνέχεια που το παιδί του 49χρονου πήγε να μείνει με τη μητέρα του, έμεινε μόνη μαζί του, κυκλοφορούν μαζί κλπ)

BINTEO Kαταγγελία ΣΟΚ του 46χρονου πατέρα της 15χρονης (κι άλλων 3 κοριτσιών από τα οποία το ένα είναι ενήλικο, 21 ετών και τα άλλα δύο 13-14): Εδώ κι ενάμιση χρόνο η 15χρονη έχει σχέση με τον 49χρονο και τους τελευταίους 7 μήνες συζεί μαζί του, υπό την κάλυψη όπως υποστηρίζει της μητέρας και της γιαγιάς της...

Ενώ αμέσως μετά την κατάθεση του σήμερα το πρωί στην ασφάλεια όπως μας λέει τον πήρε τηλέφωνο η εν διαστάσει σύζυγος του και μητέρα της 15χρονης για να τον απειλήσει...

  • Τελευταία Ενημέρωση: 17/9/2011 2:09:37 μμ
    Λέξεις κλειδιά: παιδεραστία,υποθεση παιδεραστιας,πορνογραφιθκο υλικο
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • o Xριστος κ η
    o Xριστος κ η 15/9/2011 3:22:00 μμ
    Παναγια...ποσο αφελης μπορει να ειναι ενας γονιος??? Οτι προβληματα κ αν αντιμετωπιζει ειναι δυνατον να αφηνει το παιδι του σε συγγενικα προσωπα!!!να μην γνωριζει που ειναι ανα πασα στιγμη!!!Μετα σου φταιει ο οποιοσδηποτε 49χρονος??? που εισαι εσυ σαν γονιος να φροντισεις για το παιδι σου??
    • ////...
      ////...15/9/2011 8:52:00 μμ
      με τι γιαγια και τη θεια ειναι
  • ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ
    ΕΔΩ ΛΟΙΠΟΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ15/9/2011 3:57:00 μμ
    ΝΑ ΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΔΕΝ ΧΩΡΑΝΕ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΜΑΣ. ΟΤΑΝ ΕΝΑΣ ΠΑΤΕΡΑΣ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΝΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΤΙΜΟΤΕΡΟ ΑΓΑΘΟ, ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ Η ΥΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΥΝΟΧΗ, ΟΥΤΕ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΒΙΒΛΙΑ. ΕΔΩ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΣΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΜΙΚΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ!!! ΠΟΙΟΥΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΩΜΑΛΟΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΙΛΑΝΕ?
  • Θ....
    Θ....15/9/2011 4:07:00 μμ
    ......ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΣ! ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ!
  • ΠΟΛΥ
    ΠΟΛΥ15/9/2011 4:12:00 μμ
    ΩΡΑΙΑ ΥΠΟΘΕΣΗ ΜΕ ΠΟΛΥ ΗΘΟΣ. ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΗΘΟΣ.
  • TON KATSOYNA ΓΡΗΓΟΡΑ
    TON KATSOYNA ΓΡΗΓΟΡΑ15/9/2011 4:26:00 μμ
    ΒΡΕ ΤΙ ΣOY HPA ΘΑ STON ..... ΟΥ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ ΞΑΝΑΠΕΡΝΑ ΑPO TOV KERMETE ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ.
  • Ο ΤΙΓΡΗΣ
    Ο ΤΙΓΡΗΣ 15/9/2011 4:33:00 μμ
    Θα βγάλω όλα τα ζώα έξω και θα σε .....Έχω τα φιλαράκια τα λιοντάρια που δεν συγχωρούν τίποτα. θα σε κάνουν αγνώριστο τέτοιο κρέας που είσαι τέοια θέλεις. Είχες και το θράσος να μου λές πριν ΄λίγες ημέρες μακακίες΄. ΟΥΣΤ ΝΑ ΧΑΘΕΙΣ.
  • ΘΟΔΩΡΗΣ
    ΘΟΔΩΡΗΣ15/9/2011 4:39:00 μμ
    Τι να σου πω τώρα απλά ντρέπομαι που σου μηλούσα, ερχόσουν και στο μαγαζί μου και σε έβλεπε ο κόσμος. Ρε εδω πια οι γυναίκες είναι περισσότερες από τους άνδρες εσένα τα μικρά σου την έχουν δώσει. Ρε ανωμάλα μην τολμίσεις και ξανάρθεις στο μαγαζί γιατί θα πω στον παιδί μου να σε βάλει αυτός φυλακή.
  • Μετάθεση γρήγορααααααααααα
    Μετάθεση γρήγορααααααααααα15/9/2011 4:51:00 μμ
    Τι γινεται εδώ στην Κω?? Μακριά να φύγουμε απο το Νησι!!
    • promazemata
      promazemata15/9/2011 6:45:00 μμ
      eksw apo edw
      • EPIC-MADNESS
        EPIC-MADNESS16/9/2011 9:19:00 πμ
        ΑΝ ΜΟΥ ΑΝΑΛΥΣΕΙΣ ΕΤΥΜΟΛΟΓΙΚΑ ΤΗ ΛΕΞΗ ΠΡΟΜΑΖΕΜΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΠΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΩ ΣΤΟ ΥΠΟΣΧΟΜΑΙ. Α ΡΕ ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΕ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΕ ΚΑΙ ΑΜΟΡΦΩΤΕ ΒΛΑΧΕ. ΠΟΣΟ ΚΟΜΠΛΕΞ ΚΑΤΩΤΕΡΟΤΗΤAΣ ΒΓΑΖΕΙΣ?
        • ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΕΙΣ!!
          ΕΧΕΙΣ ΠΟΛΛΑ ΘΕΜΑΤΑ, ΝΑ ΤΑ ΨΑΞΕΙΣ!!17/9/2011 9:02:00 πμ
          ΡΕ ΜΑDNES, ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ ΕΙΣΑΙ? ΤΕΤΟΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΤΑ ΚΑΤΑΔΙΚΑΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΙ ΕΜΕΙΣ. Η ΚΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΟΣ ΤΟΠΟΣ ΜΕ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΚΡΕΣ ΚΟΙΝΩΝΙΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΑΗΔΙΑΖΕΙΣ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΥΤΑ ΤΑ ΔΥΟ ΤΡΙΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΧΑΛΑΣΟΥΝ ΤΗΝΕΙΚΟΝΑ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ.
    • moys taktas
      moys taktas16/9/2011 10:59:00 πμ
      sta kommatiaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ
    ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ15/9/2011 5:36:00 μμ
    49ΧΡΟΝΟΣ,ΠΑΤΕΡΑΣ,ΜΑΝΑ,ΓΙΑΓΙΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΚΕΛΙ.ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΑΖΑΡΕΥΟΥΝ.
  • Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ
    Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΠΕΙ 15/9/2011 6:03:00 μμ
    ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΤΩΝ ΜΙΚΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ? ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΛΑΛΙΣΤΑΤΟΣ, ΕΣΤΕΙΛΕ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΑΝΤΟΥ ΠΟΥ ΕΠΙΑΣΑΝ ΤΟΥΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ! ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΙΑΔΕΡΑΣΤΕΣ ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, ΕΣΤΩ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΣΗ Ή ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΟΝ ΔΗΜΟ? ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ κ΄ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΑΥΤΑ ΧΡΗΖΟΥΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΩΝ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ, ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΡΑΞΕΩΝ. ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΔΗΜΟ. ΤΡΟΜΑΡΑ ΣΑΣ. ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ.
    • ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΕΣΥ
      ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΣΟΥ ΕΣΥ16/9/2011 7:18:00 πμ
      ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΙΜΙΑ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΕΦΤΑΙΓΕ.
  • ΑΣΕ ΦΙΛΕ
    ΑΣΕ ΦΙΛΕ 15/9/2011 6:14:00 μμ
    Ο Καίσερλης έχει ή θέλει να έχει μεσάνυχτα με τέτοια προβλήματα, Σιγά μην ασχοληθεί με τα κακοποιημένα παιδιά, με τα ναρκωτικά, και σιγά μην πόνεσε ποτέ του με όλα αυτά τα κοινωνικά δράματα, Τώρα του έχει κάτσει αυτή η χαζοκατάσταση περί συνεργατικών και νομίζει ότι κάτι κάνει.ΑΧ, Καίσερλη που η κοινωνία και που εσύ΄κακομοίρη μου.
  • φιλος
    φιλος15/9/2011 6:21:00 μμ
    ποιος ειναι ρε παιδια?ο γνωστος με τη μηχανη που το παιζει μαγκας
    • ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ φιλος
      ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟΝ φιλος17/9/2011 9:32:00 πμ
      Ειναι ο....Επάγγελμα στα χαρτιά ....αλλα στην πράξη κανείς δεν ξέρει με τι ασχολείται και πού βρίσκει τόσα λεφτά για να ζεί τόσοσ άνετη ζωή. Παλιότερα είχε εμπλακει......
      • Ο ΦΟΒΟ ΣΟΥ...........
        Ο ΦΟΒΟ ΣΟΥ...........26/9/2011 9:41:00 πμ
        ΣΕ ΤΙ ΕΙΧΕ ΕΜΠΛΑΚΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΛΕΣ??????ΛΟΙΠΟΝ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΤΕ ΕΞΥΠΝΟΙ ΟΛΟΙ ΣΑΣ ΑΚΟΥΣΤΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΔΗΘΕΝ ΠΑΙΔΑΡΕΣΤΗΣ ΓΙΑ ΣΑΣ Η Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΟΝΟ ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΡΑΣ...............ΑΝΤΕ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ ...ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΚΑΙ ΝΑ ΑΚΟΥΩ ΤΟΣΕΣ ΜΑΛΑΚ,,,,ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΣΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΚΡΕΜΑΣΜΑ............
    • ......
      ......19/9/2011 4:02:00 πμ
      AUTOS EINAI
    • Ο ΦΟΒΟΣ ΣΟΥ........
      Ο ΦΟΒΟΣ ΣΟΥ........26/9/2011 9:37:00 πμ
      ΕΔΩ ΣΑΣ ΘΕΛΩ.......ΟΛΟΙ ΛΕΝΕ ,ΛΕΝΕ,ΤΟΝ ΒΡΙΖΟΥΝ ...ΘΑ ΤΟΝ ΚΑΝΟΥΝ ,ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΞΟΥΝ....ΑΝΤΕ ΡΕ ΒΓΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ...ΟΝΟΜΑ ....ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ.ΤΙ ΦΟΒΑΣΤΕ?????ΕΑΝ ΝΑΙ ΤΟΤΕ ΜΗΝ ΜΙΛΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΓΝΩΣΤΟ...ΚΟΙΤΑΤΕ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΤΑ ΒΛΑΣΤΑΡΙΑ....ΜΑΘΕΤΕ ΠΡΩΤΟΙ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΤΡΟΠΟΥΣ....ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΕΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥ ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΔΕΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΛΑ ΠΙΑ..............ΚΟΥΤΣΟΜΠΟΛΗΔΕΣ ....
  • ΑΣΦΑΛΙΤΗΣ
    ΑΣΦΑΛΙΤΗΣ 15/9/2011 6:24:00 μμ
    Το τμήμα ασφάλειας σε συνεργασία με την εισαγγελία αλλά και με τους κοινωνικούς λοιτουργούς να καλέσουν σήμερα κάθε εμπλεκόμενο με αυτή τη υπόθεση, σήμερα κιόλας και να καταθέσουν όλα αυτά που γνωρίζουν και για όλα αυτά που ευθύνονται. Και βέβαια να απαγγελθούν κατηγορίες. Δεν μπορεί να συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε ένα τόπο και να βλέπεις από τη μία τους δράστες να κάνουν μπάνιο σε κεντρική παραλία προκαλώντας τους πολίτες και από την άλλη μια δικαιοσύνη και μια αστυνομική αρχή να περιμένου,τι?
  • mono sthn mpoxala
    mono sthn mpoxala15/9/2011 7:30:00 μμ
    KW MONO ESU TA KANEIS AUTA KAI OI MPOXALOI OI NTOPIOI OUST APO EDW SOURGELA KWOI
  • ..............
    ..............15/9/2011 7:31:00 μμ
    αν αυτος ειναι πατερας..τοτε τι να πω..δεν υπαρχουν λογια να τον περιγραψω ντροπη!!! εδειρε λεει την μικρη μα ετσι την εστειλε πιο βαθια στα σ..και το τελευταιο!! εξαρτατε λεει τι θα δει για να τον πλακωσει στο ξυλο??μυνηση να του κανει να τον κατσει μεσα τον διεστραμενο..και η μανα??... βουρκος...βρομια και δυσοσμια ολλοι για κ...,,
  • ΠΑΤΕΡΑΣ
    ΠΑΤΕΡΑΣ15/9/2011 7:47:00 μμ
    ΗΠΑ ΟΤΙ ΑΜΑ ΤΟΝ ΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΩ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΗΓΜΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ..... ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΟΥΣΗΣ.
    • eleos
      eleos15/9/2011 8:36:00 μμ
      soy to eixe pei prhn 8 mhnes k den ekanes tipota,exeis na deis to paidi soy 8 mhnes les kai an den se kaloysan sto tmhma akoma den ua endiaferosoyne...kai ypografeis,pateras?pa...teras eprepe na grapseis.
  • ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ
    ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ15/9/2011 8:05:00 μμ
    Και είναι πολύ καλός άνθρωπος. Αυτό που ήθελε και θέλει είναι το καλό των παιδιών του. Για την ιστορία: Εδώ και ΄δύο χρόνια προσπαθούσε να βρεί τρόπο να σώσει την κόρη του, αλλά, έβρισκε απέναντί του την πεθερά του και τη γυναίκα του σπέρνοντας μίσος στα παιδιά για τον πατέρα τους, για τους προφανείς λόγους.Γνώριζε ο άνθρωπος αλλά τον απειλούσαν οι πάντες ώσπου σκέφθηκε μετα και τις τελευταίες εξελίξεις να θυσιάσει και την ζωή του αν χρειαστεί προκειμένου να σώσει τα παιδιά.
  • ελεος
    ελεος15/9/2011 8:20:00 μμ
    ωραιος μπαμπας.ενα χρονο να δει το παιδι του στον ιδιο τοπο!μαθαινε ομως!και αμα τον καλεσε ο εισαγγελεας ,πηγε και καταθεσαι!μπραβο του!
  • ΣΠΥΡΟς
    ΣΠΥΡΟς15/9/2011 8:37:00 μμ
    ΟΛΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ Ο ΑΝΑΜΑΡΤΗΤΟς ΠΡΩΤΟς ΤΟ ΛΙΘΟ..........
  • αθινα
    αθινα 15/9/2011 8:50:00 μμ
    για ποια οικογενεια μιλαει ο σιγκεκριμενοσ.που και τα παιδια και γιναικα του εχουνε φαει τοσο ξιλο που τουσ φτανει για ολοι τουσ τι ζοι.λεει τιν πεθερα του μαστροπο για ρωτηστε τον κυριεκιαρι τη σχεση εχει με την πεθερα του και με την αδερφη τησ πεθερασ του/και αυτον να βαλουνε μεσα γιατι κατα το ημισυ αυτοσ φταιει που τα παιδακια φτασανε σε αυτο το σημειο
    • ΣΚΕΤΟΣ! ! ! ! ! ! !
      ΣΚΕΤΟΣ! ! ! ! ! ! ! 17/9/2011 12:49:00 πμ
      Μηηηηην…. Χάνετε τον χρόνο σας όλοι εδώ μέσα……. Οι καρακάξες τη θα κάνουνε…. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑ; ; ; ;
  • kos
    kos 16/9/2011 10:31:00 πμ
    ΕΓΩ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΣΟ ΜΕΣΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ Ο < ΚΥΡΟΣ> 49 ΧΡΟΝΟΣ ΣΕ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΞΩ ΠΑΛΛΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΗΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΧΑΡΕΣ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΦΟΒΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΕΞΩ
  • maria
    maria16/9/2011 11:30:00 πμ
    tha moy pei kapoios poios einai ? na filagomaste dld apo pantou? giati den dinoun stoixeia?
  • pros aegean
    pros aegean16/9/2011 3:57:00 μμ
    giati kyrioi tis aegean ola ta themata ta afinete stin proti selida gia kanena dyo meres kai ayto to toso simantiko thema to afinete toso ligo.Sas eyxaristo kai synxaritiria gia tin tosi kali douleia mexri tora
  • ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣΗ?
    ΝΑ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΒΕΒΑΙΩΣΗ?16/9/2011 5:36:00 μμ
    Μωρέ μάνα σαν δεν ντρέπεται. Βεβαίωση να κυκλοφοράει με τον ανώμαλο ελεύθερα? Βεβαίωση για να κάνει ταξίδια στο εξωτερικό με τον κολημένο με τα μικρά? ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΣ, ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΑΣΦΑΛΙΤΕΣ, ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΡΟΝΟΙΑΣ, ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΟΙΝΩΝΙΑ? ΟΠΩΣ ΕΛΕΓΕ ΚΑΙ Ο ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ:ΝΟΜΕ, ΝΟΜΕ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΛΘΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ?
    • Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ.
      Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΤΟΥ. 17/9/2011 9:14:00 πμ
      ΔΕΝ ΕΛΕΓΕ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΛΘΕΙΣ, ΑΛΛΑ... ΝΟΜΕ, ΝΟΜΕ, ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΠΕΜΒΕΙΣ, ΜΕΤΑ ΤΟ ΕΓΚΛΗΜΑ? ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ..!!! ΝΑ'ΣΑΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ.!!
  • ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ
    ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ 16/9/2011 5:49:00 μμ
    ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΓΙΑΝΝΗ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ ΣΤΗ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΕΤΣΙ, ΙΣΩΣ, ΞΥΠΝΗΣΟΥΝ ΑΡΚΕΤΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΥ, ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΝΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ, ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΚΑΙΩΣΥΝΗ, ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ. ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΛΙΒΕΡΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΣ (ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ) ΒΡΟΥΝ ΕΝΩΜΕΝΟΥΣ, ΑΠΟΦΑΣΙΣΜΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΟΧΙ ΦΟΒΙΣΜΕΝΟΥΣ.ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟ ΜΑΘΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΟΥΝ.
    • ΧΑΡΑ
      ΧΑΡΑ16/9/2011 6:31:00 μμ
      ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ.ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΣΗΨΗ.
  • κωσ
    κωσ16/9/2011 6:17:00 μμ
    ντροπη να λετε για πρωμαζεματα γιατι τα χειροτερα που συμβαινουν σε αυτο το νησι τα κανουν ντοπιοι και εγω ντοπια ειμαι και συγνωμη αν εχω παντερευτει πρωμαζεμα αλλα το καλυτερο του κοσμου
    • Αφροδίτη
      Αφροδίτη16/9/2011 6:40:00 μμ
      Είμαι γέννημα θρέμμα της Κω. Μέχρι να παντρευτώ, δεν ήξερα το μίσος που έχουν οι Κώοι για τους Έλληνες από άλλες πόλεις της Ελλάδας. Άκόμα και σήμερα δεν μπορώ να το κατανοήσω. Βέβαια, υπάρχουν άτομα (άνδρες και γυναίκες) που ήλθαν και έφεραν τον κακό τους χαρακτήρα και την απατεωνία τους. Οι περισσότεροι όμως από αυτούς (ένας είναι ο σύζυγός μου) είναι άνθρωποι τίμιοι, εγγράμματοι και μορφωμένοι. ΄Εχουν αποκτήσει αξιόλογα παιδιά, επιστήμονες και τεχνικούς. Πού είναι το κακό? Νισάφι πια!!!
      • ΠΡΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ
        ΠΡΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ17/9/2011 2:15:00 πμ
        ΕΧΕΤΕ ΑΠΟΛΥΤΟ ΔΙΚΙΟ. ΝΙΣΑΦΙ ΠΙΑ!ΚΑΠΟΙΟΙ ΕΠΙΛΕΞΑΜΕ ΤΗΝ ΚΩ ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ.ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥΣ ΕΑΥ ΤΟΥΣ ΜΑΣ.
        • ΠΡΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ
          ΠΡΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ17/9/2011 1:47:00 μμ
          ΑΦΟΥ ΣΕΒΕΣΤΕ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΑΣ ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΩΜΑΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ΜΑΣ. ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ ΕΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΔΙΚΑΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΚΟΛΗΤΟΥΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΡΧΕΣ. ΠΑΡΤΕ ΘΕΣΗ ΕΑΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟΝ ΟΜΟΡΦΟ ΤΟΠΟ ΜΑΣ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΤΕΚΜΗΡΙΟ ΤΗΣ ΑΠΟΧΑΥΝΩΣΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ.
          • ΧΑΡΑ
            ΧΑΡΑ17/9/2011 3:56:00 μμ
            ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΘΕΣΗ ΠΑΙΡΝΩ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΔΙΑΤΗΡΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΣΤΑΣΗ ΖΩΗΣ{ΣΥΝΑΝΑΣΤΡΕΦΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΟΣΟΥΣ ΕΚΤΙΜΩ}ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩ ΤΟΣΕΛΙΔΟ ΤΟ ΘΕΜΑ?ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΤΑ ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΕΣ ΘΗΡΙΩΔΙΕΣ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ?ΠΟΥ ΕΙ ΝΑΙ Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΣΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΒΑΘΜΙΣΗ ΤΗΣ ΕΙΔΗΣΗΣ?ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ?ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΞΕΡΕΤΕ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΑΔΗΛΩΝΕΤΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΙΡΝΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ.ΞΕΚΙΝΗΣΤΕ ΟΙ ΝΤΟΠΙΟΙ ΚΑΙ ΣΑΣ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΜΕ.
            • ΤΙΓΡΗΣ ΠΡΟΣ ΧΑΡΑ
              ΤΙΓΡΗΣ ΠΡΟΣ ΧΑΡΑ17/9/2011 5:06:00 μμ
              ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗ ΧΑΡΑ. ΟΛΟΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ, ΑΣ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΝΕΞΟΔΕΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΜΕ ΣΕ ΠΡΑΞΕΙΣ. ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΗ ΖΩΗ, ΟΣΟΙ ΑΓΑΠΑΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΥ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΕΤΟΙΑ ΤΕΡΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΚΑΙ ΟΣΟ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΧΩΡΑ ΤΟ ΘΕΜΑ, ΑΣ, ΠΡΑΞΟΥΜΕ ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ. ΤΟΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟ ΤΟΝ ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ, ΑΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΩΝ ΠΙΑΔΙΩΝ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ!
  • ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
    ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ16/9/2011 6:45:00 μμ
    ΠΑ...ΤΕΡΑΣ,ΜΑΝΑ.ΓΙΑΓΙΑ,49ΧΡΟΝΟΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΕΛΙ.ΣΤΟ ΔΙΠΛΑ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΣΧΟΛΙΑ ΕΔΩ ΕΥΧΕΣ ΚΛΠ Κ ΜΟΥΓΚΑ.ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΤΕ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ? ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΦΤΕΕΙ Η ΔΙΞΑΙΟΣΥΝΗ?ΝΑ ΔΙΚΑΣΕΙ ΤΙ?ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ Κ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ.ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΠΟΣΟ ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΕΓΚΑΤΑΛΗΨΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΖΕΙ Η ΠΕΘΑΝΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ?ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΠΙΚΑΛΟΥΜΕΣΤΕ ΑΣΤΥΝΟΜΙΕΣ Κ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ,ΑΥΤΟΙ ΚΡΙΝΟΥΝ ΜΕ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...ΔΩΣΤΕ ΤΟΥΣ
  • AFOU
    AFOU 17/9/2011 9:12:00 πμ
    APO TO NOMO MPOREIS NA DIMOSIEUSEIS TA ONOMATA TWV PAIDERASTWN , AFTOYNOY TO ONOMA GIATI DEN TO GRAFOYN?OSO GIA TOYS ''YPOTI8EMENOYS GONEIS ,AYTA POY 8ELW NA PW DEN PERIGRAFONTAI ME LOGIA.O PATERAS AN AGAPOUSE K NIAZOTAN GIA TO PAIDI TOY TO LIGOTERO POU 8A EKANE HTAN NA TON SPASEI STO KSYLO , TOSO POU NA MHN MPOREI NA PAREI TA PODIA TOY.ALLA DISTUXWS AUTOI DEN 8EWROYNTAI GONEIS!
  • GIATI
    GIATI17/9/2011 11:56:00 πμ
    KAPOIOI DEN GRAFOYN GIA TO UEMA AYTO KATI? MHPOS DEN EXEI ENDIAFERON H KATI ALLO PAIZH?
  • xaxaxaxxaxa
    xaxaxaxxaxa17/9/2011 12:56:00 μμ
    giati kathgorei kai thn pethera tou ....????
  • Ο ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗΣ
    Ο ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗΣ 17/9/2011 1:40:00 μμ
    ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΝΙΟ ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑ ΕΙΡΩΝΙΚΑ. ΕΧΕΙ ΕΞΑΓΡΙΩΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΠΟΥ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΝΤΟΛΗ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΡΑΙΤΕΡΩ.
  • ΤΙΓΡΗΣ: ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ  ΕΤΟΙΜΑ ΣΟΥ
    ΤΙΓΡΗΣ: ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ ΕΤΟΙΜΑ ΣΟΥ 17/9/2011 1:52:00 μμ
    ΓΙΑ ΝΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ. ΑΝ ΧΑΘΕΙΣ, ΠΟΥ ΗΘΕΛΕΣ ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΗ ΜΙΚΡΗ ΣΤΗ ΣΟΥΙΔΙΑ.......ΘΑ ΣΕ ΣΤΕΙΛΩ ΕΓΩ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΟΙ ΟΡΕΞΕΙΣ ΣΟΥ ΘΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ.
  • ΤΙΓΡΗΣ
    ΤΙΓΡΗΣ17/9/2011 1:58:00 μμ
    ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΝΕΑ ΕΣΑΓΓΕΛΕΑ: ΤΙ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥ ΑΠΑΓΓΕΛΕΤΕ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ? ΕΔΩ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΕΧΕΙ ΞΕΣΙΚΩΘΕΙ ΚΑΙ ΦΟΒΑΤΑΙ ΓΑΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΟΥΝ. ΤΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ, ΔΩΣΤΕ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΟΥΝ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΤΕΜΕ ΘΑ ΕΚΠΛΑΓΕΙΤΑΙ.
  • ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΤΙΓΡΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ
    ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΤΙΓΡΗΣ ΘΑ ΜΑΣ ΣΩΣΕΙ17/9/2011 2:01:00 μμ
    Τίγρη μαζί σου να στείλουμε εκεί που πραγματικά πρέπει να ζεί αυτός και όλοι οι όμοιοι του.
  • kos
    kos17/9/2011 2:03:00 μμ
    paidia parte to xampari o antropos exei megalo visma den th toy kanoun tipota kai tha kykloforaei me to kamprio o anomalos
  • ΜΙΧΑΛΗΣ
    ΜΙΧΑΛΗΣ17/9/2011 2:12:00 μμ
    Μάνα και πατέρας είναι οι κυρίως υπεύθυνοι για τα παιδιά, θα συμβούν και χειρότερα, η εισαγγελέας πρέπει να επέμβει άμεσα
  • ΤΙΓΡΗΣ ΠΡΟΣ ΚΩΣ
    ΤΙΓΡΗΣ ΠΡΟΣ ΚΩΣ17/9/2011 2:13:00 μμ
    ΕΑΝ ΕΧΕΙ ΒΙΣΜΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΤΟΤΕ ΜΑΥΡΟ ΦΙΔΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΦΑΓΕ ΟΛΟΥΣ. ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΕΙ Η ΚΑΡΔΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. ΞΕΡΕΙΣ ΥΠΑΡΧΟΥ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΤΡΟΠΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΤΕΤΟΙΑ ΑΧΑΡΑΧΤΗΡΗΣΤΑ ΕΠΙ ΤΗΣ ΓΗΣ. ..
  • ΑΠΟΡΙΑ
    ΑΠΟΡΙΑ17/9/2011 3:16:00 μμ
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΡΑΓΕ ΓΕΓΟΜΟΣ?Η ΑΠΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΠΟΘΗΜΕΝΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΟ Κ ΕΚΑΝΕ ΘΕΜΑ?ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΜΑΝΑ Κ ΚΟΡΗ ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙΑ ΔΕΝ ΔΕΧΟΝΤΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΙ(ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΝΕΙ ΣΥΛΗΨΗ)Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙ ΛΕΕΙ ΦΑΝΤΑΖΕΤΕ.ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙΑ Κ ΕΓΙΝΕ ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΤΙ ΑΛΛΟ ΕΧΟΥΜΕ?ΕΔΩ ΜΕΡΙΚΟΙ(Η ΕΝΑΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΨΕΥΔΟΝΥΜΑ)ΚΑΤΗΓΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΝ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΛΛΟΙ (Η ΑΛΛΟΣ) ΚΑΝΟΥΝ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΘΕΩΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΩ.ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΜΟΔΙΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ
    • ΑΠΟΡΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΤΗΚΕΣ
      ΑΠΟΡΙΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΤΗΚΕΣ17/9/2011 6:04:00 μμ
      ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΜΑΚΑΚΕΣ ΜΑΣ ΠΕΡΝΑΣ,ΤΟΣΟ ΚΟΙΜΗΣΜΕΝΟΥΣ ΜΑΣ ΝΟΜΙΖΕΙΣ? ΠΟΙΑ ΜΑΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΡΕ ΑΠΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΟΙΑ ΚΟΡΗ? ΠΟΙΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΠΟΙΑΣ ΣΧΕΣΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΜΕΝΟ? ΕΔΩ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΟΤΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΛΟΙΤΟΥΡΓΗΜΑ, ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΜΕΝΟΙ. ΜΟΝΟ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΦΡΑΖΕΙΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ!
    • pros aporia
      pros aporia17/9/2011 6:32:00 μμ
      ti apouhmena na exeis me ena remali? to skefuhkes gia na to peis h eisai o idios? gnorizomaste toso kala oloi poy mono aporia den moy prokaleis aporia gia thn aporiasoy.as xypnisei o kosmos kai ua deis meta poles apories ston ypnosoy giat sto xypnisoy eina ola parapoly alhuina kai pragmatika.ate rora aporia na zhseis toys efialtes soy.
  • πολίτες
    πολίτες 17/9/2011 3:39:00 μμ
    Δεν χρειαζόμαστε κανένα δήθεν ΤΙΓΡΗ, υπάρχουν νόμοι και θεσμοί για να εφαρμόσουν τη δικαιοσύνη
    • ΧΑΡΑ
      ΧΑΡΑ18/9/2011 2:25:00 πμ
      ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΗ ΣΗΨΗ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΚΑΤΑΡΓΗ ΣΗ ΘΕΣΜΩΝ ΚΑΙ ΝΟΜΩΝ.ΑΝΤΙΘΕΤΑ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΙΑ ΥΓΙΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΑΣΠΙΣΕΙ ΤΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΕΥΚΟΛΥΝΕΙ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ.ΚΥΡΙΕ ΚΙΑΡΗ ,ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΔΕΝ ΠΑΡΑΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ?
  • TIΓΡΗΣ: ΣΥΜΦΩΝΩ  ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ!!
    TIΓΡΗΣ: ΣΥΜΦΩΝΩ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΟΛΙΤΕΣ!!17/9/2011 5:52:00 μμ
    ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ. ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΟ ΝΟΜΟ? ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΠΡΟΒΛΕΠΕΙ ΑΝΩΤΑΤΗ ΠΟΙΝΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ ΤΑ 20 ΧΡΟΝΙΑ? ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ? ΤΙ ΘΑ ΕΛΕΓΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΑΝ ΚΑΠΟΙΟ ΠΑΙΔΙ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΣΟΥ Ή ΚΑΠΟΙΑΣ ΚΟΝΤΙΝΗΣ ΖΟΥΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΦΙΑΛΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΆ? ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΘΕΣΜΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑΤΟΥΣ ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ, ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΡΙΑ(3)ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΝΕΝΑ ΝΟΜΟ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ.
    • φιλε τιγρη
      φιλε τιγρη17/9/2011 6:48:00 μμ
      ΣΕ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΑΥΤΟ. ΜΕ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΠΕΡΝΑΣ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΜΟΥ. ΕΙΜΑΙ ΚΑΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΑΤΟΜΑ. ΜΕ ΑΠΕΙΛΟΥΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΕΞΑΦΑΝΗΣΟΥΝ.ΒΛΕΠΕΙΣ Ο ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ.ΑΣΕ ΘΑ ΣΕ ΒΡΩ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΤΑ ΠΩ ΟΛΑ.
  • ΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
    ΠΟΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ17/9/2011 6:13:00 μμ
    ΡΕ ΣΕΙΣ ΕΧΕΙ ΛΕΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΕΡΜΕΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΛΥΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΡΙΑ.ΣΤΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΚΑΚΟΠΡΙΝΑΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΞΗΓΗΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑΚΙΑ. ΚΑΝΕ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΝΑΥΤΙΚΟ ΟΜΙΛΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΟΥΣΕΙΣ ΚΑΘΕΤΙ ΠΟΥ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΗΜΗΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΑΠΟΡΙΕΣ.ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΝΑΛΗΨΗ.ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΜΕΝΟ ΝΑ ΣΟΥ ΔΕΙΞΕΙ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ ΤΟΥ.Α,ΡΕ ΑΠΟΡΙΑ ΠΟΣΑ ΞΕΡΕΙΣ!
    • ............
      ............17/9/2011 6:51:00 μμ
      ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΤΙΓΡΗΣ Η ΧΑΡΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ....Η ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ?ΤΕΣΠΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ?ΤΑ ΚΑΤΕΘΕΣΕΣ?ΕΔΩ ΤΙ ΤΑ ΛΕΣ Κ ΜΑΣ ΖΑΛΙΖΕΙΣ?
      • ΔΕΝ ΖΑΛΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ
        ΔΕΝ ΖΑΛΙΖΕΣΑΙ ΜΕ ΤΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ 17/9/2011 7:02:00 μμ
        ΣΟΥ, ΔΕΝ ΖΑΛΙΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΣΟΥ. ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΤΙ, ΑΛΛΟ ΤΟΣΟ ΘΑ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΣΑΙ. ΕΑΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΤΙΓΡΗΣ, Η ΧΑΡΑ , Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ, ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ, ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΑΠΙΑ ΚΡΕΑΤΑ, ΕΝΩ ΕΣΥ? ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΕ ΑΥΤΑ ΑΝ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ.
  • ΜΑΡΙΑ,. ΤΙΓΡΗ ΔΩΣΕ ΣΥΝΘΗΜΑ
    ΜΑΡΙΑ,. ΤΙΓΡΗ ΔΩΣΕ ΣΥΝΘΗΜΑ17/9/2011 6:41:00 μμ
    Και όλοι μαζί σου, σου υπόσχομαι να παμε και μαζι στην εισαγγελεα να τισ πω και καποια αλα γεγονοτα που αφορουν ταχα απωνυμουσ πολιτεσ. Υπαρχει μεγαλη σαπιλα τιγρη στο νησι μασ, δεσ και με τοτσ αστυνομικουσ, ναρκωτικα ,μαστροπιεσ και ενα σορο βρομιεσ.ολοι γνοριζουν αυτον που συζει με το κοριτσακι, γνοριζουν και πολλα αλλα.εμαθα οτι και η καινουργια εισαγγελεας ειναι καλη. μακαρι να τουσ μαζεψει ολουσ αυτουσ που μολυνουν την κοινωνια.
  • ANTIGONH
    ANTIGONH17/9/2011 7:39:00 μμ
    Πάντως εγώ όταν βλέπω αυτό το άτομο να κυκλοφορεί με τη μεγάλη κυβισμού μηχανή και πολλές φορές να έχει και κάποια πιτσιρίκα απο πίσω δεν ξέρω αλλά κάτι επιθετικό μου βγαίνει. Δηλαδή να κάτι να τον κατεβάσω απο τη μηχανή και να του δώσω δυο χαστούκια και ας φάω και εγώ μερκές δεν είναι εκεί το θέμα. Ασφαλώς και θα πρέπει να επέμβει άμεσα η δικαιοσύνη γιατί το θέμα είναι ιδιαίτερα σοβαρό όμως εμείς σαν κοινωνία αυτά τα αίσχη πρέπει να τα κτυπάμε να τα καταγγελουμε και να τους ξεμπροστιάζουμε.
  • ΡΟΥΛΑ
    ΡΟΥΛΑ17/9/2011 11:12:00 μμ
    Εάν νομίζει ότι θα γλυτώσει τότε ζεί στον κόσμο των κανιβάλων.Έχω και εγώ για τη γούνα του αρκετά και πιστεύω ότι είναι η κατάλληλη στιγμή να καταγγείλω στην νέα εισαγγελέα τα όσα έχουν συμβεί.΄Δέν μπορώ να πιστέψω πως αυτός και μερκοί ακόμα ζούν και αναπνέουν τον ίδιο αέρα με τους υπόλοιπους.Είμαι πεπισμένη ότι τόσο η εισαγγελέας όσο και η ασφάλεια με επικεφαλής τον κ Σταυρόπουλο Ανδρέα θα κάνουν αυτό που πρέπει. Μιλάμε για παιδιά που βιάζονται στο σώμα και στη ψυχή.
    • Ο ΦΟΒΟΣ ΣΟΥ....................
      Ο ΦΟΒΟΣ ΣΟΥ....................25/9/2011 10:08:00 πμ
      ΠΙΣΤΕΨΕΜΕ ...ΕΙΣΑΙ Η ΠΙΟ ΑΚΑΤΑΛΛΗΛΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΚΑΙ ΨΥΧΙΚΟ ΒΙΑΣΜΟ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ .ΓΙΑΤΙ????ΓΙΑ ΣΚΕΨΟΥ..................ΕΣΥ Η ΙΔΙΑ ΒΙΑΖΕΙΣ ΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΤΩΝ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ!ΑΝΤΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ,ΟΙΤΑ ΤΗΝ ΚΑΜΠΟΥΡΑ ΣΟΥ.
  • ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ
    ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ17/9/2011 11:58:00 μμ
    ΜΠΟΧΑΛΟΙ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΤΙΣ ΨΥΞΟΠΑΡΘΕΝΕΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΤΗΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΑΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ Η ΑΙΜΟΜΙΞΙΑ ΠΑΕΙ ΣΥΝΝΕΦΟ
  • κως
    κως18/9/2011 2:09:00 πμ
    Ενα εχω να πω το κυκλωμα παιδεραστιας ειναι τοσο μεγαλο και περιλαμβανει και ανθρωπους σε υψιλες θεσεις που αυτη τον καλυβουν και αυτη την φορα οπωσ και πριν 4 χρονια οταν του ειχε γινει καταγκελια για παιδεραστια αλλα τον ειχαν καληψει παλι τα μεγαλα μεσα ποθ εχει αλλα δεν πειραζη οτι κανεις στη ζωη σου μπροστα σου θα τα βρεις
  • Δημοτης Κω
    Δημοτης Κω 18/9/2011 9:37:00 πμ
    Διαβαζω τα παραπανω και βγαινω απο τα ρουχα μου! Αγαπητοι συνδημοτες τ ιπεριμενετε; Ειστε τοσοι και γνωριζετε τοσα και σιωπαινετε; Ειστε συνυπευθυνοι και ειμαστε αξιοι της μοιρας μας Ενημερωστε να προλαβουμε τα χειροτερα Με συνεση..
  • η κοινωνια βοα
    η κοινωνια βοα18/9/2011 9:58:00 πμ
    η κοινωνια βοα για καποιους γνωστους παιδεραστες και οι θεσμοι κοφευουν.δυστυχως η ελλαδα εχει χρεοκοπησει σε ολα. εμεις παρακολουθουμε αμιλητοι, αλλα καποια στιγμη ο λαος θα παρει τον νομο στα χερια του, αφου υπαρχει παντελης απουσια του κρατους.
  • ΟΙ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΑΥΤΕΣ
    ΟΙ ΑΔΥΝΑΜΙΕΣ ΤΟΥ ΑΥΤΕΣ18/9/2011 11:29:00 πμ
    ΔΕΝ ΚΟΒΟΝΤΑΙ. ΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΤΑ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΕΓΑΛΕΣ ΚΑΙ ΩΡΑΙΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΨΥΧΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ? ΤΙΠΟΤΑ, ΟΣΑ ΚΑΙ ΝΑΤΟΥ ΕΧΩ ΠΕΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΕΧΕΙ ΤΟ ΑΚΑΤΑΛΟΓΙΣΤΟ, ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΠΙΡΕΑΖΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΧΡΟΝΙΑ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ? ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΜΙΚΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΠΡΙΝ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΙΚΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ.ΑΝΤΩΝΗΣ
    • ΠΡΟΣ 73 ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
      ΠΡΟΣ 73 ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ18/9/2011 3:25:00 μμ
      Η ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΣΟΣ.ΔΕΝ ΘΑΡΑΠΕΥΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΟΠΤΕΥΟΝΤΑΙ. ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΦΟΡΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΕΤΟΙΑ ΕΠΙΚΥΝΔΙΝΑ ΑΤΟΜΑ.ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΛΙΤΕΣ ΟΤΑΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΛΗΨΗ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ,ΑΛΛΑ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ(ΠΡΟΝΟΙΑ,ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ,Κ.Λ.Π.)ΑΝ ΣΥΝΕΙΔΗΤΙΠΟΙΗ ΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΕΙ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΙΣΩΣ ΓΙΝΟΥΜΕ ΠΙΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟΙ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΕΙ
    • PROS ANTWNIS
      PROS ANTWNIS29/9/2011 9:31:00 μμ
      BRE KAKOMATHIMENE EXEIS PATISI PANO SE OLOUS GIA TIN DIKIASOU ANESI TA DIKA SOU BITSIA POU TA BAZIS TO PEZIS ESY O KALLOS XAXAXAXA¨!!!!!!
  • ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΟΤΗ
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΗΜΟΤΗ18/9/2011 11:38:00 πμ
    ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ. ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΝΤΑΙ, ΟΛΟΙ ΟΣΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΚΑΘΕ ΠΡΑΞΗ ΤΟΥ ΝΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ.ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΕΞΩ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΞΥΠΝΑΤΕ ΓΙΑ ΚΑΚΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΙΣ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΣΩΜΑΤΑ ΜΙΚΡΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΙΛΑΜΕ.ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΚΥΡΙΤΣΗ ΟΥΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΟΛΤΙΚΗ ΚΑΙΣΕΡΛΗ.ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΝΑ ΠΡΑΞΕΙ ΤΑ ΑΥΤΟΝΟΗΤΑ:ΝΑ ΚΑΛΕΣΕΙ ΠΑΤΕΡΑ,ΜΗΤΕΡΑ,ΓΙΑΓΙΑ,ΑΔΕΛΦΑΚΙΑ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟΥΣ ΛΟΙΤΟΥΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΔΡΑΣΤΗ.
  • ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ18/9/2011 11:59:00 πμ
    Πού ενώ όλος ο κόσμος γνωρίζει για τα απίστευτα εγκλήματά του εις βάρος πολύ μικρών πιαδιών, ενώ γνωρίζουν για το βούλευμα που εξιστορεί τις βρώμικες πράξεις του και που τον παρέπεμπε να δικαστεί στο δικαστήριο, τι έκαναν οι περισσότεροι που γνώριζαν? ΑΠΛΑ, ΤΟΝ ΤΙΜΗΣΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΡΟΣΦΑΤΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ! ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΛΑΟΣ, ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΠΙΑΔΙΑ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ ΜΟΥ!! ΒΡΕ, ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΟΡΔΕΛΟ?
  • ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ?
    ΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ?18/9/2011 2:54:00 μμ
    Μήπως αυτός που υπογράφει με την επωνυμία της καταγωγής του, αυτός που κάθεται στη πλατεία εκεί στη συνεργατική και πουλά στους αφελείς ιστορίες για μεταξωτές κορδέλες? Και εγώ γνωρίζω για το βούλευμα αυτό και είνα απορίας άξιο πώς και δεν έφτασε αυτή η υπόθεση στα δικαστήρια.Κάτι περίεργα παίχτηκαν, γνωρίζω όμως ότι στο χωριό του ούτε που θέλουν να τον βλέπουν.Επίσης η υπόθεση ψάχνεται ξανά διότι όντως είναι πολύ σοβαρή.
  • pros dimoti ko
    pros dimoti ko18/9/2011 3:17:00 μμ
    mpravo soy oli mazi na pame gia katgkelies fylaki stoys anomaloys pederastes
  • alfa
    alfa18/9/2011 4:06:00 μμ
    πεχνιδια ειναι ολλα αυτα ...ο πατερασ εχει το λογο του.....και δεν τον ξερουμε....η κοπελα στην μιχανη ειναι η 19 χρονη κορη του και μενουν μαζι καθε καλοκερι και φετοσ μενει και το χειμονα ....επι 3 χρονια νομιζουν ολλοι οτι ειναι καπιο αλλο κοριτσι ....αυτη ειναι η προτοκορη του....ολλα ειναι στιμενα και αφορμεσ για να διελισουν τον ανθροπο οι γνωστοι της κω που μια πετρα δεν βαζουν αλλα ριχνουν λασπη να κερδισουν μεσα απο ενα γραφειο.....
  • ARXISAN OI APILES?
    ARXISAN OI APILES?19/9/2011 12:02:00 μμ
    TI EGINE OI BROMIARIDES ARXISAN NA APEILOYN? ORAIA KANTE TOYS PAIDERASTES KAI HROES SAN DEN NTREPESTAI. NA EPEMBEI H EISAGGELEAS GIATI TA PRAGMATA DEN PANE KALA. APEILOYN POIOI? AYTOI POY PREPEI NA PANE GIA OLH TH ZOH TOYS FYLAKH? GIA NA DOYME POIOS UA GELASEI TELEYTAIOS, GIA NA DOYME GIATI STO TELOS UA UELEI NA GINEI KAI DHMARXOS O PAIDERASTHS! PANE NA TA KOYKOYLOYSOYN ME TA PAPAGALAKIA POY APILOYN.RE OIKOGENEIES EXETE,PAIDIA EXETE, PISTEYETE KAI POY?AN XAUHTE.
  • ΕΚΕΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΣΟΥ
    ΕΚΕΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΣΟΥ19/9/2011 12:27:00 μμ
    Στο τέλος βρε ανώμαλοι θα πείτε ότι το νησί κοιμήθηκε ένα βράδυ και ήδε απλά ένα εφιάλτη και όταν ξύπνησε κατάλαβε ότι ήταν ένα όνειρο και πάει τελείωσε. Μα πόσο άρρωστοι είστε και πόσο βουτηγμένοι στα..? ...Ρε εάν υπάρχουν και γονείς που υποστηρίζουν τέτοια άρρωστα βλαπτικά για την κοινωνία άτομα μήπως να σας αντιμετωπίσουμε και εσάς ανάλογα?
  • ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΕΝΕ
    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΛΕΝΕ20/9/2011 9:03:00 πμ
    ΟΤΙ Η ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΕΔΩΣΕ ΕΝΤΟΛΗ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΘΕΙ Η ΥΠΟΘΕΣΗ ΣΕ ΒΑΘΟΣ.
  • H kα ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ
    H kα ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ21/9/2011 6:06:00 μμ
    Να ασχοληθεί με την υπόθεση αυτή σοβαρά, διότι, ο παιδεραστής άρχισε να γίνετα ιδιαίτερα προκλητικός και για ότι συμβεί στο εξής θα φέρουν μεγάλη ευθύνη, τόσο η εισαγγελική αρχή, όσο και η αστυνομική. Πολλά γίνονται τώρα τελευταία και δεν ξέρω ως Μητέρα τι πρέπει να κάνω.Εφιστώ δε την προσοχή στους συμπολίτες μου την σχέση στο εξής, τόσο με τον παιδεραστή συτόν, όσο και με άλους που οι περισσότερι τους γνωρίζουν, αλλά, κρατάνε το στόμα τους κλειστό.Είμαι Μάνα αλλά το ποτήρι ξεχείλησε!
  • ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΗΤΕΡΑ21/9/2011 6:16:00 μμ
    ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΑΤΕΥΤΟΥΝ ΟΙ ΥΓΕΙΕΙΣ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΝΟΜΙΜΕΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΕΣ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΚΥΚΛΩΜΑΤΑ:ΜΑΣΤΡΟΠΙΕΣ,ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΙΕΣ, ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΟΝΕΙΡΑ.ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΑ ΛΟΓΙΑ. ΤΟΥΣ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΟΛΥΣΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΑΣ ΤΟΥΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΜΕ ΤΗΝ ΣΤΑΣΗ ΜΑΣ ΟΤΙ ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΨΥΧΩΝ ΚΑΙ ΣΩΜΑΤΩΝ ΕΙΔΙΚΑ ΜΙΚΡΩΝ ΠΙΑΔΙΩΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΙΜΩΡΟΥΝΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ.
  • ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
    ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ21/9/2011 6:21:00 μμ
    Που αναλαβανουν την υπερασπιση ειδικα των παιδαιραστων να κανουν την αυτοκριτικη τους.αληθεια στα παιδια τους τιλενε?οτι σημερα εφερα μεροκαματο υπερασπιζοντας παιδαιραστες?αν συνεβαινε στα παιδια τους θα τους παρειχαν την νομικη τους βοηθεια η αλλο τα δικα μας και αλλο τα ξενα?
  • βρε τον κατσουνα που σας λεο
    βρε τον κατσουνα που σας λεο21/9/2011 6:26:00 μμ
    θα παρο τον κατσουνα ε και τι εχη να γινη θα τους κανω εγο να μην ξανακατουρισουν οχι που κανουν αυτα τα αισχη.φερτε τους απο κερμετε μερια να τουσ περηπιηθω καλα.
  • αντωνης.τονηδα να κυκλοφορει και ανεβηκε το αιμα
    αντωνης.τονηδα να κυκλοφορει και ανεβηκε το αιμα21/9/2011 6:34:00 μμ
    στο κεφαλη μου.βρε αυτοσ δεν καταλαβενει τιποτα.το πεζη και θυμα βρε τον καιμενο βρε που τον κυνηγανε.αληθεια γιατι τον κυνηγανε το παιδι?μηπως για την ομορφια του, μηπως γιατι ειναι σκληρος αντιπαλος στη δουλεια του ¨Η μηπως κυνηγαει τουσ κακους του νησιου και το πληρωνει με αυτο τον τροπο? βρεσυ μπας και εκτος απο ανωμαλοσ εισαι και κατι αλλο?επρεπε να ζουσες αλλου για να δεισ τι συβαινε με τετοιυσ σαν και σενα.
  • ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ
    ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΤΟΜΑ21/9/2011 6:39:00 μμ
    ΠΩΣ ΟΙΨΥΧΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΞΗΓΗΣΕΙΣ. ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΝΑ ΑΣΕΛΓΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΑΙΔΙ?ΑΚΟΜΑ ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΡΡΩΣΤΟΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ?ΜΠΟΡΟΥΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΝΑ ΘΕΡΑΠΕΥΤΟΥΝ?
  • SYMFONO ME TON KATSOYNA
    SYMFONO ME TON KATSOYNA21/9/2011 6:47:00 μμ
    AYTOI MONO KATSOYNAS TOYS XREIAZETAI.OYST KOP... ANOMALOI,ARVSTA KAI S.....PEDA.RE ME MIKRA KORITSAKIA? MOLIS HLUA APO AUHNA KAI KAPOI SYMPATRIOYES EKEI MA ROTOYSAN POS EINA AKOMA ELEYTEROI KAI DEN TOYS PETAJAN STH UALASA?
  • ANTIGONH ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ
    ANTIGONH ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ21/9/2011 6:52:00 μμ
    Εγώ πάντως σας το είπα όταν τον βλέπω στο δρόμο έτσι προκλητικά που συμπεριφέρεται λέω παναγιά μου βοήθα μην τον ορμήσω και πάω φυλακή. Αλλά που θα μου πάει.....
  • GIATI OI PEDERASTES
    GIATI OI PEDERASTES24/9/2011 1:35:00 μμ
    FOBOYNTAI TON KERMETE? GIATI EKEI TOYS KANOYN SOYBLAKIA....
  • ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΦΑΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΦΥΛΟ
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΠΑΤΕΡΑ ΦΑΤΟΝ ΤΟΝ ΠΑΙΔΟΦΥΛΟ24/9/2011 1:39:00 μμ
    ειμαι φιλος του πατερα χρονια πολα και του δινω συγχαριτυρηα που δεν κανη πισο.και του λεο οτι ειμασται μαζι του μεχρη να παει φυλακιη παιδοφυλος. ΝΙΚΟΣ ΑΓ.
  • ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΟΥ
    ΜΗΝ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΜΟΥ24/9/2011 5:09:00 μμ
    Να περασςησ απο τον κερμετε και μην το παιζεισ πολυ γιατη οι παιδοφιλοι ξερεισ τι τελοσ εχουν.εδω δεν ειναι πακισταν
  • ΖΕΧΡΑΖΑΤ
    ΖΕΧΡΑΖΑΤ24/9/2011 5:18:00 μμ
    ΑΣΖΗΝΑΝΤΙΝΑ ΠΙΛΑΦΙ ΚΑΤΑΙΘΗΦΑΣΟΥΛΑΔΑ ΠΑΓΚΛΑΒΑ ΣΧΟΛΑΤΕΝΥΑΒΓ. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΠΑΣ ΜΕΣΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΣΕΡΒΙΡΟΥΝ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΧΩΝΕΨΗ.ΑΝ ΚΑΙ ΜΑΙΝΩ ΣΤΗ ΚΑΛΥΜΝΟ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΤΗ ΚΩ ΚΑΙ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΠΡΑΜΑ ΑΠΟ ΜΑKΑΚΟΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ.
  • ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ
    ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ24/9/2011 5:20:00 μμ
    TON PARADEXOMAI TON ANOMALESKOY.KATAFERNEI NA THN GLYTONEI PANTA.MALON EDV STO NHSI EXEI POLOYS.
  • GOGOS
    GOGOS24/9/2011 5:42:00 μμ
    H KOS MAS EMPNEEI KAI MAS ODHGEI GIA NA BROYME TO XAMENO MAS NHSI.ASXETO H SXETIKO ME TON PAIDERASTH?
  • ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑΕΙ
    ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΑΤΟΜΟ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑΕΙ24/9/2011 8:30:00 μμ
    ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΗΠΩΣ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ? ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΟΥ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΤΗΓΓΕΙΛΕ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ.ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΞΙΣΟΥ ΣΟΒΑΡΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ.ΤΩΡΑ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ? ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ. ΕΧΕΙ ΔΙΑΤΑΧΘΕΙ ΠΡΟΚΑΤΑΡΚΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ,ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΣΚΛΗΘΕΙ ΜΗΤΕΡΑ,ΓΙΑΓΙΑ,ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ? ΥΠΗΡΞΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΣΤΗΜΕΝΑ.
  • Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΟΦΕΙΛΕΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ
    Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΟΦΕΙΛΕΙ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΓΓΕΛΙΑ24/9/2011 8:45:00 μμ
    ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ κΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΣΤΑΤΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΕΙ.ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ. ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΘΑΡΟ ΔΙΚΗΓΟΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙ ΤΗ ΝΟΜΙΚΗ ΣΥΝΔΡΟΜΗ. ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ.ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΗΣ ΚΩ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΕΥΡΟ ΤΟΥ ΠΑΤΕΡΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥ ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΥ.ΑΝ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΡΡΩΣΤΑ ΠΟΥ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΟΥΜΕ ΩΣ ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟΤΕ ΑΣ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ!
  • ΣΥΜΦΩΝΩ  ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ
    ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΙΟ24/9/2011 11:18:00 μμ
    ΑΝ ΔΕΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΓΥΡΩ ΜΑΣ ΠΟΙΑ ΟΝΤΩΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΣΤΕ, ΤΟΤΕ ΝΑΙ, ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΠΝΙΓΟΥΜΕ.ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΒΛΑΠΤΕΙ ΣΟΒΑΡΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑΣ. ΚΑΙΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΜΑΣΤΕ ΩΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΕΚΤΡΕΦΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΙΤΕΣ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΤΗΝ ΠΑΡΤΙ ΤΟΥΣ.ΔΥΣΤΥΧΩΣ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ ΜΕ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΕΣ:ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΙΑ ΤΟΥΣ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟΥΣ ΑΓΚΑΛΙΑΖΟΥΜΕ.ΜΡΑΒΟ ΜΑΣ!
  • ΑΡΑΓΕ ΠΩΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ
    ΑΡΑΓΕ ΠΩΣ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ24/9/2011 11:32:00 μμ
    Πού διαπράτουν τέτοια εγκλήματα,με ποια συνειδηση,με ποια σκέψη για το αύριο? Ήθελα να ξερα τους εφιάλτες που τους επισκέπτονται τις νύχτες, έτσι, για να τους πώ να είναι ιδιαίτερα βασανιστικοί, τόσο, όσο οι βρώμικες οι πράξεις τους.Το ίδιο βέβαια ισχύει και για τους λίγους ευτυχώς, που βρίσκονται δίπλα τους που ενώ γνωρίζουν όχι μόνο τους υποθάλπτουν αλλά δημιουργουν και διάφορα σενάρια ότι τάχο τους κυνηγάνε για άλλους λόγους τους καιμένους αυτούς και τους κακούς εμάς.Α, ΝΑ ΧΑΘΕΙΤΕ ΒΡΩΜΟΣΚΙΛΑ.
  • ΕΝΑ ΠΡΟΜΑΖΩΜΑ ΕΚΤΟΣ ΚΩ
    ΕΝΑ ΠΡΟΜΑΖΩΜΑ ΕΚΤΟΣ ΚΩ25/9/2011 9:18:00 μμ
    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ!!!!!ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ?ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΓΕΝΙΚΑ ΟΙ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥ ΤΟΠΟΥ?ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΟΜΑΣΤΕ ΛΙΓΟ?ΤΣΙΠΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ?ΤΙ ΜΑKΑΚΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΧΕΤΚΑ ΜΕ ΤΟ ΒΙΣΜΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΤΟ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΕΡΑΣ!!!ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΣ ΜΑΓΚΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ?ΝΑ ΤΟΝ ΔΩΣΕΙ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΛΗΤΑΡΑ.ΑΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΥΠΗΡΟ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ,ΠΡΩΤΑ ΘΕΛΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΑΥΤΟΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΕΡΑΣ.
  • ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ
    ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ 26/9/2011 8:36:00 πμ
    ΘΕΛΟΥΝ ΚΡΕΜΑΣΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ, ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΧΟΥΝ ΝΟΜΙΚΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑΧΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΣΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΨΕΥΤΟΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ. Α,ΡΕ ΒΡΕΜΕΝΗ ΣΑΝΙΔΑ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΚΑΙ ΨΕΥΤΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΕΧΕΣ ΚΑΙ ΨΕΥΤΟΕΠΙΣΤΟΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ.ΑΥΤΗ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΣΚΟΝΙΣΕΙ ΤΗΝ ΥΠΟΘΕΣΗ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΕΙ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΑΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΑΝΤΡΕΥΤΕΙ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙ ΜΑΡΤΥΡΕΣ ΠΟΥ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ, ΤΙ ΚΑΝΕΙ? ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ...ΝΟΜΕ, ΝΟΜΕ!
  • ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ
    ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ26/9/2011 8:54:00 πμ
    Τι γίνεται με τις καταγγελίες του Πατέρα στην ασφάλεια, τι γίνεται με όλα αυτά τα σοβαρά που κατήγγειλε στον αέρα, τι γίνεται με την γιαγια και την μητέρα, τι γίνεται με το θράσος του ανώμαλου που απειλεί, λες και θα τον φοβηθούμε,τι γίνεται με το παιδικό πορνογραφικό υλικό και τους σκληρούς δίσκους, τι γίνεται με τις προκαταρκτικές αλλά και τις ειδικές ανακρίσεις μιας εξόχως σοβαρής υπόθεσης όπως η συγκεκριμένη?Σιγά, σιγά για να μην ξυπνησουμε τη δικαιοσύνη!
  • ΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ?
    ΠΩΣ ΕΙΠΑΤΕ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ?26/9/2011 10:38:00 πμ
    ΕΛΑΤΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΑΙ? ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΧΟΥΝ ΜΙΑ ΤΙΜΗ? ΑΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ! ΕΔΩ ΜΠΟΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΑΓΓΕΛΩΝ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΟΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΝΑ ΖΗΤΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟΖΗΜΙΩΣΗ ΓΙΑ ΗΘΙΚΗ ΒΛΑΒΗ! ΟΛΟΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΣΟ ΒΡΩΜΙΚΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΙΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΑΡΧΕΣ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΩΜΑΛΙΕΣ ΤΟΥΣ, ΑΛΛΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΩΝ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ. ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΜΟΝΟ ΤΕΡΑΤΑ ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΝ ΕΞΩ ΝΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ.
  • MPOXALI
    MPOXALI29/9/2011 9:50:00 μμ
    STO IDIO KAZANI BRAZETE OLOI O PATERAS OPOTE EDINE TO PARON TROGAN KAI ENA XERI XYLO OLOI.PIO EINAI TO PROBLIMA TOU...? MPOXALI OLOI BMILATE GIA TA MEGALA SAS ERGA ME PERIFANIA POSES XENES ANILIKES PART..... EEEE (A....)TORA TO PEZIS PANAGIA.OUSTTT OLOI SAS MAZEPSTE TIS KORES SAS APO TA BARAKIA ANILIKA LIOMA AYTA DEN TAN BLEPETE.
  • ΑΤΕ ΡΕ ΜΠΟΧΑΛΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ
    ΑΤΕ ΡΕ ΜΠΟΧΑΛΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ30/9/2011 9:35:00 πμ
    ΙΣΥΧΟ ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ.....
  • Ο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΑ ΛΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
    Ο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΑ ΛΥΣΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ30/9/2011 9:40:00 πμ
    Μετα και την μεγαλη δημοσιγραφικη του επιτυχια και την ενημερωση που εκανε στους δημοσιγραφους θα φερει στο φως και τους ανωμαλους του νησιου. να μηνξεχασει ομως και τουσ κολητουσ του.ελα στο κερμετε να σε ενημερωσω σχετικα
  • kos
    kos8/10/2011 6:43:00 μμ
    alli mia fora bravo mas pou afisame ton anomalo ekso kai kykloforaei anamesa mas
  • ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ
    ΔΕΝ ΕΙΔΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΤΕΛΟΣ10/10/2011 12:36:00 μμ
    ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙ Η ΤΙΜΩΡΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΣΚΛΗΡΗ.
  • κως
    κως10/10/2011 6:38:00 μμ
    ΟΛΟ ΛΟΓΙΑ ΕΙΣΤΕ ΕΑΝ ΑΥΤΟ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ ΘΑ ΤΟ ΕΙΧΑΜΕ ΕΙΔΗ ΛΥΣΕΙ ΑΛΛΑ ΕΣΕΙΣ ΚΟΤΕΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ
  • ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ
    ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΣΤΗ ΚΡΗΤΗ 11/10/2011 12:46:00 μμ
    ΧΑΡΙΣΜΆ ΣΑΣ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΑΝΩΜΑΛΑ ΑΥΤΑ ΔΙΠΟΔΑ. ΕΔΩ ΜΑΛΛΟΝ Η ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ ΑΡΓΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ?
  • ΚΨΣ
    ΚΨΣ11/10/2011 5:13:00 μμ
    ρε ειμαστε σοβαροι τον αφισαμε εξω παλλη, γυρναει με θρασος σαν να μην συμβαινει τιποτα το παιζει κυριοσ και ωραιοσ ο ανωμαλος αλλα τι να κανουμε που ειμαστε κοτες καλλα μασ κανουν και μασ στην λενε ολοι στην ελλαδα και μας φωναζουνε κοτες
  • ΑΝΤΩΝΗΣ
    ΑΝΤΩΝΗΣ 11/10/2011 5:34:00 μμ
    Οχι μονο γυρναει και προκαλει αλλα ζηταει και τα ρεστα.Αλλα εχει δικιο ο κρητικος, να τον παρουν εκει στη κρητη να τον περποιηθουν καταλληλα. περνα απο τον κερμετε δεν περνα.Να του κανουμε εμεις το τσ......ακι του εεε...
  • RE TO KATSOYNA SAS LEO
    RE TO KATSOYNA SAS LEO12/10/2011 8:45:00 πμ
    A TON KANO EGO AGNORISTO ALLA KA I H GIAGIA EKEINH POY DEN NTREPETAI NA KANEI KOINOPRAJIA ME TO TERAS GIA THN EGGONH THS KAI AYTH SFAJIMO.ANTE GIATI TA EXO PAREI KAI UA DOYN TH DIKH MOY TIMORIA.....
  • kos
    kos12/10/2011 3:14:00 μμ
    olo logia logia logia kotesssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
  • STH KRHTH
    STH KRHTH12/10/2011 7:12:00 μμ
    ERGA ERGA ERGA KAI MAXAIRIA KOTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEES.PAIDERASTES ELEEINOI POY ME NOMIKA TERTIPIA THN GLYTONETE.STH KRHTH GRHGORA.
  • ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΑΛΥΜΝΟ
    ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΑΛΥΜΝΟ12/10/2011 7:25:00 μμ
    ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΕΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΥΝΕ ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΑ.
  • ΑΡΧΗΓΕ ΤΩΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΩΝ
    ΑΡΧΗΓΕ ΤΩΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΩΝ20/10/2011 8:56:00 πμ
    Έχεις καταφέρει να δημιουργήσεις μεγάλη ομάδα παιδεραστών, άντε βρέ και στους Ολυμπιακούς αγώνες. ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ, ΘΕΛΕΤΕ ΣΚΟΤΩΜΑ Ή ΜΙΑ ΑΝΑΛΟΓΗ ΤΙΜΩΡΙΑ ΕΤΣΙ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΜΕΤΑ. ΕΛΕΕΙΝΑ ΤΟΜΑΡΙΑ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΑΤΕ ΣΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΑΛΛΑ, ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΑΥΤΗ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΥΠΝΙΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΣΤΗΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΝΤΑΙ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΚΛΗΡΟΤΕΡΟ ΤΡΟΠΟ. Α, ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΔΩ ΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ.
  • TIMΩΡΟΣ
    TIMΩΡΟΣ27/10/2011 7:13:00 μμ
    ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΝΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΛΛΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΟΣΟΝΟΥΠΩ ΘΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΓΙΑ ΟΛΑ. ΟΣΟ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΝΗΚΟΥΝ. ΕΙΠΑΜΕ, ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ H ΠΑΡΟΜΟΙΑ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ:...........
  • 1