ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Ζητείται βοήθεια για τα αδέσποτα στην Κω...

ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΦΑΡΟΣ, ΠΡΟΣ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
ΣΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΑΜΙΕΣ ΒΡΕΘΗΚΕ ΜΙΑ ΜΑΝΑ ΣΚΥΛΑ ΜΕ ΤΑ 5 ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΤΗΣ, ΑΔΕΣΠΟΤΑ ΧΩΡΙΣ ΝΕΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΑ ΛΙΓΟ ΑΡΡΩΣΤΟ. ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΚΩ, ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΘΥΜΟΣ ΝΑ ΥΟΘΕΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΦΑΓΗΤΟ ΚΑΙ ΝΕΡΟ ΣΤΑ ΖΩΝΤΑΝΑ.. ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΠΡΑΞΗ :-)
ΤΗΛ: 6942858680
ΦΙΛΟΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ
  • Τελευταία Ενημέρωση: 7/1/2012 1:58:15 πμ
    Λέξεις κλειδιά: Φιλοι περιβαλλοντος,σκυλια,εγκαταλειψη σκυλων
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • MIX
    MIX5/1/2012 3:53:00 μμ
    ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΣΤΙΣ ΚΑΛΑΜΙΕΣ, ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΝΑΣ
  • ΟΠΟΙΟΣ
    ΟΠΟΙΟΣ5/1/2012 6:53:00 μμ
    ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΤΕ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΤΑ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΣΚΑΣΜΟ!!!!!ΜΑΘΑΝ ΚΑΠΙΟΙ ΑΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΔΗΘΕΝ ΖΟΩΦΙΛΟΙ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΝ!!!!!ΟΥΣΤ!!!!
    • pros OPOIOS
      pros OPOIOS7/1/2012 10:24:00 πμ
      KAI GIA PES MAS. TI OIKONOMOYN OI ANERGOI ESU POY TA KSEREIS OLA???
  • manos
    manos6/1/2012 1:27:00 μμ
    kala re file plaka mas kaneis,prota preph na ghnoyme eimeis anfroph gia na paroyme alla zwa!!! sthn kw ligh anfroph hparxoyn akoma!!!
    • ΠΡΟΣ ΜΑΝΟΣ
      ΠΡΟΣ ΜΑΝΟΣ6/1/2012 5:58:00 μμ
      ΣΤΗΝ ΚΩ ΛΙΓΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ!!!!!ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΦΑΣ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΘΑ ΒΛΕΠΕΙΣ???
  • manos
    manos6/1/2012 7:12:00 μμ
    diadase kala th lew k meta sxoliase!!!lew oth kapoia zwa sthn kw ferontai poly asxima se alla zwa!!!
  • ΕΡΩΤΗΣΗ
    ΕΡΩΤΗΣΗ7/1/2012 10:31:00 πμ
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ Η ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ, ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΡΟΥΣΟΥΖΗΣ ΠΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΕΝΑ ΣΟΡΟ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ?? ΤΕΛΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΝΗΣΙ Η ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ ΔΕ ΘΑ ΦΥΓΕΙ ΠΟΤΕ!!!
  • ΟΛΑ ΟΚ !!
    ΟΛΑ ΟΚ !!7/1/2012 6:44:00 μμ
    ΤΑ ΚΟΥΤΑΒΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΑ ΑΝΕΛΑΒΕ Η ΦΙΛΟΖΩΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΩ!! ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΟΛΙΣ ΕΝΗΜΕΡΩΘΟΥΝ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΜΒΑΝΤΑ ΤΡΕΧΟΥΝ ΧΩΡΙΣ 2Η ΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΤΙ ΜΠΟΡΟΥΝ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΕΝΑΣ ΕΝΑΣ ΝΑ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΟΥΝ ΤΟ ΠΟΣΟ ΑΞΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Η ΖΩΗ ΕΝΟΣ ΑΔΕΣΠΟΤΟΥ!!
  • filozwos
    filozwos8/1/2012 6:38:00 μμ
    ti omorfa zwntana..makari na exei aisio telos i istoria toys.exete ena omorfo nisi alla oxi toso filozwous katoikous.eyxome na vroun ola mia oikogenia. exw akousei oti kapoioi ta stelnoun germania gia peiramatozwa,episis oti den yparxei diafania oute istoriko episimon yothesiwn.telos panton ayta ola prepei na erevnithoun.EYXOME OTI KALYTERO GIA TA SKILAKIA.