ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

ΙΧ ξέφυγε της πορείας του & πήρε σβάρνα άλλα 4 οχήματα τα ξημερώματα επί της Μ. Αλεξάνδρου... ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ

Ήταν λίγο μετά τις 5 τα ξημερώματα όταν το ΙΧ (Scoda Octavia) που ανέβαινε την Μ. Αλεξάνδρου αμέσως μετά τα φανάρια (στην καφετέρια Friends) από άγνωστη αιτία έχασε τον έλεγχο και προσέκρουσε αρχικά σε σταθμευμένο ΙΧ (φωτο μπορντό Mercedes) στην δεξιά πλευρά του δρόμου και στην συνέχεια σε άλλα 3 οχήματα που είναι παρκαρισμένα στην αριστερή πλευρά προκαλώντας σε όλα υλικές ζημιές.

Στο ΙΧ δεν υπήρχε συνοδηγός, ενώ ο οδηγός χτύπησε μόνο ελαφρά στο κεφάλι από την πρόσκρουση στο παρμπρίζ, ενώ άνοιξαν και οι αερόσακοι.

  • Τελευταία Ενημέρωση: 28/2/2012 4:51:32 μμ
    Λέξεις κλειδιά: ατυχημα,τροχαιο
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • 1972
    197226/2/2012 1:34:00 μμ
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΣ Β..Ι
  • .
    .26/2/2012 1:41:00 μμ
    Αυτά που δεν έχουν πινακίδες και κυκλοφορούν ελεύθερα πότε θα τα μαζέψουν . Ε?
  • grand theft auto
    grand theft auto26/2/2012 1:57:00 μμ
    μαλλον επαιζε grand theft auto αυτος!
  • F1
    F126/2/2012 1:58:00 μμ
    με ποσο ετρεχε να τρακαρει ετσι σιγουρα πανω απο 50 και το οριο ειναι στα 40
    • 50 το όριο εντός πόλης.
      50 το όριο εντός πόλης.26/2/2012 7:37:00 μμ
      50 είναι το όριο εντός πόλης, εκτός αν υπάρχει πινακίδα που λέει διαφορετικά. Ωστόσο ο οδηγός πρέπει πάντα να σταθμίζει το όριο ταχύτητας με βάση τις συνθήκες που υπάρχουν. Εύχομαι το ατύχημα να μην οφειλότανε σε αλκοόλ.
  • xaris
    xaris26/2/2012 2:50:00 μμ
    giati den pige sto bowling na tou fygei i kaoura.sta amaxia xespase?
  • πολιτης
    πολιτης26/2/2012 2:52:00 μμ
    Ευρωπη..........με μπολικο αλκοολ....
  • ELEOS
    ELEOS26/2/2012 5:18:00 μμ
    KATI PREPEI NA KANEI EPITOULOUS H ASTYNOMIA AN YPARXEI FISIKA ...........TA KALOPAIDA ME TA MHXANAKIA XWRIS DIPLOMA PERNANE T FANARIA ME KOKKINO POU EINAI H ASTYNOMIA KYRIE DIHKHTA TI KANETE PARETH8HTE AN DEN MPOREITE NA ELEXETE THN KATASTASH
  • trehun san treli sto telos etsi
    trehun san treli sto telos etsi 26/2/2012 5:42:00 μμ
    sahvrer tjin meno zmirni
  • ασχετος
    ασχετος26/2/2012 6:54:00 μμ
    οδηγος απο Θεσσαλονικη, εκει ολοι ετσι ειναι
    • kl
      kl28/2/2012 4:56:00 μμ
      εσύ μάλλον πέρα απο τα 12 ναυτίκα μίλια δεν έχεις πάει ποτέ.......
  • leta
    leta26/2/2012 9:58:00 μμ
    το οριο ταχυτητας εντος κατοικημενης περιοχης ειναι 40 (για να μην πω στην υπολοιπη ευρωπη 30) και το κεφαλι του το εφαγε γιατι δεν φορούσε ζωνη. Η αγνωστη αιτία ειναι προφανης λόγο ωρας...δε θα μαθουμε ποτε! δεν πεινουμε και οδηγαμε και φοράμε ζωνη! αν μη τι αλλο για τι δική μας εγωιστική ασφάλεια! καλές γιορτες...
    • ΑΡΘΡΟ 20 : Ορια ταχύτητας
      ΑΡΘΡΟ 20 : Ορια ταχύτητας27/2/2012 7:58:00 μμ
      http://www.glavopoulos.gr/kok/kok020.php
  • τι 40 και 50...
    τι 40 και 50...27/2/2012 8:53:00 πμ
    για να φας 4 αυτοκίνητα δεν φτάνουν αυτά τα χιλιόμετρα. 80-100 τα είχε για πλάκα. Σαν τον άλλον που αναποδογύρισε στο ΚΟΥΚΛΟΣΠΙΤΟ με 30...
  • Και κάτι ακόμα...
    Και κάτι ακόμα...27/2/2012 8:55:00 πμ
    στο συγκεκριμένο δρόμο επιτρέπεται το παρκάρισμα και στις 2 πλευρές;
  • gvgv
    gvgv27/2/2012 11:13:00 πμ
    λιγο μετα τις 5 τα ξημερωματα, ποσο αγνωστη μπορει να ηταν η αιτία αρεγε?
  • leta
    leta27/2/2012 11:25:00 πμ
    koritsi mou den exeis paei stin eurwph... den ksereis kan pou peftei sto xarti.. min mas les gia 40 kai 30 .. kali sou sarakosth
  • Η αιτία
    Η αιτία27/2/2012 12:43:00 μμ
    δεν είναι άγνωστη! Ποτό + ταχύτητα + μαγκιά = ......αγνωστη αιτία ατυχύματος
  • προς κυριο Σουμαχερ-12
    προς κυριο Σουμαχερ-1227/2/2012 1:16:00 μμ
    σιγα εσυ....σχετικε γαιδουροκαβαλαρη!!!!
    • Καλύτερα
      Καλύτερα27/2/2012 5:08:00 μμ
      Γαιδουρι παρα ....skoda με πινακίδες απο Ν
  • i malakeia sinnefo