ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Συνελήφθησαν 29χρονος σεκιουριτάς & ο υπεύθυνος της ιδιωτικής επιχείρησης φύλαξης για πλαστογραφία...

"Πόλεμος" καταγγελιών μεταξύ εταιριών σεκιούριτι στην Κω...
 

Συνελήφθη ένας υπάλληλος ιδιωτικής επιχείρησης παροχής υπηρεσιών φύλαξης για πλαστογραφία, στην Κω.

 

Δικογραφία σχηματίστηκε και σε βάρος του εκπρόσωπου της επιχείρησης παροχής υπηρεσιών φύλαξης, ο οποίος συνελήφθη.

 

 

Συνελήφθη χθες (28.3.2012) στη Κω, από αστυνομικούς του Τμήματος Ασφαλείας Κω, ένας 29χρονος ημεδαπός κατηγορούμενος για πλαστογραφία πιστοποιητικού.

 

Για την ίδια υπόθεση συνελήφθη και ο υπεύθυνος της ιδιωτικής επιχείρησης παροχής υπηρεσιών φύλαξης στην οποία εργάζονταν ο 29χρονος.

 

Ειδικότερα χθες το βράδυ στην πόλη της Κω, στο πλαίσιο αστυνομικού ελέγχου, διαπιστώθηκε ότι ο 29χρονος, ο οποίος εργάζονταν ως προσωπικό ασφαλείας σε ιδιωτική επιχείρηση παροχής υπηρεσιών φύλαξης, είχε πλαστογραφήσει την απαιτουμένη από τον νόμο άδεια εργασίας.

 

Οι συλληφθέντες θα οδηγηθούν σήμερα στην κα. Εισαγγελέα Πλημμελειοδικών Κω.

 

  • Τελευταία Ενημέρωση: 31/3/2012 1:38:28 πμ
    Λέξεις κλειδιά: σεκιουριτι,εταιριες παροχης υπηρεσιων φυλαξης,συλληψεις
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΣΕΖΟΝ
    ΑΡΧΙΖΕΙ Η ΣΕΖΟΝ29/3/2012 12:18:00 μμ
    ΗΡΕΜΗΣΤΕ ΚΑΙ ΒΡΕΣΤΕ ΤΑ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΕΤΕ ΟΛΟΙ.
  • marinas
    marinas29/3/2012 12:40:00 μμ
    psaxte kai ekei konta stin marina ......
  • ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΗ
    ΣΑΣ ΤΟ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑΓΡΑΨΗ29/3/2012 12:43:00 μμ
    ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΗ ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΜΠΙΝΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΔΕΣ,ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΕΠΕΜΒΗ Ο ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ,ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΕ ΝΟΜΙΜΟΙ,ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΝ.ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΡΥΠΩΣΗ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ,ΧΩΡΙΣ ΑΣΕΠ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΘΑ ΠΗ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΗ,ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΕΡΓΟΙ ΝΕΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ ΛΟΓΟ ΑΥΤΩΝ ΤΩΝ ΨΕΥΤΙΚΩΝ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΑΔΩΝ,ΔΗΜΑΡΧΕ ΔΙΩΧΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΜΕΝΙΚΑ ΤΑΜΕΙΑ,ΑΠΟ ΜΑΡΙΝΕΣ,ΚΑΙ ΟΠΟΥΔΗΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.ΔΗΜΑΡΧΕ ΣΕ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ.ΕΙΝΕ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ,ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ,ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 10:01:00 μμ
      ΑΣΕΠ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΛΟΓΑ ΨΑΞΕ ΒΡΕΣ ΑΚΡΗ ΜΕ ΣΤΗ ΜΑKΑΚΙΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΕ
  • κοριος
    κοριος29/3/2012 12:47:00 μμ
    ετσι κατηγορουσε αλλες εταιριες οτι δεν ηταν νομιμα τα χαρτια τους και επισεις οτι η αλλλες εταιριες δεν εχουν τα απαιτουμενα χαρτια τωρα τη λεει ο κυριος αυτος το πρωσοπικο του λεει τωρα????????πρωσοχει δεν ειναι αστεια αυτα .
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 11:36:00 μμ
      ΠΩΣ ΦΕΝΕΤΑΙ ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΩΦΕΛΟΣ ΣΑΣ ΠΙΝΕΣ..
  • κοριος
    κοριος29/3/2012 12:58:00 μμ
    μου το επαιζες και υπευθηνος ασφαλειας καλα η εταιρια που σε εβαλε δεν ηξερε τη ατομο εισαι..?? καλα τη να λεμε τωρα τα θελες και τα επαθες ειχες παρει και πολυ φορα τελευταια απηλουσες κοσμο με υπηρεσιες δεν μπορουσες να εχεις μια ισοροπεια το επαιζες και παντογνωστης τωρα τη εχεις να πεις οχι τιποτα αλλο σε πιστευε και το πρωσοπικο οτι ελεγες τωρα τη εχεις να πεις????//?/??///??/??
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 10:06:00 μμ
      ΕΝΟ ΕΣΥ ΛΑΜΟΓΙΟ ΞΕΡΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΣΑΙ ΚΑΤΕΒΕΝΕΣ ΣΤΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ ΣΟΥ ΕΒΑΖΕΣ ΑΛΛΟΝ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΤΟ ΦΙΔΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΤΑ ΤΡΙΑ ΣΟΥ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΛΕΣ ΠΟΙΟΣ ΕΥΘΥΝΕΤΕ Ο ΕΠΟΠΤΗΣ Η Ο ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΑΣΧΕΤΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΑ ΕΡΧΕΤΕ Η ΩΡΑ ΣΟΥ
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 11:57:00 μμ
      ΧΑΡΑ ΣΤΟΝΥΠΕΥΘΥΝΟ ... ΓΙΑ ΤΙΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΑ Ο Ε....ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΟΝΟ .... ΤΙΣ ΤΡΙΧΕΣ ΣΟΥ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΕΙΣΑΙ..
  • κοριος
    κοριος29/3/2012 1:07:00 μμ
    απαντησει στο τρια καταπρωτης στην μαρινα ειναι νομιμα ολη διαδικασια απο υπαλιλους μεχρι σεκιουριτυ αστο ρε φιλε μιπως και εσυ εισαι παρανομος???/////?//????//
  • LARA
    LARA29/3/2012 1:44:00 μμ
    γιατι ποτε δεν λετε ονοματα για να ξερουμε ολοι τι γινετε?εχουμε και εμεις καταστηματα που τα φυλανε.
  • ΦΙΛΟΣ ΚΟΙΝΟΣ
    ΦΙΛΟΣ ΚΟΙΝΟΣ29/3/2012 1:52:00 μμ
    ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΟΛΟΙ ΕΣΥΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΑΙ. ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΚΥΝΗΓΑ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΑΡΑΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΠΛΑΣΤΟΓΡΑΦΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΟΥ ΠΟΥ ΤΟ ΔΙΝΕΙ Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ .ΑΡΑ ΠΛΑΣΤΟΓΡΑΦΗΣΑΝ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΡΧΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙ ΤΗΣ ΑΔΕΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΞΗΓΗΜΕΝΟΙ .ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΚΥΝΗΓΥΜΑ ΜΕΤΑΞΥ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΑΠΟ ΟΤΙ ΓΝΩΡΙΖΩ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΝΤΕ .ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΚΑΠΙΕΣ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΝΕΝΟΗΣΗ ΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΠΗΓΕΝΗ Η ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΣΤΑ ΠΟΣΤΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ .ΜΗΝ ΜΕΓΑΛΟΠΟΙΗΤΕ ΤΑ ΠΡΑΜΑΤΑ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΙ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΤΟΥΣ .
  • ΑΘΗΝΑ
    ΑΘΗΝΑ29/3/2012 2:00:00 μμ
    Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΝΩΣΤΟΣ ΤΟ ΕΧΕΙ ΝΑ ΕΞΑΠΑΤΑ ΠΟΛΥΕΘΝΥΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΛΕΩΝ ΣΥΣΤΥΜΑ ΤΟΥ ΜΕΧΡΗ ΑΘΗΝΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΤΑ ΕΜΑΘΑ .ΤΗΣ ΜΕΓΑΛΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ ΚΥΝΗΓΑ ΝΑ ΕΚΠΡΩΣΩΠΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΥΨΗ ΕΤΣΙ ΝΟΜΗΖΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΑ .ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΚΑΙ ΦΥΣΥΚΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΡΑΞΕ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΛΑΤΕΣ .ΚΑΛΑ ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ.ΠΑΛΙΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΤΟΥΣ
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 11:39:00 μμ
      ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΕΚΔΕΙΚΙΣΕΤΕ ΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΡΟΣΩΝΤΑ ΣΑΣ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ..
  • ΑΘΗΝΑ-   ΠΑΓΚΡΑΤΗ
    ΑΘΗΝΑ- ΠΑΓΚΡΑΤΗ 29/3/2012 2:04:00 μμ
    ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ? Ο ΛΙΜΕΝΑΡΧΗΣ ΘΑ ΤΟ ΑΦΗΣΗ ΕΤΣΙ ΝΑ ΠΕΡΑΣΗ ?Ο ΤΥΠΟΣ ΕΧΕΙ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΟΛΕΣ ΤΗΣ ΑΡΧΕΣ ΤΙ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ . ΜΕΓΑΛΕ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΠΕΡΗΜΕΝΟΥΜΕ
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 11:35:00 μμ
      ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΤΑΜΕΙΟ ΠΟΥ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΑΡΑΝΟΜΕΙ ΕΙΝΑΙ Ο .... ΚΑΙ ΟΧΙ Ο ..... ΠΙΕΣ ΑΡΧΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΑΙΣΧΗ..
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 11:41:00 μμ
      ΠΙΑΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΩΝ ...ΠΙΝΕΣ ΜΟΝΟ ΕΤΣΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΣΤΕ ΛΑΜΟΓΙΑ..
      • ΑΤΜ
        ΑΤΜ30/3/2012 1:20:00 πμ
        ΔΥΣΤΥΧΟΣ ΜΕΓΑΛΕ ΤΗΝ ΠΛΑΣΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΤΩΡΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ Ο ΚΟΛΗΤΟΣ ΣΟΥ ΣΕ ΠΕΡΗΜΕΝΗ ΚΑΙ ΑΛΛΗ ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΨΕΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΕΜΠΛΕΞΕΣ ΓΥΡΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΑ 64 ΧΙΛ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΞΕΡΗΣ ΑΤΕ ΜΑ.....Α ΜΗΝ ΑΡΧΗΣΩ
  • Η υπόθεση
    Η υπόθεση29/3/2012 2:38:00 μμ
    δεν είναι καινούργια. Πριν 2-3 χρόνια θυμάστε που είχαν χαθεί χρήματα από ΑΤΜ τράπεζας; Και όπως τελικά αποδείχθηκε δεν είχε τοποθετήσει ο security τα χρήματα στο μηχάνημα. Από την άλλη όταν σε λένε security σημαίνει ότι πρέπει να διακινδυνεύσεις την ζωή σου αν χρειαστεί για να φυλάξεις ότι έχεις αναλάβει. Ελα όμως που οι εταιρίες για να έχουν χαμηλό κόστος, προσλαμβάνουν άτομα που είναι ανεκπαίδευτα, με χαμηλό μεροκάματο και έτσι δεν ψάχνουν ούτε το ποινικό τους μητρώο.
  • .... Συνεχεια ....
    .... Συνεχεια ....29/3/2012 2:40:00 μμ
    Συμπέρασμα: ΟΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!!! Ας το καταλάβουν οι επιχειρηματίες που ψάχνουν όχι εγγυημένο προσωπικό, κατηρτησμένο ΑΛΛΑ ότι πιό φθηνό υπάρχει!! Θα υποστούν τις συνέπειες των επιλογών τους.
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 11:44:00 μμ
      ΕΣΥ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΛΑΜΟΓΙΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΛΕΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑΤΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΦΗΜΙΣΟΥΜΕ ΠΩΣΑ ΔΙΝΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΑΠΧΙΔΙΑ ΠΕΣ ...
      • ΠΡΟΣ   20
        ΠΡΟΣ 2030/3/2012 1:12:00 πμ
        ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΕ ΔΗΣ ΜΠΕΜΠΙΛΗΝΑ ΝΑ ΠΑΡΗΣ ΜΟΝΟ ΜΑΖΙ
  • ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
    ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ29/3/2012 4:24:00 μμ
    εχετε βγαλη το λαρυγγα σας να φωναζετε για τους νεους επιστημονες και τους ανεργους,εγω ειμε νεος και ανεργος.αυτοι οι κυριοι σεκιουριτυ τι πανεπιστημιο εχουν βγαλη;και εινε μεσα ςτις δημοτικες επιχειρησεις;χωρις τους νομους του ασεπ,και απο οτι διαβαζω εδω υπαρχη χοντρη παρανομια,και εσεις τους κρατατε ακομα;ΕΛΕΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.
    • ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ
      ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ30/3/2012 6:40:00 πμ
      ΜΑΘΕ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΙΛΑ ΕΧΕΙ ΔΩΡΟ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ....
  • προς 3 ???
    προς 3 ???29/3/2012 4:31:00 μμ
    τι σχεση εχει το οτι φυλανε εταιρειες τους διαφορους χωρους για τους οποιους προσλαμβανοντε με το οτι υπαρχουν τοσοι επιστημονες ανεργοι δεν καταλαβαινω... οι επιστημονες φυλανε διαφορετικα απο τους αποφοιτους λυκειου ας πουμε???χαχαχα
    • EPISTIMONAS ..IATRON....AINSTAIN
      EPISTIMONAS ..IATRON....AINSTAIN29/3/2012 8:28:00 μμ
      OI EPISTOIMONES OUTE STRATO DEN KSEROUNE NA FILAKSOUNE KAI THA FOILANE TA LIMANIA? ?? OUTE AN PIGANE DEN KSEROUME .VALTOUS KYRIE DHMARXE NA FILANE TO DIMARXEIO GYRO GYRO MIA K TOUS ETAKSES TOSES THESEIS..
  • ΣΝΟΥΠΙ
    ΣΝΟΥΠΙ29/3/2012 4:54:00 μμ
    ΟΠΟΙΟΣ ΨΑΧΝΕΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΧΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΛΙΓΑ....... ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΟΥΝ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ, ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΚΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ....... ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ...ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ SECURITY ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΑΖΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΤΣΟΥΒΑΛΙ...ΕΛΕΟΣ!!!!!
  • ΤΑΣΟΥΛΑ
    ΤΑΣΟΥΛΑ29/3/2012 5:19:00 μμ
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ, ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ,ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΧΕΤΟΣΥΝΗ ΣΑΣ. ΚΑΙ ΜΑΘΕΤΕ ΠΙΑ ΟΛΟΙ ΕΣΕΙΣ ΟΙ ΑΣΧΕΤΟΙ, ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΙΔΙΚΟΣ ΝΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΑ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΣΙΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ,ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΑΓΝΟΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΒΛΗΜΑΤΑ.ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΗΛ,ΣΤΑ ΥΠΟΥΡΓΕΙΑ,ΛΙΜΑΝΙΑ ΟΛΗΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟΙ ΕΙΝΑΙ? ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ, ΑΣΧΕΤΟΙ, Ξ Υ Π Ν Η Σ Τ Ε!!!
  • ΒΟΥΛΑ
    ΒΟΥΛΑ29/3/2012 5:35:00 μμ
    ΜΙΑ ΧΑΡΗ...ΜΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΕΙΤΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ SEKIOURITY ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ......ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΠΟΛΕΜΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ....ΜΕ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ...ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΚΙΝΔΥΝΕΨΕΙ Η ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΑΠΕΙΡΕΣ ΦΟΡΕΣ......ΔΟΥΛΕΥΟΝΤΑΣ ΩΡΕΣ,,,ΠΑΝΤΑ ΝΥΧΤΑ....ΧΩΡΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥΣ.....ΓΙ'ΑΥΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΙΚΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ.....ΚΑΙ ΝΑΙ Η ΑΔΕΙΑ ΒΓΕΝΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ,,,ΠΕΡΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ.....ΟΠΟΤΕ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΝΟΜΗ ΑΔΕΙΑ.......
    • ΚΩΣ
      ΚΩΣ29/3/2012 11:14:00 μμ
      ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΒΟΥΛΑ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΗΛΗΣΕ ΣΩΣΤΑ ΚΑΙ ΤΙΜΙΑ
  • ΤΑΣΟΥΛΑ ΕΗΣ ΞΕΦΙ
    ΤΑΣΟΥΛΑ ΕΗΣ ΞΕΦΙ29/3/2012 5:59:00 μμ
    ΕΓΩ ΕΟ ΞΕΦΙ,ΑΝ ΤΥΧΟΝ ΓΙΝΗ ΜΙΑ ΖΗΜΙΑ 200 Η 500 ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΕΥΡΑ, ΤΟ ΟΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΙΟΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΥΝΗ ΤΑΣΟΥΛΑ.Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΕ ΑΦΡΑΓΓΗ.ΓΙΑΥΤΟ ΔΗΜΑΡΧΕ ΒΑΛΕ ΑΜΠΑΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΧΑΡΕΣ.ΤΙ ΕΗΣ;
    • Σ.Π
      Σ.Π30/3/2012 12:04:00 πμ
      ΜΕΓΑΛΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΣΟΥΛΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΥ ΔΕΝ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΥΤΕΣΕ ΜΠΑ ΓΙΑ ΧΑΣΟΜΕΡΙΣ ΜΟΥ ΦΕΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΘΑ ΕΙΣΑΙ
  • ΕΙΣΣ.
    ΕΙΣΣ.29/3/2012 7:21:00 μμ
    Η ΑΙΤΕΡΙΑ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΥ ΤΗΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΩΣΤΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΛΕΥΤΑ ΣΕ ΜΕΙΣΘΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΝ ΑΠΟ ΤΟ 2010 ΜΕ 2011 ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΤΗΝ ΦΥΛΑΞΕΙ ΤΟΥ ΛΙΜΕΝΑ ΚΩ ΚΑΙ Η ΥΠΟΘΕΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΝΑΡΤΙΘΕΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΣΑ .ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΓΡΑΨΕΙ ΠΑΡΑΝΟΜΕΣ ΣΥΜΒΑΣΕΙΣ .ΚΥΡΙΕ Σ.Π ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ ΛΙΛΟ .ΛΑΜΟΓΙΑ ΘΑ ΔΙΚΕΟΘΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ..
    • ΑΕΡΑ
      ΑΕΡΑ 29/3/2012 11:06:00 μμ
      ΑΝ ΕΚΟΒΕΣ ΛΙΓΟ ΤΟ ΜΑΚΑ ΜΑΚΑ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝΑ ΠΡΩΤΟΣ ΑΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΚΑΝΕ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Σ.....Α
  • TASOYLA EHS
    TASOYLA EHS29/3/2012 8:12:00 μμ
    OXI RE PEDIA DILADI GIA ENAN SECIOURITY THS MARINAS EINAI SKARTOI OLOI OI ALLOI? MHN GIELIESTE KAI NOMIZETE OTI OLOI MPOREITE NA KANETE AYTH THN DOULIA .OUTE MIA BDOMADA NYXTA XWRIS FWS DEN KANETE .APLA EKI STHN MARINA OI KYRIOI EINAI APEYUIAS ANATHESEI PSAKSTETO NA DEITE DEN EGINE DIAGWNISMOS. KAI EPISEIS EMATHA ENAS APO AYTOUS APLOFOREI XWRIS KAN ADEIA KYRIE .XA@@@@@@@@.
  • προς τασουλα εης
    προς τασουλα εης29/3/2012 9:14:00 μμ
    ΜΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΤΟΣΟ ΜΑ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟΠΡΟΕΡΕΤΟΙ ΠΙΑ? ΠΙΑ ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ,ΠΑΣ ΚΑΛΑ,Ε? 2 ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΙ ΓΙΝΑΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΟΙ ΕΤΑΙΡΙΕΣ ΤΟΤΕ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΑΛΗΣΤΑ ΕΓΩ ΠΟΥ ΚΑΤΕΘΕΣΑ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΕΙΔΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΞΕΣΦΡΑΓΙΣΤΗΚΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΤΟ ΔΙΚΑΙΟΜΑ. ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΝ ΠΗΡΑ,ΑΛΛΑ ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ,ΑΣ ΔΕΙΞΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΙΑ. ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ ΒΓΑΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΑΣ...
    • ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ
      ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΣ 29/3/2012 11:19:00 μμ
      ΜΠΡΑΒΟ ΣΥΝΑΔΕΛΦΕ ΑΝ ΗΤΑΝ ΚΑΠΙΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΜΟΙ ΘΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΠΡΕΠΕΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΤΟΥ ΠΗΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΟΥ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΗ .
  • ΘΕΙΟΣ...
    ΘΕΙΟΣ...29/3/2012 9:14:00 μμ
    ΑΣΤΟ ΕΝΑΝ ΔΗΚΙΓΟΡΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...MADE IN KOS WHITH...
  • RE 21 AYTA POY GRAFHS NA TA KATAUESHS
    RE 21 AYTA POY GRAFHS NA TA KATAUESHS29/3/2012 9:20:00 μμ
    STHN ASTYNOMIA YPARXOYN TOYRISTES POY EXOYN SKAFH,AN MATHOYN OTI OPLOFOROYN EKEI MESA THA THN KOPANHSOYN.KYRIOI PARTE METRA.
  • ΠΑΙΔΙΑ...!!!!!
    ΠΑΙΔΙΑ...!!!!!29/3/2012 9:27:00 μμ
    ΤΗΝ ΚΑΤΣΙΚΑ ΤΟΥ ΓΕΙΤΩΝΑ...!!!
  • anonymos
    anonymos29/3/2012 10:02:00 μμ
    kurie eiss..kai oust pos se lene..3rw poios eisai.gia tn sigkekrimeni etairia pou les..gt aneferes kai onomata einai polli NOMIMH se plhroforo..dn einai tixaio..oti exei parei peistopoihsei apo to ISO..Koita na deis esei..na swseis to tomari sou.. Kai ase tn etairia..isixh..gt esei..eisia PARANOMOS.100%oso gia to upolipo..poso..pou 9elei i etairia sto prosopiko kleinh..to 9ema entos ton hmerwn dn eutinetai i etairia..Elexw..mporie na ginei stn etairia anapasa stimgi..emeis eimaste KA9ARH..
  • ανωνιμος
    ανωνιμος29/3/2012 10:19:00 μμ
    κυρια τασουλα η μαρινα ειναι επιχειριση και οχι διμοσια υπηρεσια του δημο τα παιδια εκει ειναι με της αδειες κανονικα εχουν καταρτηση SECURITY και ειναι νομιμοτατη εκει.μηπως θελεις να ερθεις και εσυ για δουλεια ????χαχαχα μην μιλατε χωρις να ξερετε χαχαχα
    • Σ.Π
      Σ.Π29/3/2012 11:53:00 μμ
      ΜΟΛΙΣ ΒΓΟΥΝ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΑΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΟΝΤΑΙ Η ΠΡΟΚΥΡΙΞΕΙΣ ΣΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΙΑ ΠΟΙΕΣ ΔΟΥΛΙΕΣ ΜΙΛΑΤΕ ΤΣΑΤΣΟΥΛΑ...
  • Σ.Π.
    Σ.Π.29/3/2012 10:24:00 μμ
    ΠΕΣ ΜΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ Η ΠΟΙΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΜΕ ΟΧΙ ΤΟ ΕΠΕΖΕ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΒΓΕΝΑΝ ΣΤΗ ΦΟΡΑ Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ SECURITY POY AKOMA EINAI MPLEGMENH ΝΑ ΒΓΑΙΝΑΝ ΣΤΗ ΦΟΡΑ Η ΠΛΗΡΩΜΕΣ ΤΩΝ ΥΠΑΛΗΛΩΝ ΠΟΣΟ ΠΑΡΑΝΟΜΑ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΑ ΨΕΥΤΙΚΑ ΚΟΝΔΙΛΙΑ ΑΠΑΤΕΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ..ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ .. ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΑΤΗ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΚΟΤΕΣ ΣΕ ΣΥΝΤΟΜΟ ΧΡΟΝΟ ΔΙΚΑΖΕΣΤΕ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΞΥΠΝΟΣ ΛΑΜΟΓΙΑ.
  • ΜΟΡΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΚΚΚΚΚΚΚ
    ΜΟΡΟ ΜΟΥ ΜΟΥ ΚΚΚΚΚΚΚΚ29/3/2012 10:55:00 μμ
    ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΤΗΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ ΚΑΝΑΤΕ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΗΣ ΚΥΡΙΕ ΑΤΜ .ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΑΣ ΜΗΝ ΤΟ ΧΟΝΤΡΙΝΟ.ΜΕ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΕΞΕΤΑΣΟΥΛΑ ΘΑ ΚΛΑΨΟΥΝ ΠΟΛΕΣ ΨΥΧΕΣ ΚΑΙ ΦΥΣΥΚΑ ΑΝ ΘΥΜΑΣΤΕ ΚΑΠΟΤΕ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΣΧΕΤΙΚΗ ΣΕ ΚΑΠΙΑ ΥΠΗΡΕΣΙΑ .ΣΑΣ ΚΑΛΩ ΓΙΑ ΚΑΦΕΔΑΚΗ ΝΑ ΤΑ ΞΕΡΑΣΕΤΕ ΟΛΑ ΕΓΩ ΠΛΗΡΩΝΩ
  • Λ/Ε
    Λ/Ε29/3/2012 11:36:00 μμ
    ΕΣΥ ΚΥΡΙΕ ΓΙΑΤΗ ΜΑΣ ΕΚΘΕΣΕΣ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΥΜΑΝΤΟ ΕΔΩ ΣΤΗΝ Λ/Ε ΤΙ ΣΟΥ ΦΤΕΞΑΝΕ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΗΜΑΣ ΚΑΙ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΜΕΙΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΤΗΣ ΠΑΡΑΝΟΜΙΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ .ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΝΩΜΗ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΜΕ ΜΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΗΣ ΝΤΑΕΙΣ .
  • ΤΕΛΟΣ
    ΤΕΛΟΣ 29/3/2012 11:55:00 μμ
    ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ? ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΑΤΜ ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΑ ΙΕΠΥΑ ΚΑΙ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕ Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΗΤΕ .ΔΟΥΛΕΥΑΤΕ ΣΕ ΣΗΜΕΙΑ ΦΥΛΑΞΗΣ ΧΩΡΗΣ ΑΔΕΙΑ ΙΕΠΥΑ ΒΟΥΛΟΣΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΛΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΣΤΗΝ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΘΕΣΩ ΚΑΙ ΕΠΩΝΥΜΑ .
  • PERASTIKOS
    PERASTIKOS30/3/2012 12:14:00 πμ
    OPOIOS THELEI NA DEI AN GINETAI KALA I DOYLEIA STO LIMANI AS ROTISEI TON IDIO TON IPEYTINO TIS LIMENIKIS EGKATASTASIS KAI AS ERTHEI KAI O IDIOS KATO NA TO ELEKSEI
  • ΝΤΡΟΠΗ  ΚΑΙ  ΠΑΛΙ  ΝΤΡΟΠΗ
    ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΤΡΟΠΗ30/3/2012 12:29:00 πμ
    ΕΔΩ ΜΙΛΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ [ΒΛΕΠΕ 42]ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΕ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ,ΣΥΝΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΛΟΙΠΟΝ,ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΑΝΕΡΓΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥΣ ΟΠΟΙΟΥΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ.
  • ΚΕΦΑΛΟΣ
    ΚΕΦΑΛΟΣ 30/3/2012 1:38:00 πμ
    ΑΤΜ ΕΙΣΑΙ ΤΡΙΑ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΚΑΘΟΝΤΑΝ ΣΤΟ ΚΑΤΩ ΤΟ ΛΙΒΑΔΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ...ΕΓΙΝΕ Η ΚΑΥΚΑΛΑ ΣΟΥ ΣΑΝ ΑΧΛΑΔΗ. ΒΡΕ ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΜΗ ΕΚΑΝΕΣ ΤΗΝ ΜΑΛ.....Α ΜΗΛΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ .ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΣΕ ΠΩΣ ΣΕ ΑΝΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΑΙ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ .ΠΕΣ ΑΛΕΥΡΗ Ο ....ΣΕ ΓΥΡΕΥΕΙ
  • ....
    ....30/3/2012 1:43:00 πμ
    ...ΕΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΟΠΛΑ..ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΣΕΡΕΤΕ ΕΙΔΙ ΑΥΤΟ ΕΣΕΙΣ...ΤΟΝ ΑΦΕΙΝΕΤΕ ΚΑΙ ΟΠΛΟΦΟΡΕΙ ΓΙΑΤΙ???
  • ΑΤΜΣ
    ΑΤΜΣ30/3/2012 1:47:00 πμ
    ΚΥΡΙΕ ΑΤΜ 18.. ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ Ι ΩΡΑ ΣΟΥ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΟΛΟΥΣ ΠΟΥ ΒΑΛΑΤΕ ΧΕΡΙ ΣΤΑ ΔΕΔΟΥΛΕΥΜΕΝΑ .ΕΤΟΙΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ... Κ.....
  • ΘΕΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΗΣ
    ΘΕΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΗΣ30/3/2012 9:10:00 πμ
    ΑΝΤΕ ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ ΤΩΡΑ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΕΨΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΙΓΑ ΤΩΡΑ ΕΔΩ ΓΙΝΟΝΤΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΑΡΑΤΥΠΙΑ ΤΩΡΑ ΚΑΤΑΠΙΑΣΤΗΚΑΤΕ?ΕΔΩ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΡΙΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΤΑΝΟΥ
  • ΘΕΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΗΣ
    ΘΕΙΟΣ-ΑΝΤΩΝΗΣ30/3/2012 9:12:00 πμ
    ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ Ο ΔΗΚΗΓΟΡΟΣ ΘΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΕΙ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΨΕΜΑΤΑ.
  • υπαλιλος
    υπαλιλος30/3/2012 9:22:00 πμ
    απορια δεν μπορω να καταλαβω εδω μιλαμε για πλαστωγραφια . δευτερων ο κυριος υπευθηνος συνενοχως σε αυτο απορια η πολυεθνικη μεγαλη εταιρια γιατι τον εχει???? και επισης στο παρελθον ο υπευθηνος αυτος σε αλλη μεγαλη παλι εταιρια παλι τα ιδια και χρεωσταει στο παλιο του πρωσοπικω για αυτο να μιλαει γιατι εχω πολλα για την γουνα του μα παρα πολλα δεν ειστε κυριε αξιος της εμπιστοσυνη ουτε επαγγελματικα..
  • πολιτης
    πολιτης30/3/2012 9:37:00 πμ
    τη θελετε να πειτε οτι η αστυνομια ψευδετε και ετσι τον ανακρινανε ?τον υπευθηνο και τον υπαλλιλο εεεεεεεεεεεδεν παμε καλα μηπως βλεπεις ονειρω αν καταλαβεις τη σοβαροτητα του θεματος δεν ειναι μονο αυτα εχεις και στο παρελθον αλλα τοσα εσυ αλιθηνος και αστυνομια λεει ψεματα??? δεν νομιζω........
  • ΑΠΟΡΙΑ
    ΑΠΟΡΙΑ30/3/2012 9:56:00 πμ
    ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑΝΟΜΟ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΔΟΘΟΥΝ ΕΥΘΗΝΕΣ ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ,ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΤΟ ΟΤΙ ΟΛΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΝΟΥΝ ΦΥΛΑΞΗ ΣΕ ΜΕΓΑΛΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ ΔΗΜ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ,ΛΙΜΕΝΙΚΟΙ,ΑΣΤΥΝΟΜΟΙ,ΦΥΛΑΚΕΣ ΦΥΛΑΚΩΝ ,ΔΕΝ ΣΑΣ ΠΕΙΡΑΖΕΙ?Η ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ?
  • ΚΑΠΙΟΣ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΕΔΩ...
    ΚΑΠΙΟΣ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ ΕΔΩ...30/3/2012 10:18:00 πμ
    ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΚΑΙ ΛΕΤΕ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΑ ΣΤΙΡΗΖΕΤΕ ΜΕ ΑΠΟΔΗΞΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΑΚΟΥΡΓΗΜΑ! ΠΟΥ ΚΑΠΙΟΣ-ΟΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΦΥΛΑΚΗ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΔΕΙΑ ΣΕΚΟΥΡΙΤΥ ΧΩΡΙΣ ΛΕΥΚΟ ΠΟΙΝΙΚΟ ΜΗΤΡΟΟ ΤΙ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΠΙΟΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΟΣΕ ΜΗΠΟΣ...?ΑΥΤΗ ΛΗΓΕΙ ΚΑΘΕ 5 ΕΤΗ!ΑΣ ΤΑ ΨΑΞΕΙ ΛΟΙΠΟΝ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΠΙΑ ΕΔΕ.ΠΟΥ ΞΕΡΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΛΑΒΡΑΚΙ-ΣΚΑΝΔΑΛΟ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΩΣ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΣΥΚΟΦΑΝΤΙΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΑΝΘΡΩΠΟ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.
  • ΛΙΛΟΣ
    ΛΙΛΟΣ30/3/2012 11:50:00 πμ
    ΔΕΝ ΦΤΑΙΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΕΙΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΟΜΙΜΑ .ΚΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΣΚΑΡΤΟ ΝΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ .ΕΙΔΙΚΑ ΟΣΟΙ ΕΧΕΤΕ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΚΩ ΤΟΥΡΚΙΑ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ .ΟΠΟΤΕ ΟΙ ΑΙΤΕΡΙΕΣ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΟΙ ΝΑ ΜΗΝ ΘΗΓΟΥΝ ΤΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΙΤΑ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ..ΜΙΑ ΑΠΤΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΙΤΕΡΙΕΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΦΗΜΗΣ ΜΕ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΚΠΕΔΕΥΜΕΝΟ ΠΡΩΣΟΠΙΚΟ ΤΟΣΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΙΝΟ ΤΗΣ ΛΙΜΕΝΙΚΗΣ ΕΚΓΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΥΘΙΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ
  • ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ
    ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΟΣ30/3/2012 12:25:00 μμ
    ρε παιδια τα εχω ακουσει ολα...πλαστογραφιες,ναρκωτικα,οπλα....ρε παιδια την παλευετε καθολου??...ηρεμηστε λιγο...και ολοι αυτοι που μιλατε και βγαζετε καποιον σκαρτο....εχετε καποιο λογο....εχουμε φτασει τα 55 σχολια και συνεχιζετε....ενας ενας θα παρει τον δρομο του....πολυ καλημερα ζωη βλεπετε...για πεστε μας εσεις ολα αυτα που τα ξερετε?που δελευετε??μηπως στην νασα...γατακια ε γατακια
  • ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ
    ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ 30/3/2012 2:58:00 μμ
    ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΤΕ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ
  • μπάχαλον
    μπάχαλον30/3/2012 5:41:00 μμ
    εις την Μποχαλίαν !!!!!!!
  • ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ
    ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΟΥΝ 30/3/2012 5:55:00 μμ
    ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΕΝΕ ΜΕΡΟΚΑΜΑΤΟ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ Η ΠΡΩΗΝ ΚΑΙ ΝΗΝ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΕΛΕΟΣ . ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΑΛΟΤΗΤΕΣ .ΚΥΡΙΕ ΚΙΑΡΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΤΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΓΙΑΤΗ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΣΥΜΠΟΛΗΤΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΕ ΑΝΩ ΚΑΤΩ ,ΝΑ ΣΗΚΟΦΑΝΤΗ Ο ΕΝΑΣ ΤΟΝ ΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΜΗΟΥΡΓΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙΕΣ , ΟΛΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ .ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΨΩΜΗ ΔΕΝ ΠΗΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΜΕΝΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΣΕ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥΣ ΥΛΑΛΛΗΛΟΥΣ ΔΕΝ ΚΛΕΒΟΥΝ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΝΟΜΕΝΟΙ ΝΑ ΗΜΑΣΤΕ - ΒΑΛΤΕ ΕΝΑ ΤΕΛΟΣ ΣΕ ΟΛΑ ΟΧΙ ΚΑΚΙΕΣ
  • ΛΑΔΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ
    ΛΑΔΙ ΦΙΛΕ ΜΟΥ30/3/2012 9:13:00 μμ
    ΤΗΝ ΕΒΓΑΛΑΝ ΛΑΔΙ ΕΝΑΣ ΚΑΛΟΣ ΔΗΚΗΓΟΡΟΣ ΠΕΡΝΕΙΣ ΜΙΑ ΑΝΑΒΟΛΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ..ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΕ ΥΓΕΙΑΝ...
  • ΚΟΥΚΟΣ
    ΚΟΥΚΟΣ9/4/2012 5:39:00 μμ
    ΚΕΡΔΙΣΑΤΕ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΑΛΛΑ ΑΛΑΞΕ ΕΠΟΠΤΗΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ ΜΠΗΚΕ ΕΠΟΠΤΗΣ ΜΕ ΓΝΩΣΗΣ ΟΧΙ ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ RUNNER 200 EKEI KATΩ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΔΙΠΛΟ ΤΑΜΠΛΟ ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ ΜΕ ΤΑ ΟΛΑ ΤΟΥ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΘΑΨΕΙ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΕ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΛΛΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΣΑΣ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΠΛΗΡΩΘΗΚΕ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕ ΑΠΟ ΕΞΩ Ο ΠΑΡΤΑΚΙΑΣ ΤΩΡΑ ΓΛΥΦΕΙ ΤΟΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ ΕΠΟΠΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΒΑΝΤΖΩΣΕΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΣΕΖΟΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΝΑ ΞΕΡΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΛΥΠΗΣΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΤΟΥ ΔΗΞΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ.