ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Τη Δευτέρα ξεκινά επιτέλους το superjet στην Κω... ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ από τη σημερινή επίσημη παρουσίαση στο H2O

ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ από τη σημερινή επίσημη παρουσίαση του superjet από τον υπεύθυνο τhς εταιρίας Superjet Hellas Βασίλη Γκρέμο και την Γενική Διευθύντρια στην Κω Σοφία Λαμπροπούλου, παρουσία του Μητροπολίτη Ναθαναήλ, του Προέδρου του Δημοτικού Συμβουλίου Β. Δρόσου, του Προέδρου του ΔΛΤ Μ. Φάκκου, του Μ. Παστρικού από τη Μαρίνα, των στελεχών της Δύναμης Αλλαγής Δ. Γερασκλή και Ν. Κανταρζή, του Δντή του ΕΦΤ Ν. Σοφού, του Προέδρου της Εν, Ξενοδόχων Μ. Χατζημιχαήλ, του ΛΙμενάρχη Σ. Μητσιάκη, του Αστυνομικού Δντή Σ. Σεντονά και αρκετών γνωστών και φίλων των υπευθύνων της εταιρίας.

Το superjet ξεκινά κανονικά τη λειτουργία του (έγινε παρουσίαση σε βίντεο της επίδειξης και των πρώτων εντυπώσεων) από την προσεχή Δευτέρα το πρωί στο χώρο πίσω από τη ΔΕΗ όπου θα είναι και η βάση του.

  • Τελευταία Ενημέρωση: 11/5/2012 5:48:08 μμ
    Λέξεις κλειδιά: super jet,παρουσιαση superjet
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • antilogos
    antilogos 10/5/2012 2:47:00 μμ
    ελπίζω να μην έχουμε κανένα ατύχημα το καλοκαίρι με το σούπερ παιχνιδάκι που έφερε κάποιος στο νησί. Οι κύριοι του ενιαίου τουρισμού τι λόγο έχουν στην παρουσίαση? Δεν πιστεύω να προωθούν το σούπερ τζετ σαν προϊόν για περισσότερους τουρίστες στο νησί γιατί θα τρελαθούμε.
    • TASOS
      TASOS14/5/2012 6:24:00 πμ
      γιατί τρώτε με μαχαίρι και πιρούνι, τρώτε με τα χέρια σας άνθρωπος των σπηλαίων! αν δεν σας αρέσει η πρόοδος
  • ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ
    ΟΛΑ ΩΡΑΙΑ10/5/2012 3:12:00 μμ
    ΦΑΓΑΝΕ ΕΙΠΙΑΝΕ ΕΙΔΑΝΕ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΑΚΙ...ΟΣΟΙ ΜΙΛΗΣΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ...ΟΛΑ ΚΑΛΑ...ΒΟΛΕΦΤΗΚΑΝ ΚΑΙ ΔΙΚΟΙ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΙ
  • Αρχηγός.
    Αρχηγός.10/5/2012 6:54:00 μμ
    Νάτος ρε παιδιά καί ο Κανταρζής, είπα καί εγώ δεν θα πήγαινε; Τόσο αγώνα έκανε γιά να έρθει το Superjet, δεν θά έπαιρνε κανένα κέρασμα;
    • ΡΕ ΑΡΧΗΓΕ
      ΡΕ ΑΡΧΗΓΕ10/5/2012 9:03:00 μμ
      ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ,ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΜΑΛ..ΑΣ!!!!
      • Αρχηγός
        Αρχηγός10/5/2012 11:18:00 μμ
        Είμαι, είμαι!!!! Λ@μόγιο όμως δεν είμαι !
        • ΕΤΣΙ-ΕΤΣΙ ΑΡΧΗΓΕ
          ΕΤΣΙ-ΕΤΣΙ ΑΡΧΗΓΕ11/5/2012 9:22:00 πμ
          ΤΟ ΛΑΜΟΓΙΟ,ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΚΙ ΕΣΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΒΛΑΚΑ!!!!
          • Αρχηγός.
            Αρχηγός.11/5/2012 5:02:00 μμ
            Ναί, αλλά παραμένει μόνο λαμόγιο, ενώ εγώ έγινα καί βλάκας !!!!!!
  • τι
    τι10/5/2012 8:00:00 μμ
    ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΝΤΑΡΖΗ ΟΠΩΣ ΣΕ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙΝΟΣ ΧΕΣΜΕΝΟ ΚΑΝΕ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΟ ΙΔΙΟ ΝΑ ΑΓΙΑΣΗ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΠΟΙΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΕ ΖΗΛΕΥΟΥΝΕ ΠΑΡΑ ΝΑ ΣΕ ΛΥΠΟΥΝΤΑΙΣΟΦΟΟΟΟΟΣ ΔΕΝ ΓΡΑΦΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝΑΓΩΓΟΣ ΓΡΑΦΗ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΟΝΟΜΑ ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΟΤΣΙΑ ΝΑ ΓΡΑΦΗ ΜΕ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ
  • nikos
    nikos10/5/2012 9:01:00 μμ
    καλά σας είναι πιά με μένα βλήματα!!!
  • ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
    ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ10/5/2012 9:10:00 μμ
    ΑΥΤΟΣ Ο ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ,ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΤΡΟΜΑΖΕΙ!!!ΗΡΕΜΗΣΤΕ,ΜΗΝ ΤΟΝ ΦΟΒΑΣΡΕ,ΔΕ ΔΑΓΚΩΝΕΙ,ΑΠΛΑ ΕΧΕΙ ΛΟΓΙΚΗ!!!
  • ΑΣΧΕΤΟΣ
    ΑΣΧΕΤΟΣ10/5/2012 9:12:00 μμ
    ΤΟΣΟΙ ΕΠΙΣΗΜΟΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΦΕΡΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΑΣΧΕΤΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΕΝΑ ΣΚΑΦΟΣ ΠΟΥ Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΔΕΝ ΞΕΠΕΡΝΑΕΙ ΤΑ 100 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ !! TRAGIC!! ΚΑΙ ΚΑΛΑ Ο ΓΝΩΣΤΟΣ ΜΑΙΝΤΑΝΟΣ ΟΙ ΑΛΛΟΙ?? ΤΙ ΝΑ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΑΡΑΓΕ ?? ΕΞΗΓΗΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΡΑΚΑΛΩ!!
    • alani
      alani14/5/2012 7:11:00 πμ
      και γιατι δεν εβαζες εσυ το χρημα βρε μαγγα!
  • O KANTAΡΖΗΣ
    O KANTAΡΖΗΣ10/5/2012 11:47:00 μμ
    ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΕΠΑΝΟΔΟ !
  • κ .ΚΑΝΤΑΡΖΗ
    κ .ΚΑΝΤΑΡΖΗ11/5/2012 6:23:00 πμ
    Προχωρα!τοσα χρονια στην Ελλαδιτσα μας, εμαθα πως, οποιος δεν ασχολειται με τιποτα παρα μ,ονο με την πολιτικη ,δεν ειναι ικανος να δουλεψει αλλα ζει, ταξιδευει, βολευεται, με λεφτα δικα μας,δεν ειναι ικανος,δεν εξυπηρετει παρα μονο συμφεροντα καποιων,ειναι γεματος ανηθικοτητα,απο καθε αποψη ,ειναι ανεγκεφαλος,παει οπου φυσα ο ανεμος,και τοσα αλλα ομορφα!!!μπορει να εχει εξουσια!!!τοσους και τοσους τετιους στειλαμε στη βουλη!γιατι οχι και σενα!εκτος και αν κατι παει να αλλαξει με την ψηφο μας!
  • αλλα και αλλα
    αλλα και αλλα11/5/2012 8:26:00 πμ
    βαλτε του να τραβα και μια μπανανα απο πισω μιας και μας εχετε κανει μπανανία...νουμερα..να τη χεσω την αναπτυξη σας
  • Ο ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ
    Ο ΚΑΝΤΑΡΖΗΣ11/5/2012 9:16:00 πμ
    ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΧΕΣ..ΝΟΥΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΟΡΑΜΑΤΙΣΤΑΚΙΑ!
  • ΡΕ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΙΑΡΗ
    ΡΕ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΙΑΡΗ11/5/2012 9:17:00 πμ
    ΤΕΛΙΚΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΚΑΦΟΣ??? ΑΛΛΑ ΚΙ ΑΛΛΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΓΡΑΦΕΣ ΤΟΤΕ!!!ΜΟΥΓΚΑ ΤΩΡΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΤΑΤΕ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΕ??????
  • Παμμέγιστε πολιτικάντη
    Παμμέγιστε πολιτικάντη11/5/2012 10:46:00 πμ
    Ασφαλώς κ δεν περίμενε κανείς όλα τα τελευταία σχόλια για να καταλάβει ότι η κατάσταση σου είναι ψυχιατρική κρίσιμη. Αν περιμένεις εσύ κ όσοι σ έχουν σε υπεύθυνη θέση ότι με την κόντρα το ρεβανσισμό κ την εκδίκηση θα κερδίσετε τον κόσμο, καλά ξεμπερδέματα. Κοντραρίσου μόνος σου η με κανένα παιδάκι όπως εκείνο που έδειξε το έγκυρο κανάλι λίγες μέρες πριν το χρυσοπληρώσετε να καταγγέλει ότι έβρισες. Καλά ξεμπερδέματα ο γιατρός είπε να σου λέμε σε όλα ναι.
  • John from Melbourne Australia
    John from Melbourne Australia11/5/2012 11:07:00 πμ
    Well Done Kos Island! for bring SuperJet. I am a Greek Australian and I am proud of our Greek heritage and I am very heartfelt for what the Greek nation is going through at the moment. This tourism venture has been promoted in NZ and Australia for years and I am amazed the Greek Islands have not had it before as it has been such a good benefit for these countries. Well Done Kos! This will definately promote Kos Island all over the world and hopefully the locals have the right mind to support it
    • down under
      down under 11/5/2012 1:25:00 μμ
      μιλησε και ο φ.......ς
  • antilogos
    antilogos11/5/2012 12:22:00 μμ
    Mr John i dont think so that the tourists decide to travel to any destination because of having a half hour pleasure. We will see!.
    • filellinas
      filellinas14/5/2012 6:09:00 πμ
      Thats why greece is in the state its in, I cant find enough adjectives to describe you people, jealous, negative,ungrateful just to name a few. Instead of understanding the economics behind this venture you all critisize it, have you stopped for one minute to think how many people this will benefit, how many mouths it will feed? Ofcourse not! Because you have too much time on your hands drinking coffee all day and being negative, instead of getting of your asses and working or having the mental capacity to think of something yourselves and doing it,shame on you! if the ancient greeks are looking down on you they would be rolling in their graves!
  • κατέχεις ήντα κάνει αυτούνο το πράμα
    κατέχεις ήντα κάνει αυτούνο το πράμα11/5/2012 1:41:00 μμ
    δρομολόγια για σούζες;
  • ΡΕ ΑΔΕΡΦΙΑ
    ΡΕ ΑΔΕΡΦΙΑ11/5/2012 2:28:00 μμ
    Ο Κανταρζής δεν είναι πιά στο Δ.Σ. τι στο διάολο ασχολείστε μαζί του??Τόσο πολύ σας λείπει???Ασχοληθείτε με τίποτα άλλο βλάκες!!Επιτέλους!!!!!!
  • παρε
    παρε11/5/2012 2:33:00 μμ
    τα χαπια σου κ μη γυρνας στον ηλιο ψυχοπαθη
  • ΑΠΕΝΑΝΤΙ
    ΑΠΕΝΑΝΤΙ11/5/2012 4:49:00 μμ
    ΑΠΟ ΤΟ ΚΩΣ ΤΙΝΟΣ ΤΗΝ ΕΔΩΣΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ Ο ΔΗΜΟΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΦΟΡΤΗΓΑ ΑΜΜΟΣ ΚΑΙ ΞΕΦΟΡΤΩΝΑΝ ΤΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΕΒΡΙΣΕ ΓΙΑΤΙ ΠΗΓΑΝ ΓΙΑ ΕΛΕΓΧΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΠΟΥ ΕΤΡΩΓΕ ΕΚΕΙ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΠΟΝ α ΟΜΠΡΕΛΛΑΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΔΙΩΞΕ Η ΓΙΑΤΙ ΛΕΕΙ ΕΤΡΩΓΕ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΥΤΑ Η ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΛΑ?
  • angelo drosos
    angelo drosos11/5/2012 7:53:00 μμ
    mr Jone, such a boat is working in creta for 3 years now!! and possibly in more places in greece !!! did upload tourism in Crete;; I really dont know! one I know is that was given much publicity on this matter! very successful marketing CONGRATULATIONS!! but what the politicians and local authorities (except the marine people and the harbour master)wants in this event??
  • ΠΡΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ
    ΠΡΟΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ12/5/2012 12:25:00 πμ
    ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ Η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΤΗΣ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ Ο ΑΣΤ Α ΝΑ ΠΑΝΕΕΕ...ΤΑ ΜΛΕΞΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΒΓΗΚΑΤΕ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ....
  • dopios
    dopios14/5/2012 6:53:00 πμ
    Συγχαρητήρια στον Έλληνα επιχειρηματία από την Αυστραλία για την επιλογή του όμορφου νησιού μας για να ξεκινήσει αυτή την επιχείρηση. Εάν κάποια στιγμή ήταν η κατάλληλη στιγμή είναι τώρα η ώρα, η χώρα μας βρίσκεται σε μια στιγμή ανάγκης, όπου χρειαζόμαστε περισσότερη υποστήριξη από Έλληνες αδελφούς μας από το εξωτερικό, όπως κάνει ο κ. Βασίλης Γκρεμός για εμάς.
  • mourgos
    mourgos14/5/2012 8:05:00 πμ
    Ρε παιδια δεν μιεταιγα η πολιτικη τους ολη, το παιδι απο την αυστραλια το εχω γνωρισει ,και ειναι πολλη ωραιως,και τους παλευει 3 χρονια τους μαγκες για να φερει αφτο το σκαφος στο νησι μας, νομιζο θα επρεπε να τον υποστηριξουμε αυτον τουλαχιστον!
  • greek aussie
    greek aussie14/5/2012 9:14:00 πμ
    i have been to Kos many times,its beautiful & i hope to come back many times more with my young family. however,i am so dissapointed in the comments that i have read above.Why is everyone concerned with the politics? dont the kos people want more things that will put them in the top 3 islands of the Aegean??? and at the end of the day, yes, this is just a short thrill ride that has pumping music,fresh water and lots of fun to get the party started. Grow up Kos,this is an assett to your economy!
  • Ginopoulo
    Ginopoulo15/5/2012 7:45:00 πμ
    Just enjoy the new show in town I say and stop being negative. Kos here I come!!!!!
  • オークション バーバリー
    オークション バーバリー23/10/2013 11:42:00 πμ
    バーバリー kids オークション バーバリー http://www.htcevolte.com/カジュアルシャツ-l9-4.html/
  • バーバリー ビジネス