ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

ΚΟΥΙΖ: Ποιοι είναι οι 4 πολύ γνωστοί σήμερα συμπολίτες μας; (Φοιτητές τότε -το 75- κάτω από την αφίσα του ανερχόμενου Ανδρέα)

ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΚΟΥΙΖ: Οι εικονιζόμενοι είναι (από αριστερά προς δεξιά) Ντίνος Νικηταράς, Κώστας Γαμβρέλλης, Νίκος Μυλωνάς και Βασίλης Χατζηγιακουμής (η φωτο έχει ληφθεί στο φοιτητικό διαμέρισμα που συγκατοικούσαν οι Ν. Μυλωνάς και Β. Χατζηγιακουμής

ΑΓΑΠΗΤΕ ΦΙΛΕ ΓΙΑΝΝΗ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΜΕ ΜΙΑ ΠΑΛΙΑ ΦΩΤΟ ΤΟΥ 1981 (Τελικά η φωτο όπως μας ανέφεραν οι ίδιοι οι εικονιζόμενοι είναι του 1975 και όχι του 1981 και είναι στο φοιτητικό δωμάτιο των δύο συγκάτοικων που κάθονται μαζί στη δεξιά πλευρά, ο ένας που είναι ένα χρόνο μεγαλύτερος, ήταν β' γραμματέας της οργάνωση του ΠΑΣΟΚ στην Τούμπα και ο άλλος στέλεχος της φοιτητικής παράταξης του κινήματος) .

ΔΕΙΧΝΕΙ 4 ΝΕΑΡΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΜΑΚΡΥΜΑΛΛΗΔΕΣ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΑΓΡΙΑ ΝΕΙΑΤΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΙΤΗΤΙΚΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΕΜΠΡΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΦΙΣΣΑ ΤΟΥ ΑΝΕΡΧΟΜΕΝΟΥ ΤΟΤΕ ΠΑΣΟΚ ...ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ;

ΦΙΛΙΚΑ ΤΑΣΟΣ ΙΩΑΝΝΟΥ

  • Τελευταία Ενημέρωση: 11/6/2012 2:34:30 μμ
    Λέξεις κλειδιά: κουιζ,φωτο κουιζ,ποιοι ειναι οι εικονιζομενοι
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ε, ρε
    ε, ρε9/6/2012 2:41:00 μμ
    κουρεμα συριζα που θελουνε ολοι!!!!
    • ΠΡΟΣ  ε, ρε        ΚΑΡΜΑΛΗΣ
      ΠΡΟΣ ε, ρε ΚΑΡΜΑΛΗΣ9/6/2012 3:29:00 μμ
      ΣΩΣΤΟΣ ......ΗΔΙΚΑ ΑΥΤΟΣ ΜΕ ΤΟ Ο ΔΟΚΤΩΡ ΖΙΒΑΝΚΟ ...ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ Φ...
  • xatzhgiakoumis
    xatzhgiakoumis9/6/2012 2:55:00 μμ
    o enas einai pisteuw o xatzhgiakoumis prwhn dhmarxos dikaiou
  • φρικη
    φρικη9/6/2012 2:57:00 μμ
    που πάμε παιδια?Φοβαμαι για τα χειροτερα. Διαβασα και ακουσα ηχογραφημενες δηλωσεις του Ιφικρατη Αμυρα στελεχους του ΣΥΡΙΖΑ και υποψηφιου βουλευτη, που μετα απαυτες τις δηλωσεις τον βγαλανε απο τις λιστες καιμελουσε κρυος ιδροτας.Εκει θα φτασουμε? Παει η Ελλαδιτσα μας.Τι ειπε ο συγκεκριμενος? Παρτε οπλα, μαχαιρια,τσεκουρια,μολοτοφ και καντε ανταρτικο πολεων,Να προβειτε σε εκτελεσεις καινα πυρπολησετε δημοσια κτηρια!
  • nikos
    nikos9/6/2012 3:05:00 μμ
    NTINOS NIKITARAS , KOSTAS GAMBRELIS BASILIS XATZIGIAKOYMIS KIA O .....
  • ΑΠΑΝΤΗΣΗ
    ΑΠΑΝΤΗΣΗ9/6/2012 3:21:00 μμ
    και στον συριζα καπως ετσι θα καταληξουν...!!
  • ...
    ...9/6/2012 3:44:00 μμ
    oi ntalton????
  • ...
    ...9/6/2012 3:55:00 μμ
    οι σωτηρτες τησ Κω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Ε ΡΕ ΝΙΑΤΑ
    Ε ΡΕ ΝΙΑΤΑ9/6/2012 4:05:00 μμ
    ΝΕΟΙ ΜΕ ΙΔΕΕΣ ΚΑΙ ΟΡΑΜΑΤΑ. ΣΗΜΕΡΑ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΝΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ ΜΑΣ.
  • ΟΧΙ ΤΟΥ 81
    ΟΧΙ ΤΟΥ 819/6/2012 4:08:00 μμ
    ΑΥΤΗ Η ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ 74-75.
  • ΚΑΙ ΣΥ ΤΕΚΝΟΝ ΒΡΟΥΤΕ;
    ΚΑΙ ΣΥ ΤΕΚΝΟΝ ΒΡΟΥΤΕ;9/6/2012 4:22:00 μμ
    ΝΙΚΟ ΜΥΛΩΝΑ ΚΑΙ ΣΥ ΠΡΩΗΝ ΠΑΣΟΚΟΣ; Α ΔΕΝ ΜΑΣ ΞΗΓΙΕΣΑΙ ΚΑΘΑΡΑ. ΘΕΛΟΜΕ ΟΛΟ ΣΟΥ ΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ, ΝΑ ΑΠΟΚΑΛΥΦΘΕΙ.ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΡΧΙΠΑΣΟΚΟΥΣ ΤΗΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ; ΙΔΡΥΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΔΗΛΑΔΗ; ΣΥΡΙΖΑ ΚΟΥΡΕΜΑ ΘΕΛΕΙΣ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ.
  • XOYNTIKOS
    XOYNTIKOS9/6/2012 4:30:00 μμ
    H GENIA TOS SKATIADON AFTI TA EKANAN SKATA AFTI NA TA KATHARISOYN
  • PROS XOYNTIKOS
    PROS XOYNTIKOS9/6/2012 4:58:00 μμ
    EISAI TO LIGOTERO ANISTORHTOS. H XOYNTA FYLAKIZE, BASANIZE, POYLHSE THN KYPRO.SHMERA DEN MPOREI MIA OLOKLHRH GENIA NA KATHGOREITAI GIA TA LAUH TVN POLITIKVN. AYTH H GENIA DOYLECE, DHMIOYRGHSE, PALECE. ESY MPOREIS NA MOY PEIS TI EKAMES;
  • ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ...
    ΑΥΤΟ ΣΤΑ ΔΕΞΙΑ...9/6/2012 5:42:00 μμ
    ΔΕΝ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!
  • ΚΟΥΗΖ     71
    ΚΟΥΗΖ 719/6/2012 7:42:00 μμ
    ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΝΕΟΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΔΥΟ ΚΡΕΒΑΤΙΑ ΚΑΙ ΦΑΤΣΑ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΤΟΥ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ??
  • ΖΙΑ CITY
    ΖΙΑ CITY9/6/2012 9:01:00 μμ
    Οι Black Sabbath είναι από το Χαιχούτες World Tour 1981
  • aaaa
    aaaa9/6/2012 9:41:00 μμ
    βρε συ, με τα γυαλιά δεν είναι ο Καβουκλής? ε? τί κερδίζω??
  • Η ΓΕΝΙΑ
    Η ΓΕΝΙΑ 9/6/2012 10:41:00 μμ
    ΠΟΥ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΕ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • από ότι βλέπω
    από ότι βλέπω9/6/2012 11:00:00 μμ
    όλοι φτωχαδάκια μείνανε
  • Steve Jagvaar
    Steve Jagvaar9/6/2012 11:22:00 μμ
    Ευτυχώς που αυτό το στυλ εφυγε απ την μοδα.Βεβαια του ΣΥΡΥΖΑ μερικοι οπαδοι ειναι ακομα ετσι!Εγω παντως δεν εγκρίνω μακρυ μαλλι και μουσια στην σημερινη εποχη! Και θεωρω οτι οποιος τα εχει ειναι εκτος τοπου και χρόνου
  • ΣΧΟΛΙΟ
    ΣΧΟΛΙΟ10/6/2012 2:30:00 πμ
    ΚΑΠΩΣ ΕΤΣΙ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ,ΣΤΗΝ ΠΟΡΕΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑΧΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΦΟΡΤΩΣΑΝ ΤΟ ΠΑΣΟΚ 30 ΧΡΟΝΙΑ.ΑΥΤΟΙ ΓΙΝΑΝΕ ΕΞΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΠΛΗΡΩΝΑΜΕ.ΟΤΑΝ ΟΛΑ ΡΗΜΑΞΑΝ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΜΑΖΙ ΤΑ ΦΑΓΑΜΕ.ΟΤΑΝ ΤΟΥΣ ΤΙΜΩΡΗΣΑΜΕ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑΝ ΤΟ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΦΟΡΤΩΣΟΥΝ ΓΙΑ ΑΛΛΑ 30 ΧΡΟΝΙΑ.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ,ΞΥΠΝΗΣΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΥΡΙΖΑ ΚΑΙ ΠΑΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΙΔΙΟ ΜΠΛΟΚ.
  • ΧΑΧΑΧΑ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ Η ΧΙΠΗΣΑ....
    ΧΑΧΑΧΑ Η ΘΕΙΑ ΜΟΥ Η ΧΙΠΗΣΑ....10/6/2012 9:39:00 πμ
    ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΝΕΟΙ........
  • προς 21
    προς 2110/6/2012 9:54:00 πμ
    ν αγιασει το στομα σου φιλε ο συριζα εινα τα τσικο της 17Ν γιατι η πρωτη ομαδα επαιζε στο πασοκ
  • προσ σχολιο
    προσ σχολιο10/6/2012 10:30:00 πμ
    ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΠΑΣΟΚ. ΠΑΡΑ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΛΕΙΨΕΙΣ ΕΔΩΣΕ ΨΩΜΙ ΣΕ ΜΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΗ ΓΕΝΙΑ. ΒΕΒΑΙΑ ΥΠΗΡΞΑΝ ΟΙ ΑΚΗΔΕΣ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΜΑΥΡΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΔΕΝΙΣΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΕΙΑ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΡΙΖΑ ΑΝ ΡΙΞΕΙΣ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΣΑΥΤΟΥΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΤΕΛΕΧΗ ΕΝ ΔΥΝΑΜΕΙ ΛΑΜΟΓΙΑ, ΠΟΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΟΝΤΑΙ ΤΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΕΡΓΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΡΑΤΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΣΜΟ ΕΝ ΓΕΝΕΙ. ΦΙΛΕ ΜΟΥ Η ΔΙΑΦΘΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΤΥΠΗΘΕΙ, ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΕΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ. ΘΕΣΜΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ, ΚΡΑΤΟΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ. ΓΙΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΘΥΝΗ
    • ΜΠΟΧΑΛΕ ΠΑΣΟΚΕ
      ΜΠΟΧΑΛΕ ΠΑΣΟΚΕ10/6/2012 12:40:00 μμ
      ΣΕ ΤΑΪΣΕ ΚΑΛΑ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΓΛΥΚΑΘΗΚΕΣ ΟΜΩΣ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΠΙΣΩ ΤΑ ΚΛΕΜΕΝΑ ΠΡΑΣΙΝΟ ΛΑΜΟΓΙΟ.
    • ΕΠΑΘΑ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ
      ΕΠΑΘΑ ΤΗ ΠΛΑΚΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ10/6/2012 11:27:00 μμ
      με αυτα που γραφεις ρε Πασόκε . ΕΛΕΓΑ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΩ ΑΛΛΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΕΠΕΙΣΕΣ. ΚΥΡΙΑΚΗ ΨΗΦΙΖΩ ΠΑΣΟΚ ΧΩΡΙΣ ΔΕΥΤΕΡΗ ΣΚΕΨΗ.
    • το ψωμί που λές
      το ψωμί που λές 11/6/2012 3:10:00 μμ
      μας το δώσανε η Δήμητρα Λιάνη, ο Τσοχατζόπουλος, ο Μαντέλης και ο Τσουκάτος;
  • ΠΡΟΣ 21
    ΠΡΟΣ 2110/6/2012 11:16:00 πμ
    Η ΜΕΤΑΠΟΛΙΤΕΥΣΗ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΕΙΧΕ ΔΥΟ ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ. ΠΑΣΟΚ 16 ΧΡΟΝΙΑ, ΝΔ 15 ΧΡΟΝΙΑ. ΑΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΝΕΥΘΥΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΥΘΥΝΗ ΤΗΣ Ν.Δ. ΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΠΟΠΟΙΗΘΕΙΣ ΤΩΝ ΕΥΘΥΝΩΝ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΛΥΘΕΙ ΠΟΤΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.
    • ????????
      ????????10/6/2012 11:50:00 πμ
      ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΜΕΤΡΗΜΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΕ.Ο ΣΗΜΙΤΗΣ Κ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΔ.
  • Λογάριαζε καλά
    Λογάριαζε καλά10/6/2012 1:08:00 μμ
    ΠΑΣΟΚ : 1981-1989, 1993-2004, 2009-2011 , μας κάνουν 21 χρόνια από τα τελευταία 30. Η Ν.Δ έκανε το λάθος να προσπαθήσει να γίνει λαϊκιστική σαν το ΠΑΣΟΚ και για αυτό ευθύνεται και αυτή. Το πασοκ κατά κύριο λόγο εξέθρεψε τη διαφθορά και μετάλλαξε τους Έλληνες σε κρατικοδίαιτους αραχτούς κηφήνες. Στο μύθο του Αισώπου 'ο τζίτζικας και το μερμήγκι', ο ρόλος του τζίτζικα σαφώς και αντιπροσωπεύεται από το πασοκ.
  • λογαριαζε και συ καλα
    λογαριαζε και συ καλα10/6/2012 4:32:00 μμ
    ν.δ :1974-1981, 1989- 1993, 2οο4- 2009 συνολο: 16 χρονια
    • ΕΛΕΟΣ
      ΕΛΕΟΣ10/6/2012 9:33:00 μμ
      ΕΔΩ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΜΕΤΡΓΣΕΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΨΗΦΙΖΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ.ΑΚΟΥ ΛΟΙΠΟΝ.ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΛΥΨΕΙΣ 38 ΧΡΟΝΙΑ.ΒΓΑΛΕ 2 ΜΕ ΤΗΝ ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΚΗ ΤΟ 89 ΣΟΥ ΜΕΝΟΥΝ 14 ΝΔ ΜΕΧΡΙ ΤΑ 38 24 ΠΑΣΟΚ.ΒΡΕ ΠΩΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΕΣ?ΓΙΑ ΝΑ ΨΗΦΙΖΕΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΠΕΡΝΑΓΕ ΚΑΛΑ Κ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΖΙ ΠΙΑΝΑΝΕ ΠΑΝΩ 80%.ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ.ΟΚ ΜΑΣ ΕΠΙΑΣΕ Η ΚΡΙΣΗ ΟΠΩΣ ΟΛΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ...ΑΠΛΑ ΕΜΕΙΣ ΘΕΛΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΜΕ ΑΥΞΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑΜΕ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΕ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ΜΕ ΚΟΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΒΡΕΘΗΚΑΝ ΜΕ ΠΟΣΟΣΤΑ ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΑΝ Κ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΕΤΙΜΑΣΤΑ.ΑΛΛΙΩΣ ΠΑΛΙ ΘΑ ΤΑ ΦΕΡΟΥΜΕ ΤΟΥΜΠΑ.ΥΠΟΜΟΝΗ
  • εδω ταιριαζει
    εδω ταιριαζει10/6/2012 4:36:00 μμ
    ΕΡΗΜΑ ΜΟΥ ΝΙΑΤΑ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΣΑΛΑΚΩΘΗΚΑΤΕ...........
  • xaxa...
    xaxa...10/6/2012 6:31:00 μμ
    Οι black sabbath είναι ?
  • ΜΠΟΡΟΥΜΕ
    ΜΠΟΡΟΥΜΕ 10/6/2012 6:31:00 μμ
    ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΒΟΥΛΗ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ Γ...... ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ???? ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΥΡΙΖΑ!!!!! ΟΛΟΙ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΦΤΑΙΝΕ ΤΟ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΤΗΝ ΝΔ(ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟΥΣ ΕΧΩ ΨΗΦΙΣΕΙ), ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΑΝΙΣΟΥΜΕ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΑΥΤΟΙ!!! ΜΠΟΡΟΥΜΕ????? ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΜΑΣ Γ.... ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΟΥΜΕ, ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!!!
    • ΕΛΕΟΣ
      ΕΛΕΟΣ10/6/2012 9:36:00 μμ
      ΑΣΧΗΜΑ ΠΕΡΝΑΓΕΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 40 ΧΡΟΝΙΑ?ΓΙΑΥΤΟ ΕΞΑΛΟΥ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΖΑΜΕ.Η ΚΡΙΣΗ ΔΕΝ ΕΟΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΛΗ Η ΕΥΡΩΠΗ ΕΧΕΙ.ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΣΠΑΝΙΘΑ Κ ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΧΩΡΕΣ ΤΟ ΠΑΣΟΚ Κ Η ΝΔ?ΕΛΕΟΣ .ΠΡΟΣΕΞΤΕ ΜΗΝ ΠΕΣΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΕΤΙΑ ΜΕ ΤΑ ΚΟΜΜΑΤΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΑ ,ΔΕΝ ΘΑ ΜΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΡΙΣΗ.ΒΑΘΗΤΕΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΒΑΛΟΥΝ.ΞΥΠΝΗΣΤΕ.
  • ΚΑΙ....ΝΑ...
    ΚΑΙ....ΝΑ...10/6/2012 10:12:00 μμ
    Η ΝΥΝ ΠΛΟΥΤΟΚΡΑΤΙΑ!!!!ΤΙ ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΠΡΑΣΙΝΑ ΑΛΟΓΑ!!! ΤΥΟ ΠΑΣΟΚ ΕΙΝΑΙ ΔΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ!
  • ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ
    ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ12/6/2012 8:10:00 μμ
    ΟΜΟΡΦΑΝΤΡΕΣ ΜΟΥ.................. ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΝΤΕ, Ο ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΕΑΣ.....
  • ΕΡΩΤΗΣΗ