ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Τους ξαναφέρανε στον Αη Βασίλη άρον άρον & τους άφησαν στη σκόνη (μισοί μέσα μισοί έξω)... "Αν αύριο δεν μας φερουν αυτά που υποσχέθηκαν θα κατέβουμε στην αγορά..."

Στις 10 η ώρα το βράδυ τους ειδοποίησαν "μαζέφτε τα να φύγετε από δω..." και στις 6 το πρωί τους μετέφεραν στην περιοχή απέναντι από τα Σφαγεία (η μπουλντόζα μπήκε και άρχισε να καθαρίζει ααπό χθες βράδυ γύρω στις 6) αφήνοντας τους όπως καταγγέλουν στην κάμερα μέσα στη σκόνη, καθώς ούτε οι μισοί δεν χωράνε μέσα στα τέσσερα τροχόσπιτα που τους έφεραν...

Τους υποσχέθηκαν ότι θα τους φέρουν άλλα τέσσερα και ότι θα  τους δώσουν ξυλεία για να φτιάξουν καλύβες, όπως και ότι θα τους δώσουν ομπρέλες για σκιά...

Σε ότι αφορά το νερό, άρχισαν να δουλεύουν με κόφτη για να περάσουν σωλήνα υδροδότησης από τα Σφαγεία απέναντι στο οικόπεδο όπου τους εγκατέστησαν αλλά τελικά δεν πρόλαβαν & θα συνεχίσουν αύριο (το ίδιο κ με την παροχή ρεύματος...) Οι ίδιοι οι τσιγγάνοι πάντως επισημαίνουν ότι υπάρχει συνεργασία με τη δημοτική αρχή και θέλουν να μπουν στη δουλειά για να μην ζητιανεύουν αλλά βρίσκονται ακόμα "στο περίμενε... Άμα έδεν έχουμε δουλειά και δεν έχουμε να φάμε τι να κάνουμε στέλνουμε τις γυναίκες και τα παιδιά και διακονεύουνε... Αλλιώς θα αναγκαστούμε να κλέψουμε. Όταν έχουμε δουλειά και πληρωνόμαστε δε γίνεται αυτό" Επίσης παραδέχονται ότι για την ενόχληση με τη μουσική εκεί που βρίσκονταν ευθύνονται 20 άτομα που τους παίρνουν όλους στο λαιμό τους επειδή δεν δουλεύουν και κάθονται με το ποτό και τη μουσική πρωί βράδυ... Το θετικό στην όλη υπόθεση είναι ότι τα παιδιά και πάλι μπήκαν σε πρόγραμμα εκπαίδευσης (όπως είχε γίνει & πέρσι τέτοια εποχή στο σχολείο του Πλατανίου από την πρωτοβάθμια εκπαίδευση) με την διαβεβαίωση επίσης ότι θα τα μεταφέρει σχολικό...

  • Τελευταία Ενημέρωση: 14/8/2012 4:24:23 μμ
    Λέξεις κλειδιά: τσιγγανοι,τσιγγανοι στα νεα Σφαγεια,μεταφορα τσιγγανων στον Αη Βασιλη,διαμαρτυρια τσιγγανων
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΡΕ.......
    ΡΕ.......13/8/2012 2:24:00 μμ
    ..... ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΕΝΑΣ ΓΥΦΤΟΣ ΕΝΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ. ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΩ η ΠΑΕΙ ΝΑ ΜΕ ΠΙΑΣΕΙ ΚΟΡΟΙΔΟ? ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΒΛΑΚΑΣ ΡΕ???.......
    • ρε
      ρε 13/8/2012 8:34:00 μμ
      τωρα θα σου πουλησουν λεωφορειο !!! πηραν και λεωφορειο της ΚΕΑΣ
    • ΔΗΜΟΤΙ-ΚΩΣ
      ΔΗΜΟΤΙ-ΚΩΣ13/8/2012 11:39:00 μμ
      ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΤΙ ΨΙΛΟ ΣΧΕΤΙΚΟ - ΑΣΧΕΤΟ , ΠΗΡΑΤΕ ΤΑ ΝΕΑ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΦΟΡΙΑΣ , ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ? ΓΕΡΟΙ ?ΔΥΝΑΤΟΙ ?ΑΝΤΕΧΕΤΕ ΑΚΟΜΑ , ΑΓΑΝΤΑ ΑΜΥΝΑ ΑΔΕΛΦΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΑΣ Ο ΗΛΙΟΣ .ΠΑΡΕΠΙΤΟΝΤΩΣ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ,ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ ,ΓΥΦΤΟΙ ,ΡΟΜΑ Η ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΛΕΝΕ , ΠΗΡΑΝ ΕΚΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΑ ? ΤΙ ΦΟΡΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ? ΓΑΤΙ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΥΝΤΑΙ ΜΟΝΟ ΔΙΧΩΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΜΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ? ΦΤΑΝΕΙ ΠΙΑ ΑΝΟΧΗ ΜΗΔΕΝ ,ΝΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΕΝΑΝΤΙΑ ΣΤΑ ΠΑΡΑΣΙΤΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΙΝΟΥΝ ΤΟ ΑΙΜΑ .
  • ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΟΣ
    ΑΠΕΛΠΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΟΣ13/8/2012 2:28:00 μμ
    ΜΕ ΣΕΝΑ ΠΟΥ ΜΠΛΕΞΑΜΕ ΚΑΙΣΕΡΛΗ , ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΕΤΑΔΗΜΟΤΕΥΣΟΥΜΕ!!ΚΡΙΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗ ΔΕΝ ΕΜΕΙΝΕ ΑΛΛΟΣ ΔΗΜΟΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ!!! ΦΥΓΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΕ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ! ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΕΝΑΣ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ,ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΟΛΛΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!!!!
  • ηθελα να ηξερα
    ηθελα να ηξερα13/8/2012 2:32:00 μμ
    τι θελετε τελικα. Να λυθει το προβλημα ή οχι; Ο Δημαρχος αγωνια και κανει τεραστιες προσπαθειες να βοηθησει τους τσιγγανους και να λυσει τα προβληματα που φορτωσαν σε οσες γειτονιες περασαν (σημαιες, Αβικω, Αλεξαντερ Φασιον. Αντι να βοηθησετε ολοι καθεστε και λετε αλλα κι αλλα. Μαλλον σας αρεσει το χαϊ χουϊ και για αυτο μιλατε
    • Σ... η ψ.....
      Σ... η ψ.....13/8/2012 4:08:00 μμ
      Βρηκα την λυση!!!
  • ΕΞΩ ΑΠ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΧΩΡΑ!
    ΕΞΩ ΑΠ ΤΟ ΝΗΣΙ ΚΑΙ ΑΠ ΤΗΝ ΧΩΡΑ!13/8/2012 2:59:00 μμ
    ΚΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΝΟΙΚΙΑΖΩ,ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ Ο ΔΗΜΟΣ ΕΝΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ ΜΕ ΡΕΥΜΑ ,ΝΕΡΟ, ΤΟΥΑΛΕΤΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ; ΚΑΙ ΑΜΑ ΘΕΛΩ ΕΞΤΡΑ ΧΩΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΞΥΛΑ ΝΑ ΧΤΙΣΩ, ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΩΡΑΦΙ,ΧΩΡΙΣ ΑΔΕΙΕΣ, ΙΚΑ,ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΠΑΠΑΡΙΕΣ!! ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ; ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΑΠΕΙΛΗΣΩ ΟΤΙ ΘΑ ΚΛΕΨΩ!!!ΤΙ ΟΜΟΡΦΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ!
    • Να γιατί είμαστε υπεύθυνοι ως κοινωνία για τον αποκλεισμό 7 τον ρατσισμό εις βάρος των τσιγγάνων φασίστες ρατσιστες κυριτσικοι
      Να γιατί είμαστε υπεύθυνοι ως κοινωνία για τον αποκλεισμό 7 τον ρατσισμό εις βάρος των τσιγγάνων φασίστες ρατσιστες κυριτσικοι13/8/2012 3:24:00 μμ
      Οι ποικίλες εκδηλώσεις του αποκλεισμού, τον οποίο εξακολουθούν να υφίστανται οι περισσότεροι έλληνες Τσιγγάνοι ή Ρομά από την κοινωνική, οικονομική και πολιτική ζωή της χώρας, έχουν κατ’ επανάληψη απασχολήσει τον Συνήγορο του Πολίτη. Όψεις της οκταετούς αυτής εμπειρίας αποτυπώνονται στις ετήσιες εκθέσεις της Αρχής (Ετήσια έκθεση 2000, σ. 61–62, Ετήσια έκθεση 2002, σ. 106–107), στην ειδική έκθεση του Κύκλου Δικαιωμάτων του Ανθρώπου για την «Πειθαρχική/διοικητική διερεύνηση καταγγελιών εναντίων αστυνομικών υπαλλήλων» (Ετήσια έκθεση 2004, σ. 222–223) σε πολλά πορίσματα αλλά και σε ειδική έκθεση της Εθνική Επιτροπής Δικαιωμάτων του Ανθρώπου (2002). Το θλιβερό και, σε ορισμένες περιπτώσεις, προσβλητικό της αξίας του ανθρώπου αυτό φαινόμενο συνδέεται με θεσμικές ή οιονεί θεσμικές μορφές –έμμεσης κυρίως– δυσμενούς διακριτικής μεταχείρισης των μελών του πληθυσμού αυτού από όργανα του κράτους, ιδίως δε της τοπικής αυτοδιοίκησης, αλλά και από το κοινωνικό σύνολο. Παρά τη νομική και ηθική κρισιμότητα τέτοιων πρακτικών αθέμιτων διακρίσεων, η εμπειρία του Συνηγόρου του Πολίτη έχει καταδείξει ότι τα πάγια σχήματα κοινωνικού αποκλεισμού των ελλήνων Ρομά στηρίζονται εν τέλει σε δομικά χαρακτηριστικά της ελληνικής κοινωνίας (όπως λ.χ. η αδιαφανής οργάνωση της απασχόλησης, η άναρχη οικιστική διάρθρωση της χώρας και τα πελατειακά χαρακτηριστικά της πολιτικής, ιδίως τοπικής, ζωής), παράλληλα δε αγγίζουν το ίδιο το ιδεολογικό υπόστρωμα της εθνικής μας συγκρότησης και της κοινωνικής συνοχής. Ο διαρθρωτικός χαρακτήρας του φαινομένου αυτού καθιστά εκ των πραγμάτων εν πολλοίς αναποτελεσματική την παρέμβαση φορέων προστασίας των δικαιωμάτων του ανθρώπου, όπως του Συνηγόρου του Πολίτη, ο οποίος εστιάζει τη δράση του σε ατομικές περιπτώσεις. Έτσι, ακόμη και αν ο συγκεκριμένος πολίτης Ρομά καταφέρει να αποκτήσει εν τέλει την άδεια ή το πιστοποιητικό που έχει ανάγκη, να αποφύγει την καταστροφή του προσωρινού του καταλύματος ή να εγγράψει εν τέλει τα παιδιά του στο σχολείο, η επενέργεια σωρείας παραγόντων πιθανότατα θα ματαιώσει τους πιο μακροπρόθεσμους βιοτικούς στόχους που επιδίωκε να καλύψει με τα προαναφερθέντα. Τέτοιες διαπιστώσεις κατέστησαν σαφή στον Συνήγορο του Πολίτη την ανάγκη να κλιμακώσει την εμπλοκή του στο συγκεκριμένο, εξαιρετικά εκτεταμένο, πεδίο προστασίας των δικαιωμάτων του ανθρώπου και καταπολέμησης των διακρίσεων αναπτύσσοντας παρεμβάσεις ευρύτερης εμβέλειας και επιζητώντας λύσεις σε επίπεδο συντονισμού φορέων του κράτους, της τοπικής αυτοδιοίκησης και της κοινωνίας των πολιτών, αλλά και σε αυτό της νομοθετικής και εν γένει κανονιστικής παραγωγής.
      • απαντηση
        απαντηση13/8/2012 3:42:00 μμ
        ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΓΥΦΤΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΕ ΠΟΤ5Ε ΔΟΥΛΕΙΑ?ΕΝΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ?ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ (ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ)ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΤΟΥ?ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΑΛΑΞΟΥΝ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΟΙ ΠΟΛΛΟΙ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΟΥΣ?ΠΟΤΕς ΣΕΒΑΣΤΗΚΕ ΕΝΑΣ ΓΥΦΤΟΣ ΕΝΑ ΜΠΑΛΑΜΟ?ΕΣΥ ΠΟΥ ΤΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΕΧΕΙΣ ΜΕΓΑΛΟ ΣΠΙΤΙ?ΚΗΠΟ?ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΦΙΛΟΞΕΝΕΙΣ ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΑΝ ΤΟΥΣ ΜΑΘΕΙΣ Κ ΤΡΟΠΟΥΣ?ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΑΙΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΕΒΑΣΜΟ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΕΒΑΙΤΕ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΠΡΤΩΤΑ ΝΑ ΣΕΒΑΙΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ
        • ναι
          ναι 13/8/2012 4:59:00 μμ
          ξέρω ΡΟΜΑ που ζητάνε δουλειά.
      • ΕΛΕΟΣ
        ΕΛΕΟΣ13/8/2012 3:46:00 μμ
        ΤΕΛΙΚΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΟΠΟΙΟΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΤΟΝ ΟΡΟ ΦΑΣΙΣΜΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΣΙΣΤΑΣ Ο ΙΔΙΟΣ.ΓΙΑΤΙ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ ΣΥΜΠΟΛΙΤΕΣ ΣΟΥ?ΑΠΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ?ΔΗΛΑΔΗ ΘΕΛΟΥΝ ΑΛΛΟ ΔΗΜΑΡΧΟ?ΕΙΣΑΙ ΣΟΒΑΡΟΣ?ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΤΕΓΡΑΨΕΣ Κ ΕΒΑΛΕΣ ΕΔΩ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΕΣ?ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΣΕ ΤΕΛΙΚΗ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΔΕΝ ΗΡΘΑΝ ΠΕΡΣΥ ΣΤΟ ΝΗΣΙ.30 ΧΡΟΝΙΑ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ./ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΗΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΕΙ ΝΑ ΛΥΣΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΜΑ....ΝΥΧΤΑ?ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ
      • αληλεγγυε...
        αληλεγγυε...13/8/2012 3:50:00 μμ
        λιγες οι ωρες !
      • φιλε μου. πιστευεις
        φιλε μου. πιστευεις13/8/2012 5:29:00 μμ
        οτι οι φασισταραδες οι αμορφωτοι οι αναισθητοι οι ρατσιστες οι ανεγκεφαλοι οι κομπλεξικοι μποχαλοι μπορουν να καταλαβουν και να συνειδητοποιησουν εστω και μια συλλαβη απο αυτο το κειμενο ?
        • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
          ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ13/8/2012 6:46:00 μμ
          ΡΕ ΓΕΛΕΙΕ ΑΥΤΟΙ ΟΙ Σ//ΡΑΤΣΑ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΠΟΥ ΘΕΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΖΩΗ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ..ΝΑ ΖΟΥΝ ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ ΝΑ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΞΥΝΟΥΝ ΓΕΝΙΚΟΣ...ΑΝ ΤΡΑΒΑΣ ΖΟΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΕΙΣ ΣΠΙΤΙ ΣΟΥ,ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΔΩΡΟ ΠΑΤΑΤΕΣ ΟΥΤΕ ΣΕΙΚΟ,ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΣΟΥ ΡΙΞΟΥΝ ΕΝΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ...
      • ΠΡΟΣ-Να γιατί είμαστε υπεύθυνοι ως κοινωνία
        ΠΡΟΣ-Να γιατί είμαστε υπεύθυνοι ως κοινωνία 14/8/2012 7:41:00 πμ
        Ο ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΑΤΘΡΟ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΑ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΝΩ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΜΙΣΗ . ΠΑΡΕ ΤΟ ΣΥΝΗΓΟΡΟ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗ ΒΙΛΛΑ ΤΟΥ ΒΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΠΕΣΤΟΥ ΝΑ ΦΙΛΟΞΕΝΗΣΕΤΕ ΜΕΡΙΚΟΥΣ , ΟΧΙ ΣΤΑ ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΣΑΣ - ΜΗΝ ΤΑ ΜΑΓΑΡΙΣΟΥΝ - ΣΤΗ ΑΥΛΗ ,ΣΤΟ ΧΩΡΑΦΙ ,ΣΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΗ, ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΕΛΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ..
  • ΤΙ να βοηθησουμε ρε;
    ΤΙ να βοηθησουμε ρε;13/8/2012 3:05:00 μμ
    Εμας ποιος μας βοηθα που ειμαστε ανεργοι,πληρωνουμε νοικια και δεν εχουμε ρευμα και νερο; Γιατι δεν τα παρεχει ο ΔΗΜΟΣ ολα αυτα και σε εμας; Απο την στιγμη που δινονται παροχες προς μια ομαδα και ολοι οι αλλοι μενουν ετσι,τοτε το κρατος ειναι ρατσιστικο ως προς τους νοικοκυρηδες και προνομιουχο ως προς τους γυφτους!!
  • ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ,
    ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΗΞΕΡΑ,13/8/2012 3:12:00 μμ
    ΡΕ ΦΡΑΓΓΟΠΟΥΛΟ, ΟΛΗ ΝΥΧΤΑ ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ? Η ΑΓΩΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥΛΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΑΓΕ ΠΟΡΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΙΚΟΥΣ ΤΗΣ ΛΑΜΠΗΣ. ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΑΝΤΙΣΤΕΚΟΝΤΟΥΣΑΝ ΟΙ ΚΩΟΙ.ΞΥΠΝΗΣΑΝ ΡΕΕΕΕ. ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ. ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑ. ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ. ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΠΟΥ ΘΑ ΧΩΡΕΣΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ......
  • GIANNHSKOS
    GIANNHSKOS13/8/2012 3:21:00 μμ
    Μια λυση για οριστικη λυση του προβλημα που χρονια τωρα βασανιζει τους Κωους υπαρχει.Να κανουμε οτι εκανε και ο σαρκοζι.Τους διωχνουμε ολους και δεν ξανααφηνουμε κανεναν να πατησει το ποδι του εδω.Θα μας κραξουν καποιοι θα μας βγαλουν στα καναλια για λιγο καιρο ,αλλα μετα απο χρονια κανεις δεν θα θυμαται τιποτα οπως ειπει και ο Μητσοτακης για το ονομα των Σκοπιων.Αλλα θα βρεθουν καποιοι που μενουν σε αλλες περιοχες και θα μιλησουν για ρατσισμο,καποιοι για λιγους ψηφους θα το παιξουν φιλανθρωποι
  • GIANNHSKOS
    GIANNHSKOS 13/8/2012 3:25:00 μμ
    Μην ξεχασετε να παρετε και αυτους που καθε βραδυ κοιμουνται στις σημαιες.Ειναι γυρω στα δεκα ατομα που δεν εφυγαν σχεδον ποτε απο εκει.Οποιος δεν πιστευει ας περασει να δει απο μονος του.Την ημερα σταματανε για πικ νικ και το βραδυ στρωνουν στα χωματα και κατω απο τα κυπαρισια και κοιμουνται.Καντε την δουλεια σωστα τουλαχιστον.Ολοι σε ενα μερος οργανωμενο για να μπορει να ελεγχεται.
  • ΟΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ
    ΟΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ 13/8/2012 3:35:00 μμ
    ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΑ , ΕΙΝΑΙ ΕΚΑΤΟ ΦΟΡΕΣ ΠΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΔΙΚΙΟ. Η ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΦΡΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΟ ΜΑΟ.
  • ΚΡΙΜΑ
    ΚΡΙΜΑ13/8/2012 3:36:00 μμ
    Τα τροχόσπιτα!!! Αφού τα λεηλατήσουν θα τα πουλήσουν για παλιοσίδερα!!!! Ποιος άραγε τα πούλησε τα τροχόσπιτα στον δήμο;;;;;
  • πιο γυφτους και ρατσιστες
    πιο γυφτους και ρατσιστες13/8/2012 3:37:00 μμ
    απο τους Κωους κανιβαλους δεν εχω συναντησει
  • Πρόταση
    Πρόταση13/8/2012 3:42:00 μμ
    Προτείνω οτους τσιγγάνους να την κάνουν από το νησί.Φυσικά να μην σκέφτονται κάν να εμφανιστούν στην Αγορά γιατί τότε τα πραγματα θα πάρουν άλλη τροπή.
  • ΝΑΙΑΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!
    ΝΑΙΑΙ ΕΙΜΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ!13/8/2012 3:45:00 μμ
    ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΥΠΑΝΘΡΩΠΟΙ!ΜΟΝΟΝ ΚΑΚΟ ΚΑΝΟΥΝ.Η ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ.ΒΑΡΑΙΝΕΙ ΤΗΝ ΓΗ Η ΥΠΑΡΞΗ ΤΟΥΣ.ΚΙ ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ.ΑΣ ΜΟΥ ΕΠΙΔΕΙΞΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥΣ.ΟΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!! ΒΡΩΜΟΣΚΥΛΑ!ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΓΙΑ ΜΕΝΑ....ΧΕΣΤΗΚΑ! ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΞΕΚΟΥΜΠΙΣΤΟΥΝ! ΚΑΙ ΕΣΑΣ ΝΑ ΒΡΩ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ...ΘΑ ΣΑΣ ΜΑΜΗΣΩ!ΟΠΟΙΟΙ ΣΥΜΦΩΝΟΥΝ,ΜΑΖΙ ΜΟΥ.ΟΣΟΙ ΔΙΑΦΩΝΟΥΝ,ΝΑ ΠΑΝ ΝΑ ΞΥΡΙΣΤΟΥΝ!!!
    • Πολιτισμος!
      Πολιτισμος!13/8/2012 4:07:00 μμ
      Τσιφτετελια!Μακης,Σαφετης,Τερλεγκας...ασματα που γραψαν ιστορια!!!!
      • Συμφωνω!
        Συμφωνω!13/8/2012 4:15:00 μμ
        Μονον για τα σαματα πρεπει να τους αφησουμε να ζησουν....
    • ΦΑΣΙΣΤΟΛΟΥΓΚΡΑ
      ΦΑΣΙΣΤΟΛΟΥΓΚΡΑ13/8/2012 4:43:00 μμ
      ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΧΕΣΗ ?
      • ΝΑΙ ΘΕΛΩ!
        ΝΑΙ ΘΕΛΩ!13/8/2012 4:47:00 μμ
        ΝΑ ΠΑΣ ΝΑ ΠΛΥΘΕΙΣ ΟΜΩΣ ΠΡΩΤΑ ΓΙΑΤΙ ΒΡΩΜΑΝ.... ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ!
        • ΕΣΥ
          ΕΣΥ13/8/2012 5:11:00 μμ
          ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΔΥΝΑΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΣΤΗΝ ΒΡΩΜΕΡΗ ΨΥΧΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΩ ΚΙ ΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΤΗΝ...ΠΟΔΑΡΗΛΑ ΜΟΥ.
          • ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΑΡΞ
            ΔΙΑΒΑΣΑ ΜΑΡΞ13/8/2012 9:43:00 μμ
            ΚΑΙ ΞΕΠΛΥΘΗΚΕ Η ΒΡΩΜΕΡΗ ΨΥΧΗ ΜΟΥ! ΤΩΡΑ,ΕΕΕΕΛΑ!
            • ΤΙ ΜΑΡΞ  ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!
              ΤΙ ΜΑΡΞ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΙΣ!!!!!!!!!!!14/8/2012 2:53:00 πμ
              ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΣΕ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΑΠΑΣ.!!! ΥΠΕΡΒΛΑΚΑ ΥΠΑΝΘΡΩΠΕ ΦΑΣΙΣΤΟΣΚΩΛΗΚΑ.
              • ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΠΑΠΑΣ...
                ΜΕ ΔΙΑΒΑΣΕ ΚΑΙ ΠΑΠΑΣ...14/8/2012 5:43:00 μμ
                ΤΩΡΑ ΘΑΡΘΕΙΣ; Η ΜΕ ΑΠΟΦΕΥΓΕΙΣ!!
                • ΕΛΑ
                  ΕΛΑ 15/8/2012 6:36:00 μμ
                  ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΙΣΘΕΝ . ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ .!!!
    • moys taktas
      moys taktas13/8/2012 6:52:00 μμ
      απο ολα τα σχολια που ειδα το δικο σου μου εκανε κλικ.... ΜΟΝΟ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΚΟ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΟΙΑ ( ποια κοινωνοια..? ) εγω καθε μερα λασπη λασπη λασπη και κομπινες διαβασω απο τον κυριστη/καισερλη/μυλονα κ.τ.λ... Η ΓΗ ΔΥΣΤΗΧΟΣ ΕΧΕΙ ΠΟΛΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΚΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ... δυστηχος δεν μπορεις ουτε εσυ αλλα ουτε εγω να κανουμε τιποτα για αυτο το θεμα βλεπεις η βλακες που μας κυβρενανε κοιτανε μονο την παρτυ τους.. ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΑΤΟΜΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟΥΣ ΕΧΟΥΝ ΧΕΣΜΕΝΟΥΣ.( ΚΑΙ ΣΑΝ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ) Κ.Τ.Λ..........
  • αφηστε τους εκει!!!
    αφηστε τους εκει!!!13/8/2012 3:47:00 μμ
    Αν καουνε τουλαχιστον μην παρει φωτια κανενος ανθρωπου το σπιτι
  • ΕΛΕΟΣ
    ΕΛΕΟΣ13/8/2012 3:51:00 μμ
    ΕΙΔΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ.ΔΗΛΑΔΗ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ ΑΠΟ ΚΑΠΟΥ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΝΕΡΟ Κ ΡΕΥΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΗΓΑΝ ΕΚΕΙ?
  • Οι συνανθρωποι μας και οι συνανθρωποι μας...
    Οι συνανθρωποι μας και οι συνανθρωποι μας...13/8/2012 3:52:00 μμ
    Δεν μας χ// ρε παιδια....
  • ΦΙΛΟΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ
    ΦΙΛΟΣ ΤΩΝ ΤΣΙΓΓΑΝΩΝ13/8/2012 3:52:00 μμ
    ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΚΥΡΙΤΣΙΚΟΙ. ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ ΥΠ-ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΤΟΥ Κ......
    • ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ
      ΝΑΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ13/8/2012 3:55:00 μμ
      ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ ΓΙΑ ΕΜΦΥΛΙΟ ΠΡΟΔΟΤΑΡΕ!!!
      • προδότης
        προδότης 13/8/2012 5:01:00 μμ
        είσαι εσύ που μιλάς για εμφύλιο
        • Οχι εσυ....
          Οχι εσυ....13/8/2012 5:08:00 μμ
          Εσύ είσαι.....
        • Εσυ,εσυ,εσυ
          Εσυ,εσυ,εσυ13/8/2012 5:10:00 μμ
          Εσυ.
        • Οχι εσυ.....
          Οχι εσυ.....13/8/2012 5:11:00 μμ
          Συ συ συ συ συ συ συ συ συ ........
        • ΚΑΛΑ....
          ΚΑΛΑ....13/8/2012 5:12:00 μμ
          Νικησες.......
  • αιγαιο
    αιγαιο13/8/2012 3:54:00 μμ
    αμα δεν σας αρέσει το παπορι και στον αγυριστο
  • ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΠΟΤΕ
    ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΠΟΤΕ13/8/2012 3:54:00 μμ
    ΔΩΣΑΝ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΟ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΛΛΗΝΑ ΠΟΥ ΞΕΣΠΙΤΩΘΗΚΕ!!!!!ΜΕ ΡΕΥΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΕΡΑ ΔΩΡΕΑΝ.
    • άλλα κ άλλα
      άλλα κ άλλα13/8/2012 6:07:00 μμ
      οι τσιγγάνοι τι είναι; σουήδοι;
  • ΕΔΩΣΑΝ
    ΕΔΩΣΑΝ13/8/2012 3:56:00 μμ
    ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΒΑΛΑΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ Κ ΧΑΡΑΤΣΙ(ΣΗΣΜΟΠΛΗΚΤΟΙ)ΕΛΕΟΣ
    • ΑΜ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ
      ΑΜ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ13/8/2012 3:59:00 μμ
      ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ ΗΤΑΝ,ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΩΣΗ.
  • ΦΙΛΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ
    ΦΙΛΙΚΗ ΠΡΟΤΑΣΗ13/8/2012 4:03:00 μμ
    ΚΥΡΙΕ ΚΙΑΡΗ, ΣΤΑΜΑΤΕΙΣΤΕ ΠΙΑ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΣΧΟΛΙΑ ΤΩΝ ΑΔΡΑ ΑΜΟΙΒΟΜΕΝΩΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΩΑΚΟ ΛΑΟ ΜΕΤΑΚΛΗΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ(ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΝΑ ΠΕΙ ΤΣΙΡΑΚΙΩΝ).ΕΙΝΑΙ ΑΜΕΣΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΙΜΑ.ΑΦΗΣΤΕ ΤΟΥΣ ΝΑ ΤΑ ΛΕΝΕ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΤΟΥΣ.
  • ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ
    ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ13/8/2012 4:16:00 μμ
    ΡΑΤΣΙΣΜΟΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ ΝΟΜΟΤΑΓΩΝ ΠΟΛΙΤΩΝ.ΟΙ ΑΘΙΓΓΑΝΟΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΝΤΑΧΘΟΥΝ ΠΟΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΟΙ ΙΔΙΟΙ.ΣΙΓΑ ΜΗ ΜΕΙΝΟΥΝ ΕΚΕΙ!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΟΥΛΑΤΣΑΡΟΥΝ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ, ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ,ΚΑΙ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ,ΓΙΑ ΝΑ ΖΗΤΙΑΝΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΒΟΥΝ.ΗΜΟΥΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΟΤΑΝ ΣΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΕΝΤΕ ΤΣΙΓΓΑΝΟΠΟΥΛΑ ΕΙΧΑΝ ΠΛΕΥΡΙΣΕΙ ΤΟΥΡΙΣΤΡΙΕΣ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΗΣΟΥΝ ΒΡΑΧΙΟΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΚΑΤΑΚΛΕΨΑΝ.Η ΑΡΧΙΤΣΙΓΓΑΝΑ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΘΟΔΗΓΟΥΣΕ ΤΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΕΞΩ ΑΠ ΤΟ ΑΖΥΛΟ.
    • ΟΙ ΑΘΙΓΓΑΝΟΙ , ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΟΦΑΣΙΣΤΑ
      ΟΙ ΑΘΙΓΓΑΝΟΙ , ΟΠΩΣ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ΚΟΥΛΤΟΥΡΟΦΑΣΙΣΤΑ13/8/2012 5:20:00 μμ
      ΕΙΝΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΝ ΣΤΑ ΨΕΥΤΟΚΑΛΟΥΠΙΑ ΤΟΥ ΨΕΥΤΟΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΑΘΩΣΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΨΕΥΤΟΝΟΙΚΟΚΥΡΑΙΟΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΜΠΕΙ Η ΑΦΕΝΤΙΑ ΣΟΥ. ΠΑΙΞΕ ΜΕ ΤΟ ΑΣΠΡΟ iphone ΣΟΥ ΚΑΙ ΦΤΙΑΞΕ ΦΙΛΟΥΣ ΣΤΟ FACEBOOK ΣΟΥ. ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΕΙΣ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ. ΚΑΛΑΜΕΣΑΝΥΧΤΑ!!!!
      • eleos
        eleos13/8/2012 6:28:00 μμ
        ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΑΡΑ ΜΟΥ.ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΖΟΥΝ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ.ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝ?ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ?
        • εχουν δικαιωματα
          εχουν δικαιωματα13/8/2012 6:37:00 μμ
          αλλα πρεπει ναναι και ισα.
      • ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑ!!
        ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑ!!13/8/2012 9:42:00 μμ
        ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΚΑ ΜΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΔΡΟΜΟΥ.... ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΕΞ ΜΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΡΩΤΟΥ ΒΑΘΜΟΥ...ΝΑ ΚΛΕΒΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΩ...ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΠΙΤΙ ΡΕΥΜΑ ΝΕΡΟ....ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΣΥΛΑΜΒΑΝΟΥΝ....ΤΙ ΦΙΛΟΣΟΦΗΜΕΝΟ ΤΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΠΝΕΥΜΑ!!!!! ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ!! ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΚΑΚΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ ΕΤΣΙ
        • καλα. εσυ ελευθερο οινοπνευμα ,
          καλα. εσυ ελευθερο οινοπνευμα ,14/8/2012 3:02:00 πμ
          κυριτσηδες, παυλιδηδες,σκανδαλιδηδες, καισερληδες, καραμανληδες, σαμαραδες, παπανδρειδες η' μιχαλοβλακους εχεις για αφεντικα. ΛΟΙΠΟΝ ΠΡΟΣΚΥΝΑ, ΣΥΡΣΟΥ ΚΑΙ ΣΚΑΣΕ ...ΕΡΠΕΤΟ .
      • ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ Ε;
        ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΝΕΥΜΑΤΑ Ε;13/8/2012 9:51:00 μμ
        Μας προτεινεις τον τροπο ζωης τους; Εσυ τον κανεις; Η εχεις πεσει κι εσυ θυμα του καθωσπρεπισμου;Ω Κακομοιρε! Πεταξε τον υπολογιστη σου και μεινε απλυτος ενα χρονο να νιωσεις την ελευθερια!!!Νιωσε τις ψειρες να τρων τα παπαρια σου! Ελευθερωσου! Μπορεις!
      • ΜΙΛΑΜΕ....
        ΜΙΛΑΜΕ....14/8/2012 1:50:00 πμ
        ΓΙΑ ΒΑΘΥ ΥΠΝΟ ΕΣΥ. ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΣΤΑ ΤΡΟΧΟΣΠΙΤΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΘΑΥΜΑΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ. Η ΜΟΝΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΗΣ ΑΠΑΤΗΣ ΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ ΑΡΙΣΤΕΡΕ.
        • Α ΡΕ ΤΡΙΣΚΑΚΟΜΟΙΡΕ
          Α ΡΕ ΤΡΙΣΚΑΚΟΜΟΙΡΕ14/8/2012 3:10:00 πμ
          ΠΑΤΡΙΔΟΚΛΑΝΙΑΡΗ ΞΕΝΟΦΟΒΙΚΟ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΦΑΣΙΣΤΟΣΤΑΓΟΝΙΔΙΟ !!!!! ΘΕΛΕΙΣ 13 ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΞΑΝΑΓΕΝΝΗΘΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΕΣΤΩ , ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΗΔΗ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΙ ΚΑΤΣΑΡΙΔΕΣ...
      • ΠΡΟΣ ΟΙ ΑΘΙΓΓΑΝΟΙ ,
        ΠΡΟΣ ΟΙ ΑΘΙΓΓΑΝΟΙ ,15/8/2012 10:05:00 μμ
        ΑΜΑ ΤΟ ΚΟΡΗ ΣΟΥ ΚΟΥΒΑΛΗΣΕΙ ΓΥΦΤΟ ΓΑΜΠΡΟ ΕΣΥ ΨΕΥΤΟΚΟΥΛΤΟΥΡΗ ΔΩΣΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΠΡΟΙΚΑ ΣΤΟ ΓΥΦΤΟ ,ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΓΥΦΤΟΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΠΙΤΙ ΚΑΝΟΥΝΕ ΤΣΑΝΤΗΡΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΑΛΑΜΟΙ ΧΟΡΕΨΤΕ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟ ...
  • ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΑΜΕΣΩΣ
    ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΑΜΕΣΩΣ13/8/2012 4:21:00 μμ
    ΜΟΝΟ Ο ΣΑΡΚΟΖΙ ΗΤΑΝ ΜΑΓΚΑΣ.ΣΤΗ ΡΟΥΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ
  • ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???
    ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΚΡΑΤΟΣ ΤΩΝ ΑΘΗΝΩΝ ΤΙ ΚΑΝΕΙ???13/8/2012 5:22:00 μμ
    ΑΝ ΣΤΗ ΚΩ ΚΑΙ ΣΤΗ ΡΟΔΟ Η ΣΤΗ ΜΥΚΟΝΟ ΚΑΙ ΤΗ ΣΑΝΤΟΡΗΝΗ ΠΡΟΟΡΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΤΣΙΓΚΑΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΙΣΤΕΣ ΓΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ?ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ!ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΡΘΩΠΟΥΣ!ΑΛΛΑ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΧΕΙ Η ΜΥΓΑ ΜΕΣ ΣΤΟ ΓΑΛΑ?ΑΣ ΤΟΥΣ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΚΥΦΗΣΙΑ Η ΤΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΚΑΣΤΡΙ!
  • GIORGOS
    GIORGOS13/8/2012 6:33:00 μμ
    AVRIO TO PROI STIS 10 O DIMOS THA MIRASI TROHOSPITA,INE DOREES APO SIMPOLITE MAS OLI THA PARETE MIN TREHETE KE SKONTAPSETE.SANIDA VREGMENI POU THELETE OLI SAS EKI PANO STO DIMO.
  • ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
    ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ13/8/2012 6:33:00 μμ
    ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΟΥΣ?ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΣΕΒΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΒΑΖΕΙ Η ΠΛΕΙΩΨΗΦΙΑ?ΠΑΝΤΑ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΧΩΡΟ Κ ΓΙΑ ΤΙΣ ΜΕΙΩΨΗΦΙΕΣ..ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΟΛΟΙ ΑΛΛΑ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΖΕΙ ΣΕ ΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ.ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΡΟΣΒΑΛΕΙ ΤΗΝ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΟΥ ΑΛΛΟΥ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ.
  • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
    ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ13/8/2012 6:48:00 μμ
    ΚΑΤΕΒΑ ΡΕ Σ//ΓΥΦΤΑ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΣ ΤΟ ΞΥΛΟ ΤΗΣ ΑΡΚΟΥΔΑΣ ΠΟΥ ΕΚΒΙΑΖΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ ΛΑΜΟΓΙΟ.ΠΟΣΑ ΡΕ ΠΛΗΡΩΣΕΣ ΕΦΟΡΙΑ ΦΕΤΟΣ?ΓΙΑ ΠΕΣ ΜΑΣ?ΑΝΤΕ ΔΡΟΜΟ ΑΠΟ ΔΩ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΤΕ ΚΑΙ ΜΑΓΚΙΑ...
  • τουρίστας
    τουρίστας13/8/2012 6:52:00 μμ
    Ο Γιωρίκας λέει στον Κωστίκα να στείλει τα προμαζώματα στην Καρδίτσα. Ο Γιωρίκας άμα βγεί που θα τους στείλει; στο Κογκό;
  • ΡΕ ΚΟΠΑΝΟΙ
    ΡΕ ΚΟΠΑΝΟΙ13/8/2012 6:59:00 μμ
    ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΚΟΠΤΕΣΘΕ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ ΣΑΣ ΤΟΥΣ ΧΑΡΙΖΟΥΜΕ. ΒΑΛΤΕ ΤΟΥΣ ΣΤΑ ΣΠΙΤΙΑ ΣΑΣ ΚΟΠΑΝΙΑ ΚΑΙ ΔΕΙΞΤΕ ΣΤΗΝ ΠΡΑΞΗ ΤΙ ΚΑΛΟΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΙ ΕΙΣΑΣΤΕ. ΟΛΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΑΣ ΚΟΠΑΝΟΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕΣ ΜΟΝΟ & ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΣΕΤΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ ΤΗΝ ΜΑ@ΑΚΙΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ. ΚΟΠΑΝΟΙ.....
  • ΝΑ   ΜΕΙΝΟΥΜΕ    ΑΝΘΡΩΠΟΙ........
    ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΙ........13/8/2012 7:09:00 μμ
    Όταν οι Ναζί ήρθαν για τους κομμουνιστές, έμεινα σιωπηλός, δεν ήμουν κομμουνιστής. Ύστερα φυλάκισαν τους κοινωνικούς δημοκράτες, κι εγώ έμεινα σιωπηλός, δεν ήμουν κοινωνικός δημοκράτης. Ύστερα ήρθαν για τους συνδικαλιστές, κι εγώ δε μίλησα, δεν ήμουν συνδικαλιστής. Ύστερα ήρθαν για τους Εβραίους, κι εγώ δε μίλησα, δεν ήμουν Εβραίος. Όταν ήρθαν για μένα, δεν είχε απομείνει κανένας, να μιλήσει για μένα. Martin Niemöller (1892–1984)
    • ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ....
      ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ....14/8/2012 1:03:00 πμ
      ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΒΙΑΣΤΕΣ,ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΒΙΑΣΤΗΣ.ΟΤΑΝ ΦΥΛΑΚΙΣΑΝ ΤΟΥΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ,ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΤΙΠΟΤΑ,ΔΕΝ ΗΜΟΥΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ,ΟΤΑΝ ΠΗΡΑΝ ΕΜΕΝΑ,ΤΟΝ ΠΑΙΔΕΡΑΣΤΗ,ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΝΕΝΑΣ ΝΑ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΕΙ!ΜΕ ΠΕΤΑΞΑΝ ΣΕ ΜΙΑ ΦΥΛΑΚΗ,ΚΛΕΙΔΩΣΑΝ ΚΑΙ ΠΕΤΑΞΑΝ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ,ΟΙ ΦΑΣΙΣΤΕΣ!!!!!!
      • ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ
        ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ ΚΑΙ ΠΗΡΑΝ 14/8/2012 3:17:00 πμ
        ΤΟΥΣ ΦΑΣΙΣΤΕΣ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΞΕΚΛΗΡΙΣΑΝ , ΤΟΤΕ ΕΝΟΙΩΣΑ ΟΤΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΤΗ ΓΗ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΖΗΣΟΥΜΕ ΣΑΝ ΑΝΘΡΩΠΟΙ. ΑΜΗΝ.
        • ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ;
          ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΠΗΡΑΝ;14/8/2012 5:48:00 μμ
          ΑΦΟΥ ΟΙ ΝΑΖΙ ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΥΟΥΝ ΟΛΟΥΣ! ΤΟΥΣ ΕΑΥΤΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΖΕΨΑΝ;
      • ΠΡΟΣ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ
        ΠΡΟΣ ΟΤΑΝ ΗΡΘΑΝ14/8/2012 9:13:00 πμ
        ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΗΘΕΛΕΣ ΔΩΡΕΑΝ ΦΟΥΡΝΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΨΕΙΣ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ. ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΦΤΩΧΟ ΑΣΤΕΓΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΑΡΡΩΣΤΟ ΜΕΤΑ ΤΟΝ ΚΑΘΕ ΝΑΡΚΟΜΑΝΗ ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΨΥΧΙΚΑ ΠΑΣΧΟΝΤΑ, ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΚΑΘΕ ΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ ΦΑΣΙΣΤΟΒΛΑΚΑ. ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΓΡΑΒΑΝΤΟΜΕΝΟΙ ΜΑΦΙΟΖΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ ΜΕ ΠΑΠΙΓΙΟΝ ΚΑΙ ΚΟΥΣΤΟΥΜΙΑ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΛΛΑΞΑΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ Σ' ΑΡΕΣΕΙ. ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΑΚΡΙΒΑ ΤΟΥΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΥΣ. ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΔΙΑΦΘΟΡΑΣ ΤΟ ΧΡΕΟΣ ΕΙΝΑΙ (220 ΔΙΣ) ΧΡΕΟΣ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΕ ΟΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ??????????
        • ΜΑ...
          ΜΑ...14/8/2012 5:47:00 μμ
          ΟΙ ΦΟΥΡΝΟΙ ΤΟΥΣ ΧΩΡΑΝ ΟΛΟΥΣ....
        • ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ
          ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΛΕΣ14/8/2012 5:50:00 μμ
          ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ! ΜΕ ΕΘΝΙΚΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΒΕΒΑΙΑ!
        • ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ
          ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ14/8/2012 5:52:00 μμ
          ΑΝ Ο ΑΣΤΕΓΟΣ Ή ΝΑΡΚΟΜΑΝΗΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΑΣ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΗΣΩ. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ Η ΓΥΦΤΟΣ...ΣΤΟ ΛΑΚΚΟ!!!!!!!
        • ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΓΡΑΒΑΤΩΜΕΝΟΙ:
          ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΟΙ ΓΡΑΒΑΤΩΜΕΝΟΙ:14/8/2012 5:53:00 μμ
          ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ ΚΙ ΑΥΤΟΙ! ΜΟΝΟΝ ΟΙ ΠΑΤΡΙΩΤΕΣ ΝΑ ΖΗΣΟΥΝ!
        • ΑΧ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΦΟΥΡΝΟΙ
          ΑΧ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΦΟΥΡΝΟΙ14/8/2012 5:57:00 μμ
          ΜΑΣ ΛΕΙΨΑΝ!!! ΤΙ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ....
        • ΜΙΑ ΧΑΡΑ
          ΜΙΑ ΧΑΡΑ14/8/2012 5:59:00 μμ
          ΧΩΡΑΝ ΣΤΟΥΣ ΦΟΥΡΝΟΥΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΡΑΒΑΤΩΜΕΝΟΙ ΜΕ ΠΑΠΙΟΝ ΠΡΟΔΟΤΕΣ! ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΟΥΜΕ ΜΕΓΑΛΟΥΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΟΥΝ ΟΛΟΥΣ(ΤΟΥΣ ΠΡΟΔΟΤΕΣ ΦΥΣΙΚΑ)
    • ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΜΑΝΕ!!
      ΒΡΕ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΚΑΜΑΝΕ!!14/8/2012 1:07:00 πμ
      ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ....
  • ΓΝΩΣΤΗΣ
    ΓΝΩΣΤΗΣ13/8/2012 7:14:00 μμ
    ΜΑ, ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΕΤΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΜΟΥ ΣΥΝΔΗΜΟΤΕΣ; Ο ΚΑΙΣΑΡΛΗΣ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΕ ΔΗΜΟΤΕΣ ΚΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΨΗΦΙΣΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!! ΔΕΙΤΕ ΤΗ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΤΗΚΑΝ ΣΤΑ ΜΗΤΡΩΑ..ΕΧΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ. ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΑ. ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ..... ΦΡΟΝΤΙΖΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟΥΣ.
  • ??????????????
    ??????????????13/8/2012 7:25:00 μμ
    εγω που ειδα ενα λεωφορειο της ΚΕΑΣ στους γυφτους! θα μου πει καποιος τη θελει εκει?
  • σακης
    σακης13/8/2012 7:47:00 μμ
    αφηστε την χρυση αυγη να ξεβρομησουμε με αυτους..
    • καθαρές ράτσες υπάρχουν μόνο σε βρώμικα μυαλά
      καθαρές ράτσες υπάρχουν μόνο σε βρώμικα μυαλά14/8/2012 12:17:00 πμ
      σαν το δικό σου
  • ΜΑΡΜΑΡΩΤΟ
    ΜΑΡΜΑΡΩΤΟ13/8/2012 7:53:00 μμ
    ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΧΟΥΝ ΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ ΣΗΜΑΙΕΣ.ΚΑΝΤΕ ΚΑΤΙ
  • ΠΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ
    ΠΡΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΥΣ13/8/2012 8:07:00 μμ
    ΜΗΠΩΣ ΔΙΝΕΤΕ ΘΑΡΡΟΣ ΣΤΟΥΣ ΤΣΙΓΓΑΝΟΥΣ, ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ;
  • ΓΙΑ ΤΟΝ   6
    ΓΙΑ ΤΟΝ 613/8/2012 8:19:00 μμ
    ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ.ΑΣ ΕΧΕΙ ΖΟΥΜΙ, ΟΜΩΣ ΤΟ ΧΑΝΕΙ. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΓΩ (ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΓΥΦΤΟΣ)ΑΝ ΣΕ ΚΛΕΒΩ,ΣΕ ΒΡΩΜΙΖΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ, ΣΟΥ ΔΙΜΗΙΟΥΡΓΩ ΑΠΕΙΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΘΑ ΜΕ ΚΥΝΗΓΗΣΕΙΣ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΚΑ. ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΓΕΝΗΘΗΚΑΝ ΓΙΑΥΤΟ ΤΟΝ ΣΚΟΠΟ ΤΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ? ΕΙΣΑΙ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ η ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΨΗΦΟΥΣ ΤΑ ΕΚΑΝΕ ΣΚΑ@Α ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΑΣΥΜΑΖΕΥΤΟ?
  • ΠΟΛΙΤΗΣ  θυμα ΔΗ.ΦΟ.ΔΩ.
    ΠΟΛΙΤΗΣ θυμα ΔΗ.ΦΟ.ΔΩ.13/8/2012 8:24:00 μμ
    ΤΑ ΜΟΝΑ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΤΕΒΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΔΗ.ΦΟ.ΔΩ.. ΑΣ ΜΑΘΩ ΚΑΠΟΤΕ ΟΤΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑΚΙΑ ΜΟΥ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ! Ε ΡΕ ΠΑΝΗΓΥΡΙ ΠΟΥ ΘΑΧΟΥΜΕ!
  • ΚΑΡΦΙ
    ΚΑΡΦΙ13/8/2012 8:32:00 μμ
    ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΩΝ ΓΥΦΤΩΝ ΕΧΕΙ ΜΕΓΙΣΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ. ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΠΑΝΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 100 ΣΥΜΕΤΟΧΕΣ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ. ΑΣ ΤΟ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ Ο ΚΑΘΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΕ ΟΠΟΙΟ ΠΟΣΤΟ ΚΑΙ ΑΝ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ. ΦΟΒΑΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΦΘΣΟΥΜΕ ΣΤΑ ΑΚΡΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΑΠΕΞΩ ΘΑ ΓΕΛΑΝΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ. ΠΡΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ.!!!!!
  • ειστε για ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ κύριοι της δημοτικής αρχής!!!
    ειστε για ΠΟΛΛΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ κύριοι της δημοτικής αρχής!!!13/8/2012 8:47:00 μμ
    Να τους πάρετε στις αυλές σας και να πληρώνετε από την τζέπη σας για τροχόσπιτα σε αυτά τα ΚΟΠΡΟΣΚΥΛΑ.εγώ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΜΕ τζαπα ρεύμα και τζάπα νερό;;;;
  • ΕΑΝ ΨΗΦΙΖΟΤΝ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ........
    ΕΑΝ ΨΗΦΙΖΟΤΝ ΣΤΙΣ ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ........13/8/2012 9:29:00 μμ
    ...ΤΗ ΒΑΨΑΝΕ!1ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΔΙΟΧΝΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ1
  • ΠΟΙΟΣ ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ;
    ΠΟΙΟΣ ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ; 14/8/2012 1:55:00 πμ
    ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΚΩ ΜΑΖΙΚΑ ΑΠΟ ΤΟ 2007 ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ. ΓΙΑ ΡΩΤΗΣΤΕ ΑΝ ΕΤΡΕΧΑΝ ΤΟΤΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΜΕ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΣΤΟΥΣ ΔΗΜΟΥΣ ΓΙΑ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑ ΡΟΜΑ. ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑΝ ΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ ΤΟΝ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΑΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΟΥ. ΑΙΝΤΕ ΠΟΥ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΜΟΛΙΣ ΕΠΑΝΗΛΘΕ Ο ΚΑΙΣΕΡΛΗΣ. ΒΟΜΒΕΣ, ΑΠΕΙΛΕΣ, ΣΩΒΡΑΚΑ, ΓΥΦΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΙΓΙΑΛΟΥΣ ΕΙΧΑΜΕ ΤΑ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ.
    • Τωρα ομως
      Τωρα ομως14/8/2012 9:39:00 πμ
      τους κρατησε για γυφτο-συνεργατικη!
    • ΕΛΕΟΣ
      ΕΛΕΟΣ14/8/2012 11:04:00 πμ
      2007 ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΑΝΕ ΟΤΙ ΒΓΗΚΕ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΠΛΑΚΩΣΑΝΕ.ΡΕ ΑΠΟΡΙΑ.ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ ΠΙΘΕΤΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ?ΕΓΩ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ ΤΖΑΜΠΟΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ.ΚΑΚΟ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟ ΔΗΜΑΡΧΟ
  • Λογια Δημαρχου:
    Λογια Δημαρχου:14/8/2012 9:36:00 πμ
    Περσι μεσα στο δημοτικο συμβουλιο ειχε ακουστει οτι οι γυφτοι εφυγαν απο κει, γιατι ερχοταν ο μπουλας και τους τρομαζε!Φετος δεν εχει μπούλα?
  • Λογια Δημαρχου:
    Λογια Δημαρχου:14/8/2012 9:38:00 πμ
    Και κατι ακομα..Τοτε ειχαν αγοραστει αντισχοινα με λεφτα του Κωακου λαου!Τί εγιναν αυτα αραγε? Άλλα ειναι τα τροχοσπιτα παλι?
  • Προς 77
    Προς 7714/8/2012 9:53:00 πμ
    Εφόσον δεν τους έφερε ο καισερλης όπως λες γιατί λοιπόν δεν τους διώχνει;; Γιατί χρησιμοποιεί τα χρήματα μας για να πάρει τροχόσπιτα ( και μην μου πεις ότι πιστεύεις το παραμύθι της δωρεάς....), θα τους δωσει δωρεάν ρεύμα και νερό;;; ΕΣΥ αυτο το βρίσκεις Δίκαιο ;;;; Ας μου πληρώνει λοιπόν και μένα νερο και ρεύμα που είμαι κωος πολίτης και πληρώνω ΔΗΦΟΔΩ, δημ.φόρο στον ΔΗμο.
  • ΠΡΟΣ 77
    ΠΡΟΣ 7714/8/2012 9:57:00 πμ
    Α, ΡΕ ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΑ. ΤΟ 1998 ΕΓΙΝΑΙΝ ΔΗΜΟΤΕΣ ΚΩ. ΑΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ ΓΚΕΜΠΕΛΙΣΚΟ.
  • ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?????
    ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ ΡΕ ΦΙΛΕ?????14/8/2012 10:31:00 πμ
    ΟΙ ΓΥΦΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 20 ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ.....ΕΣΥ ΤΟΥΣ ΒΡΗΚΕΣ ΠΡΙΝ 5 ΨΑΧΝΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΡΙΖΕΣ ΣΟΥ ...ΟΚ ΡΕ ΦΙΛΕ.
  • ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
    ΑΠΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ14/8/2012 10:50:00 πμ
    ΠΡΟΣ (ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ) ΚΑΙ (ΑΝΤΙΡΑΤΣΙΣΤΕΣ).ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΕΠΙΚΤΟΤΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΟΥΝ ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΕΝΕ ΟΤΙ Ο ΔΗΜΟΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΣΩΣΤΟ.ΑΠΛΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΗΤΕ.ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ Η ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ?ΜΕ ΠΟΙΑ ΛΟΓΙΚΗ ΠΑΝΕ ΕΚΕΙ?ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ.
  • ΤΙ ΖΗΤΑΩ
    ΤΙ ΖΗΤΑΩ14/8/2012 10:57:00 πμ
    ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ.ΕΙΜΑΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΟΠΕΣΙ. ΗΡΘΑ ΣΤΗΝ ΚΩ ΝΑ ΖΗΣΩ ΗΡΕΜΑ,ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΜΟΥ.ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΤΟΣΟ,ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,ΠΟΥ ΔΕΝ Μ ΑΦΗΝΕΙ ΗΣΥΧΟ.ΜΙΑ ΟΙ ΛΑΘΡΟΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ, ΜΙΑ ΟΙ ΑΘΙΓΓΑΝΟΙ-ΓΥΦΤΟΙ.ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;ΟΠΟΙΟΣ ΘΥΜΑΤΑΙ ΧΑΙΡΕΤΑΙ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΤΟΥ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ. ΕΜ ΠΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΦΤΑΝΑΜΕ ΕΔΩ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΕΤΟΙΑ ΧΑΛΙΑ; ΗΤΑΝ ΘΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ.Η ΤΡΟΙΚΑ ΑΠΛΩΣ ΗΡΘΕ ΝΑ ΜΑΣ ΘΑΨΕΙ.ΟΤΑΝ ΠΕΘΑΙΝΕΙΣ, ΔΕΝ ΣΟΥ ΦΤΑΙΕΙ Ο ΝΕΚΡΟΘΑΦΤΗΣ.
  • ΝΑΙ ΡΕ
    ΝΑΙ ΡΕ14/8/2012 12:03:00 μμ
    ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΚΥΝΗΓΑΜΕ ΣΚΟΠΙΜΑ ΤΟΝ ΚΑΙΣΑΡΛΗ!! ΡΕ ΞΕΧΝΑΤΕ ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΩΔΗ ΤΑΞΗ ΣΤΟ ΜΠΟΥΡ..ΛΛΟ , ΤΙ ΚΥΝΗΓΙ ΕΦΑΓΕ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ //// ΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΦΩΝΟ ΤΟΥ ΡΟΔΙΤΙΚΟΥ ΚΑΝΑΛΙΟΥ , ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ-ΠΡΟΣΤΑΤΕΣ ΔΗΘΕΝ ΤΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΨΕΥΤΟΕΠΑΝΑΣΤΑΣΕΙΣ, ΞΕΧΝΑΤΕ ΤΟΥΣ ΤΑΡΙΦΕΣ ΤΙ ΒΡΥΣΙΜΟ ΕΡΙΧΝΑΝ!! ΑΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΡΑΚΑ ΜΑ.ΑΚΕΣ!!!!!
  • ΑΠΟΡΙΑ..
    ΑΠΟΡΙΑ..14/8/2012 12:23:00 μμ
    Ο ΜΠΟΧΑΛΟΜΑΧΟΣ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕ;;;
  • Aγανάκτηση