ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

2 παλιά λεωφορεία του ΚΤΕΛ & 1 της ΚΕΑΣ στους τσιγγάνους... (Μπήκε νερό, ρεύμα & φτιάχνονται παραπήγματα)

Πηγαίνοντας επί τόπου σήμερα το απόγευμα διαπιστώσαμε ότι δεν δόθηκε μόνο ένα παλιό λεωφορείο της ΚΕΑΣ στους τσιγγάνους, αλλά  ακόμα 2 επίσης παλιά λεωφορεία του ΚΤΕΛ (στα οποία εσωτερικά έχουν ξυλώσει καθίσματα κλπ για να κερδίσουν χώρο),

Επίσης έχει παραχωρηθεί ξυλεία και κατασκευάζονται παραπήγματα. Σημειωτέον ότι έχι μπει κανονικά νερό και ρεύμα από τα Σφαγεία, όπως και κάποιες πρόχειρες τουαλέτες.

Το μόνο πρόβλημα που θα πρέπει να αντιμετωπιστεί είναι η απορροή των νερών της βροχής που κατεβαίνουν το χειμώνα από τα γύρω πρανή καθώς η στροφή του δρόμου έχει κατηφορική κλίση και πηγαίνει κατευθείαν πάνω τους...

Όπως πληροφορηθήκαμε σχεδιάζεται η κατασκευή μεταλλικού φράχτη που θα λειτουργεί και ως αντιπλημμυρικό έργο διώχνοντας τα νερά δεξιά και αριστερά προς τους χειμάρρους που υπάρχουν ακριβώς δίπλα.

  • Τελευταία Ενημέρωση: 22/8/2012 3:44:16 μμ
    Λέξεις κλειδιά: τσιγγανοι,λεωφορεια στους τσιγγανους
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • Αρης
    Αρης20/8/2012 7:00:00 μμ
    Για το Θεό όχι μεταλικος φρακτης θα τον πουλησουν
  • maria
    maria20/8/2012 7:01:00 μμ
    ΞΕΦΤΙΛΑ ΔΗΜΑΡΧΕ!!! ΑΜΑ ΞΑΝΑΔΕΙΣ ΨΗΦΟ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΟΜΟΙΟΙ ΣΟΥ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΗΜΟΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓ ΝΕΚΤΑΡΙΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΨΕΙΣ. ΟΥΤΕ ΝΕΡΟ ΟΥΤΕ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΤΙΚΟ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΧΡΟΝΙΑ ΤΩΡΑ... ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΥΦΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΤΣΙΓΓΑΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΣΠΙΤΑΡΩΝΕΣ ΕΤΡΕΞΕΣ Κ@ΡΙ.ΛΗ.Γ@Μ. ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ ΟΛΟΙ
  • MIRALAS
    MIRALAS20/8/2012 7:39:00 μμ
    Μπραβο Δημαρχε! Θελω και γω λεωφορειο!Ουφ!Τα ειπα!Παω παλι στο μαντρι μου!Μπεεε...
  • miralas
    miralas20/8/2012 8:03:00 μμ
    ΛΑΜΟΓΙΑ κυρμητσηδες σας τσουζει ο miralas??? γι αυτο με αντιγραφετε? κ που ειστε ακομα θα σας ΞΕΣΚΙΣΩ υπομονη μονο να εχεται για να αντεξετε!! ΞΕΒΡΑΚΩΤΟΙ!!!!!
  • miralas
    miralas20/8/2012 8:55:00 μμ
    θελω να ζητησω συγνωμη για το σχολιο 4 που εκανα..ημουν πιωμενος παλι και δεν ηξερα τί εγραφα...
  • ΔΗΜΑΡΧΕ
    ΔΗΜΑΡΧΕ20/8/2012 10:10:00 μμ
    Να παραμείνεις άνθρωπος. Έχουν και οι γύφτοι ψυχή και τα γυφτάκια καρδούλες.
  • προς μιραλας
    προς μιραλας20/8/2012 10:35:00 μμ
    σιγα μην σκισης κα να καλτσον!!!!!
  • μιραλας....
    μιραλας....20/8/2012 10:59:00 μμ
    ...Ο μπουγας εκοψε το τσιγαρο παρτου μια πιπα!
  • ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΚΥΡΙΤΣΙΚΟΙ,ΠΡΟΣΤΥΧΟΙ
    ΒΡΩΜΙΑΡΗΔΕΣ ΚΥΡΙΤΣΙΚΟΙ,ΠΡΟΣΤΥΧΟΙ20/8/2012 11:12:00 μμ
    ΠΡΕΠΗ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΖΕΤΕ ΠΟΛΛΥ.ΑΘΛΙΟΙ,ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΟΙ,ΤΗΝ ΔΗΜΑΡΧΕΙΑ Ο ΚΑΙΣΑΡΛΗΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ,,,,....ΜΠΟΧΑΛΟΙ ΚΥΡΙΤΣΙΚΟΙ,ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΒΟΘΡΟΥΣ ΚΑΝΕΤΕ.ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ,ΕΚΕΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΤΑΞΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΔΙΑΦΑΙΡΕΤΕ ΜΕ ΤΑ ΣΚ@Τ@,ΙΔΙΟΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΙ ΗΣΑΣΤΕ.ΒΡΩΜΟΜΠΟΧΑΛΟΙ.1 ΜΕ 2 ΗΣΑΣΤΕ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΤΕ.Μ@Λ@ΚΕΣ ΚΥΡΙΤΣΙΚΟΙ,ΔΕΙΤΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΗΜΟΣΚΟΠΗΣΗ,ΤΟ ΤΙ ΑΚΟΥΓΕΤΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ,ΟΤΙ Ο ΚΑΙΣΑΡΛΗΣ ΘΑ ΠΑΡΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΟΜΕΝΕΣ ΤΟ 60 ΤΟΙΣ ΕΚΑΤΟ.ΒΟΔΙΑ ΜΟΝΟ ΝΑ ΓΚΑΡΕΙΖΕΤΕ ΕΙΣΤΑΙ.ΜΕ ΚΥΡΙΤΣΗ ΜΠΡΟΣΤΑΡΗ Ο ΚΑΙΣΑΡΛΗΣ ΘΑ ΣΑΣ ΤΟΝ ΦΟΡΕΣΗ.ΞΕΡΕΤ
    • ρε φιλε 9
      ρε φιλε 921/8/2012 12:30:00 πμ
      κριση σεχει πιασει? ενταξει.ο γιατρος ειπε να σου λεμε μονο ναι. οτι πεις εσυ. εχεις παθει ομως παρακρουση. τελικα δεν γλυτωνεις τον ζουρλομανδυα.....
    • ρε 9
      ρε 921/8/2012 8:33:00 πμ
      πάρα πολλα ορθογραφικα! Βρε μπας και εισαι γυφτος?
  • ΠΑΕΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ!!!!!
    ΠΑΕΙ Ο ΤΙΤΛΟΣ!!!!!20/8/2012 11:53:00 μμ
    ΤΟΠΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΤΙΤΛΟ-ΤΟ....ΤΗΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΚΩ! ΕΓΩ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΤΟ Β..ΜΑ ΤΗΣ ΓΥΦΤΟ ΚΩ! ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Κ ΛΙΓΟ ΡΕΑΛΙΣΤΕΣ! ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΝΗΣΙ!ΑΣΧΕΤΟ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑ! ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΑΚΕΣ Κ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΝΗΣΙ! ΕΙΜΑΙ ΓΥΦΤΟΝΗΣΙ!
  • giannhskos
    giannhskos21/8/2012 8:33:00 πμ
    Ωραια τα λετε αλλα οι γυφτοι στο παρκιν στις σημαιες ειναι ακομα εκει εγκαταστημενοι και βρωμιζουν τον τοπο οπως παντα.Τσακωνονται μεσημερι βραδυ.Ποτε θα τους μαζεψετε απο εκει.Ελεος καθε φορα τα ιδια τραβαμε.
  • γωγω
    γωγω21/8/2012 1:58:00 μμ
    Ποιο ξεφτιλισμενη δημοτικη αρχη δεν περασε και δεν θα ξαναπερασει απο αυτο τον τοπο!!
  • miralas
    miralas21/8/2012 3:24:00 μμ
    Γωγουλινη πιο ξεφτιλισμενο απ τον δικο σου τον Τεως Οντως δεν εχει περασει απ την Κω κι ουτε προκειτε!! Τετοιον Ξεβρακωτο!!!
  • ΡΕΕΕ  ΤΟ  ΧΑΡΑΤΣΙ ....
    ΡΕΕΕ ΤΟ ΧΑΡΑΤΣΙ ....21/8/2012 6:41:00 μμ
    ...ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΔΕΗ ΤΩΝ ΓΥΦΤΩΝ? ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΛΗΡΩΣΩ ΕΓΩ!!!!! ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΟΧΑΣ ΡΕΕΕΕΕΕΕ..........
  • a
    a21/8/2012 9:19:00 μμ
    και σε παλατια να τους βαλουνε παλι θα κοιμουντε στο παρκο στις σημαιες , οπως κοιμουντε καθε βραδυ. αυτοι δεν φευγουν μεσα απο την πολη., δυστυχως.
  • Μποχαλι_Κως
    Μποχαλι_Κως21/8/2012 10:24:00 μμ
    Μπόχαλοι γιατί βρίζετε τους γύφτους;περνάτε τις προβιές σας για καλύτερες επειδή βγάλατε μερικά αεριτζήδικα λεφτά;Σε λίγο καιρό όταν πεινάσετε θα παρακαλάτε να μείνετε σε λεωφορείο.Καλά έκανε ο Δήμαρχος.Τη φυλή του υποστήριξε.
  • ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ ΜΟΥ 9
    ΡΕ ΠΑΛΗΚΑΡΑΚΙ ΜΟΥ 922/8/2012 11:45:00 πμ
    ΜΗΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΘΕΜΑ ΑΠΟ ΜΙΚΡΟ; ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΣΕ ΘΗΛΑΣΕ Η ΜΑΝΑ ΣΟΥ; ΜΗΠΩΣ ΣΕ ΕΔΕΡΝΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΣΟΥ; ΜΗΠΩΣ ΣΟΥ ΤΡΩΓΑΝ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ; ΜΗΠΩΣ ΦΥΛΑΓΕΣ ΠΡΩΤΟΣ ΣΤΟ ΚΡΥΦΤΟ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΣΕΣ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ ΜΕ ΦΩΤΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΕΒΡΙΣΚΑΝ; ΜΗΠΩΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕΣ ΚΑΙ ΕΙΔΕΣ ΔΗΜΑΡΧΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟ; Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΕΙΝΑΙ ΛΕΞΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΞΗ...
  • 1