ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Βίντεο: Έλληνας ποδηλάτης δέχθηκε επίθεση από 25 τσοπανόσκυλα!

Δεν ήταν ούτε ένα, ούτε δύο αλλά 25 τσοπανόσκυλα που επιτέθηκαν σε έναν Έλληνα ποδηλάτη...

Ο νεαρός άνδρας διέσχιζε με το ποδήλατό του έναν δρόμο στο Αμύνταιο της Φλώρινας όταν ξαφνικά εμφανίστηκαν μπροστά του 25 τσοπανόσκυλα, όπως τονίζει ο ίδιος στην περιγραφή του.

Ο ποδηλάτης χάρις την ψυχραιμία του κατάφερε να ηρεμήσει τα σκυλιά.

Το περιστατικό το κατέγραψε ο ίδιος με την κάμερα που είχε στο κράνος του.

newsbomb.gr

  • Τελευταία Ενημέρωση: 17/10/2012 6:13:23 μμ
    Λέξεις κλειδιά: Βίντεο: Έλληνας ποδηλάτης δέχθηκε επίθεση από 25 τσοπανόσκυλα!
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΡΕ
    ΡΕ17/10/2012 5:37:00 μμ
    ΑΝΤΕ ΚΑΝΕ ΚΑΝΑ ΜΠΑΝΙΟ
  • ainta opa ths
    ainta opa ths17/10/2012 6:00:00 μμ
    oti thymame xerome video tou kapote to ksanadimosieusan freskadoura
  • Ρε παιδια
    Ρε παιδια17/10/2012 8:33:00 μμ
    υποθεση 25 σφαιρων ητανε!!!!!!Σιγα το πραμα!!!!!
  • 25 σκυλια???  Μα τι προστατευαν?? Καμια...παρανομη φυτεια???
    25 σκυλια??? Μα τι προστατευαν?? Καμια...παρανομη φυτεια???17/10/2012 10:26:00 μμ
    Πολυ επικινδυνη κατασταση παντως... Ο ποδηλατης ειχε απολυτα δικιο!
  • NISIOTIS
    NISIOTIS18/10/2012 7:57:00 πμ
    ΣΩΠΑ ΡΕ ΜΑΓΚΑ ΕΣΥ ΥΠΟΘΕΣΗ 25 ΣΦΑΙΡΩΝ!! ΚΑΟΥΜΠΟΙ!! ΕΞΥΠΝΕ.. ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ..ΜΑΜΑΚΑΣ ΕΙΣΑΙ.. ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΠΕΙ ΤΑ ΖΩΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΝΚΤΟ ΤΕΛΟΣ.. ΚΑΙ ΕΣΥ ΜΑΜΑΚΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙΣ ΜΑΛΛΟΝ ΜΕ ΚΑΜΕΝΟ ΕΓΚΕΦΑΛΟ
  • Takis
    Takis18/10/2012 2:02:00 μμ
    Καλά αυτός νομίζει πως αντιμετώπισε τα σκυλιά;Αν ήταν επιθετικά θα τον είχαν κάνει κομάτια.
  • ειπα!!!!!!!
    ειπα!!!!!!!18/10/2012 7:36:00 μμ
    25 σφαιρες τελεια και παυλα!!!!!!!!
  • NISIOTIS
    NISIOTIS19/10/2012 8:02:00 πμ
    ΦΙΛΕ ΑΦΟΥ ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΣΑΙ ΚΑΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΙΣ ΣΦΑΙΡΕΣ ΕΛΑ ΣΤΟ ΦΑΡΟ ΚΑΘΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΣΚΥΛΙΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΦΑΙΡΕΣ ΣΟΥ ΛΟΥΚΥ ΛΟΟΚ , ΚΑΙ ΕΛΑ ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΥΛΑ,, ΜΕΤΑ ΤΙΣ 6.. ΘΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ.. ΚΟΥΡΑΔΟΜΑΓΚΑ..
  • 25
    2519/10/2012 8:13:00 πμ
    να είναι ..... αεροσυμπιεστή! ( τρόμπα για τους αστοιχείωτους )