ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

«Σφακιανάκη, χ… μας κι εσύ»

Ποια διάσημη εξαπέλυσε δριμεία επίθεση εναντίον του Νότη Σφακιανάκη με αφορμή τις δηλώσεις για τη Χρυσή Αυγή;

Η Ναταλία Ρασούλη, κόρη του αείμνηστου Μανώλη Ρασούλη, απάντησε στο προσωπικό της λογαριασμό στο facebook στα όσα ανέφερε ο Νότης Σφακιανάκης για την Χρυσή Αυγή.

Δείτε την οργισμένη της Ναταλίας Ρασούλη στα λεγόμενα του Νότη Σφακιανάκη:

«Σφακιανάκη, χ… μας κι εσύ. Εσύ που «βιάζεις» την Ιερά Οδό του Σωκράτη και του Πλάτωνα τραγουδώντας αρλούμπε.; Και αφού μιλάμε και γα αισθητική, τράβα βγάλε το γυαλί και τον Morrison, γιατί η αισθητική μας παραζορίζεται τα τελευταία χρόνια».

Διαβάστε ποιος διάσημος τραγουδιστής μίλησε για επανάσταση στο Ν. Χατζηνικολάου.


fimes.gr/2012/10/natalia-rosouli-notis-sfakianakis/#ixzz2A7zbRFmAή:
  • Τελευταία Ενημέρωση: 23/10/2012 5:42:16 μμ
    Λέξεις κλειδιά: Ναταλια Ρασουλη,απαντηση στο Νοτη για Χρυση Αυγη
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
$count Σχόλια
  •  σκασε
    σκασε23/10/2012 4:30:00 μμ
    ....
  • LEO ONE
    LEO ONE23/10/2012 5:30:00 μμ
    I ALWAYS BELIEVED THIS WOMAN TO BE A HYPOCRITE,A PERSON WHO TAKES ADVANTAGE OF CIRCUMSTANCES IN ORDER TO ADVANCE HERSELF.HER COMMENTS AND BEHAVIOUR IN GENERAL, REVEAL A PERSON WHO IS BORDER=LINE PSYCHOTIC.NOTIS HAS ALWAYS HAD CLEAR CONVICTIONS WHICH HE DOES NOT COMPROMISE FOR ANYBODY'S SAKE.RIGHT OR WRONG, THIS IS WHO HE IS.I GUESS THIS IS THREATENING TO SEVERAL PEOPLE.AS FOR HER VITRIOLIC WORDS, I GUESS THAT IS ALL SHE IS CAPABLE OF.SAD REALLY!
  • ταλιμπαν
    ταλιμπαν23/10/2012 5:35:00 μμ
    Η ναταλια ρασουλη που το μοναδικο της προσον ειναι οτι ειναι κορη του ρασουλη εχει και άποψη που την αναπαράγουν τα μέσα....
    • ΕΝΑΣ ΑΘΕΟΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ-Πληροφορίες: iefimerida.gr
      ΕΝΑΣ ΑΘΕΟΣ ΣΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΗΣ ΧΡΥΣΗΣ ΑΥΓΗΣ-Πληροφορίες: iefimerida.gr23/10/2012 7:44:00 μμ
      Είναι η μόνη δουλειά που ξέρει να κάνει και στην οποία αφιερώνεται κάθε καλοκαίρι στην Κω! Η δεύτερη δουλειά του, είναι να λέει αρλούμπες!.. «Να σεβαστείτε τα δημοκρατικά δικαιώματα της Χρυσής Αυγής», …διέταξε χθες ο γνωστός τραγουδιστής Νότης Σφακιανάκης από την Κω, στην εκπομπή της Τατιάνας Στεφανίδου. Ο ίδιος έχει δηλώσει κατά καιρούς ότι είναι άθεος, έχει πει του κόσμου τις αρλούμπες, παριστάνει τον παντογνώστη που πάντα δικαιώνεται, αλλά στην πραγματικότητα το μόνο αληθές είναι ότι είναι στενός φίλος του Κώστα Σκανδαλίδη και δεινός ταβλαδόρος. Μαζί κάθε καλοκαίρι κάνουν διακοπές στην Κω και ανάμεσα σε «πόρτες, πλακωτό και φεύγα…», αναλύουν όλη την πολιτικο-κοινωνική κατάσταση σε παγκόσμιο επίπεδο! Ίσως είναι το μόνο σοβαρό πράγμα που γνωρίζει να κάνει: ταβλαδόρος! Γι’ αυτό και όσα είπε χθες στην …έγκυρη εκπομπή της Τατιάνας δεν εξέπληξαν κανέναν! Δικαίωμά του άλλωστε να λέει και να πιστεύει ό,τι θέλει… «Η είσοδος της Χρυσής Αυγής στη Βουλή είναι απόφαση του ελληνικού λαού και πρέπει να τη σεβαστείτε», είπε αρχικά ο τραγουδιστής και συνέχισε «δικαιολογώντας» τις πρόσφατες ενέργειες μελών και βουλευτών του κόμματος, όταν έσπασαν πάγκους: «Η Χρυσή Αυγή δεν σπάει κανέναν στο ξύλο. Σπάνε τους πάγκους σε όποιον δεν έχει άδεια, Μπορεί να πάρουν τα προϊόντα και να τα δώσουν σε φτωχές οικογένειες. Μια χαρά... ». «Εδώ και πολλά χρόνια φωνάζω ότι το πρόβλημα στην Ελλάδα προέρχεται από ανθρώπους οι οποίοι ήρθαν λαθραία στην Ελλάδα, με τέτοια συχνότητα που κάποια στιγμή θα είμαστε μειονότητα», κατέληξε ο Νότης Σφακιανάκης. Ο τραγουδιστής μίλησε και για την οικονομική κρίση που περνά η χώρα και τη γενικότερη δυσπραγία που επικρατεί στην Ευρώπη: «Όλο αυτό είναι ένα σχέδιο. Βρισκόμαστε προ των πυλών της παγκόσμιας δικτατορίας. Αύριο... Εγώ προσωπικά το φωνάζω εδώ και πάρα πολλά χρόνια» και συνέχισε λέγοντας πως «τώρα πια έρχεται το τέλος. Από αύριο θα είμαστε αναγκασμένοι όλοι να δίνουμε λογαριασμό για το ότι αναπνεύσαμε σε κάποιους που έχουν αυτό το νταηλίκι». Κι’ έτσι ο Νότης, ο ταβλαδόρος του Κώστα Σκανδαλίδη, κέρδισε την παρτίδα με …μάρσο!.. Πληροφορίες: iefimerida.gr
      • ΠΑΛΙ  ΓΙΡΟ ΓΙΡΟ
        ΠΑΛΙ ΓΙΡΟ ΓΙΡΟ24/10/2012 9:36:00 μμ
        ΜΑΣ ΤΑ ΕΙΠΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΑΛΟ ΝΑ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΙΕΤΑΞΕ ΚΟΥΦΑΛΟΓΑ ΒΟΛΕΜΕΝΑ ΝΕΟ ΠΛΟΥΤΗ ΤΙ ΦΩΒΑΣΤΕ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΛΑΤΕ ΜΕ ΤΙΝ ΧΡΥΧΗ ΑΥΓΗ ΟΤΑΝ ΣΟΥ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΜΙΣΘΟ Η ΚΛΕΦΤΕΣ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΚΑΛΑ ΤΑ ΕΙΠΕ Ο ΝΟΤΗΣ ΑΝΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΡΕΚΛΑΤΙ ΒΙΛΑΤΕΣ ΚΟΤΕΡΑΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΥΡΙ ΤΙΣ ΚΟΤΑΣ ΚΟΚΟΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
  • ti
    ti23/10/2012 6:11:00 μμ
    κατα καιρους με τα λεγομενα του σφακιανακη πολλακις διαφωνουσα αλλα τωρα θα τον ψηφιζα και για πρωθυπουργο
  • κωος
    κωος23/10/2012 6:50:00 μμ
    ΠΟΙΑ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΜΩΡΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ Κ ΑΠΟΨΗ? ΠΟΙΟΣ ΣΤΗΝ ΖΗΤΗΣΕ? ΗΘΕΛΕΣ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ? ΑΝΤΕ ΠΑΓΕΝΕ ΜΩΡΗ ΚΑΡΑΚΑΞΑ!!!!!
  • πλακσ εχει...
    πλακσ εχει...23/10/2012 8:09:00 μμ
    οταν βλεπω εναν ανθρωπο να μιλαει με γυαλι ηλιου σε κλειστο χωρο κ με στυλ '' ελα ρε φιλαρακι , κουλαρε '' , να μασαει τσιχλα κ να φιλοσοφει λες και ειναι ο μιστερ φορτε, δεν με ενδιαφερει τι λεει. πλακα εχει ο μπαγασας. η αισθητικη του ειναι μαλλον sfakianakis style. παντως ρε παιδια οταν τον βλεπω σε συνεντευξη κλεινω την φωνη της τ.β. και τον κανω χάζι
  • ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ
    ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ23/10/2012 9:02:00 μμ
    ΑΜΑ ΖΟΥΣΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΟΥ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ ΘΑ ΣΕ ΠΛΑΚΩΝΕ ΣΤΑ ΧΑΣΤΟΥΚΙΑ,ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΕΝΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΨΗ...
  • Πεστα χρυσοστομη!!!!  Γεμισε η Ελλαδα απο μαλακες!!!
    Πεστα χρυσοστομη!!!! Γεμισε η Ελλαδα απο μαλακες!!!23/10/2012 11:15:00 μμ
    Και βεβαια κοπρανα χρυσαυγιτες!
  • LEO ONE
    LEO ONE23/10/2012 11:31:00 μμ
    TO #4 YOUR EFFORTS TO DISCREDIT A PERSON-IN THIS CASE N.SFAKIANAKI- BY POSTING IN BOTH HIS AND THIS SITE, REVEAL HOW THREATENED YOU ARE BY WHO HE IS AND WHAT HE SAYS. YOU ARE A VINDICTIVE PERSON WHO IS QUOTING THE SAME ARTICLE AS IF YOU ARE QUOTING FROM THE BOOK OF GENESIS. A MORE THOROUGH INVESTIGATION REVEALS WHO WROTE THE ARTICLE INITIALLY IN efimerida.gr AND WHAT HIS BELIEF SYSTEM IS.YOU ARE PREDICTABLY VENGEFUL,A RESULT OF YOUR NARROWMINDEDNESS AND TOXIC NATURE.
  • mike
    mike24/10/2012 2:09:00 πμ
    twra auti giati milaei??
  • XRHSI ABGI
    XRHSI ABGI24/10/2012 2:45:00 μμ
    ΚΑΤΟ ΤΑ ΧΑΙΡΙΑ ΑΠΩ ΤΟΝ ΝΟΤΕΙ. ΙΝΕ ΚΑΛΟ ΠΕΔΙ ΚΑΙ ΣΙΜΕΤΕΧΙ ΣΤΑ ΔΡΩΜΑΙΝΑ
  • ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ...
    ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ...24/10/2012 2:48:00 μμ
    ΠΑΛΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΡΟΚΑΛΟ...
    • Ενα φροκαλο, που εχει ομως τα αρχ@@@ια, να ξεμπροστιαζει τους ναζι!
      Ενα φροκαλο, που εχει ομως τα αρχ@@@ια, να ξεμπροστιαζει τους ναζι!24/10/2012 6:11:00 μμ
      Οποτε, αναγορευεται αυτοματα σε λεβεντισσα ηρωιδα ελληνιδα!!!! Μπραβο κοπελαρα μου!
    • εσύ
      εσύ25/10/2012 10:52:00 πμ
      που να ξέρεις ποιό είναι αυτό το φρόκαλο... το μόνο που ξέρεις είναι το ολυμπιακός πάοκ πόσο πηγε ... άντε και καμια καφετέρεια απο εκεί που υπηρέτησες ....
  • sakissssssssssooooook
    sakissssssssssooooook24/10/2012 6:16:00 μμ
    mori karakaxa ante sta xekolia
  • ΧΑΡΟΔΟΥΚΑΣ
    ΧΑΡΟΔΟΥΚΑΣ24/10/2012 8:21:00 μμ
    ΡΑΣΟΥΛΗ ΧΕΣΕ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΣΥ.
    • ΔΟΥΚΑ, σε ψαχνει ο ΧΑΡΟΣ!!!
      ΔΟΥΚΑ, σε ψαχνει ο ΧΑΡΟΣ!!!25/10/2012 11:21:00 πμ
      θα σε υποδεχτει μαλιστα πρωτος ο Ρασουλης!!!
      • ΧΑΡΟΔΟΥΚΑΣ
        ΧΑΡΟΔΟΥΚΑΣ25/10/2012 12:31:00 μμ
        ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΠΡΩΤΟΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΙΚΟΙ ΣΟΥ.
  • Σφακιανάκη
    Σφακιανάκη25/10/2012 11:06:00 πμ
    κάποια στιγμή θα τραβήξουμε το καζανάκι και όλοι οι όμοιοί σου θα καταλήξουν εκεί οπου τους αξίζει. Παρέα με τα υπόλοιπα σκ%^#$#. Όχι δλδή επειδή είχες ωραία φωνή και είπες και δυο τραγουδάκια και χορέψαμε, να πιάσουμε και σοβαρή συζήτηση! έλεος! φτιάχνε εκεί τις φαγορίτες σου και παράτα μας!
  • νικοσ
    νικοσ28/10/2012 8:00:00 πμ
    συμφωνώ απόλυτα με τον 21.. Ο Έλληνας έχει πλέον 0 κριτική...Μα 0!..Την μια βγαίνει ο κασιδιάρης χαστουκίζει,ναα ο Έλληνας..Ξεσηκώνετε...''Μπράβο'' έλεγαν όλοι τότε..Άλλοι έλεγαν ΄΄ χαστούκι στο σύστημα΄΄΄..Μετά κάνουν αλλαλούμ την βουλή φονάζοντας κλεφτες κλεφτες, ναα παλι εκεί ο Ελληνας..''Μπραβο στην ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ''..Μετά όμως??Βγαίνει ένα βιντεάκι με τον παναγιόταρο να βρίζει(δεν το αναλύω) και ξαφνικά όλοι μέσα σε δευτερόλεπτα,αλλάζουν γνώμη..Έτσι είμαστε...0 κριτική..
  • nikos
    nikos28/10/2012 8:05:00 πμ
    Και τώρα η τηλεόραση έχει πετύχει αυτό που ήθελε..Να μας κάνει βόδια..Βόδια στο μυαλό.. Βγαίνει ο σφακιανάκης και ο κάθε τέτοιος,λένε εκει τα επαναστατικά τους(λαμπρό παράδειγμα ο λαζόπουλος) μόνο και μόνο όμως για να τους καταξιώσουμε..και αυτό κάνουμε..αυτό ξέρουμε βασικά(πλέον) να κάνουμε..να μην σκεφτόμαστε,να μην κριτικάρουμε,αλλά να καταξιώνουμε το κάθε τι ψεύτικο..
  • nikos
    nikos28/10/2012 8:10:00 πμ
    Και όσοι λέτε για την Κυρία Ρασούλη,καλό θα ήταν να κουνήσετε λίγο το κεφάλι σας μπας και καταλάβετε τι σας συμβαίνει..Μπορεί όλοι οι ''διάσημοι'' να έχουν σκοπό την διαφήμιση,όμως δεν πιστεύω ότι ο Πατέρας της την μεγάλωσε έτσι..Εκεί που πρέπει να κριτικάρετε δεν το κάνετε..Είπε την άποψη της για ένα πρόσφατο γεγονός στο Facebook/Ούτε στο σταρ ούτε στην Τατιάνα ούτε πουθενά..Άντε πανέξυπνοι! Κάθεστε και σχολιάζετε αθώους,και όλους αυτούς τους λεφτάδες-επαναστάτες τους καταξιώνετε.. ΜΠΡΆΒΟ!