ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ από 2ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΩ

ΔΕΙΤΕ ΤΟΥΣ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΩΝ (με τον γενικό βαθμό πρόσβασης) ΟΠΩΣ ΑΝΑΡΤΗΘΗΚΑΝ ΣΤΟ 2ο ΓΕΛ ΚΩ
  • Τελευταία Ενημέρωση: 23/6/2013 4:43:52 μμ
    Λέξεις κλειδιά: αποτελεσματα πανελλαδικων,αποτελεσματα πανελλαδικων 2ου λυκειου Κω,2ο λυκειο Κω,αποτελεσματα πανελλαδικων 2ου ΓΕΛ Κω,2ο ΓΕΛ Κω
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • Πολιτης
    Πολιτης22/6/2013 1:16:00 πμ
    Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδια που Πέτυχαν τους στόχους τους... Κι ΚΑλη σταδιοδρομία στις επιλογές τους
  • Ανωνυμος
    Ανωνυμος22/6/2013 3:21:00 μμ
    Κυριε Κιαρη εχετε ξεφυγει εντελως. Με ποιο δικαιωμα βγαζετε ετσι φορα παρτιδα τα αποτελεσματα των παιδιων στο site σας και επιτρεπεται στην καθε κατινα εκει εξω να μπορει να σχολιασει την προσπαθεια καθε μαθητη; Ποιος σας ειπε οτι μπορειτε να κοινοποιειται ετσι προσωπικα δεδομενα των παιδιων; Σαν δημοσιογραφος που ειστε θα πρεπει να γνωριζετε απο τον Κωδικα Δημοσιογραφικης Δεοντολογιας πως ειναι αντιεπαγγελματικη αυτη η πραξη σας. Δεν ειναι λιγος ο αριθμος των μαθητων παντως που τους εχει ενοχλησει η σταση σας. Επισης θελω να πω ενα μπραβο αηδιας στον κυριο Μαρκογλου που εδωσε τα ιδια τα αρχεια για να τα αναρτησετε στο blog σας.Ελεος πραγματικα.
    • ανωνυμοεπώνυμη
      ανωνυμοεπώνυμη22/6/2013 3:39:00 μμ
      τώρα ξύπνησες? τόσα χρόνια που τα δημοσιεύει ο τοπικός τύπος τι έκανες για τη 'δεοντολογία' σου? καλά ευχαριστώ!
    • και το λύκειο Αντιμάχειας όπως και όλα τα άλλα σχολεία τα έδωσαν στον τύπο
      και το λύκειο Αντιμάχειας όπως και όλα τα άλλα σχολεία τα έδωσαν στον τύπο22/6/2013 3:48:00 μμ
      πλην.... τυχαίο???
  • Ουαί υμίν Γραμματείς και Φαρισαίοι υποκριταί
    Ουαί υμίν Γραμματείς και Φαρισαίοι υποκριταί22/6/2013 3:33:00 μμ
    οι διυλίζοντες τον κώνωπα, την δε κάμηλον καταπίνοντες... Ποιος σας είπε κατ' επέκτασην ότι μπορούν οι Διευθυντές των σχολείων να αναρτούν τα 'προσωπικά δεδομένα' σε κοινή θέα για να μπορεί να τα φωτογραφίζει και να τα αναρτά σε κάθε ιστοσελίδα, facebook κλπ ο κάθε ένας (μαθητής, γονέας, άσχετος, καλοπροαίρετος, κακοπροαίρετος κλπ). Θα πρέπει να βγει νόμος άμεσα που να τα ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ και να τιμωρεί παραδειγματικά (εξοστρακισμός κλπ) όποιον τα ΑΝΑΡΤΑ και τα ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΙ και πρώτα απ όλους τους υπεύθυνους των σχολείων!!!
    • Ανωνυμος
      Ανωνυμος23/6/2013 8:09:00 μμ
      Αυτο ακριβως εννοω!!Ειναι ηλιθιο να εκθετεις ετσι προσωπικα δεδομενα παιδιων
      • Τα παράπονα στο Υπουργείο
        Τα παράπονα στο Υπουργείο23/6/2013 10:56:00 μμ
        Που επιτρέπει την ανάρτηση τους σε κοινή θέα...
  • Σπίθας
    Σπίθας22/6/2013 3:50:00 μμ
    Έλεος με τους θιασώτες των προσωπικών δεδομένων. Τα αποτελέσματα είναι προϊόν δημόσιας ανταγωνιστικής διαδικασίας και προσβάσιμα σε όλους. Μπράβο στον κ. Μαρκόγλου που τα έδωσε αμέσως. Για τον άλλο ας μη σχολιάσω...
    • Ανωνυμη
      Ανωνυμη23/6/2013 8:11:00 μμ
      Ελεος ρε φιλε... Τι λες? μπραβο? σιγα μην τους κανουμε και αγαλμα! Οτι να ναι! Οποιος θελει να παει να τα δει απο τους σχολικους χωρους... Αμα ειναι ας τα κολλησουμε και αφισες του χρονου!!
  • Σπίθα έχεις μπερδέψει την 'αγορά΄ με το σχολείο
    Σπίθα έχεις μπερδέψει την 'αγορά΄ με το σχολείο22/6/2013 4:03:00 μμ
    η απάνθρωπη ιδεολογία σου θα σε κάνει να βλέπεις σπρεντ αντί για τους βαθμούς των μαθητών