ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ Μάγεψε η Ν. Μποφίλιου απόψε στην ΑΒΙΚΩ... ("Καρφιά" Κιλιμάτου για Αρχαιολογία & Νατάσσας για ρατσισμό...)

ΔΕΙΤΕ ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ

από την αποψινή σπάνια συναυλιακή εμπειρία με τη Νατάσσα Μποφίλιου και τους συνεργάτες της ("το πέρασμα των μάγων"), να δίνουν τον καλύτερο τους εαυτό (επηρεασμένη από τον τόπο και τους ανθρώπους του όπως μας δήλωσε) στον κατάμεστο από κόσμο χώρο της ΑΒΙΚΩ (μιας και το κάστρο της νερατζιάς γίνεται πλέον "απαγορευτικό" για το δήμο λόγω της "ταρίφας" των 2.000 ευρώ για κάθε εκδήλωση... Εξού και τα "καρφιά" του Αντιπροέδρου του ΔΟΠΑΒΣ Νίκου Κιλιμάτου στην ομιλία του λίγο πριν την εκδήλωση).

Αναμφίβολα η αποψινή συναυλία ήταν από τα σημαντικότερα μουσικά γεγονότα των φετινών Ιπποκρατείων με τον κόσμο να απολαμβάνει επί 2,5 ώρες τη Νατάσσα Μποφίλιου η οποία  "μάγεψε" για άλλη μια φορά το κοινό της με τη γεμάτη ενέργεια, ένταση, πάθος, ευαισθησία, λυρισμό και γλυκύτητα ερμηνεία της. Ενώ δεν έλλειψαν για άλλη μια φορά οι αναφορές της κατά του ρατσισμού και της ξενοφοβίας τραγουδώντας το "γέρο νέγρο Τζιμ" από τα "νέγρικα" του Γ. Νεγρεπόντη. Επίσης ιδιαίτερη ήταν η ερμηνεία της στο τραγούδι "Λέγκω" (Ελλάδα) του Γ. Μαρκόπουλου, στα παιδιά της άμυνας, του Ξαρχάκου, ας κρατήσουν οι χοροί του Μαρκόπουλου & φυσικά στο "εν λευκώ" και όλα τα δικά της...

Στην αρχή της εκδήλωσης ο Ν. Κιλιμάτος της πρόσφερε συμβολικά και "εν λευκώ", (ντυμένος στα λευκά μάλιστα) μια λευκή ανθοδέσμη...

Εκπληκτικοί ήταν επίσης οι συνεργάτες - μουσικοί της Ν. Μποφίλιου, όπως και η οπτικοακουστική κάλυψη, ενώ ιδιαίτερη μνεία έκανε στον μαέστρο, ενορχηστρωτή, πιανίστα, τραγουδιστή... συνεργάτη της Θέμη Καραμουρατίδη ο οποίος βγήκε από το Νοσοκομείο και ήρθε στη συναυλία...

* Οι 3 τελευταίες φωτο (που χρησιμοποιήσαμε και ως κεντρική) είναι του φίλου Στέργου Παπαποστόλου, τον οποίο και ευχαριστούμε.

picture_9992992

  • Τελευταία Ενημέρωση: 11/7/2013 2:56:29 πμ
    Λέξεις κλειδιά: Νατασσα Μποφίλιου,συναυλια Νατασσας Μποφίλιου
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ
    ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ9/7/2013 9:01:00 πμ
    ΜΠΡΑΒΟ ΚΙΛΙΜΑΤΟ
    • ΝΙΚΟΛΑ ΚΙΛΙΜΑΤΕ
      ΝΙΚΟΛΑ ΚΙΛΙΜΑΤΕ9/7/2013 3:13:00 μμ
      ΚΑΛΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΕΧΩΣΕΣ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ...ΤΟΥΣ ΤΕΜΠΕΛΑΡΑΔΕΣ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΑΣΚΑΡΑΔΕΣ.ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΤΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ.ΠΡΟΧΩΡΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
  • Eleos
    Eleos9/7/2013 10:01:00 πμ
    Το οτι ενας απο τους πιο πλουσιους δημους της χωρας το 2013 να μην εχει ενα χωρο εκδηλωσεων φταιει η αρχαιολογια?Δηλαδη καλα που ηρθαν οι ιπποτες το μεσαιωνα κ εκτισαν το καστρο να κανουμε τα Ιπποκρατια.Τετοιους σοβαρους πολιτικους εχουμε.Τελος αν διαβασει το νομο ο κ αντιδημαρχος θα δει οτι οι αρχαιολογικοι χωροι διδοντε δωρεαν αν προκειτε για αφιλοκερδης λογους(εκτος την αποζημειωση των φυλακων,που παρεπιπτοντος εχει απληρωτους εδω και 2 χρονια)αρκει να γινουν καποιες ενεργιες πρην.Καποιος προγραμματισμος κ οχι αρπα κολα οπως πηγε παλι ο δημος να τα κανει φετος.Ερωτηση η κυρια που τραγουδησε πληρωθηκε και ποσο?
  • ΔΙΟΝΥΣΙΑ
    ΔΙΟΝΥΣΙΑ9/7/2013 10:01:00 πμ
    Συγχαρητήρια ήταν πολύ ωραία εκδήλωση! Μαγευτήκαμε όλοι από τη φωνή της Νατάσσας Μποφίλιου. Ένα μπράβο και σ' αυτήν και στους συνεργάτες της! Τη θέλουμε και του χρόνου...
  • ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΚΗ
    ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΚΗ9/7/2013 10:36:00 πμ
    ΜΕ ΛΙΓΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΚΑΝΕΤΕ ΩΡΑΙΕΣ ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ
    • Προς Μπράβο
      Προς Μπράβο9/7/2013 11:31:00 μμ
      Ναι Βρε μπράβο Σ@κη...Πόσα είπαμε σου δώρισε ο δήμ@ρχούκος σου για τη σχολή σου;;; Βρε όλα ταχεις διαλυμένα .... Μια εκδήλωση και καλά είναι...όλα τ αλλα εσπερινοί, πανυγήρια, ιδιωτικές σχολές χορού...
  • ΗΛΕΚΤΡΑ
    ΗΛΕΚΤΡΑ9/7/2013 11:21:00 πμ
    τελικα ρε Μποφιλου να πεθανουν αυτοι που ψηφησαν χρυση αυγη η οχι?γιατι σημερα αυτοι που ΘΑ την ψηφισουν περνανε το 1 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ....
  • Ηλεκτρος..πΡΟς Ηλέκτρα..
    Ηλεκτρος..πΡΟς Ηλέκτρα..9/7/2013 2:39:00 μμ
    Ότι σας φωτίσει ο θεός να κάνετε.Θέλετε να πεθάνετε καλώς,δεν θέλετε πάλι καλώς.Δεν θα βάλουμε και το σκύλο μας να κλαίει....λουλουδούδες της κοινωνίας..
  • προς ηλεκτρα
    προς ηλεκτρα 9/7/2013 3:08:00 μμ
    ψοφήσετε δε ψοφήσετε αδιάφορη με αφήνει. απλά εάν ζήσετε δεν είναι κακό να μορφωθείτε λίγο. καημένοι
    • πρακτωρ
      πρακτωρ9/7/2013 3:59:00 μμ
      κα μποφιλου, που δεν σε ξερει κανεις,.......θα κανεις καλο και στην εθνικη οικονομια. γιατι κρατικοδιαιτη εισουν παντα.
      • Προς πρωκτορ
        Προς πρωκτορ9/7/2013 5:12:00 μμ
        ... Οτι Ναναι .
      • Μάθε την
        Μάθε την9/7/2013 5:48:00 μμ
        http://el.m.wikipedia.org/wiki/Νατάσσα_Μποφίλιου
    • ΗΛΕΚΤΡΑ
      ΗΛΕΚΤΡΑ9/7/2013 6:10:00 μμ
      ΧΑΧΑΧΑ ΕΥΤΥΧΩΣ Η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΒΡΑΧΟΝΗΣΙΔΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΧΩΡΕΣΕΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΚΑΒΑ...Η ΜΑΚΡΟΝΗΣΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΑ ΜΙΑ ΟΑΣΗ..ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΩΡΑ ΣΑΣ ΞΑΝΑ,ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΘΑ ΞΕΒΡΩΜΙΣΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ...
      • Υπομονη
        Υπομονη11/7/2013 9:23:00 πμ
        Όσο περιμένουμε, πάνε κάνε μου ένα sandwich
  • Έλεος ........
    Έλεος ........9/7/2013 3:53:00 μμ
    Έλεος βρε παιδιά πάλι γκρίνια;;;;; Ευχαριστούμε πολύ για τις στιγμές πραγματικής μαγείας που μας προσέφερε αυτή η σπουδαία ομάδα. Τί σας νοιάζει ποιος την έφερε , ο χώρος, πόσα πήρε... Τόσο μιζέρια πια ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
  • γιατι γιαννη κοβεις το σχολιο?
    γιατι γιαννη κοβεις το σχολιο?9/7/2013 4:05:00 μμ
  • ΠΡΑΚΤΩΡ
    ΠΡΑΚΤΩΡ9/7/2013 4:09:00 μμ
    γιατι γιαννη κανεις λογοκρισια στο σχολιο μου. δεν θελω να πιστεψω οτι και εσυ εισαι μερος του συστηματος.
    • γιατί
      γιατί9/7/2013 4:13:00 μμ
      δεν αξίζει τέτοιο σχόλιο η Μποφίλιου από κανέναν ανώνυμο!
      • πρακτωρ
        πρακτωρ9/7/2013 4:16:00 μμ
        η κα μποφιλου που λεει να πεθανουν 1.000.000 ελληνες γιατι ψηφιζουν χρυση αυγη το λιγοτερο που αξιζει ειναι η ροχαλα μας
        • ...
          ...9/7/2013 5:40:00 μμ
          εισαι για λυπυση και τπτ αλλο!!!κρατα τη ναζιστικη σου ιδεολογια για τον ευατο σου...
          • ΠΡΑΚΤΩΡ
            ΠΡΑΚΤΩΡ9/7/2013 6:30:00 μμ
            εγω ειμαι ελληνας πατριωτης και οχι ναζιστης. εσυ απο οτι διαβαζω και απο την ορθογραφια σου εισαι ενας πασοκοτραφης και κακοπροαιρετος ανθελληνας. το ποιος ειναι για λυπηση θα το κρινεις σσυ. καυμενε
            • προς καρπαζοεισπρακτωρ
              προς καρπαζοεισπρακτωρ9/7/2013 6:43:00 μμ
              ναι κοιτα μην παθεις τιποτα απο τον πολυ πατριωτισμο γιατι απο τυπους σαν εσενα εχουμε χορτασει πατριωτικες αρλουμπες!!!!!δεν ειναι ανθελληνας οποιος δεν ειναι ψευτοεθνικιστης η αριστερος μαλιστα το αντιθετο!!!!δυστηχως αυτος ο πατριωτισμος που πουλουσε το μπλε κομμα σου και τα πρασινα παπαγαλακια μας εφτασε εδω που φτασαμε σημερα!!!!!πατριωτη της βλακειας μαθε ιστορια και παραλληλα αρχισε να αναθεωρεις για τον πατριωτισμο που πουλας γιατι αν αντρεξεις σε ιστορικα γεγονοτα θα μαθεις για αληθειες που πονανε1!!!μαλλον εσυ εισαι ο αμορφωτος σε αυτην την ιστορια καημενε!!!αααα και το καημενε γραφεται με η!!!!!
              • και το δυστυχώς με υ
                και το δυστυχώς με υ10/7/2013 8:13:00 πμ
                Και βάζουμε ακόμα τόνους όταν γράφουμε. Και λέμε ανατρέξεις όχι αντρέξεις. Έτσι για να μην κάνεις μαθήματα όταν είσαι και εσύ άσχετος.
                • ......
                  ......10/7/2013 2:42:00 μμ
                  μπραβο αριστη ορθογραφια!!!!εισαι ελληναρας και βλαχαδερο!!!και εις ανωτερα!!!σου ευχομαι και αξιωματικος της ηλιθιοτητας μην μεινεις μονο στο αξιωμα του πρακτωρ!!!το πηρες το σπαθι σου στην τελικη!!!!
                  • Του πράκτορα
                    Του πράκτορα10/7/2013 3:07:00 μμ
                    • προς καρπαζοεισπρακτωρ
                      προς καρπαζοεισπρακτωρ10/7/2013 5:53:00 μμ
                      του πρακτορος ufo ειναι!!!!
                      • Επειδή
                        Επειδή10/7/2013 6:16:00 μμ
                        Επειδή καταλάβαμε ότι είσαι αγράμματος σου το έκανα πιό απλό. Ο πράκτωρ του πράκτορος ή ο πράκτορας του πράκτορα. Πάντως του πράκτωρ με τίποτα.
            • ΕΣΥ
              ΕΣΥ10/7/2013 10:58:00 πμ
              ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΚΤΩΡΑΣ ΤΑΓΜΑΤΑΣΦΑΛΙΤΗΣ ΚΑΙ ΓΕΡΜΑΝΟΤΣΟΛΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ .ΚΑΗΜΕΝΕ ,Ε ΚΑΗΜΕΝΕ...
              • 77
                7710/7/2013 5:50:00 μμ
                eisai geloios kai tpt allo!!!aaa kai sks ligo giati se varethikame!!!!grafike!!!!
              • προς καρπαζοεισπρακτωρ
                προς καρπαζοεισπρακτωρ10/7/2013 7:09:00 μμ
                λες εμενα αγραμματο ενω εσυ εχεις γραψει το πρακτορας με ω!!!!παρε κανα αλφαβηταρι ρε βλητο και ξεστραβωσου!!!!
            • Αχυρόμυαλε!!!
              Αχυρόμυαλε!!!10/7/2013 8:49:00 μμ
              ποιος πατριώτης θα ψήφιζε αυτούς που πούλησαν την μισή Κύπρο; (Ο Μιχαλολιάκος υπήρξε προσωπική επιλογή του Παπαδόπουλου). Μόνο ένας βλάκας.
      • γιιατι εσυ βρε κοπελι μουτ γραφεις επωνυμα?
        γιιατι εσυ βρε κοπελι μουτ γραφεις επωνυμα?9/7/2013 4:26:00 μμ
  • ΠΡΟΣ ΚΙΛΙΜΑΤΟ
    ΠΡΟΣ ΚΙΛΙΜΑΤΟ9/7/2013 5:17:00 μμ
    ΕΙΣΑΙ ΑΣΚΕΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΝΑ ΣΕΒΕΣΑΙ ΤΑ ΜΝΗΜΕΙΑ ΤΗΣ ΚΩ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΣΑΣ ΣΤΟ ΔΟΠΑΒΣ ΠΟΥ ΤΑ ΘΕΛΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΚΑΛΛΑ ΕΠΡΑΞΕ ΤΟ ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΩΣΕΙ ΤΟΝ ΧΩΕΟ.
  • αντιφα
    αντιφα9/7/2013 5:32:00 μμ
    οποτε διαβάζω σχόλια εδώ θυμάμαι πόσο πραγματικά αμόρφωτοι υπάρχουν σε αυτό το μέρος...
  • ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΕΛΛΗΝ
    ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ Ο ΜΕΓΑΣ ΕΛΛΗΝ9/7/2013 5:45:00 μμ
    http://www.kar.org.gr/?p=22867 Αφιερωμένο σε όλους.
  • MALISTA
    MALISTA9/7/2013 7:34:00 μμ
    ΜΙΛΑΕΙ ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΤΙ ΑΝΑΣΤΗΜΑ?ΤΑ ΜΟΝΑ ΕΡΓΑ ΠΟΥ ΓΙΝΟΝΤΕ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΡΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ.ΕΔΩ ΠΑΛΙΑ ΤΙΣ ΤΟΥΑΛΕΤΕς ΤΟΥς ΠΑΡΤΑΧΩΡΗΣΕ ΣΤΗ ΚΑΜΑΡΑ ΚΑΙ Ο ΔΗΜΟς ΠΗΓΕ ΝΑ ΤΑ ΕΝΟΙΚΙΑΣΕΙ ΓΙΑ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΜΕ ΥΤΡΑΠΕΖΙΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΛΑΤΑΝΟ.ΤΕΛΟΣ ΣΑΝ ΤΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕ Ο ΔΗΜΟΣ ΣΤΗ ΧΘΕΣΙΝΗ ΣΥΝΑΒΛΙΑ Κ ΜΟΣΤΡΑΡΑΤΕ ΤΙΣ ΜΟΥΡΕΣ ΣΑΣ?ΤΖΑΜΠΑ ΗΤΑΝΕ?ΠΛΗΡΩΣΑΜΕ
  • ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ...
    ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ...9/7/2013 8:38:00 μμ
    ΣΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΙΛΙΜΑΤΟ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΑΣΧΟΛΟΥΝΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ.......ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙ ΑΜΦΙΣΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΑΒΛΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΚΟΛΗΣΕΙ ΣΤΑ ΔΕΝΔΡΑ.ΜΠΡΑΝΟ ΣΑΣ.ΑΞΙΟΙ
  • ΛΟΓΙΑ
    ΛΟΓΙΑ9/7/2013 10:35:00 μμ
    ........
  • EΚΣΤΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ!!! ΟΥΡΑΝΙΑ Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ!
    EΚΣΤΑΤΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ!!! ΟΥΡΑΝΙΑ Η ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΠΟΦΙΛΙΟΥ!10/7/2013 12:20:00 πμ
    ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΩ, ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ!!! Μ Ο Ν Α Δ Ι Κ Η !!!
  • ert
    ert10/7/2013 12:32:00 πμ
    mas teliose
  • Reziliki
    Reziliki10/7/2013 1:21:00 πμ
    Ρε παιδια δεν ντρεπεστε χώρος ειναι αυτος για τετοια εκδηλωση μιλαμε για πολυ ξεφτιλα! παρτε παραδειγμα το σφαγειο κυριοι του δημου.... Πως ηταν και πως εγινε... Η επομενη συναυλια να γινει στο καταυλισμο των τσιγγανων εχει και ωραια θεα εκει χαχαχαχ
  • Lamprini P.--Eiste oloi sas apisteytoi!!
    Lamprini P.--Eiste oloi sas apisteytoi!!10/7/2013 9:43:00 πμ
    Kala den yparxetai!!!!Ginetai kati omorfo den mas aresei to sxoliazoume,ginetai kati asximo---h tipota oute ayto mas aresei to sxoliazoume...oti kai an ginei krybei kati arnitiko kai prepei na to sxoliasoume!!!H Natasa Mpofiliou einai mia aptis megalyteres fwnes tis epoxis mas...Mia kopela pou axize apo olous mas na pame na tin doume kai na tin xeirokrotisoume...Xekollate pia to mono pou katafernete einai na ginomaste rezili...Eyxaristoume pou tin ferate kai eyxomai na mas xanaerthei giati pragmatika itan yperoxi-magiki :)
  • αλλα κ αλλα
    αλλα κ αλλα 10/7/2013 10:09:00 πμ
    αφου εγινε σε συνεργασια με το δοπαβσ γιατι πληρωσαμε 14 ευρω εισοδο? στην αθηνα ο,τι γινεται πληρωνεισ εκει περιπου κ χωρισ να βγαινει ο καθε κομπλεξικοσ που με το που βλεπει μικροφωνο τρεχει να βγαλει λογο και να βγαλει φωτο. ρε κιληματε μας δουλευεις? τισ προαλλες εγινε ολοκληρο θεμα η απουσια σου απο τα συμβουλια του δοπαβσ πως βγαινεισ κ μιλας λιγη τσιπα δεν εχεις??
  • Μπράβο!
    Μπράβο!10/7/2013 1:12:00 μμ
    Αν αξαιρέσεις τις αρλούμπες του Κιλιμάτου περι κοινών σημείων με τη Μποφήλιου γιατί πήγαινε στο ίδιο τμήμα πολιτικών επιστημών και ότι στο Ωδείο Αθηνών πήγε η γυναίκα του όπως η Μποφήλιου που παρειπτόντως βγαίνουν καλοί χαρακτήρες....μπράβο του δηλαδή που έχει καλή γυναίκα..... Η συναυλία ήταν υπέροχη από τις ωραιότερες που έχουμε απολαύσει καλοί μουσικοί, άρτια τεχνικά ήχο και προπαντός μια υπέροχη φωνή και παρουσία.
  • Συγχαρητήρια! Φωνάρα,σκηνική παρουσία!!!
    Συγχαρητήρια! Φωνάρα,σκηνική παρουσία!!!10/7/2013 1:16:00 μμ
    Μετά τη γενιά της Αλεξίου επιτέλους μια γενιά αντάξια νέων καλλιτεχνών.
  • ...!
    ...!10/7/2013 2:23:00 μμ
    Θα συμφωνήσω με τη Λαμπρινή (σχόλιο 36)! Κι επειδή ξέρω πως αυτή η υπέροχη φωνή θα ξανάρθει στο νησί μας,γιατί της άρεσε πολύ, σταματήστε να λέτε αηδίες!
  • ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΑΠΑ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ,
    ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΤΑΠΑ,ΜΙΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ,10/7/2013 3:09:00 μμ
    ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΜΕΙΩΣΑΝ ΤΗΝ ΚΡΑΤΙΚΗ ΕΠΙΧΟΡΗΣΗΣΗ ,ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΄΄ΚΟΥΡΕΨΑΝ΄΄32 ΕΚΑΤ. ΕΥΡΩ ΑΠΟ ΤΑ ΑΠΟΘΕΜΑΤΙΚΑ ΤΟΥ,ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΑΝ ΤΟ ΧΡΗΜΑΤΙΚΟ ΕΝΤΑΛΜΑ ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΗΣ ΤΟ ΓΝΩΣΤΟ ΧΕΠ ΑΠΟ 1/01/2013 ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΟΙ ΕΦΟΡΕΙΕΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ,ΔΗΛΑΔΗ Η ΄΄ΑΜΥΝΑ΄΄ ΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΟΥΤΕ ΒΕΝΖΙΝΗ ΝΑ ΚΙΝΗΘΕΙ. ΑΙΔΩΣ ΑΡΓΕΙΟΙ.
  • ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ  ΤΟΝΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ Η ΛΑΛΙΑ
    ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΡΕΙ ΤΟΝΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ Η ΛΑΛΙΑ 10/7/2013 3:20:00 μμ
    ΤΟ ΒΛΕΜΜΑ ΔΕ ΘΑ ΣΕ ΖΥΓΙΑΖΕΙ ΣΑΝ ΠΡΑΜΑΤΕΙΑ. ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΗΜΕΡΑ,ΚΑΛΟΒΟΛΑ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΤΩΝ ΠΡΟΓΟΝΩΝ ΜΑΣ,ΣΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑ ΠΑΛΙΑ.
  • ΕΛΛΑΣ
    ΕΛΛΑΣ10/7/2013 11:27:00 μμ
    ΕΞΩ ΟΙ ΑΝΘΕΛΛΗΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΜΠΟΦΗΛΙΟΥ ΕΙΣΑΙ .... Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ .
  • Μποφήλιου είσαι θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Μποφήλιου είσαι θεά!!!!!!!!!!!!!!!!!!11/7/2013 8:39:00 πμ
    Μπράβο σε όλους.
  • Νατάσσα
    Νατάσσα 11/7/2013 8:42:00 πμ
    τα κατάφερες να τους βγάλεις από το αυγό τους φυσικά όλο και λιγοστεύουν καταλαβαίνουν την βλακία που έκαναν.
  • 1
    15/6/2014 6:05:00 μμ
    -1'
  • -1'