ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

ΓΟΝΕΑΣ: Γιατί εδώ και δύο εβδομάδες στο ένα τμήμα της 6ης στο Δημοτικό Πυλίου τα παιδιά μας δεν κάνουν μάθημα;

ΠΑΙΔΕΙΑ ΩΡΑ ΜΗΔΕΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ...

ΕΝΑ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΕΚΤΗΣ ΤΑΞΗΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΑΣΚΑΛΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΜΑΘΗΜΑ.

ΕΝ ΑΝΤΙΘΕΣΕΙ ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΜΗΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΠΡΟΧΩΡΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ.

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΠΟΣΟ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ??

ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ?

ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ?

ΕΝΑΣ ΓΟΝΕΑΣ

picture_323


  • Τελευταία Ενημέρωση: 30/9/2013 2:58:30 μμ
    Λέξεις κλειδιά: δημοτικο Πυλιου,γονεας δημοτικου Πυλιου,γονεας για 6η ταξη Πυλιου,γονεας για ελλειψη δασκαλου,ελλειψη εκπαιδευτικων
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ
    ΡΑΠΑΝΑΚΗΣ28/9/2013 9:50:00 πμ
    ΤΟΝ ΥΠΟΥΡΓΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΤΕ ΚΥΡΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΙ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ.
  • ΓΟΝΕΑΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΥΛΙΟΥ
    ΓΟΝΕΑΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΥΛΙΟΥ28/9/2013 2:02:00 μμ
    Πυλί Κως 28/09/2013 Tα παιδιά μας ειναι καταδικασμένα για ενα μηνα τουλαχιστον να μην κανουν μαθημα 1. Εχουμε δωρεαν παιδεια (φετος δεν εχουμε Δασκαλο) 2. Εχουμε δωρεαν βιβλία (Πέρσι δουλευαμε με φωτοτυπιες) 3. Εχουμε ολοημερο σχολειο στην Κω (Στα χωριά δεν χρειάζονται ολοήμερα αλλα και ούτε και πρωινο τμημα) Εως πότε θα παιζεται με τα παιδια μας κυριοι αρμόδιοι;;;;;
  • Ας καταλαβουν
    Ας καταλαβουν28/9/2013 3:36:00 μμ
    Οι γονείς ότι οι υπεύθυνοι Βρίσκονται στο Υπ.Παιδείας.Σε εμάς που απευθύνεστε δυστυχώς δεν μπορούμε να σας βοηθήσουμε.
  • ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΜΟΜΕΝΑ
    ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΜΟΜΕΝΑ28/9/2013 3:56:00 μμ
    ΛΕΕΙ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΙ Ο ΔΙΑ ΒΙΟΥ ΠΑΘΗΣΗΣ. ΣΙΓΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΣΤΑ ΚΟΝΤΕΙΝΕΡ. ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΑΝΤΙΔΡΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ.....
  • απο δω...
    απο δω...28/9/2013 4:45:00 μμ
    ... τι περημένετε. Το πρόβλημα αυτό με αυτή την τάξη κρατεί 5 χρόνια. ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΕΚΑΜΑΝ Μόνο λόγια...................Ε Υ Γ Ε ?
  • S.O.S
    S.O.S28/9/2013 5:05:00 μμ
    Οι απεργιες καποιοι νομιζουν οτι ειναι μονο για τα λεφτα..
  • ????????
    ????????28/9/2013 7:54:00 μμ
    edw ebalan ta 8 xrona stis prokat ... kai pou kaname parapona egine kati titota oyte sto proablio den katebenoyn einai filakismena,,
  • ????????
    ????????28/9/2013 7:54:00 μμ
    edw ebalan ta 8 xrona stis prokat ... kai pou kaname parapona egine kati titota oyte sto proablio den katebenoyn einai filakismena,,
  • ΓΟΝΕΑΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΥΛΙΟΥ
    ΓΟΝΕΑΣ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΥΛΙΟΥ28/9/2013 7:55:00 μμ
    ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟ 2013 ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΓΙΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤΗΝ ΚΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΕ ΧΩΡΙΟ ΤΗΣ ΚΩ ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΑ ΨΗΦΑΛΑΚΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ
  • ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 3
    ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 328/9/2013 8:11:00 μμ
    ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙΤΕ !!!! ΤΑ ΛΕΦΤΟΥΔΑΚΙΑ ΚΑΛΑ ΞΕΡΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΑΙΡΝΕΤΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΤΗ ΧΑΛΑΣΟΥΜΕ!!!ΝΤΡΟΠΗ ΣΑΣ!!!
  • ΕΡΩΤΗΣΗ
    ΕΡΩΤΗΣΗ28/9/2013 8:19:00 μμ
    ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΣΤ; (ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙ'ΑΥΤΟ). ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΟΥΝ ΕΝΑ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΣΤ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΤΑΞΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ.ΤΙ ΠΑΙΖΕΤΕ;ΠΙΟΣ ΕΧΕΙ ΕΥΘΥΝΕΣ ΓΙ ΑΥΤΟ; ΘΑ ΑΠΟΔΟΘΟΥΝ ΕΥΘΥΝΕΣ Η ΘΑ ΤΑ ΚΑΛΥΨΟΥΝ ΟΠΩΣ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΝΤΑ;KI AN Ο ΓΟΝΕΑΣ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΓΝΩΣΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΙ ΥΠΕΥΘΗΝΟΙ ΤΟ ΕΚΡΙΒΑΝ ΚΑΙ ΕΛΕΓΑΝ ΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΚΑΛΥΦΘΕΙ ΠΛΗΡΩΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΣΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ. ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΓΓΛΙΚΟ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ!!!
  • Και πολλά άλλα σχολεία
    Και πολλά άλλα σχολεία28/9/2013 10:54:00 μμ
    σε όλη την Ελλάδα δεν έχουν εδώ και χρόνια Αγγλικά, αλλά ούτε και δασκάλους για αρκετό διάστημα. Αλλά όταν οι εκπαιδευτικοί απεργούν εσείς τους βρίζετε, χωρίς να έχετε ιδέα ποια είναι τα αιτήματά τους. Να πας να πεις στην Υπουργάρα που είπε ότι με το που ανοίξουν τα σχολεία τα κενά θα έχουν καλυφθεί να κάνει προσλήψεις! Καλά σου λέει ο άλλος παραπάνω εδώ που το λες τι θες να σου κάνουνε! Σε ποιον ακριβώς απευθύνεσαι και του λες και να παραιτηθεί?
  • ΞΕΡΕΙ
    ΞΕΡΕΙ28/9/2013 11:24:00 μμ
    ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΠΑΡΑΙΤΗΘΕΙ. ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΟΥΤΕ ΤΟΥΣ ΔΑΣΚΑΛΟΥΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΛΑΙ ΤΟΥΣ. ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΓΙΑΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΤΕΤΟΙΟ ΥΦΟΣ ; ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΥΓΑ ΚΑΙ ΜΥΓΙΑΖΕΣΕ; .ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΤΟ ΚΑΚΟ ΝΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ; ΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ; ΒΟΛΕΜΕΝΕ ! ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 11.
  • ΣΥΓΝΩΜΗ
    ΣΥΓΝΩΜΗ 28/9/2013 11:47:00 μμ
    ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 12 ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΟΧΙ 11
  • Μία
    Μία 29/9/2013 12:14:00 πμ
    από τα ίδια και εμείς εδώ στο 1ο της πόλης Κω ,μπαλάκι τα παιδάκια από τάξη σε τάξη κάνοντας τα σχεδόν τίποτα ..!!
  • Άμα ενδιαφέρεσαι για τα παιδιά σου
    Άμα ενδιαφέρεσαι για τα παιδιά σου29/9/2013 9:53:00 πμ
    να πάρεις στη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Δωδεκανήσου να διαμαρτυρηθείς έντονα ή ακόμα καλύτερα στο υπουργείο ή βγες σε ένα μεγάλο κανάλι και κάνε την καταγγελία σου!Τι περιμένεις να ρθουν Χριστούγεννα? Με το να γράφεις εδώ μέσα τι ακριβώς καταφέρνεις? Τόσο νοιάζεσαι? Ως εκεί μόνο μπορείς να φτάσεις για το συμφέρον των παιδιών σου? Απ'τους χαρακτηρισμούς σας για τους εκπαιδευτικούς, καθώς και από τα σχόλιά σας για τις απεργίες τους καταλαβαίνει κανείς πόσο δίπλα τους είστε, αλλά αυτό δε θα είχε καμία σημασία αν τουλάχιστον ΚΑΝΑΤΕ ΟΝΤΩΣ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΑΣ!
  • ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ
    ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ29/9/2013 10:41:00 πμ
    εμένα το παιδι μου μου ειπε οτι την α βδομαδα ηταν ολα μαζί. τη β βδομαδα το αλλο τμημα τα ειχε ο δευθυντης 2-3 ωρες καθε μερα.αν λεμε οτι δεν κανουν καθολου μαθημα λεμε ψεματα ,εκθετουμε τους δασκαλους. υστερα περιμενουμε οι δασκαλοι να δωσουν κατι παραπανω για τα παιδια μας;εμεις πρεπει να δραστηριοποιηθουμε, οι δασκαλοι και η διευθυση που ρωτησα τι να κανουν ; να διορισουν δασκαλους;
  • ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ
    ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ29/9/2013 10:51:00 πμ
    πρεπει να μαθουμε στα παιδια μας να λεν αληθεια. τα περισσοτερα λεν αλλα εμεις τα παρουσιαζουμε αλλιως. μηπως δε κοιταξατε ποτε τα τετραδια του γιατι το δικο μου καθε μερα κατι ειχε να γραψει και να διαβασει τουλαχιστο στη γλωσσα
  • ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ
    ΠΡΟΣ ΓΟΝΕΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗΣ29/9/2013 10:55:00 πμ
    οχι οτι δεν υπαρχει προβλημα και σοβαρο μαλιστα... αλλα αλλο το ενα και αλλο το αλλο...
  • ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 16
    ΠΡΟΣ ΣΧΟΛΙΟ 1629/9/2013 11:31:00 πμ
    ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΕΝ ΚΑΘΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΧΕΡΙΑ.ΦΥΣΙΚΑ ΠΗΡΑΜΕ ΤΗΛ ΣΤΗ Α'ΒΑΘΜΙΑ ΔΩΔ/ΣΟΥ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΑ ΕΔΩ ΓΡΑΦΕΙΑ. ΤΟ ΟΤΙ ΓΡΑΨΑΜΕ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΕΦΗΜΕΡΙΔΑ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΔΩ ΑΠΛΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΝΩΣΤΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ. ΕΣΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ; ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΧΑΡΑΧΤΗΡΙΣΜΟΙ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ; ΕΙΔΕΣ ΠΟΥΘΕΝΑ ΝΑ ΒΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ;ΕΜΕΙΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ!!!!!
  • ΑΝ ΕΣΥ
    ΑΝ ΕΣΥ29/9/2013 12:32:00 μμ
    ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΜΕ ΔΥΟ ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑ ΕΧΕΙ ΛΥΘΕΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΟΥ ΤΟΤΕ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.ΤΩΡΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ ΓΟΝΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙ ΤΟΥ.ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΞΕΡΩ ΚΙ ΕΓΩ ΝΑ ΛΕΩ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ!!!!
  • ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ
    ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ29/9/2013 12:41:00 μμ
    ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ(ΕΓΚΥΡΕΣ)ΣΤΗΝ ΛΙΣΤΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΕΝΟ.ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΤΕ ΑΥΤΟΣ Ο ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ?
  • !!
    !!29/9/2013 1:45:00 μμ
    Να τοποθετήσουν δάσκαλο στην έκτη που είναι πιο σημαντική και να τον βγάλουν από μικρότερη? Εγώ λέω όλα τα παιδιά να πάνε κατευθείαν στην έκτη τότε. Που είναι και η πιο σημαντική!
  • Η ΣΤ ΤΑΞΗ
    Η ΣΤ ΤΑΞΗ 29/9/2013 4:15:00 μμ
    ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ. ΕΣΕΝΑ ΟΩΜΙΣ ΑΥΤΟ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ; ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΔΕΝ ΣΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ; ΑΠΟ ΔΩ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΣΟΥ!!! ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΛΥΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΝΑΠΕΔΕΣ Η ΝΑ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΛΙΓΟΥΣ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝΕ ΕΙΣΑΙ ΒΑΘΙΑ ΝΥΧΤΩΜΕΝΟΣ!!!ΣΧΟΛΙΟ 23.
  • Όλες οι τάξεις για κάποιο λόγο
    Όλες οι τάξεις για κάποιο λόγο29/9/2013 7:47:00 μμ
    είναι σημαντικές. Δεν τις έχουν για διακόσμηση. Εσένα η Στ σε νοιάζει γιατί εκεί είναι το παιδί σου. Για ρώτα και τους άλλους γονείς όμως αν συμφωνούν με τις ασυναρτησίες σου.
  • ΤΕΛΙΚΑ
    ΤΕΛΙΚΑ 29/9/2013 8:39:00 μμ
    ΠΟΣΟ ΗΛΙΟΘΙΟΣ -ΙΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ ΣΤΗΝ ΣΤ ΕΧΩ ΣΕ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΑΞΗ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΡΑ ΦΩ ΑΣΥΝΑΡΤΗΣΙΕΣ ΣΑΝ ΕΣΕΝΑ.ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΑΝΙΔΙΟΤΕΛΗΣ ΑΝ ΞΕΡΕΙΣ ΦΥΣΙΚΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΛΕΞΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΝ ΟΛΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ. ΕΠΙΚΕΝΤΡΟΘΗΚΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ ΚΑΙ ΕΧΑΣΕΣ ΤΟ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!!
  • ΑΦΟΥ ΠΗΡΕΣ
    ΑΦΟΥ ΠΗΡΕΣ29/9/2013 8:43:00 μμ
    ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΡΜΟΔΙΟΙ ΑΠΟ ΕΔΩ?
  • Απο μικρά
    Απο μικρά29/9/2013 11:14:00 μμ
    Ξέρετε ότι τα προβλήματα ξεκινάνε απο οταν ειναι μικρά και συνεχίζουν?στον παιδικό σταθμό δεν έχουν λαχανικά φρούτα και κρέας για να τρώνε τα παιδιά και τα ταΐζουν συνέχεια σούπες.πως περιμένετε να ειναι μετά τα υπόλοιπα καλύτερα παντού θα υπάρχουν προβλήματα.
  • Προβλήματα υπάρχουν παντού
    Προβλήματα υπάρχουν παντού 30/9/2013 9:07:00 πμ
    Και συμφωνώ ότι η έλλειψη δασκάλων είναι σοβαρό πρόβλημα. Το θέμα όμως είναι τι κάνεις εσύ γι'αυτό.
  • cheap louis vuitton
    cheap louis vuitton9/1/2014 7:00:00 μμ
    You will find Watts A couple of forms your local place of work provide keep, through a paycheck program or online pay-roll software package, enterprise taxes software, or even straight from the government. You cannot find employ T A couple of copies downloaded online. Copy The with the W Two type is a specific hue of reddish ink and cannot end up being replicated. Read more details on the way to get W Two kinds. cheap louis vuitton http://www.wtfraserphotography.com
  • http://www.wtfraserphotography.com/