ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
  • Bluenet
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr
  • Aegeanews.gr

Καΐσερλης καλεί ΟΡΑΜΑ σε συστράτευση & αγώνα ενόψει εκλογών... ("Φυσιολογικά θα πρεπε να χαμε διαλυθεί...)

(Συνεδρίαση παράταξης απόψε. Προσκλητήριο μάχης... Τι θα τους ανακοινώσει...;)

Με επιστολή του ο Δήμαρχος Κω, Κώστας Καΐσερλης καλεί όλα τα στελέχη της παράταξης της Δημοτικής Αρχής σε συστράτευση και αγώνα ενόψει των δημοτικών εκλογών του Μαΐου.

«Αγαπητοί συνάδελφοι,

Έχουν περάσει τρία χρόνια σε μια πορεία που μπορεί να χαρακτηριστεί μόνο ως ένα μεγάλο επίτευγμα στα πλαίσια του «Καλλικρατικού» πειράματος.

Αυτό που ένωσε δεκάδες, εκατοντάδες και τελικά χιλιάδες ανθρώπους ήταν ο ορατός κίνδυνος καθιέρωσης μιας αυταρχικής και εκδικητικής διακυβέρνησης.

Όλα τα υπόλοιπα γνωρίσματα των συμμετεχόντων ήταν ανομοιογενή και μάλιστα μέσα σε ένα χώρο που δεν είχε ξαναδοκιμαστεί (ένας Δήμος) και με δεκάδες εμπόδια γραφειοκρατικά, διοικητικά και ανθρώπινα.

Πολύ δε περισσότερο που σε αυτόν τον χώρο, τον ανομοιογενή και τον δύσκολο, αναθέσαμε μία πολύ μεγάλη αποστολή και ευθύνες βαρύτατων πολιτικών και ιδεολογικών στόχων.

Μας ένωσε και μας ενώνει η δημοκρατική ευαισθησία και η προστασία της ανθρώπινης αξιοπρέπειας και ενδεχομένως να μας χωρίζουν πολλά άλλα. Γι’ αυτό και το εγχείρημα της παράταξης και της διακυβέρνησης του Δήμου ήταν ένα μεγάλο στοίχημα το οποίο και κερδίσαμε.

Φυσιολογικά θα έπρεπε να είχαμε διαλυθεί. Γιατί οι φυγόκεντρες τάσεις αλλά και οι αντιδράσεις στο έργο μας ήταν πολύ περισσότερες από τις ενοποιητικές.

Και όμως κρατήσαμε και αυτό οφείλετε σε όλους μας και κυρίως στην ανεκτικότητα και την κατανόηση που δείξαμε έναντι των συναδέλφων μας και κυρίως των αδυναμιών τους.

Έκλεισε μία δύσκολη περίοδος στην οποία μπήκαν γερά θεμέλια και ανοίγει μία νέα, δυναμική περίοδος, που θα κρατήσει όχι τρία δύσκολα χρόνια αλλά πέντε ήπια και παραγωγικά χρόνια.

Θα ήταν άδικο για όλους μας σε αυτή την φάση και εδώ που φτάσαμε, να εγκαταλείψουμε. Πολύ δε περισσότερο να πειραματιστούμε. Και θα ήταν άδικο γιατί όλοι μας χωρίς καμιά εξαίρεση τα τρία αυτά χρόνια, άλλος λίγο και άλλος πολύ, έχουμε θυσιάσει κάτι από την προσωπικότητα μας για να φτιαχτεί η συλλογικότητα της παράταξης με αποκλειστικό στόχο την προσφορά μας στους συνδημότες μας και στο νησί μας.

Από αύριο 8 Ιανουαρίου 2014, όλοι μαζί, ξεκινάμε τον προεκλογικό αγώνα ενωμένοι γιατί αυτό απαιτεί ο λαός που μας εμπιστεύθηκε, μας εμπιστεύεται και μας στηρίζει».

ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΩ

picture_9992180

  • Τελευταία Ενημέρωση: 10/1/2014 3:35:44 μμ
    Λέξεις κλειδιά: Καισερλης,Οραμα,συνεδριαση παραταξης Οραμα,παραταξη οραμα,Καισερλης προς στελεχη οραματος
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
$count Σχόλια
  • ΜΑΙΡΗ
    ΜΑΙΡΗ9/1/2014 7:37:00 πμ
    ΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΑ ΤΟΥ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ
    • ΟΛΟΙ!;;;;;
      ΟΛΟΙ!;;;;;9/1/2014 1:54:00 μμ
      ΤΟΝ ΜΠΑΛΑΛΗ ΤΟΝ ΚΑΛΕΣΕΣ; ΤΗΝ ΚΙΑΠΟΚΑ; ΤΗ ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ; ΤΟΝ ΠΑΧΟ; ΤΟΝ ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗ; ΤΟ ΖΕΡΒΟ; ΤΗΝ ΠΟΠΗ; (ΟΧΙ ΤΗΝΚΙΑΠΟΚΑ, ΤΗΝ ΑΛΛΗ) ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ, ΜΕΤΑΞΥ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΚΑΙ ΜΕΝΑ;
    • τι λεει ρε ο ανθρωπος???
      τι λεει ρε ο ανθρωπος???9/1/2014 3:29:00 μμ
      ενωθηκαν για να σωσουν την κω? ποιοι, κωστακη? μηπως ολοι οι συγγενεις και οι κολλητοι σου που λυμαινονταν το νησι επι χρονια και τρωγατε παρεα με χρυσες κουταλες? για πες μας για το λατομειο, για τα 250.000.000 δρχ. για τα θερμα, τα 200.000.000 δρχ. για το συνεδριακο, τα λεφτα της πυροπροστασιας, τα βιβλιαρια, τα 150.000 δολλαρια του ΜΟΥΡΑ, οι εισπραξεις της αιγλης, τα λεφτα της βιμελ, τα λεφτα για τα καραβια,τις μαυρες ανταλλαγες και τοσα αλλα. τολμας και μιλας εσυ που εισαι αδουλευτος και σε ζουμε ολοι οι κωοι? τολμας εσυ που ολοι εισασταν χρεωμενοι μεχρι τα ταμπουνια και κανατε παλι περιουσιες? αει να χαθεις μεθυστακα, μας εχεις κατεστρεψει....
    • τι λεει ρε ο ανθρωπος???
      τι λεει ρε ο ανθρωπος???9/1/2014 3:29:00 μμ
      ενωθηκαν για να σωσουν την κω? ποιοι, κωστακη? μηπως ολοι οι συγγενεις και οι κολλητοι σου που λυμαινονταν το νησι επι χρονια και τρωγατε παρεα με χρυσες κουταλες? για πες μας για το λατομειο, για τα 250.000.000 δρχ. για τα θερμα, τα 200.000.000 δρχ. για το συνεδριακο, τα λεφτα της πυροπροστασιας, τα βιβλιαρια, τα 150.000 δολλαρια του ΜΟΥΡΑ, οι εισπραξεις της αιγλης, τα λεφτα της βιμελ, τα λεφτα για τα καραβια,τις μαυρες ανταλλαγες και τοσα αλλα. τολμας και μιλας εσυ που εισαι αδουλευτος και σε ζουμε ολοι οι κωοι? τολμας εσυ που ολοι εισασταν χρεωμενοι μεχρι τα ταμπουνια και κανατε παλι περιουσιες? αει να χαθεις μεθυστακα, μας εχεις κατεστρεψει....
    • Η συνταξιούχος που σας καίει
      Η συνταξιούχος που σας καίει9/1/2014 3:41:00 μμ
      Ο Δήμαρχος είναι τόσο δυνατός που δεν χρειάζεται τη βοήθεια της συνταξιούχου, που ούτως άλλως είναι δυνατή.
      • Η συνταξιούχος δεν μας καίει...
        Η συνταξιούχος δεν μας καίει...9/1/2014 5:07:00 μμ
        Έχει καεί μαζί με τον αρχηγό της. Στα γειτονικά σπίτια τους να ψύνουν ψωμιά...όχι υπαλλήλους και Κώους!
  • MAZI ME TON MEGALO YGETH
    MAZI ME TON MEGALO YGETH 9/1/2014 7:39:00 πμ
    TON ARXHGO TOY E8NOYS MAS SE LATREBOYME KOSTA KAISERLH//////
  • Η δημοκρατια στο νησι του ιπποκρατη
    Η δημοκρατια στο νησι του ιπποκρατη9/1/2014 7:42:00 πμ
    πρεπη να παραμεινη γιατι απειλουμαστε με χουντικα και ναζιστικα μορφωματα.
    • ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ
      ΑΥΤΟ ΛΕΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ9/1/2014 1:34:00 μμ
      ΓΙΑΥΤΟ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΛΛΑΓΗΣ ΚΑΙ ΓΙΩΡΓΟ ΚΥΡΙΤΣΗ!!!!!
  • Κώστα προχώρα
    Κώστα προχώρα9/1/2014 7:58:00 πμ
    Κώστα προχώρα. Ο λαός της Κω είναι μαζί σου. Οι συνδημότες μας θέλουν σεβασμό, αγάπη, δικαιοσύνη και αποτελεσματικότητα. Εσύ τα έχεις όλα!!!
  • ΔΗΜΑΡΧΑΡΑ
    ΔΗΜΑΡΧΑΡΑ9/1/2014 8:33:00 πμ
    ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΠΡΟΧΩΡΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΚΟΥΣ ΚΑΝΕΝΑΝ.
    • ΠΟΣΟΙ ΔΗΛΑΔΗ;;;;;;
      ΠΟΣΟΙ ΔΗΛΑΔΗ;;;;;;9/1/2014 1:36:00 μμ
      ΤΡΕΙΣ ΤΕΣΣΕΡΕΙΣ? ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΤΗΝ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ!
    • TO MELEKOUNI  THA PAEI?
      TO MELEKOUNI THA PAEI?9/1/2014 1:59:00 μμ
      ta lefta ta evale piso?
  • ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ
    ΚΥΡΙΕ ΔΗΜΑΡΧΕ9/1/2014 8:34:00 πμ
    ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΣΤΕ.
    • ΕΝΤΑΞΕΙ!
      ΕΝΤΑΞΕΙ!9/1/2014 1:37:00 μμ
      ΤΩΡΑ ΗΣΥΧΑΣΑΜΕ! ΕΧΑΣΕΣ ΤΗΝ ΕΜΠΝΕΥΣΗ χοντρούλη! ΚΑΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ;
  • ΜΕ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΠΡΟΩΘΕΙ Η ΣΥΓΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΔ -ΠΑΣΟΚ
    ΜΕ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΠΟΥ ΠΡΟΩΘΕΙ Η ΣΥΓΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΝΔ -ΠΑΣΟΚ9/1/2014 8:35:00 πμ
    Ο ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ Η ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ ΤΩΝ ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΠΑΡΑΔΙΔΟΝΤΑΙ ΣΕ ΝΟΜΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΔΙΚΑΙΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΟΚΕΙΤΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΛΕΓΧΟ ΘΑ ΄΄ΣΥΝΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΄΄ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ,ΘΑ ΣΥΛΛΕΓΕΙ,ΘΑ ΕΠΕΞΕΡΓΑΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΕΧΕΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ ΠΡΟΣ ''ΤΡΙΤΟΥΣ΄΄.ΕΠΙ ΤΗΣ ΟΥΣΙΑΣ ΚΑΙ ΒΑΣΕΙ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΤΗΝ ΚΕΡΔΟΦΟΡΙΑ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ ΜΟΝΟΠΩΛΙΑΚΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΣΤΙΣ ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ,ΑΦΟΥ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟΥ Η ΥΠΟ ΣΥΣΤΑΣΗ ΆΡΧΗ΄΄ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΑΓΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΛΕΓΧΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΙΣ ΑΕΡΟΜΕΤΑΦΟΡΕΣ,ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ ,ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥΣ ΟΠΟΥ ΑΠΑΙΤΕΙΤΑΙ ΝΑ ΕΛΕΓΧΟΝΤΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΜΕΤΑΦΟΡΕΣ ΚΑΙ Η ΑΣΦΑΛΕΙΑ ΤΩΝ ΠΤΗΣΕΩΝ.ΕΠΙΣΗΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟΣΧΕΔΙΟ ΤΟ ΤΕΕ ΘΑ ΣΥΜΜΕΤΕΧΕΙ ΣΕ ΑΕ ΚΑΙ ΝΠΙΔ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΕΚΤΕΛΕΣΗ ΜΕΛΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΚΑΙ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ.ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΑΠΑΛΛΑΣΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΔΩΡΕΑΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΠΟΥ ΑΝΑΤΙΘΕΤΑΙ ΣΕ ΙΔΙΩΤΕΣ ΕΝΩ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΠΡΟΩΘΕΙ ΤΗΝ ΑΠΟΣΥΝΔΕΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΟΣ ΣΤΗΝ ΤΡΙΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ.
  • Νέοι Οράματος
    Νέοι Οράματος9/1/2014 8:35:00 πμ
    Αγωνιζόμαστε για ένα καλύτερο αύριο. Με αρχές και αξίες για τον άνθρωπο και το δίκαιο του. Αγωνιζόμαστε για ένα καλύτερο μέλλον με αλληλεγγύη και συνεργασία. Τα αλλάζουμε όλα για να φτιάξουμε ωραιότερη την πατρίδα μας την Κω.
    • ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!
      ΤΩΡΑ ΜΑΛΙΣΤΑ!9/1/2014 1:40:00 μμ
      ΟΙ ΝΈΟΙ ΤΟΥ οράματος ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ......ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΑΣΑΝΕ ΠΟΥ ΕΙΣΟΥΝΑ ΝΙΑ??????ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΟΥ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΜΕΤΡΩ!
  • Παμε γερα δημαρχαρα ,με ολες τις στελεχαρες σου..
    Παμε γερα δημαρχαρα ,με ολες τις στελεχαρες σου..9/1/2014 8:54:00 πμ
    ο κοσμος εσενα ηθελε,εσενα ψηφισε,και εσενα θελει ξανα δημαρχο.εχεις τα πιο δυνατα στελεχη διπλα σου.αυτοι που σε υποστηριξαμε,σε εμπιστευτικαμε,και δεν μας προδοσες.Και γιαυτο παλι εσενα θα ψηφισουμε.Ολοι μαζι σου ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΜΑΓΑΖΑΤΟΡΕΣ,ΟΙ ΤΑΞΙΤΖΗΔΕΣ,ΟΙ ΜΠΑΡΙΣΤΕΣ,ΟΙ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ,ΟΙ ΦΤΩΧΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ,ΟΙ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΝΗΣΙΟΥ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΟΛΗ Η ΚΩΣ.ΔΗΜΑΡΧΕ ΤΟΥ ΛΑΟΥ ΤΗΣ ΚΩ ΠΕΡΑΣΑΝ 4 ΧΡΟΝΙΑ,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΠΟΤΕ.ΤΟ ΓΙΑΤΙ,ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕΣ ΚΑΝΕΝΑ ΚΩΟ,ΔΕΝ ΡΟΥΦΙΑΝΕΨΕΣ,ΔΕΝ ΜΑΣ ΤΟ ΕΠΑΙΞΕΣ ΜΑΓΚΑΣ,ΤΑΠΕΙΝΟΣ ΚΑΙ ΗΣΥΧΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ.Κωοι παμε ολοι μαζι με οραμα,αγαπη,εμπιστοσυνη,για το νησι μας σαυτους τους δυσκολους και χαλεπους καιρους που περνα η ΕΛΛΑΔΑ μας.
    • ΣΤΕΛΕΧΑΡΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;
      ΣΤΕΛΕΧΑΡΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;;;9/1/2014 1:49:00 μμ
      ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΤΟΜΟ ΑΝΕΚΔΟΤΟ! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΑΛΑΛΗΣ;;;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΙΠΟΚΑ;;;;;; ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΠΑΧΟΣ;;;;ΠΟΥ Ο ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ;;;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΦΙΛΛΙΠΑΚΗ;;;;;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΝΩΡΙΣ;;;;αντε περαστικά σας βολεμένα ανθρωπακια!!
    • ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑΝ?
      ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΞΕ ΚΑΝΕΝΑΝ?9/1/2014 3:12:00 μμ
      ΓΙΑ ΡΩΤΑ ΤΟ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ... ΜΕ ΕΝΤΟΛΗ ΤΟΥ Ο ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΣ ΛΑΓΟΣ, ΣΤΕΛΝΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΤΗΝ ΠΟΛΑΙΟΔΟΜΙΑ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΝΗΞΕΡΟ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΔΗΘΕΝ ΝΑ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ. ΠΙΣΩΠΛΑΤΕΣ ΜΑΧΑΙΡΙΕΣ Ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ. ΠΑΝΤΑ ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ.ΜΑΣ ΚΑΤΑΓΓΕΛΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΠΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΚΔΟΥΛΕΥΣΗ ΟΤΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙ ΛΥΣΗ, ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΙ. ΛΙΓΑ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΤΑ ΨΩΜΙΑ ΤΟΥ...
  • Ποια συστράτευση Δήμαρχε
    Ποια συστράτευση Δήμαρχε9/1/2014 9:14:00 πμ
    Μας πρόδωσες! Μας ξεγέλασες και τώρα ζητάς να έρθουμε στην γενική συνέλευση; ούτε από μακριά!!
  • Δημοσιογράφος;
    Δημοσιογράφος;9/1/2014 9:15:00 πμ
    Αληθεύει ότι έδωσες εντολή φωτογραφίες να κυκλοφορήσουν μόνο άν μαζευτεί κόσμος;
  • ΟΡΑΜΑ
    ΟΡΑΜΑ9/1/2014 9:30:00 πμ
    Σύμφωνα με καταγγελίες και φωτογραφίες της Βάσως Πη, οι Δημοτικές αποθήκες στο Λαγούδι είναι ένα αχούρι εκτεθιμένο σε όποιον θέλει να κλέψει! Δήμαρχε, αντί να γράφεις προσκλήσεις για προεκλογικές συναντήσεις καλύτερα να μας εξηγήσεις για την κατάντια των αποθηκών του δήμου. Δεν είναι η πρώτη φορά που βλέπουμε τέτοια χάλια!!
  • ΜΙΧΑΛΗ
    ΜΙΧΑΛΗ9/1/2014 9:33:00 πμ
    ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ Ο ΚΑΙΣΑΡΛΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΝΩΣΕΙ ΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΜΑΣ.
    • ΒΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ
      ΒΡΕ ΚΑΚΟΜΟΙΡΗ9/1/2014 1:52:00 μμ
      ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΖΕΙΣ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ο κωστακης σου ΔΗΜΑΡΧΟΣ! ΑΝΤΕ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΕΡΝΕΙ!
  • Κακόμοιρε Δήμαρχε.....
    Κακόμοιρε Δήμαρχε.....9/1/2014 9:34:00 πμ
    Μόνος σου έχεις μείνει! Δεν είχες το κουράγιο ούτε την πρόσκληση να υπογράψεις!!!
  • ΣΥΜΦΩΝΩ
    ΣΥΜΦΩΝΩ9/1/2014 9:35:00 πμ
    Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΜΠΕΙΡΑ, Η ΥΠΟΜΟΝΗ, Η ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ Η ΚΑΤΑΝΟΗΣΗ ΗΤΑΝ ΝΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΕΝΩΜΕΝΗ
    • ΤΗΝ ΠΙΑ?
      ΤΗΝ ΠΙΑ?9/1/2014 1:55:00 μμ
      ΒΡΕ ΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΊΔΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ; ΑΚΟΥ ΠΑΡΑΤΑΞΗ το οραμα; ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ άκου παράταξη!ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ ΝΑ ΓΕΛΑΜΕ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
  • ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ
    ΤΕΛΟΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕ9/1/2014 9:36:00 πμ
    ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ. ΤΕΛΕΙΩΣΕ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Ο ΚΥΡΙΤΣΗΣ
  • Λαός
    Λαός9/1/2014 10:16:00 πμ
    Καλή δύναμη Κώστα!
  • ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ
    ΕΠΙ ΤΕΛΟΥΣ9/1/2014 10:55:00 πμ
    ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΠΟΥ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ. ΔΗΜΑΡΧΕ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ
  • ΟΛΟΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
    ΟΛΟΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ9/1/2014 10:58:00 πμ
    ΣΕ ΚΥΝΗΓΗΣΑΝΕ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΠΙΜΕΝΕΙΣ. ΔΕΝ ΘΕΛΑΝΕ ΤΙΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΓΙΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΑΖΙ ΣΟΥ
  • ΚΩΤΗΣ
    ΚΩΤΗΣ9/1/2014 11:08:00 πμ
    ΔΕ ΔΙΑΛΥΘΗΚΑΤΕ.ΑΠΛΑ ΕΦΥΓΑΝ ΜΠΑΛΑΛΗΣ-ΚΙΑΠΟΚΑ-ΠΑΧΟΣ-ΤΣΑΜΠΟΥΝΙΑΡΗΣ-ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ-ΖΕΡΒΟΣ(αυτός κάνει και παράταξη..)ΑΛΛΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΔΕ ΔΕΧΤΗΚΑΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΗΣΟΥΝ κλπκλπ. ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΠΟΥΜΕ ΓΙ' ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕ ΘΕΛΟΥΝ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΑΣ ΜΥΡΙΣΟΥΝ ΠΙΑ...
    • pros κωτη
      pros κωτη9/1/2014 3:22:00 μμ
      οσοι κι αν εφυγαν μα ο,σοι κι αν φυγουν.Ο Καισερλης θα τους αντικαταστησει με πολλους αξιους.Υπομονη..
  • Μαλιστα
    Μαλιστα9/1/2014 11:11:00 πμ
    Τελικα τα λεφτα τα εφαγες μονος σου η εδωσες και σε αλλον?Τους το εξηγισες μια και ξεκινάς προεκλογικο αγωνα?Δεν μπορει να πολεμανε και να αγωνιζοντε ολοι και να τρως μονος σου δημαρχε.Που είναι τα λεφτα?
  • .
    .9/1/2014 1:32:00 μμ
    ΠΡΟΧΩΡΑ ΔΗΜΑΡΧΑΡΑ ΜΑΣ!!! ΝΑ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΜΙΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΤΟ ΟΜΟΡΦΟ ΝΗΣΙ ΜΑΣ Ο ΑΜΕΤΡΟΕΠΗΣ ΑΝΑΓΩΓΟΣ ΘΕΟΥΛΗΣ !!!
  • κωος
    κωος9/1/2014 1:39:00 μμ
    Τα λεφτα αγαπη μου μου τα εστειλαν απο την αυστραλια, ξερεις εσυ!! λαμογακο!!!
  • ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ???
    ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ???9/1/2014 2:04:00 μμ
    ....ΡΕ ΤΙ ΔΟΥΛΕΜΑ ΤΡΩΤΕ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΚΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!
  • BRE
    BRE9/1/2014 2:22:00 μμ
    ΔΕ ΠΑΤΕ ΣΤΟ ΔΙΑΟΛΟ ΛΕΩ ΕΓΩ!!! ΑΠΟ ΠΟΤΕ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΤΥΠΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ (ΘςΣΜΟΣ) ΕΚΔΙΔΕΙ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΞΗ ΠΟΥ ΤΥΧΑΙΑ ΔΙΟΙΚΕΙ ΤΟΝ ΔΗΜΟ; ΟΥΣΤ ΡΕ ΜΕΘΥΣΜΕΝΕ.
  • ΚΩΟΣ
    ΚΩΟΣ9/1/2014 3:00:00 μμ
    ΚΩΟΙ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΛΙΚΑ ΜΕ 7 ΕΩΣ 10 ΑΤΟΜΑ ΥΠΑΛΗΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΟΛΛΗΤΟΙ ΤΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΜΑΖΙ ΜΕ 2 ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ, ΚΩΟΙ ΞΥΠΝΑΤΕ.................
    • ενώ
      ενώ9/1/2014 6:46:00 μμ
      πριν είχαμε λαϊκή δημοκρατία του Κογκό και του Καγκά
  • Σοφιστής
    Σοφιστής9/1/2014 3:10:00 μμ
    Νέοι Οράματος..τόσο οξύμωρο όσο το σπεύδε βραδέως.Κώστα κάτσε σπίτι σου και σώσε την αξιοπρέπεια σου.
  • κωως
    κωως9/1/2014 3:12:00 μμ
    Sta xoria pos tha pate.anarotithikate;
  • δημαρχε     johnie walker
    δημαρχε johnie walker9/1/2014 3:22:00 μμ
    πριν κανεις κατι αλλο ...πες στον κωακο λαο που ειναι τα λεφτα ....και μετα κανε οτι θελεις .....τα λεφτα ειναι του κωακου λαου !!!!
  • αννα
    αννα 9/1/2014 3:22:00 μμ
    και ε εγω ιμε τισ αποπσισ οτι Ο ΚΟΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΙΛΟΣ ΔΙΜΑΡΧΟΣ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΙ ΤΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΙΝΑΙ ΑΓΑΠΙΤΟΣ Ο ΚΑΛΙΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΑΙ ΤΟ ΝΙΣΙΜΑΣ ΚΑΙ Ε ΦΙΑΚΣΕ ΠΟΛΑ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΑΦΤΟ ΘΑ ΜΙΝΙ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΟΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΧΕΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΙ ΕΦΚΑΡΙΣΤΙΜΕΝΙ ΜΙΝ ΧΣΕΚΝΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΠΡΟΣΦΕΡΙ ΜΙΝ ΤΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΟΛΑ ΙΣΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΔΙΘΕΝ ΑΛΑΖΟΥΝ ΙΝΑΙ ΠΣΕΜΑΤΑ ΠΑΙ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ ΚΕΙ ΛΕΙ ΟΤΙ ΛΕΙ ΕΝΑ ΚΣΙΛΟ ΑΝ ΒΓΙ ΣΤΡΑΒΟ ΣΤΡΑΒΟ ΘΑ ΜΙΝΙ ΣΚΕΦΤΙΤΟ ΚΑΛαααααα εκσαλου τον ιδαμαι δινοπαθισε ο κοζμοσ ο απλοσ αφτοσ ιναι εγο και κανισ αλοσ δεν τον ακουτε ποσ μιλαι στο σιβουλιο με τι κακια απαντα απα πα αφτον προτιμαται πσεφτεσ του κιριτςικι ολιτουσ
  • αννα
    αννα 9/1/2014 3:22:00 μμ
    και ε εγω ιμε τισ αποπσισ οτι Ο ΚΟΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΤΑΛΙΛΟΣ ΔΙΜΑΡΧΟΣ ΔΕΝ ΕΝΟΧΛΙ ΤΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ ΙΝΑΙ ΑΓΑΠΙΤΟΣ Ο ΚΑΛΙΤΕΡΟΣ ΠΟΥ ΕΧΑΙ ΤΟ ΝΙΣΙΜΑΣ ΚΑΙ Ε ΦΙΑΚΣΕ ΠΟΛΑ ΣΤΟ ΤΟΠΟ ΑΦΤΟ ΘΑ ΜΙΝΙ ΣΤΙΣ ΚΑΡΔΙΕΣ ΟΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΧΕΟ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΙΠΑΜΕ ΔΕΝ ΜΕΝΟΥΝ ΟΛΙ ΕΦΚΑΡΙΣΤΙΜΕΝΙ ΜΙΝ ΧΣΕΚΝΑΝΕ ΚΑΙ ΠΟΛΑ ΚΑΛΑ ΠΟΥ ΕΧΙ ΠΡΟΣΦΕΡΙ ΜΙΝ ΤΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΟΛΑ ΙΣΒΑΡΟΣ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΟΥΣ ΔΙΘΕΝ ΑΛΑΖΟΥΝ ΙΝΑΙ ΠΣΕΜΑΤΑ ΠΑΙ ΠΟΡΤΑ ΠΟΡΤΑ ΚΕΙ ΛΕΙ ΟΤΙ ΛΕΙ ΕΝΑ ΚΣΙΛΟ ΑΝ ΒΓΙ ΣΤΡΑΒΟ ΣΤΡΑΒΟ ΘΑ ΜΙΝΙ ΣΚΕΦΤΙΤΟ ΚΑΛαααααα εκσαλου τον ιδαμαι δινοπαθισε ο κοζμοσ ο απλοσ αφτοσ ιναι εγο και κανισ αλοσ δεν τον ακουτε ποσ μιλαι στο σιβουλιο με τι κακια απαντα απα πα αφτον προτιμαται πσεφτεσ του κιριτςικι ολιτουσ
    • βρε αννα
      βρε αννα9/1/2014 3:56:00 μμ
      ληγμενα πινεις?
      • απαντισι .
        απαντισι .9/1/2014 5:15:00 μμ
        λιγμενα πινετε εσισ και ο κιριτζισ που περναν εργα καε τα τροναι μερικη ο κοστασ κανει ια πολι κοσμο απλο να εςι δουλια να ζισουν τισ ικογενιεσ στουσ αντε να βαλετε μια και καλι το μαι μιαλο
      • απαντισι .
        απαντισι .9/1/2014 5:16:00 μμ
        λιγμενα πινετε εσισ και ο κιριτζισ που περναν εργα καε τα τροναι μερικη ο κοστασ κανει ια πολι κοσμο απλο να εςι δουλια να ζισουν τισ ικογενιεσ στουσ αντε να βαλετε μια και καλι το μαι μιαλο
  • ΚΕΦΑΛΟΣ
    ΚΕΦΑΛΟΣ9/1/2014 3:22:00 μμ
    ΒΡΕ ΚΑΛΟΣ ΤΟΝ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΔΗΜΑΡΧΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΑΛΛΟΙ ΕΦΤΕΞΑΝ Ε ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΦΑΓΕΣ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΜΑΡΑΓΚΗ ΚΑΙ ΣΟΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΙΣΩ ΠΑΜΕ ΑΝΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ
    • ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΥ
      ΚΕΦΑΛΙΑΝΟΣ ΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΥ9/1/2014 4:50:00 μμ
      Ε ΟΧΙ.ΟΙ ΚΕΓΑΛΙΑΝΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.ΕΚΤΟΣ ΑΠ ΤΑ ΕΡΓΑ Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΗΤΑΝ ΣΥΧΝΑ ΕΔΩ.
  • ΚΕΦΑΛΟΣ
    ΚΕΦΑΛΟΣ9/1/2014 3:22:00 μμ
    ΒΡΕ ΚΑΛΟΣ ΤΟΝ ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΔΗΜΑΡΧΕ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΘΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΑΛΛΟΙ ΕΦΤΕΞΑΝ Ε ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΦΑΓΕΣ ΦΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΜΟΓΙΑ ΜΑΡΑΓΚΗ ΚΑΙ ΣΟΙΑ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΤΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΦΑΝΗΚΕΣ ΣΤΟ ΝΗΣΙ ΠΙΣΩ ΠΑΜΕ ΑΝΤΙ ΜΠΡΟΣΤΑ
  • αννα
    αννα 9/1/2014 3:57:00 μμ
    παντου ειναι κει θα αινει ο διμαρκοσ εχι ικανουσ σιμβουλουσ το προβλιμα ειναι σε ολι τιν ελλαδα γιενικοσ οταν ειταν καλα και βοιθουσε ιταν ο καλιτεροσ ο διμαρκοσ και τορα δεν εχουν πολα απο το κρατοσ κανι ο τι μβορι ια να βοιθισι και τον απλο ανθροπο ο διμαρκοσ αινει και θα ειναι με τον κοζμο το ςσερουν πολι επιδι θελουν να φαναι μερικι ο κοστασ ιναι ια πολουσ αγαπιτοσ δεν κσεχνιετε εφκολα οτι και να γραφεται
  • Χαχαχα!!!
    Χαχαχα!!!9/1/2014 4:23:00 μμ
    Κώστα, αν δεν κάνω λάθος ο μόνος που παλεύει για τον δήμο είναι ο Νικηταράς. Και άλλοι θα είχαν δουλεψει αλλά δεν τους αφησες. Προτείνω λοιπόν για λόγους υγείας αλλά και ηλικίας να πας στο σπιτάκι σου και να αφήσεις τον Νικηταρά στην θέση σου. Καλά σου ήταν!! Παρακαλώ με σχόλια σας να τον στείλουμε σπίτι του!
    • PROS XAXAX
      PROS XAXAX9/1/2014 5:33:00 μμ
      ΕΣΥ ΘΕΣ ΝΑ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΚΕΡΔΙΣΕΙΣ .. Ε ΚΥΡΙΤΣΑΚΟ..
    • Λάθος
      Λάθος9/1/2014 6:42:00 μμ
      Όσο δεν θέλουμε τον Κυρίτση, άλλο τόσο δεν θέλουμε τον Νικηταρά, κολλητοί ήτανε μέχρι αντιπρόπερσι.
  • Κώστας Καϊσερλης Ο ΗΓΕΤΗΣ
    Κώστας Καϊσερλης Ο ΗΓΕΤΗΣ9/1/2014 4:42:00 μμ
    ο Κώστας όταν κατεβαίνει στις δημοτικές εκλογές όλοι οι άλλοι παραμερίζουν στο διάβα του. Γιατί συμβαίνει αυτό; Πολύ απλά γιατί τον αγαπά ο κόσμος που ξέρει καλά ότι και αυτός τον αγαπά. Όποιος δεν αγαπά τους συνδημότες του δε μπορεί να καταλάβει γιατί αυτοί ψηφίζουν πάντα τον Κώστα Καϊσερλη για δήμαρχο. Το ίδιο θα γίνει και τώρα.
  • Μελέκα
    Μελέκα9/1/2014 5:11:00 μμ
    Δυστυχώς Κώστα γιε μου δεν ακούς την καρδιά σου! Επιλέγεις να σε στείλει μετά από 30 χρόνια ο λαός της Κω σπίτι σου, αντί να αποχωρήσεις την ύστατη ώρα με όση αξιοπρέπεια σου έχει απομείνει...! Κρίμα Κώστα, κρίμα γιε μου!!!
  • ΚΑΙΣΕΡΛΗ
    ΚΑΙΣΕΡΛΗ9/1/2014 5:40:00 μμ
    ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ Π Α Ρ Α Μ Υ Θ Α Σ ΚΙ ΕΣΥ KYΡΙΤΣΑΚΟ ΚΑΚΟΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΚΩΟΙ ΞΥΠΝΗΣΤΕ,,,,,,,,,
  • κανενα
    κανενα9/1/2014 7:19:00 μμ
    παρτυ για τους νεους θα γινει? προτιμιση κοκκινο κρασ ημιγλυκο
  • μαζι με τον μεγαλητερο δημοκρατη δημαρχο
    μαζι με τον μεγαλητερο δημοκρατη δημαρχο9/1/2014 7:28:00 μμ
    κωστας καισαρλης και τρελα σαγαπαμε κωστα!!!!!!
  • ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ ΚΑΙΣΕΡΛΗ
    ΤΕΛΟΣ ΕΠΟΧΗΣ ΚΑΙΣΕΡΛΗ9/1/2014 7:29:00 μμ
    ΤΕΤΕΛΕΣΤΑΙ.-
    • ΜΕΡΙ
      ΜΕΡΙ10/1/2014 6:29:00 μμ
      ΤΕΛΟΣ ΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟΝ ΚΙΡΙΤΣΙ ΤΟΝ ΑΠΑΝΘΡΟΠΟ ΕΣΙΣ ΚΣΙΠΝΙΣΤΕ ΘΕΛΕΤΑΙ ΝΑ ΦΑΤΕΙ ΜΕΡΙΚΙ Ο ΚΟΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΑ ΤΟΝ ΚΟΑΚΟ ΛΑΟ ΔΕΝ Ε ΜΠΙΡΑΚΣΕ ΤΟΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟ Ο ΔΙΚΟΣΑΣ ΚΙΡΙΤΣΙ ΤΟΥΣ Ε ΒΡΙΖΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΖΜΑΤΑ ΔΙΚΑΣΑΣ
  • αργοτης αργαματος
    αργοτης αργαματος 9/1/2014 7:40:00 μμ
    σε ευχαριστουμε που επεστρεψες και μας εφερες την λυτροση στο νησι μαζι σου για παντα δημαρχε μου εισαι καλος ανθρωπος μερχι τελευτεα στιγμη εκανες επεμβαση και εισουν σεμνος και ταπινος να ξερης οτι η κω δεν θα μπορουσε να εχει καλητερο δημαρχο απο εσενα ...χριστος ζια με αγαπη σε εσενα μεγαλε ηγετη...
  • PROS PH KANTARZH MOYZOYRAKI
    PROS PH KANTARZH MOYZOYRAKI9/1/2014 7:48:00 μμ
    H EYXES POY DOSATE.... KYRITSAKIA NTROPI SAS.
  • ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ
    ΑΝΥΠΑΡΚΤΕ9/1/2014 9:17:00 μμ
    ΤΙ ΕΙΧΕΣ; ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΡΓΟ ΣΟΥ; ΣΤΟ ΠΟΙΟ; ΣΤΟ ΕΡΓΟ; ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΒΡΕ Σ....ΓΕΡΕ ΞΥΠΝΑ. ΔΕΝ ΕΚΑΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ. ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΑΡΧΗ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΛΙΜΑΚΑ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ΤΙΠΟΤΑ. Τ Ι Π Ο Τ Α. ΑΚΟΥ ΕΡΓΟ!!
  • ΑΡΧΙΣΕ Η........ ΜΑΧΗ..
    ΑΡΧΙΣΕ Η........ ΜΑΧΗ..9/1/2014 9:20:00 μμ
    ΤΕΡΜΑ ΟΙ....ΑΓΑΠΕΣ..
  • ΠΟΛΙΤΗΣ
    ΠΟΛΙΤΗΣ9/1/2014 10:10:00 μμ
    ΚΩΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΝΗΣΣΙ ΜΕ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ. ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΘΛΙΒΟΜΑΙ,
  • ΗΡΩΔΗΣ ΚΩ
    ΗΡΩΔΗΣ ΚΩ9/1/2014 10:47:00 μμ
    ΗΡΩΔΗΣ ΚΥΡΙΣΤΗΣ 8%
  • κως
    κως 9/1/2014 11:20:00 μμ
    πιος πρωην του οραματος ειπε ενα μεγαλο οχι στον παυλιδη:ημουν στην καφετερια και τον πηραν τηλ,και του ειπε ετσι απλα και αντρικια,σας ευχαριστω,αλλα εαν θα ειμαι ξανα υποψηφιος θα παω με τον κυριτση,γιατι πιστευω οτι ειναι ο καταλυροτερος που μπορει να διοικηση το νησι,σα αυτους τους δυσκολους καιρους που περναμε!!εξαλου εχω μιλησει πολλες φορες με τον γιωργο,του ειπε,μπραβο ρε παληκαρι μου,πρεπει να βλεπουμε μπροστα!!!
  • pros ΚΩΣ
    pros ΚΩΣ10/1/2014 7:46:00 πμ
    ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΞΥΠΝΗΣΕΣ ΚΥΡΙΤΣΗ
  • ΑΝΤΙΜ