BINTEO Νίκη παραμονής ΑΕ ΚΩΣ – Ορφέας 1-0 | Γιατρός αγώνα: Δεν υπάρχουν κρούσματα γρίπης Η1Ν1 στην Κω μέχρι στιγμής

0
654

Ρεπ. Στέργος Χατζηστέργου

Με σκορ 1-0 με τέρμα του Τογρου Σταμάτη στο 9′ λεπτό του πρώτου ημιχρόνου νίκησε η ΑΕ ΚΩΣ τον ΟΡΦΈΑ ΡΌΔΟΥ χτες στο Νέο Στάδιο ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ σε ένα πολύ δυνατό παιχνίδι.

Ο πρόεδρος της ΑΕ ΚΩΣ κύριος Λάκης Πλατελας μιλάει για το παιχνίδι και την πορεία της ομάδας του στο φετινό πρωτάθλημα.

Ο προπονητής της ΑΕ ΚΩΣ κύριος Λεωνίδας Κουτσικας αναφέρεται στην σημαντική νίκη της ομάδας του εκφράζοντας παράλληλα επιθυμία του για περαιτέρω βελτίωση της βαθμολογικής θέσης της στην Α ‘ Κατηγορία Δωδεκανήσου.

Ο ιατρός του αγώνα κύριος Μωυσιδης Ιωάννης αναφέρεται στην αναγκαιότητα ύπαρξης γιατρού σε κάθε παιχνίδι άλλα και στην οργάνωση των ιατρειων των γηπέδων με το αναγκαίο ιατροφαρμακευτικο υλικό.

Επίσης μας ενημέρωσε για την μη ύπαρξη κρουσμάτων γρίπης Η1Ν1 στην Κω μέχρι στιγμής