ΒΙΝΤΕΟ ΑΕ Κως – Διγενής 1- 1. «Οφσάιντ» το γκολ του Διγενή για την ΑΕ Κω (Ένταση, κατήφεια &… γυμνά πόδια)

10
4272

Με το 1-0 του Κώστογλου στα πρώτα λεπτά του β’ ημιχρόνου πριν από λίγο στο νέο στάδιο Ανταγόρας,  η ΑΕ Κως και την πολυπόθητη νίκη στο σημερινό ματς θα έπαιρνε  το εισιτήριο για την άνοδο στην Α’ Κατηγορία

Από την άλλη ο Διγενής Κοσκινού με την ισοπαλία που πέτυχε παίρνει τελικά εκείνος το εισιτήριο…

(ΒΙΝΤΕΟ-ρεπορτάζ: Στέργος Χατζηστέργος)

Και το «οφσάιντ» γκολ του Διγενή το οποίο όμως μέτρησε (στο 97-98 λεπτό)

Οπότε δημιουργήθηκε ένταση και διακόπηκε ο αγώνας…

Για να συνεχιστεί έπειτα από ένα τέταρτο με είκοσι λεπτά περίπου, ίσα – ίσα για να μπουν οι παίκτες στο γήπεδο και να σφυρίξει ο διαιτητής τη λήξη του αγώνα με 1-1.

Κάποιοι παίκτες της ΑΕ Κω μπήκαν χωρίς κάλτσες και παπούτσια στο γήπεδο εμφανώς καταβεβλημένοι με έντονη δυσαρέσκεια και κατήφεια  καθώς η ομάδα την Κω έχασε την ευκαιρία ανόδου, ενώ ο Διγενής πανηγυρίζει…ενώ κάποιοι άλλοι αποβλήθηκαν

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

10 ΣΧΟΛΙΑ

1. ΗΤΑΝ ΟΦΣΑΙΝΤ!! ΞΕΦΤΙΛΕΣ ΤΗΣ ΕΠΣΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΦΕΝΕΙΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΣΦΑΓΗ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗ ΒΑΛΑΤΕ ΤΗΝ ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΩ!! ΓΙΑΤΙ ΤΟΣΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ?? ΜΙΑ ΖΩΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ. ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΣΚΟΥΠΙΔΙΑ!!

• Είστε μία απειθαρχη ομάδα μόνη σας χάσατε την άνοδο φταιτε εσείς και προπονητής

• ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΕΙΣΑΣΤΕ ΠΕΙΘΑΡΧΗΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ….ΜΕ ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΥΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΕΙΘΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΕΣΑΣ..ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΤΩΝ ΑΠΕΙΘΑΡΧΩΝ ΤΗΣ ΑΕ ΚΩΣ

2. Εσύ φιλε που γράφεις αλλάξτε μυαλά….κοίταξε να αλλάξεις τα δικα σου και μην ασχολείσαι με τα μυαλά των άλλων.

3. Ανοίξτε τα μάτια σας και αφήστε τους κιτρινισμούς, το γκολ είναι ολοκάθαρο , αμυντικός πατάει πάνω στην γραμμή της μεγάλης περιοχής , καλύπτοντας απόλυτα τον σκόρερ.

• ΑΝΩΝΥΜΕ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΒΙΝΤΕΟ ΔΕΝ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΥΘΕΙΑ ΓΡΑΜΜΗ ΒΡΙΣΚΟΝΤΑΙ ΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΕΣ ΑΦΟΥ Η ΛΗΨΗ ΤΟΥ ΒΙΝΤΕΟ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΔΙΑΓΩΝΙΑ ΑΠΟΣΤΑΣΗ. ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΒΙΝΤΕΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΝΑΡΤΗΘΕΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ 3 ΛΠΕΤΩΝ ΚΑΙ 05 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΩΝ ΚΑΙ ΣΤΟ 1:58 ΠΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΕΝΤΡΑ Ο ΕΠΙΘΕΤΙΚΟΣ ΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗ ΟΛΟΦΑΝΕΡΑ ΚΑΝΕΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΟ ΦΑΟΥΛ ΣΤΟΝ ΑΜΥΝΤΙΚΟ ΤΗΣ ΑΕ ΚΩΣ. ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΤΗΣ ΜΠΑΛΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΔΕΞΙ ΕΞΤΡΕΜ ΤΟΥ ΔΙΓΕΝΗ ΚΑΙΤΗΝ ΠΑΣΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΙΣΩ ΞΕΚΙΝΑΕΙ Η ΦΑΣΗ ΠΟΥ ΣΗΜΕΙΩΘΗΚΕ ΤΟ ΓΚΟΛ. ΚΙΤΡΙΝΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΜΑΙΜΟΥΔΙΕΣ ΕΓΙΝΑΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΔΟΘΗΚΕ ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ ΣΤΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΠΟΥ ΓΕΛΑΕΙ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟΒΟΛΗ ΣΕ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΑΣΗ. ΕΠΙΣΗΣ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΕΝΑΛΤΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΘΗΚΕ.

4. πιο γκολ; αυτο που αφησε ο διαιτητής 97 καθυστέρηση; το φαουλ μεσα στην περιοχή πριν να γίνει η σέντρα; η αυτό που πηδάει ο επιθετικός που ειναι οφσάιντ και μετα έρχεται το γκολ; αστα φίλε δεν το σώζεται ολος ο πλανήτης γελαει με το πέναλτι.

5. Δεν μίλησε κανένας για γκολ. Το γκολ έγινε απο φάουλ που δεν έδωσε ο διαιτητής και οφσάιντ που δεν έδωσε ο διαιτητής και 7 λεπτά καθυστερήσεων που δεν υπήρχαν συν 2 κάρτες κίτρινες στον τερματοφύλακα και εναν αμυντικό να παιξουν πιο γρήγορα μετά το 94 γιατι έως τότε το σκορ ηταν 1 0 και δεν ηταν βολικό. Αυτά προφανώς δεν θελεται να προηγούνται του γκολ. Και εσύ φιλε που μιλάς για την ομάδα και τον Προπονητή κανε κουμάντο στο σπίτι σου….

6. ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΕΓΚΛΗΜΑ ΕΓΙΝΕ ΣΤΗΝ ΡΟΔΟ ΠΟΥ Η ΚΩΣ ΣΦΑΓΙΑΣΤΗΚΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗ, ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΕΝΑ ΛΑΘΟΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΥ ΞΕΦΥΓΕ. ΗΤΑΝ 2 ΠΕΝΑΛΤΙ – ΟΡΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΤΑ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ ΑΡΑ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.
    ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΡΟΧΘΕΣ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ ΣΤΟ XSPORT, KAI ΔΕΙΤΕ ΚΑΘΑΡΑ. ΤΟ ΓΚΟΛ ΤΩΝ ΡΟΔΙΩΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΟΤΑΤΟ ΔΙΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ ΤΟ ΓΚΟΛ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ, ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΚΑΛΥΠΤΕΤΑΙ. Ο ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΟΣ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΜΕΝ ΣΤΗ ΦΑΣΗ ΑΦΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΓΙΑ ΚΕΦΑΛΙΑ, ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΕΠΗΡΕΑΣΕ, ΟΥΤΕ ΕΜΠΟΔΙΣΕ ΤΟΝ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑ. ΕΠΕΙΣΗΣ ΤΟ 1ο ΓΚΟΛ ΤΩΝ ΡΟΔΙΩΝ ΑΝ ΤΟ ΑΚΥΡΩΣΕ ΣΑΝ ΟΦΣΑΙΤ ΑΠ’ ΟΤΙ ΦΕΝΕΤΑΙ ΕΛΕΓΧΕΤΕΑΙ ΓΙΑ ΤΙ ΦΕΥΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ Ο ΣΚΟΡΕΡ ΚΑΙ Η ΕΥΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΕΠΙΤΗΘΕΜΕΝΟΥ. ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΒΓΑΛΤΕ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ.
    Η ΑΝΟΔΟΣ ΧΑΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟ ΕΓΓΚΛΗΜΑ ΤΟΥ 1ου ΜΑΤΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΙΣΟΠΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΕΥΚΛΗ.