Αυτό είναι το νέο ΔΣ του ΞΕΕ (ΛΙΣΤΑ) Ν. Σβύνου – Μ. Χατζημιχαήλ

1
1019

Τα τελικά αποτελέσματα των αρχαιρεσιών για την εκλογή των μελών του διοικητικού συμβουλίου του Ξενοδοχειακού Επιμελητηρίου της Ελλάδος της 7ης και 8ης Σεπτεμβρίου 2017 , ανακοινώθηκαν πριν από λίγο από την εφορευτική επιτροπή των εκλογών.

Με βάση το από 11/9/2017 ΠΡΑΚΤΙΚΟΥ ΤΗΣ ΕΦΟΡΕΥΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, ΤΑ αποτελέσματα ΕΧΟΥΝ ΩΣ ΕΞΗΣ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΕΚ ΤΩΝ 12 ΕΚΛΟΓΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΑΝΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΜΠΙΝΓΚ :

Από την πρώτη εκλογική ομάδα (Στερεά Ελλάδα – Εύβοια – Νησιά Αργοσαρωνικού – Κύθηρα)
1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Απόστολος Μουσαμάς
2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Αλέξανδρος Βασιλικός
3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων οι Ισμήνη Παναγιωτοπούλου και Κωνσταντίνος Ζήσης.
4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων οι Κων/νος Αβράμπος και Αναστάσιος Κανελλόπουλος
5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Ευστάθιος Μακρής

Από τη δεύτερη εκλογική ομάδα (Πελοπόννησος – Ελαφόνησος)
1) Από τα ξενοδοχεία 5, 4, & 3 αστέρων οι Δημήτριος Καραλής και Ηλίας Μεντζελόπουλος
2) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Δημήτρης Πολλάλης

Από την τρίτη εκλογική ομάδα (Θεσσαλία – Σποράδες)
1) Από τα ξενοδοχεία 5, 4 & 3 αστέρων ο Κων/νος Λεβέντης
2) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος η Ελένη Καραϊσκου.

Από την τέταρτη εκλογική ομάδα (Ιόνια Νησιά)
1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Χαράλαμπος Βούλγαρης
2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων η Χριστίνα Τετράδη
3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Κων/νος Μέριανος
4) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Γεράσιμος Τιμοθεάτος

Από την πέμπτη εκλογική ομάδα (Μακεδονία –Θράκη – Θάσος)
1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Αντώνιος Μιτζάλης
2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων η Ελένη Παπία
3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Γρηγόρης Τάσιος
4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων η ΖωχερήΜυκωνιάτη
5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Ηρακλής Τσιτλακίδης

Από την έκτη εκλογική ομάδα (Κυκλάδες – Νήσοι Αιγαίου)
1) Από τα ξενοδοχεία 5, 4 & 3 αστέρων οι Εμμανουήλ Καραμολέγκος και Όλγα Παπαδάκη
2) Από τα ξενοδοχεία 2 & 1 αστέρος ο Ιωάννης Μαργαρίτης

Από την έβδομη εκλογική ομάδα (Κρήτη)
1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Αλέξανδρος Αγγελόπουλος
2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Ιωάννης Οικονόμου
3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Γεώργιος Πλεύρης
4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων ο Μιχαήλ Κυριακάκης
5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο Νικ. Φαραγκουλιτάκης

Από την όγδοη εκλογική ομάδα (Δωδεκάνησα)
1) Από τα ξενοδοχεία 5 αστέρων ο Κωνσταντίνος Καλλιουδάκης
2) Από τα ξενοδοχεία 4 αστέρων ο Σακελάριος Σουλούνιας
3) Από τα ξενοδοχεία 3 αστέρων ο Μηνάς Χατζημιχαήλ
4) Από τα ξενοδοχεία 2 αστέρων η Κωνσταντίνα Σβύνου
5) Από τα ξενοδοχεία 1 αστέρος ο ΣτέργοςΦώκιαλης

Από την ένατη εκλογική ομάδα (Ήπειρος)
Από όλα τα ξενοδοχεία ανεξαρτήτου τάξης ο Ευστράτιος Ιωάννου

Από τη δέκατη εκλογική ομάδα (Νησιά Βορείου Αιγαίου)
Από όλα τα ξενοδοχεία ανεξαρτήτου τάξης ο Περικλής Αντωνίου

Από την ενδέκατη εκλογική ομάδα (Λουτροπόλεις)
Από όλα τα ξενοδοχεία ανεξαρτήτου τάξης ο Γεώργιος Πολίτης

Από την δωδέκατη εκλογική ομάδα (Κάμπινγκ)
Από όλα τα Κάμπινγκ της χώρας οι Ελένη Χρονάκη και Αντώνιος Δεληδημητρίου.

1 ΣΧΟΛΙΟ

  1. Συγχαρητήρια Μηνά σε εσένα και στην κ.Σβύνου εύχομαι οι προσπάθειες και ο αγώνας που κάνετε να έχει θετικά αποτελέσματα.

ΣΧΟΛΙΑΣΤΕ ΑΝΩΝΥΜΑ Ή ΕΠΩΝΥΜΑ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.